Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> 7 nāves grēki., Dublis II, pieteikšanās.
Shatered
iesūtīt 07.10.2004 20:37
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nu tā, vienreiz jau mēģinājām, bet nekas nesanāca. Bet tā kā ideja ir tīri laba, varam mēģināt vēlreiz.

7 nāves grēki:
# mantkārība,
# skaudība,
# naids,
# lepnums,
# rijība,
# iekāre,
# slinkums.


Tagad par tēliem:
7 cilvēki (grēkotāji)- 1 spēja
2 dēmoni - 3 spējas
2 priesteri - 2 spējas
1 maniaks/priesteris - 2 spējas
1 detektīvs - telekinēze
1 reportieris/zvēromags - 2 spējas (pārvērtību neieskaitot)


Ja būs vairāk gribētāji, izdomāsim papildlomas ar dažādiem uzdevumiem.


Vārds:
Tēls(Ja grēkotājs, tad arī izvēlētais grēks):
Izskats (vēlams arī bilde):
Raksturs:
Biogrāfija:
Maģiskās spējas:
Ieroči:
Dzimums:
Dzīvnieks:




Apmēram pirms 500 gadiem 7 dēmoni sadarbojās un atbrīvoja lāstu, kas 7 visideālākajiem cilvēkiem piešķir 7 nāves grēkus un līdz ko kāds no upuriem nomira, tā grēks aizceļoja pie cita, un tā mūžīgi. Vēlāk kāda labo burvju sekta iznīcināja šos dēmonus. Bet grēki turpināja ceļot. Tagad esam nonākuši līdz mūsdienām. Kāds no lāsta upuriem tika atrasts miris-nogalināts, viņam visapkārt mētājās nauda, bet uz viņa muguras bija iededzināts vārds "mantkārība". Šajā slepkavības lietā iesaistījās detektīvs, lai atrisinātu mīklaino slepkavību vilni, kas virzījās pa pilsētu. Bet viņš nezināja, ka maniaks nogalina nāves grēka upurus. Apsēstais nogalina šos nevainīgos upurus, jo tā cer izbeigt lāsta mūžīgo ceļošanu, lai gan patiesībā tas ir tas, ko cer panākt lāsts, cilvēces beigas. Šis maniaks ir viens no 3 priesteriem, kas centās iznīcināt 7 nāves grēku lāstu, taču diemžēl viņš zaudēja prātu un tādēļ pārējie 2 cenšās turpināt iesākto un papildus atrast arī maniakālo priesteri, apskaidrot viņu.
Savukārt, dēmoni cenšās saglabāt lāstu un panākt, lai notiek arvien vairāk slepkavības.

Ja interesē kādas speciālas nianses vai problēmas ar čaru sastādīsānu, sūtiet PZ. Tēlus postojiet šeit, bet iepriekš saskaņojiet ar 2bad4you pa PZ.

Šo rakstu rediģēja 2bad4you: 07.10.2004 20:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 25)
Shatered
iesūtīt 15.05.2005 19:53
Raksts #21


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Truukst Rijiiba. Skjietami Speeli tomeer gribu turpinaat un liidz treshdienai gaidu apstiprinaajumu no katra speeleetajaa pa PM ka vinsh veel grib piedaliities, savaadaak saakotneeji chush vien buus, tad jau pat pashai vieglaak vadiit teelus nekaa gaidiit, kad iepostos kaads, kas to netaisaas dariit.

Gaidu liidz treshdienai, ne veelaak. Peec tam izkritushie teeli tiek sleegti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 15.05.2005 20:02
Raksts #22


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Manuprāt, tēlus pašus slēgt nebūt nav nepieciešams. Pa šo laiku ir parādījušies citi spēlēt gribētāji un iespējams tiem varētu iedalīt atkritušās lomas, tomēr ne man lemt...
Es tikai izsaku savu viedokli par tēlu izmantošanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 15.05.2005 20:21
Raksts #23


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Njemshu veeraa, pagaidaam gaidiishu gan speeleetaajus, kas stabili paliek savaas lomaas, tad izdaliishu atkritushas un pusi no tiem fckn demoniem es taisos likvideet, jo tik daudz nebija plaanots peec taas treshdienas apkoposhu visu, paluugshu tev, Calipso, aizsleegt pavedienu un nolikt dzeeshanai un nolikshu pilno versiju, kuraa vairs nekas netiks papildinaats. Visas suudziibas un siikumu noskaidroshana notiks pa pz, jo visiem tiem murgainajiem pieteikumiem un bezjeedziigajiem komentaariem ir gruuti burties cauri un buus vieglaak, ja buus kopaa savilkta speeles teema, kaut kaada informaacija, teeli un nekas vairaak. Paarskataamaaks variants, manupraat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 16.05.2005 17:19
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



eem...essawu pietiekumu taisju pirms vairakiem meneshiem un lidz ar to man saws tels nepatiik...maybe e svaru palikt vel deemons tikai jaunaja pavediena uztaisiit labu teela aprakstu no jauna ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 17.05.2005 22:11
Raksts #25


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



viss iet pa pz, nevis pataisno pavedienā, man riebj, ka spēlētāji sasūta nekorektus tēlus un man nav iespēja viņus pārlabot un koriģēt.

Šo rakstu rediģēja Nemorosa: 17.05.2005 22:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 27.05.2005 11:17
Raksts #26


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Pārāk maz cilvēku pieteicās atkal spēlēt. Pārāk maz. Un ar tādu "atsaucību" es netaisos vadīt šo spēli. Palūgšu kādam izdzēst spēles pavedienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 17:36