Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Zveromagi Un šņācmēles, Kāds zvēromags gribētu būt tu?
Songoku
iesūtīt 16.02.2004 14:34
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.04
Kur: Cuukkaarpas datorklasee sektoraa 1A



Zveromagi un Šņācmēles.
Kas jūs gribat būt par Zveromagu, par kādu dzīvnieku jūs gribētu pārvērsties,kapēc?
Kuru dzīvnieku mēlēs jūs gribētu mācēt runāt un kapēc?



Es gribētu būt Zveromags, kurš spēj pārtapt par Piekūnu vai Ērgli, jo, tad es spētu lidot un tā būtu visu laiku labākā sajūta. Vēl es būtu ātrs, straujs, man būtu laba redze un stingrs satvēriens.

Runāt es gribētu arī putnu valodā, vēl varētu suņu mēlē runāt. Ar putniem es varētu runāt lidojot, lai nav garlaicīgi, bet ar suņiem tāpēc, ka tie skaitās cilvēka labākais draugs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Diabolic
iesūtīt 16.02.2004 21:34
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Es gribētu pārvērsties par Drakonu (gaisā) vai Vienradzi (uz sauszemes) vai delfīnu(ūdenī). Es pat īsti nezinu kāpēc. Man patīk vienradži un Drakoni.


laughing.gif Es gribētu mācēt runāt ūdens dzīvnieku valodā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 16.02.2004 23:03
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Hmm..nu ja jau aizgaaja runa par dziivniecinjiem tad es ar' kadu vaardu pielikshu...man shodien gariigais nezkaapeec uz kautko tadu velk..
Ja man buutu iespeeja kluut par animagu, tad es labpraat paarveerstos par par kaadu kakjveidiigo...teiksim ocelotu...vai luusi...happy.gif
Bet ja runaat par valodaam...man likaas ka shnaacmeele ir tikai runaajot par chuuskaam..bet nu...es labpraat saprastu savus radiniekus...kakveidoogos...bet vispaar labpraat visus... jo izshkirties paaraak gruuti.. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 17.02.2004 22:47
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Es gribeetu paarveersties par kakji... vai par vardi...

Gribeetu iemaaciities runaat putnu un zivju valodaas. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scream
iesūtīt 18.02.2004 15:54
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.04



Es gribētu runāt visu dzīvnieku valodās un es gribētu arī saprast visus dzīvniekus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 18.02.2004 16:19
Raksts #6


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Ļoti labi jautājumi wink.gif thumbsup.gif

Ja, es varētu būs zvēromags, tad es gribētu, lai es varētu pārvērsties par putnu! Es gribētu pacelties debesīs un lidot! Gribētu izjust brīvības sajūtu! Augstumā uz visiem skatīties no augšas, tikai ne parāk augstu, jo lidmašīnas arī ir getlost.gif

Es gribētu runāt, kā putni! Sazināties, dziedāt viņu dziesmas wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 19.02.2004 18:18
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Man šie jautājumi arī liekas jēdzīgi. Žēl, ka tik maz biedru izsaka savas vēlmes, bet tā jau ir katra paša izvēle.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīna
iesūtīt 20.02.2004 20:46
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04



Nu ja es būtu zvēromags, es gribētu pārvērsties par ........... vilceni.....vai suni

Par valodām....... nu es jau gribētu mācēt visas, bet vairāk jau suņveidīko valodu......... un arī putnu valodu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
beruthiel
iesūtīt 20.02.2004 22:58
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.04
Kur: at the moment - Fangorn forest



*grin* protams, ka par kaķi gribētu pārvērsties, mans niks i' ļoti atbilstošs grin.gif

bet kādā valodā runāt...hmm, nu čūsku valodā noteikti, vēl putnu valodā, jo viņi daudz zina, tātad- var noderēt cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 20.02.2004 23:03
Raksts #10


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



es gribētu pārvērsties par milzu zirgu, tie kuri nezin, tie ir tādi zirgi ar spārniem (kaut kas līdzīgs pegasiem). un viņi nemaz nav milzīgi. runāt es gribētu arī zirgu un vienradžu valodā. kā jau nopratāt, man ļoti patīk visi zirgveidīgie. (it īpaši melni vai balti milzu zirgi).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 21.02.2004 11:12
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nu, es gribētu pārvērsties par putnu. Tā būtu superīga sajūta lidot. Pāri kalniem, mežiem un upēm. Turklāt nebūtu uz skolu jāiet ar kājām...Par sugu. Piekūns! Tas tāpēc, jo piekūni ir ātri un izveicīgi. Ja tā ļoti sīki, es gribētu būt lielais piekūns. Tāpēc, jo tas ir pats ātrākais no piekūniem.

Valodas...putnu. Es gribētu iemācīties putnu valodu. Es varētu ar tiem sazināties un tie man pastāstītu daudz ko. Turklāt es varētu rakstīt projektu par putniem un par putnu migrāciju. Es varētu parādīt dzīvu lielo piekūnu un tas nebūt nebūtu grūti. es varētu pastāstīt par putnu migrāciju, jo putni man būtu visu izstāstījuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Potere
iesūtīt 26.03.2004 22:04
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: tepat uz vietas



es gribētu pārvērsties par zirgu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saules1
iesūtīt 26.03.2004 22:19
Raksts #13


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Duh?? pie datora,kur citur?



es gribētu pārvērsties par feniksu, būtu praktiski nemirstīgs...... sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
red_chicken
iesūtīt 16.05.2004 14:46
Raksts #14


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



Ja zvēromags tad puma...bet kādās valodās OBLIGATi chuskas....bet vispaar gribeetu arii taadu kakjiishu(lauvu, tīģeru)Būsim taču reāli zveromagi nevar pārvŗsties par vienradzhiem vai fēniskiem!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Salazars Slīdeni...
iesūtīt 16.05.2004 16:46
Raksts #15


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.02.04



Hm... ja varētu būt zvēromags... es kļūtu par milzu kobru vai kādu pūķi... aha... un gribētu runāt šņācmēlē... jo es taču runāju arī... duh... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 17.05.2004 14:09
Raksts #16


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Es gribētu būt par zvēromagu-suni (kā Siriuss... rolleyes_a.gif ), jo suņi var brīvi kautkur klīst, ieiet dažādās vietās kur ieeja ir par maxu un daudzi arī no viņiem nedaudz baidās, jo tie varētu iekost... grin.gif Vai arī par kādu putnu- piemēram, ērgli, jo tad var lidot, un ātri kautkur tādā veidā nokļūt un tad es esmu gandrīz nenotverams... cool.gif
Bet dzīvnieku valodās es gribētu pārzināt putnu sazināšanos, jo tad var kādam putnam uzprasīt kas notiek otrpus pilsētas, vai ko tagad dara kāds cilvēks pāris kvartālus tālāk... noderīgi... thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 17.05.2004 20:01
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



vispār jau man liekas ka žurkas var brīvi kaut kur klīst, ieiet dažādās vietās un daudzi arī no viņām nedaudz baidās... laughing.gif *tulīt ātri nokaunējas par šādu izlēcienu* blush.gif

nepateikšu neko orģinālu, bet pārvērsties es tiešām gribētu par putnu. rolleyes_a.gif lidošana, brīvība, plašums... njā... būtu forši. Tad vēl par kaķi varbūt. tik cēli un graciozi dzīvnieki...

bet toties zināt ko kaķi domā gan negribu! labāk lai jau neziņa! laughing.gif bet gribētu dzirdēt kukaiņus. varbūt. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vanesa
iesūtīt 31.05.2004 12:10
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 15.05.04
Kur: tur, kur nevajadzētu



Es gribētu pārvērsties par tīģri, baigo, pūķi, pandu. Nu tad tā tīģri, baigo, pūķi, jo man patīk izskatīyies draudīgai. Par pandu tādēļ, ka man patīk rāpties kokos. Es gribētu runāt tīģeru valodā un pandu. Baigajam un pūķim valodu nemaz nevajag.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 31.05.2004 19:39
Raksts #19


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



es ja buutu zveeromags, gribeetu paarveersties par tīģeri!! taadeel, ka tas ir viens no maniem miileekajiem zveeriem (1. protams ir trusis) un arii taadeel, ka shis zveers ir loti draudiigs!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mya
iesūtīt 07.06.2004 16:09
Raksts #20


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.04
Kur: Grāmatu veikals



Es labprāt pārvērstos par mazu jauku sikspārnīti,jo man viņi liekas ļoti noslēpumaini radījumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 25.04.2024 09:52