Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dīvainas sakritības un notikumi tavā dzīvē
krizanova
iesūtīt 28.12.2005 01:47
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



ok, nezinu vai šis pavediens te iederas, bet mēģināšu.
Tātad vai ir bijis tā, ka jūs kaut ko iedomājieties un tas tūlīt notiek ( ne kā vēlēšanās)?
Vai arī pamanāt dīvainas sakritības starp daudzām lietām.

Varat uzskatīt, ka man ir paranoja, bet es zinu, ka man tās nav. Nespēju izskaidrot, bet ar mani notiek nenormāli dīvainas lietas.
1. Piemēram, es šodien nolādēju csi spēli, bet nesāku to spēlēt. Tā vietā es sāku spēlēt mazpazīstamu online spēli un pirmā spēlētāja , ko satiku, niks bija SCI.
2. 90% gadījumu, kad paskatos pulkstenī, tas rāda noapaļotu laiku. ( piemēram, tieši 12.00, vai 3.30.)
3. Pirms dažām dienām naktī redzēju īsu sapni par Gredzenu Pavēlnieku, un, no rīta, ieslēdzot tv, pirmā reklāma, ko redzēju, bija tieši par to, ka GP rādīs pa lnt. ( pirms tam šo reklāmu nebiju redzējis)
4.Es nezinu, vai tā ir intuīcija vai kas, bet es vienmēr esmu paredzējis, ka notiks kaut kas slikts. Piemēram, kad draugs teica, ka klases vakar;a iedzersim, man sekundes simtdaļā radās ļoti slikta priekšnojauta. Kā par brīnumu, učene pieķēra mūs visus dzerot šņabi! ( Mēs esam dzēruši arī citos klases vakaros, bet neesam tikuši pieķerti, un priekšnojautas tik sliktas man arī nav bijis)
5. Kad mēs dodamies ārpus Rīgas, gandrīz vienmēr , kad es paskatos pa mašīnas logu, es redzu krustu vai baznīcu vai ar šīm lietā saistītus priekšmetus.
6. Un nezinu kāpēc , ar visiem cilvēkiem, kas man nodarījuši pāri, ir noticis kas slikts. Piemēram, man sanāca kautiņš ar diviem zēniem no manas klases. Teiksim tā, viņi uzvarēja. Pēc mēņeša viens no viņiem nokļuva slimnīcā un vīņam iestājās klīniskā nāve, bet viņš izdzīvoja. Viņam kaut kas bija noticis ar smadzenēm, tām pietrūka gaisa, ko elpot.
Bet otrs pašlaik guļ slimnīcā, jo viņam no iekšpuses plīst asinsvadi( dīvaini, es to negribu atzīt, bet vīņiem kaut ko līdzīgu biju vēlējis, pēc tās dienas, kad notika kautiņš.)
Ir vēl simtiem dīvainību, kas notiek ar mani. Pats stulbākais ir tas, ka tas atkārtojas gandrīz katru dienu, ttātad tās nav vienkārši sakritības.

Izsakiet savas domas par šo tematu un par manu rakstu un pastāstiet, vai kas dīvains arī ar jums regulāri notiek!!

Šo rakstu rediģēja krizanova: 28.12.2005 01:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
anchi
iesūtīt 11.01.2006 08:51
Raksts #21


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.04.05
Kur: @ my PC, Rīga, Kuldīga



Es arī bieži sapnī redzu lietas, kas pēc tam piepildās, tikai es to atceros tikai tai brīdī, kad tas notiek, tā ka pareģot neko nevaru.
tam, kurš pavedienu iesāka: tad jau labāk ar Tevi nekašķēties, ja ier tā kā Tu saki- 6.p-ts. tīri baisi palika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 11.02.2006 23:38
Raksts #22


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



nezinu.. labak nemeklēt sakritības, ja vien tās pašas nekrīt acīs..

nez man ar bijušas sakritības bet tām visām ir izkaidrojums
piemēram: atnāku uz klasi un man viena klases biedrene jautāja "kā iet?" bet es tam nespēju noticēt jo viņa taču nezin latviešu valodu! un tad es parjautāju "what?" un atkal es dzirdu ka viņa atbild latviski.. un kad es otro reizi jautāju "What?" viņa atkal atbildēja latviski un es visu laiku domāju kā tas varbūt ka viņa runā latviski... un tad viņa teica "Martāā i don't speak latvian!!!" man bija gandrīz mute vaļā ja viņa nolasīja manas domas... bet tad pēc dažām minūtēm es sapratu ka viņa visu laiku man jautāja angliski "how are you?" izskaidrojums bija ļoti vienkāršs... man vienkārši atkal izklausījās ka kāds runā ar mani latviski un viņa jau to bija piefiksējusi un saprata ka es juatāju what? jo man izklausās ka viņa runā latviski.... hehe smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermija
iesūtīt 14.02.2006 21:24
Raksts #23


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Njaa, tas nav īpaši patīkami, ja tevi vajā sakritības...

Ar mani piemēram notika tā:

Es sapņoju, ka ir sestdienas rīts, es izkāpju no gultas, aizeju uz viesistabu, bet tur mana mamma gludina balto veļu. Paskatos pukstenī - 8 un 2 minūtes. Tad es noburkšķēju: Kāpēc mani nepamodināji un ieslēdzu televizoru.

Pēc brītiņa es pamodos pa īstam un iegājusi viesistabā, redzēju, ka mamma tiešām gludina balto veļu un tiešām ir 8 un 2 minūtes... Varbūt tā bija diezgan pajocīga sakritība, bet tomēr...

Kad es aizgāju uz jaunu skolu, mana klase pilnīgi bija pret mani un to visu ņirgāšanos vadīja viena meitene, kuru es klusībā nolādēju. Pēc neilga laika viņas labākā draudzene sāka draudzēties ar mani un tad visa klase apsmēja viņu par to, ka viņai neesot draudzenes, bet man esot...

Tā kā viss jau ir saistīts ar kādu daļu mistikas, tikai cik daudz... Tas ir cits jautājums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kniburiene
iesūtīt 05.03.2006 21:15
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



Ar mani arī ir atgadījušies vairāki visai jocīgi notikumi. Piemēram, es viena sēžu virtuvē, un pēkšņi ieslēdzas elektriskā tējkanna! Un parasti, kad man ir ļoti garlaicīgi, kāds cilvēks manā tuvumā uzreiz pārsakās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 05.03.2006 22:24
Raksts #25


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Man ir tā, ka es daudz ko paredzu - pēkšņi pazvanīs, ko teiks (vienādo vārdu izrunāšana) . Nujā, visa kā. Sapnī visa kā redzēts, uz vietas neatceros.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martulana
iesūtīt 10.03.2006 18:27
Raksts #26


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.06



Man arii ir taa!! Nu jau kaadus 2 gadus. Peekshnji notiek k-kaads mirklis un es zinu, ka tas jau kau kur redzeets, pirms kaada pusgada piefikseeju, ka redzu tos mirkljus sapnii...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 10.03.2006 20:36
Raksts #27


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



man ir diezgan attīstīta bet es cenšos tajā neklausītīes

tā pavēsta man tikai skumjas un nenovēršamas lietas sad.gif

crying.gif kad pēdējo reizi atvadījos no igaunijas onkuļa...centos atvairiit domu ka varbuut redzu vinju dziivu

pēdējo reizi... crying.gif ar veselību vinjam viss bij kārtībā...

janvārī bija bēres


tā pat ar manu suniiti kad devos uz ventspili..

tagad baidos aizbraukt kkur uz ilgu laiku.soliju buut blakus savas otram suniitim kad... crying.gif

ieniistu savu intuiiciju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 10.03.2006 20:40
Raksts #28


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Man vsp vienreiz bija taa, ka es sapnjoju drausmiigu tumshu, shauru ielinju...es pa vinju gaaju, un man kaads uzbruka, tikai neatceros kas..
Peec dazhaam dienaam draudzene mani uzaicinaaja pie vinjas ciemos, jo tikko bija paarvaakusies...tur mees aizgaajaam uz pagalmu, patuseejaam, liidz atnaaca dzhekiun saaka uzmaakties[miilji]..nu mums apnika, un mees aizskreejaam uz kaadu saan ielinju..
uzminiet kas gan taa par vietu vareeja buut?

w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
murasaki
iesūtīt 10.03.2006 20:50
Raksts #29


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.02.06



heh, man kaadreiz gadaas, ka zinu kautko taadu, ko es nevareetu zinaat. bet zinu un viss. un kaadreiz arii taa - ka kautkas notiek un taada sajuuta, ka tas jau vienreiz ir bijis, tieshi taapat(kaut gan taa protams NAV bijis) nuja, bet cilveeka smadzene meedz izspeelet visaadus trikus, taa ka laikam jau nav ko briiniities grin.gif jebshu arii esmu nostradama mazmazmazmazmazmazmazmazmazmazmazmeitinja.. grin.gif ej nu sazini! blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 30.03.2006 17:46
Raksts #30


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



jaa nu pati esmu piedzivojusi dazhas sakritiibas,bet neko iipashu.... nju ja sakritiibu ir daudz un reizeem mees no vinjaam nobiistamies...bet taapeec jautaas ir tikai un vieniigi sakritiibas. bet piekriitu,ka ir lietas,kas nenotiek nejaushi,ta vnk lemts... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
invisible_conch
iesūtīt 22.04.2006 12:20
Raksts #31


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06
Kur: starp pirmo un tresho akmeni



man arī ir bijuši tādi sapņi-tikai diezgan dīvaini,ka tie patrasti piepildās pēc gada vai diviem.....un notiek viss pilnūīgi kā tajā sapnī....pati nezinu vai sakritība,vai mistika....bet katrā gadijumā tas viss ir diezgan jokaini....
piemēram tas,ka ļoti bieži varu paredzēt,kas notiks[parasti kaut kas neiedomājams]...diemžēl tas diezgan bieži piepildās unsure_a.gif ...jokaini...un kurš gan to visu var izskaidrot?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krizanova
iesūtīt 26.04.2006 17:41
Raksts #32


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



sos sapnus sauc par deja vu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 26.04.2006 18:20
Raksts #33


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



njaa...taa ka es redzu sapni un tas piepildaas man ir bijis biezzi! Un tiehsi starp citu shogad taa notiek biezzzi... Bet notiek taadas ljoti nenoziimiigas lietas piem. es sapnii redzeeju kaa, kad es eju uz maajaam pa vienu ielu izlec no loga peleeks kakkjis paarskrien paari ielai un saak dziities pakalj veinam melnam kakjim un tad vinji abi iemuuk kautkaadaa seetaa...nju kautkaadaa aiznaakamajaa dienaa tas piepildiijaas grin.gif Ljoti iespeejams ka tas izklausaas muljkjiigi...tachu taa bija.(un PILNIIGi preciizi...es pat nodomaaju momentaa taas pashas domas ko domaaju sapnii grin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 11.05.2006 05:14
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



CITĀTS(Shadowstalker @ 28.12.2005 03:07) [snapback]528972[/snapback]

Sabiedrības labā tevi piespiedu kārtā izolēsim.


w00t.gif


CITĀTS(~EnjĢeLīC~ @ 06.01.2006 23:45) [snapback]536165[/snapback]

Diennaktī ir 24 stundas...
Alus kastē ir 24 pudeles...
Nu vai nav sakritība??? wink.gif



w00t.gif Nu tiešām...

Sakritības ir daudz un dažādas, bet es neņemu vērā, piem. vienmēr, kad pusdienās draugam lūdzam pateikt cik ir pulkstenis tas vienmēr rāda 12:20 [zvans ir kā kuru reizi tongue.gif]
Nu sakritība - un? Man nekas nenotiek no tā, ka ir sakritības vai nav un tev arī nē, tā ka, nestreso, vecīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 11.05.2006 14:11
Raksts #35


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



Nu, man sen arī gadījās, kaut kas tāds, ko neesmu izskaidrojusi pat vēl šodien. Man varēja būt kādi 10 gadi. Protams, tas, ka redzēju sapnī kā eju pa kalnu lejā uz pils pusi, nelikās nekas īpašs, to pat tā neievēroju...Tas sāka likties tā dīvaini, kad šo sapni biju redzējusi, kādas 2vas vai 3 reizes...Bet kronis tam visam bija tad, kad vasarā kopā ar savu ģimeni braucām ekskursijā un nolēmām pa ceļam apskatīt Bauskas pili...jūs pat nespējat iedomāties, kāda man bija sajūta, kad sāku iet lejā pa to pašu kalnu un skatam pavērās tieši tāda pati ainava, kā visos identiskajos sapņos, un tieši tāpat kā sapnī, piegāju pie pils.... ohmy.gif unsure_a.gif pēc tās reizes šos sapņus vairāk neesmu redzējusi, bet vēl šodien nesaprotu, kā mazs (nu man liekās, ka 10 gados vēl skaitās mazs) bērns sapnī varēja redzēt visu identiski tāpat ka izskatījās dzīvē + es nekad pirms tam nebiju šo pili redzējusi un tur nebiju bijusi... huh.gif
lūk kā!!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 11.05.2006 15:59
Raksts #36


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



CITĀTS(Lia'angia @ 07.01.2006 17:26) [snapback]536392[/snapback]

Vairākas reizes ir bijis tā, ka es uzminu, ko mans sarunu biedrs teiks un darīs. It kā es to jau iepriekš būtu redzējusi sapnī. Un, kad viņš tiešām pasaka to pašu un žestikulē tiešī tāpat, kā man likās - paliek drusku neomulīgi.


jā, tas par to nosapņošanu man arī ir. tiešām bieži notiek kkas tāds, ko es nosapņoju, bet es neko nevaru paredzēt, jo sapni atceros tikai tad, kad tas notiek pa īsto. tāda dīvaina sajūta - it kā ar tevi tas jau būtu noticis...

citreiz es arī jau iepriekš zinu, ko kāds teiks, bet tas parasti notiek ar labākajiem draugiem, ko es labi pazīstu, tā ka tā nav nekāda sakritība. es vnk ļoti labi pazīstu tos cilvēkus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 13.07.2006 09:32
Raksts #37


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



"sakritības" un "nejaušības" man ir bijušas tik daudz, ka visas jau nemaz nevar ne uzskaitīt ne atcerēties. Spilgtākie piemēri ir, kad naktī sapnī redzu kādu cilvēku, kuru kādu ilgāku laiku neesmu redzējusi un arī sapņojusi par viņu neesmu un tad nākošajā dienā satieku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Death girl_*
iesūtīt 03.08.2006 19:56
Raksts #38





Viesi




[quote name='celebrity' date='28.12.2005 15:12' post='529107']
tas tachu nav nekadas divainibas... laughing.gif
divainibas ir tad ja no rita baltmaize sak lekat pa galdu, tad jau ir japadoma...vai ari jaiet arsteties. whistling.gif
bet nu shities jau izklausas, pec megjinajuma atrast sevi kko divainu. wink.gif

shis bija vienigias, kcik divainais! wink.gif
Death girl
nuu jaa,diezgan baisi!!!! ja godiigi tas ir neparasti jo ja tu kadam vari novelet launu un tas piepildas!! mani vienmer ir saistijusi cilveki ar ipasam spejam.loti interesejos par ezoteriku un okultismu+tadas lietas ka joga meditacija!!! neesu speciaiste bet ja ta ir taisniba ko raxti tad var spries ka tev ir loti specigs magnetiskai lauks!!! smile.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 03.08.2006 21:13
Raksts #39


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Par deja vu jautrāks ir tikai jamais vu. Ja deja vu gadījuma tu kaut ko nosapņo, pareģo, intuīcijas problēmas, tad jamais vu ir tad, kad tu kaut ko ļoti, ļoti skaidri atceries, bet tā nav un nekad nav bijis. Diezgan tracinoša īpašība.

Ar sakritībām ir gadījies tā, ka tētim vienreiz ir bijusi vajadzība izgriezt aklo zarnu. Kā jau padsmitgadnieks būdams (man liekas 16gadnieks) viņš bija nedaudz uztraucies un naktī pirms operācijas viņš nosapņoja, ka ieeit kādā lielā slimnīcā, kurā bija daudz ārstu un medmāsiņu un pati slimnīcas ieeja izskatijās krāšņa. Nu pamodies un viņa tēvs vedis viņu operācijā uz Rīgu. (No Jelgavas) Tētis ieet slimnīcā un redz visu pilnībā kā sapnī... Vēders un galva uzreiz tā kā sagriežās...

Un brālim ir gan deja vu, gan jamais vu. Kad uznāk deja vu šis bišķi noraustās, bet kad sanāk jamais vu tad es esmu...nu gluži kā two_handed.gif

Gribēju kaut ko ar pateikt par sevi, bet aizmirsu... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 17.08.2006 21:47
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Jām. ermm.gif Ar mani arī ir notikušas dīvaiības, bet ne milzīgas. Parasti, kad es labprātīgi iedomājos ieskatīties pulkstenī, rāda tik stundu, cik minūšu. Piemēram 22:22; 11:11; vai 13:13 un tml. Diezgan bieži tā atgadās. Bet tas jau nav nekas īpašs.

Bieži vien man ir laba intuīcija. Es spontāni iedomājos par kādu sen neredzētu filmu, pēc laiciņa skatos- to drīz rādīs pa TV. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:12