Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Garu saukšana, Esat mēģinājuši ? kā veicās? ko saucāt?
Witch
iesūtīt 04.01.2006 11:58
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



ko māģinājāt saukt? izdevās? pati pirms kādiem pāris gadiem ar draudzenēm saucām melno dāmu... nekas neiznāca bet kopš tās reizes galīgi negribās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Sidnija
iesūtīt 19.06.2006 10:45
Raksts #81


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.07.04
Kur: Rīga



Šo diskusiju man ļoti patika lasīt, jo vispār mani šī tēma ļoti interesē.Izlasīju pilnīgi visus komentārus . Uzzināju daudzko jaunu un interesanta. Man ir daudz daudz jautājumu un daudz arī stāstāmā, tāpēc visu ko gribu uzzināt un ko jau zinu, izklāstīšu šeit. smile.gif

Man ir 14 gadi, un šajā vecumā vajadzētu saprast ,ka gari nav nekāda joka lieta un ar viņiem nevajadzētu diži ākstīties. To nemaz nedomāju darīt, bet intrese par tiem ir ļoti liela. tongue.gif
Biju slimnīcā. Ilgu laiku. Viss jau bija apnicis . Katru dienu viens un tas pats. KATRU DIENU VESELU MĒNESI. TAs bija neizturami. Bet tad pienāca brīdis, kad ārsts paziņoja, ka pēc 2dienām varēšu doties ar vienu meieteni mājās. Viņu sauca Līza(iesauka). tā nu sadomājām , ka vajag kaut ko pasākt ar saucamo "MELNO MAĢIJU". Pa cik abas neko par to nezinājām, tāpēc gājām prasīt citām meitenēm vai viņas par šo lietu kaut ko zinu. Aizgājām.

Bija vēls un tā diena bija ļoti lietaina un vakara pusē jau sākās zibeņošana. Bija iespaidēgi. Dzīvojām laikam 6 stāva. Neatceros. Viena meitene pastāstīja, ka viņas paziņas no laukiem esot saukuši Melno Pīķa Dāmu. Vēlāk viņi atrasti miruši. Nezinu ticēt vai nē. Viņa pati nezināja, ka puiši sauks Pīķa Dāmu, bet uz spoguļa bija uzzīmētas trepītes.ZIBENS visas drausmīgi pārbijāmies un aizskrējām katra uz savu palātu. Smieklīgi, bet tajā brīdī baisi. grin.gif

Nākošreiz šai tēmai pieskārāmies ekskursijā. Visu nakti negulējām un stāstijām viskaut kādus šušelīgus stāstiņus. unsure_a.gif Bija vispār bailīgi. Nonācām līdz spokiem un sai te Pīķa Dāmai. Istabā bija apmēram kādas 8 meitenes , un katra zināja ko stāstīt. Sākšu ar Melno Pīķa Dāmu. A meitene stāstīja, ka viņa esot saukusi Melno pīķa Dāmu. Iegājušas tualetē uz spoguļa uzzīmējušas kāpnītes un iededzinājušas sveci. Gaisma (elektriskā) tika nodzēsta , bet viena meitene stāvēja gaismas slēdzim klāt, lai vajadzības brīdī to iedzēstu. Nu tad viss sācies. Saukušas. melnā Pīķa Dāma arī nākusi lejā pa uzzīmētām kāpnītēm un viņas tā iekliegušās ka meitene ieslēdza gaismu. Un Melnā Pīķa Dāma pazuda. Scary..
Atkal cita meitene stāstīja , ka viņa esot redzējusi naktī spoku. Viņa gulēja. Pēkšņi viņai kād opiegūlās blakus . Viņa domāja , ka mazais brālis tikai ākstās. Viņa pagriezusies un ieraudzījusi baltu spoku. iekliegusies, viņš pazuda.blink_a.gif

Tajā pašā ekskursijā , mēs dancinājām šķīvīti. Saucām Žannu D'Arku. šķīvītis sakustējās.Jautājām , bet neko neatbildēja. Atvadijāmies. pārspriedām ,kapēc nekas nenotika. Un pēkšņi soļi.. un itkā kāds tualetē norautu ūdeni. TĀ PĀRBIJĀMIES. BET, izrādījās, ka augšējā stāva kāds aiziet uz WC nokārtojās, un norauj ūdeni blush.gif laughing.gif grin.gif . Smiekli nāk par savu bailīgumu. Bet tiešām bija bailīgi.

Mani jautājumi, kuri radās pēc visu komentāru izlsaīšanas:
KAs ir Baltā Dāma?
KAs tie tāadi rūķīši un ko viņi dara?
Kādas vēl "burvestības" Jūs ziniet?






Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.06.2006 11:56
Raksts #82


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



1) Baltā Dāma - vairāku spoku nosaukums dažādās pilīs grin.gif
2) rūķīši - kas ir rūķīši, ir atkarīgs no tā, no kuras zemes esi smile.gif Vācijā - mazi, čakli pundurīši, kas pa nakti labiem cilvēkiem palīdz padarīt darbu. Citur - ļauni pundurīši, kas visādi kaitē. Utt. nav nekādas vienprātības. Viņus nekādi nevar izsaukt kā garus, jo viņi nav miruši.
3) burvestības - visādu burvestību aprakstu ir daudz. Kaut vai "Latviešu buramie vārdi"

Starp citu - nekam tādam neticu. Re, Tev pašai gandrīz visā, ko stāsti, ir dabisks izskaidrojums. Es domāju, ka tāds izskaidrojams eksistē pilnīgi visos gadījumos, tikai ne visos nonāk līdz izskaidrojuma atrašanai vai pat tikai meklēšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sidnija
iesūtīt 19.06.2006 12:25
Raksts #83


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.07.04
Kur: Rīga



paldies
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sidnija
iesūtīt 19.06.2006 14:46
Raksts #84


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.07.04
Kur: Rīga



A bet kāds nevarētu pateikt , kā var izsaukt piemēram zaļo rūķīti? Ko tas dara?
Un kā ar to Balto Dāmu??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.06.2006 17:40
Raksts #85


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Sidnija @ 19.06.2006 15:46) [snapback]657799[/snapback]

A bet kāds nevarētu pateikt , kā var izsaukt piemēram zaļo rūķīti? Ko tas dara?
Un kā ar to Balto Dāmu??

Tieši tāpat kā visus pārējos spokus. Bet zaļais rūķītis nenāks! Es jau teicu, ka rūķīši ir dzīvi un nekādi nav ieskaitāmi spoku kategorijā.
Baltā Dāma - saukt var, bet nekas nesanāks - kāpēc lai viņas vispār atstātu savu dzīves vietu kādā pilī un ierastos nezin kur pēc pirmā sauciena? Viņas ir piesaistītas tai vietai un ja vispār kādam rādās, tad tikai tur.

Ek, nu paņem vienkārši un izlasi jebkuru spiritisma grāmatu. Tādu ir atliku likām. Ar visiem rituālu aprakstiem un pārējo. Bet vēl labāk - izlasi, teiksim, iluzionistu mācību grāmatu vai enciklopēdiju, tad zināsi, kā ar vienkāršiem līdzekļiem panākt visādus spocīgus efektus, ieskaitot dejojošus galdiņus un miglas bildes uz sienām un spoguļos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sidnija
iesūtīt 19.06.2006 17:57
Raksts #86


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.07.04
Kur: Rīga



Heh.. nu liels paldies!! Par spiritisma grāmatām.. kāds varbūt zin kādu ļoti labu grāmatu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pepera
iesūtīt 19.06.2006 18:41
Raksts #87


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.05



kad bijam sikas, ar draudzenem meginjam saukt ''labo ruķiiti'' bet nekas nesanaca tongue.gif
pectam meginajam saukt mirusos garus...huu diezgan baisi bet...-protams atkal nekas nesanaaca!

vispar neiesaku ar tadam lietam kjepaties_tas naw wajadziigs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sidnija
iesūtīt 19.06.2006 19:32
Raksts #88


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.07.04
Kur: Rīga



veel viens saits kur tikusi apspriesta šī pati tēma -
http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/top...3755814#3757562
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saiva
iesūtīt 03.08.2006 08:53
Raksts #89


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Pasaules mala



Nee neesmu, ja vinjiem mani vajadzees, tad sameklees, bet es pagaidaam iztieku ar dziiviem cilveekiem.

p.s. esmu dzirdeejusi, ka tas var beigties traumeejoshi!

p.s.s. ko juus teiksiet, tam garam, ja jums izdotos?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 11.08.2006 15:47
Raksts #90


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



Esmu garus saukusi ar klasesbiedriem klasesvakaros, vēl pie tam meiteņu toletē. Saucām kk garus, konkrēti vairs neatceros, bija muļķīgas sveces, spogulis un ūdens.
Nekas neizdevās! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 10.10.2006 19:47
Raksts #91


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Es neesmu mēģinājusi un arī negribu. Nav ko traucēt garus. happy.gif
Bet manas draudzenes mēģināja ar šķīvīti. Neatceros, ko viņas tur sauca, laikam Hitleru grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 11.10.2006 10:57
Raksts #92


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Izlasīju visas atbildes un varu tikai nodrebināties un atviegloti nopūsties, ka neesmu tik traka, lai sauktu garus. Njā....Ir man gribējies saukt kaut kādus rūķīšus. Laikam sliktos. Cipa viņus varēja piesaukt izrunājot 100 lamu vārdus. Bet kaut kā tas pasākums atkrita. Iegadījās citas lietas, ko darīt.
Pieredzes vispār man nav garu saukšanā, taču garu tuvumu es esmu izbaudījusi. Un ne to pašu labāko. Pie tam veselas trīs reizes. Un katru reizi man nācās lūgt Dievu un virsū bija uznākušas tādas bailes. Vnk drausmīgas bailes. Taču pati vien biju vainīga. Kopš pēdējās reizes pagājis visai neilgs laiks un es visu tīri labi atceros.... Melna tumsa, čuksti, savādi trokšņi, murgi, nežēlīgs aukstums.....
Šķīvīša dancināšanu es nevienam neiesaku. Manas mammas stāsts kaut kā visu vēlēšanos ir nositis uz to pasākumu. Un arī manas klasesbiedrenes mammai jaunībā ir slikta pieredze bijusi ar garu saukšanu. Taču viņa atsakās, ko izpaust par piedzīvoto.
Bet par savu mammu gan varu, ko pastāstīt. Viņa tad vēl gāja tehnikumā, dzīvoja kopītnēs ar draudzenēm, mācījās un karoči viss bija kā vajag. Taču reiz viņas istabas biedrenes izdomāja izsaukt Ļeņina garu (mana mamma nepiedalījās, viņa tikai atradās tajā pašā telpā).
Sacīts darīts. Izsaukušas un gars it kā atnācis. Meitenes prasījušas vai tu te esi. Šķīvīts sakustējies un parādījis "Jā" un lejā kārtīgi savirinājās tehnikuma ieejas durvis.
Meitenes sabijušās un teikušas lai viņš iet prom, taču gars teica nē.
"Ko tu gribi?"viņas jautāja.
"asinis"gars sacīja.
Un, tad viņas saprata, ka Ļeņina vietā atnācis kāds ļaunais gars. Man liekas, ka šoreiz tas nebija nekāds zemākās pakāpes gariņš, bet kkāds no augstākās pakāpes.
Gars prasījis, lai viņas pusnaktī, pilnmēnesī dodas uz ebreju kapiem (starpcitu spocīga vieta) un pie kapličas vai kapa(neatceros kā tur bija) nopilina trīs asins pilnienus un laikam izpilda kaut kādu rituālu.
Meitenes atsacījušās un mēģinājušas garu dabūt prom, bet nekā. Gars sācis viņas vajāt sapņos un meitenes nevarējušas pagulēt, kad viņas rakstījušas ar rakstāmmašīnu elektrība visu laiku viņām situsi pa pirkstiem un viņas dzirdējušas visādus savādus trokšņus.
Visbeidzot viņas devušās pie mācītāja un tas iesvētijis viņu istabu un licis tajā nevienam nenākt diennakti. Bet diennakts laikā istabiņā skanējušas visādas dīvainas skaņas.
Nekāds mātes izdomāts spoku stāsts tas nebija, jo diezgan ilgi šitais stāstiņš klīda pa mūsu pilsētu kā patiess stāsts.
Vēl jau pieredze ir manai draudzenei, kura cipa ļaunos rūķīšus saukusi ar lamu vārdiem. kopā ar māsīcu viņa izrunāja tos 100 lamu vārdus un tie rūķīši atnāca. Viņi baigi lamājušies, braukuši augumā un t.g. Nekas īpašs.
Arī labo rūķīti viņa ir saukusi. Tas arī ir atnācis. Karoči viņš iekodies maizītē, kura viņam tika piedāvāta.
Varu derēt, ja es sauktu Pīķa dāmu viņa atnāktu. Tāpēc, laikam, labāk atturēšos.
Man jau vēl ir šis tas stāstāms, bet posts jau par garu ir uzraktījies. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 31.10.2006 17:13
Raksts #93


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Esiet gan Jūs!!!Spēlēties ar tādām lietām...
Vai tiešām uzskatat ka nemateriālās būtnes ir rotaļlietas?
Un kad būs jāatbild par savu rīcību,tad gan būs jautri.... mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andžiks
iesūtīt 11.11.2006 14:54
Raksts #94


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.11.06



sirds1- Tu saki,ja tu sauktu Pīķa dāmu tad arī sanāktu.....
Bet tu zini kā pareizi viņu saukt!!??
Ko priekš tā vajag??
Es būtu ļoti pateicīgs ja tu kko pastāstītu! wink.gif

Šo rakstu rediģēja Andžiks: 11.11.2006 14:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maugliits
iesūtīt 11.11.2006 15:16
Raksts #95


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.06
Kur: nezin.... parasti pie kompja



es neesu meehjinaajis saukt garus nezinu kapeec nu es vinjiem ticu bet negribu saukt vinjus ja nu sadusmojas (ja protams sanaaktu) un piikja daamu nav veelams saukt es atceros ka braaleena draugs izsauca tad vins paarbijies staastija ka vinja vinjam ar zobenu naaca virsuu utt. vobshem meegjinaaja novaakt nu man likaas ka vnk. muld jo dzirdeeju ka to braaleens teica bet kad redzeeju vinja draugu vins bija taads bailiigs blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shanty
iesūtīt 23.12.2006 16:25
Raksts #96


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.06
Kur: Tev uz labā pleca.



ar klasi pirms dazhiem gadiem meegjinaajaam kko izsaukt.. saakumaa taapat aakstoties, spiedfzot un smejoties.. peec tam jau kkas aizgaaja. tas bija pirms sundaam, pirmo stundu laikaa dazhiem palika ljoti auksti- klasee karsts, graadu daudz, bet sa;st. dazhiem, kas par to saukshanu neko nezinaja saapeeja galva, palika slikti u.tt. peec kaadaam 2 stundaam viss beidzaas. varbuut paaraak spilgta iztele mums bija, be tiem, kas nezinaaja?
neiesaku, ko taadu meegjinaat. pati tam visam ne visai ticu, bet ar to visu nejoko. unsure_a.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 00:36
Raksts #97


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



esmu mēģinājis sīkajas klases pīķa dāmu izsaukt ar spoguli ,bet kā vienmēr nekas nesanāca,un un tas labi wink.gif
ar to nevajadētu aizrauties ,jo ja kādam izdoda tam tiešam visa dzīve ir iespeja pavadīt tvaika iela ,jo tie nav joki!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_martalinja_*
iesūtīt 07.02.2007 13:14
Raksts #98





Viesi




[font=Comic Sans Ms]ir gadījies saukt garus...ar porcelāna šķīvīti...tas bija diezgan interesanti...mums iemācīja draudzenes mamma(viņa pati to kādreiz bija darījusi) saucām daudz pazīstamus cilvēkus..pat Pēteri I... gribas to atkārtot, jo tas bija tiešām reāli _šķīvītis kustējās un rakstīja vārdus blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 23.02.2007 15:15
Raksts #99





Viesi




Kā var izsaukt balto dāmu vai sarkano roku?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
p1k@4u
iesūtīt 24.02.2007 02:39
Raksts #100


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06



vienreiz izsaucu savu omīti. tā neko, tīri pļāpīga palikusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:52