Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Džeksons un Del Toro "Hobita" scenāriju rakstīs paši
arturchix
iesūtīt 21.08.2008 10:59
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05



Kino triloģijas Gredzenu pavēlnieks režisors Pīters Džeksons un meksikāņu kinorežisors Giljermo del Toro pārtraukuši meklēt scenāristu sāgas jaunajai filmai Hobits, jo izlēmuši, ka tieši viņi paši ir vispiemērotākās personas šim darbam, vēsta E! Online un ziņu aģentūra LETA.

Del Toro, kurš nolīgts par Hobita režisoru, un tās producents Džeksons, kurš uzņēma trīs Gredzenu pavēlnieka filmas, bija uzsākuši globālu meklēšanas kampaņu, lai atrastu labāko scenāristu, kas varētu adaptēt lielajam ekrānam britu rakstnieka Dž. R. R. Tolkīna klasisko stāstu.

Taču pēc astoņus mēnešus ilgušajiem meklējumiem abi sadarbības partneri paziņojuši par saviem plāniem pašiem tikt galā ar filmas un tās turpinājuma scenāriju.

Tomēr scenārija rakstīšanā viņiem pievienosies scenāristes Frena Volša un Filipa Bojensa, kuras abas ar Džeksonu sadarbojās, rakstot scenāriju Gredzenu pavēlniekam.

Paredzēts, ka abu filmu uzņemšana, kas notiks vienlaicīgi, sāksies 2009. gadā Jaunzēlandē, bet uz ekrāniem tās iznāks 2010. gadā un 2011. gadā. Paredzētais katras sērijas budžets tiek lēsts ap 150 miljoniem ASV dolāru (72 miljoni latu).

Šo rakstu rediģēja eyedam: 21.08.2008 19:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 6)
Elony
iesūtīt 21.08.2008 20:04
Raksts #2


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Astoņus mēnešus izniekoja!!! blink_a.gif
Būtu varējuši jau pa šo laiku ķerties klāt, eh...
Nu nekas. Prieks, ka šī ideja tomēr nav aizgājusi pa pieskari, ko pēc ilgā klusuma varēja domāt
Un radās, ka Nāves Dāvestiem, kas sadalīti divās daļās, konkurēs Hobits, tāpat sadalīts divās daļās. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 22.08.2008 03:11
Raksts #3


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Jebkurā gadījumā HP filmas smagi kāš GP filmām, domāju, ka tā būs arī ar Hobitu, kam HP kāsīs. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 22.08.2008 08:54
Raksts #4


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Ja jau Giljermo Del Toro, tad es, mesmers un washulis kā skatītāji esam garantēti happy.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis(*_~)_*
iesūtīt 10.11.2008 21:25
Raksts #5





Viesi




Giljermo Del Toro filmās ir daudz specefektu un valda datorizeetu acīmredzami neīstu briesmoņu paarpilnība. Cerams, ka "Hobits" saglabaas "Gredzenu Paveelnieka" kvalitāti. smile.gif Skatīšos jau nu noteikti, jautājums ir vai gribeesies redzēt otrreiz. xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elizabete Hilari...
iesūtīt 12.11.2008 12:03
Raksts #6


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.08
Kur: In Your Heart,In Your Love



Jā..Es aī varbūt būšu garantēta skatītāja, bat tikai varbūr.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 30.01.2009 22:59
Raksts #7


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



NU, man šķiet, ka Del Toro ir spējīgs uzrakstīt labu scenāriju. Vismaz viņa filmas ir kā radītas tādai auditorijai kā es. Poters ir masu produkcija. Un man pašai Gredzenu Pavēlnieks patīk simtreiz labāk nekā Poters, tādēļ es domāju (un ceru), ka Hobita filmas būs tikpat labas kā iepriekšējās GP filmas un pat vēl labākas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:12