Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Amerikas pirāti
Sol Invictus
iesūtīt 13.09.2005 01:59
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Ir 1660. gads pa Karību jūru peld pirātu kuģis...

Tiktāl par spēles leģendu, tagad tehniskā padarīšana:
Es pārmaiņas pēc sev tēlu neveidošu, bet tikai jaukšos spēlē ar visādiem notikumiem uz kuriem spēlētājiem varētu nākties reaģēt, tāpēc man vajadzīgs pirātu kuģa kapteinis - intresentus lūdzu atsūtīt PZ ar īsu aprakstu par to ko dara pirātu kapteinis, kāds 1660. gadā bija karību jūras reģions un sava tēla anketu.

Pārējie, kas grib piedalīties, tēla aprakstu publicējiet šeit, te būs anketa:
Tēla vārds:
dzimums (vēlams vīriešu):
vecums:
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti):
izskata apraksts:
rakstura apraksts:
tēla pagātnes apraksts(obligāts):

Katram spēlētājam ir šādi ieroči:
muskete - tālu šauj, taču ir diezgan neparocīga;
divas pistoles - tuviem attālumiem;
zobens;
duncis;
(Šaujamieroči ir jāpārlādē pēc katra šāviena)

Karte:



Šo rakstu rediģēja saule: 13.09.2005 02:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Berlog
iesūtīt 13.09.2005 06:40
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Derētu tā kā pamēģināt piedalīties kādā lomu spēlē.... tikai es varēšu parādīties vidēji tikai ik pa 3dienām, vai tas ir ok? Ja jā, tad reku i' mans tēls:

Vārds: Kvakou
dzimums Vīr
vecums 17
zīmējums



Izskata apraksts: Indiānis. Iededzis dzeltenbrūns. Staigā puspliks. Notetovēts ar visādiem abstraktiem simboliem. Auskari, protams. Melni mati un brūnas acis.
rakstura apraksts Nežēlīgs. Pret visiem, kas nav pirāti. Jūtas augstāks par "parastajiem" indiāņiem un tāpēc nejūt sirdsapziņas pārmetumus to sakarā, un jūt naidu pret baltajiem (kas nav pirāti) un tāpēc nav problēma pakārt kārtējo Diego de la XXX. Nauda īsti neko nenozīmē, tā ir tikai līdzeklis ruma iegādei kārtējā tavernā. Kāpēc saņemt algu naudā, ja var dabūt rumu? Naudu neizdzersi. Vērtības mērs- rums (t.i. "šitais nazis maksā 2 rumus, par gredzenu dod kasti ruma un tas ir tavs" utt.)
pagātnes apraksts Uzauga Kvakou kādā mierīgā aravaku indiāņu ciemā jūras krastā uz vidēji lielas saliņas. Auga kopā ar tēvu, 3 mātēm un veselu lērumu brāļu un māsu. Medīja, zvejoja un visādi citādi baudīja mietpilsonisku dzīvi, LĪDZ PĒKŠŅI krastā piestāja spāņu kuģis un sāka tirgoties ar ciematu un papildināt provianta un dzeramā ūdens krājumus. Viena lieta, ko spāņi nopirka, bija Kvakou. Izmācīt par tulku, tā sacīt. Pie spāņiem, protams, indiānim saldi neklājās. Tomēr pēc 3 mēnešus un pāris rīkstes rētas vēlāk spāņu kuģi abordāžā paņēma kāds pirātu kuģis. Kas cits gan atlika mūsu nabaga varonim, kā piebiedroties pirātiem? Drīz vien Kvakou iemācījās rāpelēties pa tekelāžu kā mērkaķis un lamāties kā kārtīga pirāta papagailis. Es nemaz nerunāju par ruma iznīcināšanu, kas indiānim bija jaunums un tāpēc viņš tam pieķērās jo ciešāk. Tagad, gadu un pāris mēnešus vēlāk, Kvakou ir pilnasinīgs pirāts un savu idillisko iepriekšējo dzīvi atceras... nē, neatceras nemaz.



OK, pacelt enkuru!

Šo rakstu rediģēja Berlog: 13.09.2005 06:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 13.09.2005 12:02
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Esmu Konrāds. Viļņu šalkas bija mana mūzika un siļķes bija mans ēdiens. Dzīvoju nabadzīgā īru zvejnieku ģimenē. Tajā mazajā, vējainajā būdiņā dzīvojām 12 cilvēki: Mans tēvs, māte, septiņi brāļi, divas māsas un es. Viens pēc otra brāļi aizgāja no mājām. Daži noslīka zvejā, citi tika uz tālbraucējiem kuģiem... Reiz no jūras neatgriezās mans tēvs. Māte nomira aiz bēdām, māsas aizgāja kalpu gaitās.
Es, mani pieņēma vietējais mediķis: vecs, sirms vīrs ar vārgām kājām. Es nesu viņa čemodānu, vēroju viņu amputējam airu sašķaidītus pirkstus, izņemot skrotis no malumednieku sašautā mežsarga, izņemot lodes no mežsarga sašautajiem malumedniekiem... Mācījos lasīt, gatavot zāles, kad večukam ģikts neļāva strādāt. Reizēm asistēju operācijās. Tās gan īpaši neizcēlās ar daudzveidību: ja lauzts vienā līdz trīs vietās, liekam šinu. Ja vairāk, zāģējam nost.

Kā jau visiem veciem vīriem arī mediķim pienāca gals.
Mantojumā ieguvu čemodānu ar zāģīšiem un citiem skaistiem rīkiem kā arī nelielu naudas summu un ārsta praksi.

Diemžēl, neliels strīds ar 'smirdīgu' angli no veda pie nelāgām sekām: viens lauzts galvaskauss un meklēšanā esošs:
Aptuveni 20 gadus vecs vīrietis.
Konrāds
Īpašas pazīmes:
Brūni mati, vidējas miesasbūves,
var uzdoties par mediķi.

Kā rezultātā nācās 'ņemt pēdu' un peldēt uz jauno pasauli.
Piemunstierējos par ārsta palīgu uz tirdzniecības kuģa: "Sofija"
Kuģa galamērķis: Kuba
Krava: vaska sveces, zābaki, raupji audumi apģērbiem kā arī
nedeklarētās mantas: kuras, kā man 'netīšām' izdevās uzzināt sastādija 1000 pudeles vīna un 10 000 zelta astoņnieku.

Šie zelta astoņnieki mani ļoti iekārdināja, kā rezultātā pie Kubas krastiem "Sofija" palika bez laivas, muciņas ūdens, pāris šķiņķa un maizes gabaliem, 10 000 zelta astoņniekiem un manas nenozīmīgās personas.

Diemžēl, kas viegli nāk, tas viegli iet. Un drīz es attapos Jamaikā, bez naudas un laivas. Plusos varēju ieskaitīt pazīšanos ar Jamaikas daiļajām dāmām, brīnumainā kārtā nepazaudēto mediķa somu, kura pat bija nedaudz papildināta ar zāļu sastāvaļām, receptēm un visādiem moderniem aparātiem kā arī vietu visādu interesantu ļaužu kompānijā kuriem piederēja kuģis, ne īpaši interesēja likums un citas oficiālas padarīšanas.

Arī darbs man atradās: kuģim nebija kapteiņa un, kamēr vēl nebija notikusi oficiāla sanāksme un izvēlēts jauns kapteinis, visi karoja savā starpā -- kurš tad būs kapteinis... Tas ļāva atbrīvot viņus no visādiem smukiem gredzeniem, naudas vienībām vai citām veltēm: ko nu katrs varēja dot par lauzumu šinēšanu, degunu 'taisnošanu' un cita veida traumām.

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 13.09.2005 12:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 13.09.2005 17:10
Raksts #4


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Tēla vārds:Džordžs Viljams Vengdols
dzimums (vēlams vīriešu):vīriešu
vecums:35
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti):
izskata apraksts: Stalts apmēram 1m 85cm garš, diezgan muskuļots,samērā izskatīgs.
rakstura apraksts:Ļoti disciplinēts, taču reizēm mēdz būt ļoti nesavaldīgs un kaujā bieži iekarst. Patīk laba sabiedrība īpaši dāmu sabiedrība. Garšo stiprs alus un kārtīgs paēdiens. Zelta vietā dod priekšroku sudrabam. Viegli pacieš dažādas grūtības sākot no laika apstākļiem beidzot ar badu un slimībām.
tēla pagātnes apraksts(obligāts): Dzimis Londona,Anglijā aristokrātu ģimenē vecakais dēls no četriem. Ļoti stingras un militāras audzināšanas rezultātā ,ka arī pateicoties teva ietekmei, kļuva par visas Lielbritānijas artilērijas vienību virspavēlnieku. Ķļuva par īstu ekspertu lielgabalu un artilērijas jomā. Taču tad kad viņš beidzot izvēlējās sev līgavu tēvs liedza to precēt jo viņa nebija aristokrātiskas izcelsmes. Kad tevs dusmu mākts nogalina Džordža līgavu viņš nolemj atriebties tēvam un izmantojot artilēriju. Tevs tiek sašķaidīts gabalos bet Džordžs tiek tiesāts, viņam protams tiek liegts tēva grāfa tituls un mantojums, to saņem jaunāks brālis, tuvakie draugi palīdz bēgt tūliņ pēc tiesas beigām. Piecus gadus viņš ceļo pa Eiropu kopā ar tirgotajiem. Tur uz kuģiem redzot to kādas bagātības ceļo šurpu turpu pa Atlantijas okeānu viņs nolemj sākt nodarboties ar pirātismu.
Tad nu viņs nolemj doties pāri Atlantijas okeānam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 14.09.2005 14:20
Raksts #5


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Vārds: Žozefīne (skatuves vārds - Naktstauriņš)
Dzimums: sieviete
vecums: 17
Attēls: nav
Izskata apraksts: ~160 cm gara, no skata karstasinīga būtne. Izskats - tumšās acis, melnie mati un pilnīgās formas varētu vedināt uz domām par čigānisku izcelsmi, ja vien nebūtu šīs tik gaišās ādas krāsas. Parasti izteksmīgi sasmiņķējusies un saģērbusies visai apspīlētās un krūtis izceļošās kleitās, kas atkailina maksimāli daudz no tā cik nu daudz tā laika kleitas ļāva atkailināt. Vajadzības gadījumā apliek ap pleciem apmetni. Visas drēbes košās krāsās - parasti sarkanā.
Raksturs: Līdz nekaunībai jautra, līdz smieklīgumam nekaunīga. Ar ļoti vieglu uzvedību, bet pavisam smagu raksturu. Apņēmīga, aprēķinātā, izmantotāja - bet viss tikai līdz tam, lai ar pašu viss būtu labi - ēdiens vēderā un silta gulta, kur piegulēt.
Pagātnes apraksts: Piedzima Eiropā, Francijā. Kādā no Parīzes bordeļiem. 11 gadu vecumā meitene jau izskatījās pietiekami pieaugusi un sievišķīga, lai pārdotu viņas nevainību māksātspējīgākajam pircējam. Kungam - kuģa kapteiniem, kas nopirka pirmās nakts tiesības meitene tik ļoti iepatikās, ka viņš to izpirka no prieka nama saimieces un paņēma sev līdz. Turpmāko gadu - līdz 13 gadu vecumam - viņa dzīvoja uz kuģa, ostas pilsētās, smalkās istabās, netīros pagrabos - kā nu kuro reizi saimniekam iepatikās viņu izmitināt līdz kādā dzerstīšanās reizē saimnieks viņu paspēlēja kārtīs. Tā nu Žozefīne nonāca pie sava nākamā saimnieka - uz pirātu kuģa. Šeit valdīja citi likumi - viņa vairs nebija tikai saimnieka īpašums. Visi, kam patika un nebija slinkums varēja meiteni izmantot pēc sirds patikas. Žozefīne ātri vien iemācījās kā ar mazākām pūlēm ātrāk apmierināt piedzērušos pirātus un tikt no viņiem vaļā, tomēr šāda dzīve bija pārleiku pretīga jaunajai sakistulīteiun meitene kādā reizē, kad kuģis bija piestājis krastā, aizbēga. Nākamais gads līdz 16 gadu vecumam tika pavadīts vietējā prieka mājā, kur meitene kļuva par īstu zvaigzni. Diemžēl atkal viņas raksturs spēlēja noteicošo lomu - saimniecei pārlieku grūti nācās tikt ar viņu galā, lai atteiktu piedāvājumam par krietnu zelta daudzumu pārdot Žozefīni kādam dāsnam kapteinim. Tomēr ilgi nenācās viņai dzīvot pie sava ircēja, jo kādā jūras kaujā skaistuli sev par piegulētāju savāca pirātu kuģa kapteinis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sapphyre
iesūtīt 14.09.2005 14:34
Raksts #6


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.08.05
Kur: Rīgas 94. vidusskola



Vārds: Antonete Tooriča
Dzimums: sieviete (duh)
Vecums: 21
Izskats: īsa, maza rudmate ar briesmīgi spiedzošu balsi. Un lielām . . . acīm. . . Acisi viņai būs zilas. Antonete ir ļoti bāla.
Rakstur: Snobiska! Izrīkos jebkuru kurš gadīsies ceļā. Smalka dāma. Diezgan īgns sievišķis. Un daudz bļaustās! Viņa brauc uz tā kuģa, jo bāgātais sencīts palīdzēja. Ar viņu kopā brauc viņas kalpone - Izabela (afroāfrikāniete), kura savu saimnieci paslepus ienīst. Antonete met acis uz Džordžu (sk. vienu uz atpakaļu), bet ja viņš ir kaut pie puses prāta viņam Antonete nepatiks. silent.gif Viņa to vien dara kā . . . nu to ko tādas dāmas kā viņa dara (īsti nezinu), drošvien dzer tēju. Ceļas viņa vēlu, un nepakustinās ne pirkstiņa. Viņ nāk no Londonas. Un ieročus viņa neaiztiks! tongue.gif
Vairāk neko nespēju izdomāt.
P.S. Antonete nespēj sadzīvot ar Žozefīni, sava ledainā rakstura dēļ!

Šo rakstu rediģēja sapphyre: 14.09.2005 14:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 14.09.2005 14:44
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(sapphyre @ 14.09.2005 15:34)
Vārds: Antonete Tooriča
Dzimums: sieviete (duh)
Vecums: 21
Izskats: īsa, maza rudmate ar briesmīgi spiedzošu balsi. Un lielām  . . . acīm. . . Acisi viņai būs zilas. Antonete ir ļoti bāla.
Rakstur: Snobiska! Izrīkos jebkuru kurš gadīsies ceļā.

Izrīkos pirātus.. khe hke hke


CITĀTS
Smalka dāma.  Diezgan īgns sievišķis.  Un daudz bļaustās! Viņa brauc uz tā kuģa, jo bāgātais sencīts palīdzēja.
*


Ak dievs. To dāmīti uz pirātu kuģi nosūtīja viņas tēvs, cik ļoti viņa to nokaitināja!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 14.09.2005 15:15
Raksts #8


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Oi... tas nelabi atgādina to romantiskās literatūras gabalu par pirātiem, kurā man reiz gadījās iegrābties

Bet vispār Antonete vairāk izskatās pēc tādas, kas varētu būt gūstekne... jebkurā gadījumā šaubos vai kāds tēvs maksātu par to lai viņa meita nonāktu uz pirātu kuģa.
Tātad tu vai nu kopā ar savu verdzeni (tu varētu arī piemeklēt kādu, kas spēlē šo verdzeni) baudi gūsteknes dzīvi vai arī uzveido citu tēlu, jo šī radība gadījumā, ja būtu nokļuvusi uz pirātu kuģa labprātīgi jau būtu izbarota haizivīm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 14.09.2005 15:31
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Vārds: Gilberts
dzimums: vīrietis
vecums:16

izskata apraksts: kalsns, veikls tumšmatains melnacains zēns, veikls, lokans, kāpelē pa rājām kā pērtiķēns - tāpēc viņu nereti dēvē par pērtiķēnu Gilu. Nēsā allaž košas drānas.
rakstura apraksts: nopietna rakstura, turās savrup. Neizceļas ar pārdrošību bet cīnās ar apdomu.
tēla pagātnes apraksts(obligāts): Dzimis Spānijā, nabadzīga muižnieka ģimenē. Viņa māte agri mirusi. Dzīvojuis kopā ar tēvu. Kad Gilbertam bija 13 gadu, tēvs saķildojies ar kaimiņu muižnieku to nogalinājis, un bijis spiests bēgt. Paņēmis bērnu līdz, viņš devies pa jūru uz jauno pasauli. Kuģim uzbrukuši pirāti. Pēc uzbrukuma viņam piedāvāta izvēle - iet pār dēli ar visu dēlu vai abiem pievienoties pirātu komandai. Tā Gilberts nonāca uz pirātu kuģa. Nu jau pirms 2 gadiem tēvs ir gājis bojā, bet Gils turpina pirāta gaitas.

Šo rakstu rediģēja Hareki: 14.09.2005 15:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sapphyre
iesūtīt 14.09.2005 16:31
Raksts #10


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.08.05
Kur: Rīgas 94. vidusskola



Labi, tad viņu nolaupija, un prasa tēvam izpirkuma naudu. Bet tēvs, sapratis, ka meitas nolupīšana ir pat labs pagrieziens viņa dzīvē, nemaksās par savu uzpūtīgo meitu. Pirātiem atlika vien viņu paturēt. Kapēc viņa vēl neguļ jūras dibenā? Uz to es nevaru izdomāt atbildi. Bet viņa noteikti ir nozīmīga kuģa persona, jo neviens neprot taisīt tādu traci kā viņa. nu tagad labāk?
P.S. Izabelu nolaupīja kopā ar Antoneti!

Šo rakstu rediģēja sapphyre: 14.09.2005 16:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 14.09.2005 17:03
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



CITĀTS(sapphyre @ 14.09.2005 15:34)
Antonete met acis uz Džordžu (sk. vienu uz atpakaļu), bet ja viņš ir kaut pie puses prāta viņam Antonete nepatiks.
*

Nu paldies, es protams rakstiju ka viņam patīk dāmas bet nerakstīju tieši kādas dāmas. Janu viņam Antonete iepatīkas, janu viņam tieši patīk aktīvi un spītīgi sievišķi?????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 14.09.2005 17:12
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



CITĀTS(sapphyre @ 14.09.2005 17:31)
Bet viņa noteikti ir nozīmīga kuģa persona, jo neviens neprot taisīt tādu traci kā viņa.  nu tagad labāk?

*

Noteikti, ka nav labāk! Kāds sviesc vispār! Kāpēc gan uz pirātu kuģa būtu jātur izlepusi m.aita, kas visus komandē un krīt visiem uz nerviem?! Par to, ka kādam svarīgam cilvēkam patīk?!? Nuuu.... svarīgs ir kapteinis un kapteiniem jau meitene ir. Proti, mans tēls silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 14.09.2005 17:40
Raksts #13


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



CITĀTS(Emo Doll @ 14.09.2005 18:12)
Nuuu.... svarīgs ir kapteinis un kapteiniem jau meitene ir. Proti, mans tēls silent.gif
*

Tad jau man laikam tomēr vajadzēja kandidēt uz kapteiņa amatu blush.gif nevis uz lielgabalu komandas komandiera amatu. cool.gif

Šo rakstu rediģēja Demiurgs: 14.09.2005 17:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 14.09.2005 20:16
Raksts #14


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pieņemsim, ka pirāti vēl nav sapratuši, ka viņas tēvs nemaksās, kad sapratīs tad, es pieņemu, viņa savu lecīgumu rūgtti nožēlos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sapphyre
iesūtīt 14.09.2005 20:45
Raksts #15


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.08.05
Kur: Rīgas 94. vidusskola



Psc! Kāds kapteinis! Nē, Antonetei patīk tikai Džordž jab kā viņ tur sauc. tongue.gif Viņa ir kā nelaimju magnēts! Protams ar visu mīlēto Žozefīni viņa nespēkojas. mad.gif

Šo rakstu rediģēja sapphyre: 14.09.2005 20:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 15.09.2005 10:09
Raksts #16


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



sapphyre, drīkst palūgt Tevi nespēlēt?!

saule, kad sāksies spēle?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 15.09.2005 11:46
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(Emo Doll @ 15.09.2005 11:09)
sapphyre, drīkst palūgt Tevi nespēlēt?!

saule, kad sāksies spēle?
*


Spēlēt jau viņa var. Bet viņas varone ātri mirs / tiks morāli salauzta (nevēlos pat iedomāties ko ar tādu personu izdarīs: 'ultrahard in-out game' vēl būtu maigi) etc.

CITĀTS(Emo Doll @ 14.09.2005 18:12)
Noteikti, ka nav labāk! Kāds sviesc vispār! Kāpēc gan uz pirātu kuģa būtu jātur izlepusi m.aita, kas visus komandē un krīt visiem uz nerviem?! Par to, ka kādam svarīgam cilvēkam patīk?!? Nuuu.... svarīgs ir kapteinis un kapteiniem jau meitene ir. Proti, mans tēls silent.gif
*


Kapteinis ir svarīgs, bet šis nav viņa augstības karaļa tirdzniecības vai kara kuģis. Liela daļa pirātu tieši no tādiem kuģiem ir bēguši un despotisku kapteini 'pakārs pie rājas'.

Līdz ar to, ja kāda 'persona' nokaitinās komandu, nekāds kapteinis nespēs palīdzēt.

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 15.09.2005 11:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 15.09.2005 13:36
Raksts #18


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



CITĀTS
Līdz ar to, ja kāda 'persona' nokaitinās komandu, nekāds kapteinis nespēs palīdzēt.


Par to es arī runāju. Kāda jēga no tēla, kurš nenovilks ilgāk kā 10 minūtes iekš spēles laika?
Padomāsim loģiksi - vai rupjiem tēviņiem, kas var dabūt da jebkuru siev. dz. būtni, ir vajadzīgs uzturēt uzpūtīgu, izlepušu sievišķi, kas tikai to vien dara kā taisa kašķus, kurai turklāt līdzi nāk arī kalpone, kam arī vajag ēdienu un guļvietu. Domājiet taču ar galvu! Nevienam tāda Antonete nav vajadzīga!

Bet nu manis pēc, lai ir spēlē. Ja spēlētāji un GM ir kaut cik domājošas būtnes viņa tā pat ātri ņems enlabu galu, ja GM un spēlētaji nav domājošas būtnes, tad spēle tāpat ātri nogrims aizmirstībā ar visu Antoneti (cik stulbs vārds!)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 15.09.2005 14:22
Raksts #19


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(Emo Doll @ 15.09.2005 14:36)
Par to es arī runāju. Kāda jēga no tēla, kurš nenovilks ilgāk kā 10 minūtes iekš spēles laika?


Būs tai mazajai meitenei pieredze -- ja vēlies dzīvot, pilnvērtīgi baudīt spēli, domā. Ko dari, runā etc.

CITĀTS
Padomāsim loģiski - vai rupjiem tēviņiem, kas var dabūt da jebkuru siev. dz. būtni, ir vajadzīgs uzturēt uzpūtīgu, izlepušu sievišķi, kas tikai to vien dara kā taisa kašķus, kurai turklāt līdzi nāk arī kalpone, kam arī vajag ēdienu un guļvietu. Domājiet taču ar galvu! Nevienam tāda Antonete nav vajadzīga!


Tieši tā. Un pirmā nopietnā rīcība spēlē būs: rupjākie personāži spēlēs "in-out game",
mantkārīgie: centīsies to dāmīti pārdod, pieklājīgākie: parādīs ceļu uz trapu, dēli vai citu veidu kā atvadīties no šīs dāmītes. Un liela daļa painteresēsies -- kas gan bija šīs dāmītes ceļa somā etc. Pie reizes atbrīvojot to no noderīgām lietām -- lai dāmītei vieglāk to somu nest (esam džentelmeņi, laimes meklētāji).
Un tādejāti šī jaunkundze, diemžēl, uz sava rēķina nodrošinās iespēju komandai izpriecāties, pēkšņi atrast apslēptu bagātību karti viņas mantās, ziņas par zelta / sudraba / garšvielu / dārgakmeņu / etc. pārsūtīšanas punktiem. (šīs ziņas, protams, ir atkarīgas no tā ko gan GM izdomās...)

CITĀTS
Bet nu manis pēc, lai ir spēlē. Ja spēlētāji un GM ir kaut cik domājošas būtnes viņa tā pat ātri ņems enlabu galu, ja GM un spēlētaji nav domājošas būtnes, tad spēle tāpat ātri nogrims aizmirstībā ar visu Antoneti (cik stulbs vārds!)
*


P.S. Vai tik tu nevēlies būt vienīgā meitene uz kuģa.
Un, diemžēl, Antonete ir ļoti izplatīts vārds Eiropas dienvidrietumu daļā līdz ar to pilnīgi pieņemams spēlē. (Lūdzu iztiksim bez subjektīviem komentāriem par vārdiem un to vērtējumu mūsu acīs)

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 15.09.2005 14:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sapphyre
iesūtīt 15.09.2005 14:31
Raksts #20


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.08.05
Kur: Rīgas 94. vidusskola



šobrīd emo man gribas teikt ko rupju, bet es to pataupīšu . . . silent.gif Es par tavu prostitūti arī neesmu arī sajūsmā emo . . . mad.gif bet to es paturu sevī. Un ja tevi tas tik ļoti uztrauc, var arī nespēlēt sad.gif

Lai nu kā, bet Antonetei nebija plānots dzīvot ilgi. Un ja viņa mirs pirmā, tad es nepārdzīvošu . . .

Šo rakstu rediģēja sapphyre: 15.09.2005 14:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:10