Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> !''Savage garden''-horror hotel!, Pieteikšanās šeit!
maksligais_intel...
iesūtīt 22.11.2006 16:10
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Īss raksturijums :

Jūs esat 5 – 10 cietumnieki, kas ir nokļuvuši Losandzelošas stingrā režīma cietumā.
Jums visiem palēnām pienāk izlaišanas laiks un, tamdēļ, lai to saaīsinātu, jums tiek piedāvāta iespēja pastrādāt, kāda pussagruvušā, vecā viesnīcā Ņujorkā, kur jūs visu sakārtosiet un tālāk tiks doti rīkojumi, bet ierodoties viesnīcā jūs neesat diezko sajūsmināti. Godīgi sakot, jūs esat šokā, neko tādu nebijāt gaiidijuši. Viesnīca izskatās pēc kanalizācijas notekas, kura ir pamesta jau vairākus gadus. Viss ir klāts aiz zirnekļtīkliem ,skraida žurkas, prusaki un smird. Jā jums tas vis būs jāsaved kārtībā un jadzīvo šeit vesels mēnesis, taču jau pirmajā naktī šeit sākt notikt pagalam dīvainas lietas


Viesnīca:

Šādi izskatās no ārpuses :

Attēls

viesnīcas gaiteņi:

Attēls


vēlāk uzzimēšu karti, lai vieglāk orientēties un mēģināšu atrast arī noteiktu telpu izskatus, bet doma ir uztverta 

Viesnīcas vēsture:

Pirms gadiem 70 šī bija viena no Ņujorkas smalkākajām un dārgākajām viesnīcām – ‘Savage garden’’ ,kur apgrozijās Ņujorkas un citu vietu augstākie slāņi.
Visiem labi zināms, ka viensīcas īpašnieks Fransuā Ženē( francūzis) bija iesaistījies nelikumīgās darīšanās un viņam bija daudz ienaidnieku. Tas arī tika manīts, kad pēc 7 gadu viesnīcas uzplaukuma laikos Ziemassvētku balles laikā tika aizdedzināta slavenā ‘’Savage garden’’, tas bija viens no spilgtākajiem ugunsgrēkiem Ņujorkā un par to zināja visa Eiropa. Bija daudz cietušo, viesnīca nenodega līdz pamatiem, to izdevās glābt.
Pēc ugunsġrēka dzēšanas sākās aktīva Fransuā Ženē meklēšana pa visu viesnīcu un visbeidzot to atrada pašā augstākajā stāvā pakārtu savā kabinetā.
Protams radās problēmas sakarā ar pussagruvušās viesnīcas pārmantošanu un tika meklēta Fransuā ģimene, diemžēl tā arī tika atrasta noglināta savā villā Malibu piekrastē. Gan pie Fransuā, gan pie viņa ģimenes tika atstātas divas vienādas zīmītes ar neizskaidrojamiem simboliem un tekstu franču valodā, kas tika angliski pārtulkots – ‘’ Un tas vis dēļ tavas spītības.... ‘’ un vēlreiz sekoja tie paši simboli, taču šoreiz priekšā tiem bij uzrakstīts skaitlis 4.
Tā arī viesnīcai nevarēja atrast mantiniekus, un toreiz tik slavenā ‘’Savage garden’’ spokojās tagad jau neapdzīvotā Ņujorkas ielā, kur pat klaidoņi nemājoja, jo tika dzirdējuši baumas, kas tur notiek .....


Spēles gaita :

Tātad jūs ieradīsieties viesnīca un jūs sagaidīs veca tantiņa, kas te par spīti visam dzīvo šajā ēkā, jo palikusi uzticīga šai vietai – bijusī ‘’Savage garden’’ administratore.
Viņa jums ierādīs telpas un pastāstīs vēl smalkāk par viesnīcas vēsturi.
Jums par palīgu būs arī velviena ģide – vienīgā izdzīvojusī viesnīcas apkopēja( kas starpcitu būs viena no dalībniekiem ) .
Jūs iekārtosieties viesnīcā un par pārējo es , kā būdama GM par visu par parūpēšos un apsolu, ka nelikšu jums garlaikoties. Galvenais, lai jūs būtu aktīvi ! 


Dalībnieki:

*5 – 10cietumnieki
*1 mājkalpotāja ( šī būs ļoti specifiska loma, jo šeit jums būs jādarbojas pilnīgi saskaņā ar GM.Šis būs vienīgais dalībieks, kurš zinās puslīdz manu stradēģiju un visu pārējo, tamdēļ šim cilvēkam būs jābūt ļoti aktīvam, jo patstāvīgi mēs sazināsimies pa PZ un es teikšu ,kas un kā.Protams tas nenozīme, ka būs jārīkojas pilnīgi kā es teikšu, taču no ceļa noiet nevarēs, jo atceraties, jūs NEESAT cietumnieku pusē )


Anketa cietumniekiem:

Vārds, Uzvārds:
Vecums:
Īss bio(+ģimene)
Noziegums dēļ, kura nokļuvāt cietumā:
Cietumā piespraistais laiks un cik jau esat nosēdējuši:
Bilde(obligāti)
Raksturs:


mājkalpotājas anketa:

Vārds, Uzvārds:
Vecums:
Cik ilgi strādāja hotelī:
Bio:
Raksturs
Bilde


Mājkalpotājas anketu lūdzu sūtīt pa PZ, taču cietumnieku tepatās. Kad būšu apstirpinājusi anketu vai arī būsiet izlabojuši kļūdas, kuras es pateikšu iepostosiet vēlreiz anketu ar sarkaniem burtiem! Tas , lai vieglāk pēctam būtu orientētēties un atrast svarīgāko smile.gif

Kā arī jums tiks katram piedēvētas maģiskās spējas, jo bez tām jums tur neiztikt, taču tās es ptieikšanās beigās sadalīšu, lai būtu interesantāk un nebūtu nez kādi supervaroņi.

Paldies un ceru uz sadarbību smile.gif

Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 22.11.2006 16:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 18:59
Raksts #41


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



vēlos uzzināt viedokli - jūs vēlaties doties ceļā jau šodien, jeb pagaidīsim vēl tēlus,kuri naw iepostojuši un pakavēsimies ierindā.
Mans viedoklis ir tāds, ka labak dosimies , jo bezjēdzīgi pļāpāt vienā un tajā pašā vietā nevirza spēli uz priekšu un nepadara diezko interesantāku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 24.11.2006 19:07
Raksts #42


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Es dodu priekšroku kustēšanai uz priekšu, tie kas tagad nav, varēs uzrakstīt, ka paklausīgi sekoja visiem pārējiem vai kaut ko tamlīdzīgu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 19:09
Raksts #43


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Nu jā protams tā arī notiks.
Bet tagadg lūdzu vajag nobeigt sarunas tiem, kuri iesāka dialogu ar uzraugu un tad dosimies.
Doma ir tāda, ka jūs iesēdinās autobusā un tad kādu laiku jūs tur varēsiet izvērsties un iepazīties kārtīgak ar citiem tēliem. Bet spēlējiet tā, lai būtu interesanti nevis stulba klusēšana vai bezjēdzīgas sarunas smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 24.11.2006 19:12
Raksts #44


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



es arī uzskatu ka vajaga braukt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 24.11.2006 19:29
Raksts #45


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Let's go! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 24.11.2006 19:40
Raksts #46


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Cik noprotu esam parastajās, svītrotajās drēbēs, vaia rī tajās orandžajās? Bet varbūt kā kalifornijā [ja nemaldos, ka tur] rozā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 19:44
Raksts #47


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



o ļoti labs jautājums. Par to es tieši pirms dažiem postiem domāju. Tatad jums tagad ir spilgti oranžās formas, taču zem tām ir drēbes ar ko rādīties pilsētā t.i. ierasties viesnīca, jo tur jūs staigāsiet ikdienas drēbēs nevis cietumnieku formās. Kad nogērbt jums pateikšu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 24.11.2006 19:45
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Ja kas man patīk savs tēls... whistling.gif
ja kas, man tā oranžā krās sick.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 24.11.2006 19:50
Raksts #49


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Man te rakstot arī radās viens jautājums. Vai rokas roku dzelžos ir saslēgtas uz priekšu vai arī uz muguras? laughing.gif
Jā un es domāju, ka ceļā varam droši doties šodien.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 19:57
Raksts #50


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Seila laughing.gif laughing.gif laughing.gif uz aizmuguri grin.gif

Tā nākamais jautājums grin.gif jūs vēlaties vēl pakavēties un parunāt,izpausties utt vaj varam kāpt autiņā? .... bet es baidos, ka nebūtu vis pārāk sasteigts unsure_a.gif

em ev-angel man protams ļoti patīk tava labā sirds, bet kā tu Akselam vari palīdzet, ja pašai rokas rokudzelžos ? laughing.gif Gribētu redzēt to skatu, kā jūs tur bērzējaties viens pret otru cerībā palīdzēt piecelties

Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 24.11.2006 20:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kary
iesūtīt 24.11.2006 20:00
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.06
Kur: Kaut kur zen ūdens. XD (Zivtiņu spēles)



Es domāju ka kāpt autobusā. Tur mēs varēsim pļāpāt līdz sirds patikai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 24.11.2006 20:00
Raksts #52


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nu rokas saslēgtas uz muguras rada man pamatīgas problēmas piecelties laughing.gif Un no malas izskatās nožēlojamāk. ideāli. Nu nez var jau it kā pakavēties kādu laiciņu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 20:01
Raksts #53


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



jā es jau par to arī iedomājos. Bišku nelaikā pakriti laughing.gif bet nekas es vēl paskatīšos vai tev kāds no malas palīdzēs vai varēsi kopā ar ev-angel tur berzēties ceļoties augšā grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 24.11.2006 20:19
Raksts #54


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Vārds, Uzvārds: Amerīcijs Čitaljone jebšu tikai Čito
Vecums: 23
Īss bio(+ģimene) - nu jā... Čito, cik vien sevi atcerējies, ir dzīvojis bērnunamā. Tur arī iemācījies izdzīvošanas

instinktus - pielīšanu, ieriebšanu, spiegošanu, nodošanu, piegādāšanu un citas labas lietas. Kad sasniedzis pilngadību no bērnunama aizgājis un sācis strādāt par kurjeru. Pēc dažiem mēnešiem sastapis mafijas bosu Slaido un sācis strādāt pie viņa par izlūku un pakalpiņu. Pēc piecu gadu uzticīga darba, Čito tika atalgos ar iesēdināšanu cietumā par noziegumiem, kurus viņš nebija izdarījis.

Noziegums dēļ, kura nokļuvāt cietumā: apsūdz policijas maldināšanā un narkotiku izplatīšanā.

Cietumā piespraistais laiks un cik jau esat nosēdējuši: kā sacīt - nav ilgi. Trīs mēnešus. Bet piespriests diezgan daudz.

Bilde(obligāti): Attēls
skaists skolas laika foto

Raksturs:Mazlietiņ dīvains savos izteicienos un valodā. Raksturīgākā pazīme - spalgi ņirdzīgi smiekli. Ģērbies ļoti vienkārši, bet pašas drēbes nav sevišķi tīras. Mēdz būt drosmīgs, kad no tā ir atkarīga viņa paša dvēsele, bet citādi viņš ir nemanāms un parasti slapstās kaut kur pa stūriem.

Attēls izpaliek - es nevaru no iepriekšējo postu rediģēt, līdz ar to dabū arī bildes adresi.


Šo rakstu rediģēja Kaķurēgs: 24.11.2006 20:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 24.11.2006 20:28
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



viņš piecējās varam braukt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 20:37
Raksts #56


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



pagaidām vēl nē smile.gif man patīk lasīt Artēmijas un Aksela sarunas grin.gif D: grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 24.11.2006 20:40
Raksts #57


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



CITĀTS(maksligais_intelekts* @ 24.11.2006 20:37) [snapback]1066719[/snapback]

pagaidām vēl nē smile.gif man patīk lasīt Artēmijas un Aksela sarunas grin.gif D: grin.gif grin.gif grin.gif




žēl šī lomu sp``ele ļoti patīk par to otru man prieks wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 24.11.2006 20:41
Raksts #58


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



BRAUCAM!!! sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 24.11.2006 20:43
Raksts #59


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



es arī gribu braukt! dwarf_a.gif dance_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 21:20
Raksts #60


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



LABI LABI NEBĻAUJIET VIRZĪŠU VISU UZ PRIEKŠU grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 10:51