Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Absolventi dzelteno štrumbanšu gaumē - ATD, [HP] [PZP]
Beppo
iesūtīt 15.01.2009 18:23
Raksts #1


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Absolventi dzelteno štrumbanšu gaumē


Spēles pasaule ir Dž. K. Roulingas radītā Harija Potera burvju pasaule desmit gadus pēc Voldemorta sakaušanas. Jūsu tēli visi ir nule kā beiguši septīto gadu un grasās uzsākt ko nu kurš. Nekādas tuvējas kataklizmas nav it kā zināmas. Spēle sāksies brīdī, kad jūs pēc izlaiduma ballītes esat sakāpuši Cūkkārpas Ekspresī, lai pēdējoreiz veiktu ceļu līdz Londonai.

Ņemiet vērā, ka jūsu tēli ir mācījušies vienā gadā, tātad, ir pazīstami cits ar citu. Kādi ir draugi, kādi ienaidnieki, kādi slepeni mīļākie… To visu saskaņosim pirms spēles, savstarpēji vienojoties. Ja jūs teiksiet "mēs abi sarunājām, ka mūsu tēli ir labākie draugi", mākslīgus šķēršļus ceļā nelikšu.

Papildus parastajiem lomu spēļu noteikumiem, šajā spēlē jums būs jāievēro vēl šādi īpašie noteikumi:
  • Spēlētājam no brīža kad viņš piesakās spēlei līdz tēla nāvei/spēles pabeigšanai/spēles pārtraukšanai, tobiš, visu laiku, kamēr viņš spēlē, jābūt iespējotai PZ kastei un jāpieskata, lai tā nebūtu pilna.
  • Lai varētu spēlēt, spēlētājam OBLIGĀTI ir jānopērk dzeltenas štrumbantes, jānofotografējas ar tām un fotogrāfija jāpiesūta man.
Potenciālajiem spēlētājiem jāiesūta man ar privātā ziņneša starpniecību šādas ziņas par tēlu un sevi:

Vārds un uzvārds:
Ģimene:
Izcelsme:
Dzimšanas datums:
Izskats (ļoti vēlams attēls, anime attēli netiks pieņemti):
Tornis:
Reputācija un sekmes mācībās:
Raksturs:

Un, protams, pirms spēles uzsākšanas vēl būs nepieciešama fotogrāfija ar dzeltenajām štrumbantēm. Es kā GM apzvēru, ka bildes bez spēlētāja piekrišanas nekad netiks publiskotas.

Tas arī tā kā būtu viss. Tēli ar superspējām netiks pieņemti (he-he — ja prot pārliecinoši argumentēt, tad visu var sarunāt), spēles vadītājs manā personā patur tiesības noraidīt tēlu, nepaskaidrojot iemeslu.

Pareizrakstības ievērošana ir obligāta. Pie kritiska kļūdu daudzuma, kuru nosaka mana subjektīvā izpratne par gramatiku, kā arī garstāvoklis un laika apstākļi, spēlētājs var netikt pieņemts.
Ja tēls neizrāda nekādas dzīvības pazīmes ilgāk par divām nedēļam un tas nav saskaņots ar GM, spēlētājs tēlu var zaudēt. Vai tā tiešām notiks, atkal ir atkarīgs no vairākiem apstākļiem, tai skaitā laika.

Ak jā, spēle nesāksies, kamēr nebūs vismaz septiņi spēlētāji, tiks pieņemti ne vairāk kā divdesmit trīs spēlētāji.

Ja ir kādi jautājumi — lūgtum tos uzdot tepat pavedienā vai pa PZ.


– Atļauja –


HP pasauli drīkst izmantot līdz tajā neiesaistās/netiek pieminēti Dž. K. Roulingas radītie tēli. Pretējā gadījumā attiecīgais raksts tiks dzēsts vai spēle slēgta.

Pūķēns Sāra


Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 15.01.2009 20:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 4 5 6  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 106)
Roviela
iesūtīt 31.08.2009 21:03
Raksts #101


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pat īsti nezinu, vai gribu turpināt. sad.gif
Man tas viss šķiet kaut kā ļoti haotisks un nesaprotams. Varbūt tā nav, varbūt dumja esmu es, bet, īstenībā, es vairs nespēju izdomāt, ko te vispār vēl var darīt un priekš kam darīt, un tā ir situācija, kādas es spēlēs neciešu.
Ja no GM puses būs solījums, ka situācija mainīsies uz aktīvo pusi, tad es piedalos. Ja būs ar pūlēm trīs dienas jāgudro kaut kas darāms, un pēc tam atkal no tā nekas neiznāks, tad, paldies! es atsakos.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 31.08.2009 21:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 01.09.2009 07:03
Raksts #102


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Esmu ar abām ķepiņām par turpināšanu. Ja apdomājas, tad ar visām četrām par turpināšanu. happy.gif

Rovielai: man ir plāns un ja tas manam tēlam izdosies, būs šāda tāda skaidrība vai pat izmaiņas. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 04.09.2009 16:04
Raksts #103


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Es arī labprāt turpināšu. Ja spēšu iebraukt tajā, ko esmu nokavējusi. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 09.09.2009 19:17
Raksts #104


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Šodien tika pieņemts lēmums spēli neturpināt. Paldies visiem spēlētājiem.

Šo rakstu rediģēja Beppo: 09.09.2009 19:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.09.2009 19:34
Raksts #105


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vispār jau, žēl.
Vai, lūdzu, tagad nevar apmierināt spēlētāju ziņkārību un pastāstīt, kas tur īsti notika? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 10.09.2009 00:01
Raksts #106


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Vai drīkst zināt, kādēļ tika pieņemts šāds lēmums? Galu galā, spēlētājiem, kuri bija pieteikušies un izrādījuši gatavību spēlēt, ir šādas tiesības. Un, iespējams, ir arī kāds cits risinājums bez spēles izbeigšanas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 10.09.2009 09:51
Raksts #107


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Jā, es arī vēlos zināt, kāpēc šāds lēmums? Galu galā, es vēlos spēlēt! draud.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 4 5 6
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:27