Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai esi redzējis kādu pārdabisku būtni?
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 02.06.2005 16:33
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



Daudz esmu lasījusi un arī dzirdējusi par cilvēkiem,kas sastapušies ar pārdabiskām būtnēm.Pašai par prieku man nav nācies kaut ko tādu redzēt grin.gif .Vai esi kādu būtni,vai kaut ko tam līdzīgu redzējis....???? rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Inx: 07.12.2005 16:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Fijusska
iesūtīt 15.06.2005 19:09
Raksts #21


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



es nemsu, bet vienreiz viena veca zurnala laiju, ka var sastapties ar lauminjam un elfiem, tur vajadzeja tadu klusu, bet tiru mezu , jabut vinam, un ta jaiet emza, u bez jebkadas skanjas kadas 2, 3 stundas neas nav jadara, tikai jasez, pat domat isti nedriks, un ta VARBUUT ieraudzis lauminjas, nu bet ne man tada meza, ne patikas tur vienai sita sedeet, isti ari neticu. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 04.07.2005 12:36
Raksts #22


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Man liekas, ka es vienreis esmu redzējusi spoku. Tas bija manos laukos. Kāda balta ēna slīdēja gfarām tuvējā pamežā. Bet es neesmu pālrliecināta... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 05.07.2005 15:12
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nu varbuut esmu redzeejusi ko paardabisku tachu varbuut tie ir tikai mani fantaazijas augli...

Nu jebkuraa gadiijumaa izstaastiishu!

Vienreiz es gaaju ar meiteneem ciemos, un atpakal bija tumsh un mums jau sen vajadzeeja buut maajaas taadeelj mees nodomaajaam nogriezt celu caur Shokloaades kalnu(muusu pilseetas pilskalns) nu kaapaam mees kalnaa un tad peekshni es dzirdeeju kaut kadu uuuuuuu, un tyad mees ar draudzeneem redzeejaam kaut kaadu cilveeku, tachu maybe arii nee, vins bija vienaas apenees un abigi spalvains(nezinu vai tas vinam taads apmatojums vai kas) un vins kaa meenesserdziigais gaaja rokas izstiepis uz prieksu. Nu nezinu tas bija vienkaarshi kaut kaads cilveeks vai arii kaut kas vairaak, tachu zinu tikai to ieraugot vinu mees skreejaam cik jaudas un lpat neatskatiijamies un veel zinu ka maajaas dabuujaam sukas par kaveejumu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cervinus
iesūtīt 05.11.2005 11:29
Raksts #24


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05
Kur: egļu mežs



mana mamma redzēja! siena šķūnī iegāja un redzēja tādu kā suni ar apaļu galvu un mērkaķa ausīm un viņš bijā ar milzīgu ķēdi ap kaklu, necik ilgi neblenza, bēga ko kājas nes. kaut kāds neradījums, neīsti suns, ne mērkaķis. un tas patiešām neesot bijis ne viņu pašu suns, ne kaimiņu kāds.

Šo rakstu rediģēja cervinus: 05.11.2005 11:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 06.12.2005 16:58
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



veicas tiem,kas nav to piedziivojushi.
neesmu redzeejusi dziivajaa,bet-
1)man viens radinieks dziivo muizjaa,kur spokojas,un reiz bija radu saiets.veelaak uz divaam bildeem bija taads kaa miglains teels(taa pieklaajiigi malinjaa)
2)man nav veicies ar skolu-taa ir sena mediibu pils,kuras iipashnieks kara laikaa tur pakaaraas.kliist baumas,ka muusu klasee.biezji durvis pashas atveraas,un veelu paliekot skolaa,ir sajuuta,ka kaads atrodas blakus.shausmiigi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Salamander
iesūtīt 06.12.2005 17:56
Raksts #26


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05



Jā laikam jau esmu, vienu tādu pārdabisku būtni katru dienu redzu - spogulī grin.gif laughing.gif
"....kādu pārdabisku būrni??? "" rodas tikai viens jautājums, kas ir būrne ? LOL

Šo rakstu rediģēja Salamander: 06.12.2005 17:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aitinja
iesūtīt 25.12.2005 23:17
Raksts #27


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.05



neesmu redzeejusi un kaa vairaakums gribeetu redzeet,pat veel vairaak-pati gribeetu buut paardabiska buutne tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 28.12.2005 13:06
Raksts #28


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



nu es nezinu vai skaitaas, jo gluzi neredzeeju... bet varu pastaastiit kaa tad bija:
man bija pieci gadi, mamma ar teevu aizgaaja uz veikalu. maasas protams toreiz nebija.. smile.gif es maajaas biju viena ar savu suni, vinjam kaa vienmeer vbija jaadziivo vienam pa virtuvi, kura bija aiztaisiita ciet., maate un teevs peikodinaaja neveert valjaa. toreiz mees vel dziivojaam divistabu dziivoklii. man mana vilku sugas sunja sametaas zeel un es vinju no virtuves izlaidu. vins jau gribeeja kaapt blakus man - diivanaa. bet es vinju nogruudu un teicu FU, RIMSTIES! un liku guleet zem diivaana - no man zem kaajam. es ksatiijos multenes lielajaaa istabaa. viss bija ieriigi, peesni suns saceela ausis un saaka dikti ruukt. aisteidzaas uz to istau un saak riet. es aiskreeju un aizstuumu vinju no taas istabas laukaa. vins bija dikti nobijies, ruuca, reeja, pectam nomierinaajas.
tajaa istabaa virs diivaana stavaeeja pie sienas piestiprinaatie skapji, kur daudz daudz graamatu. peeksni dzirdu bum bum, it kaa graamatas kristu uz diivaana. es ashi aiskreeju drebeedama uz to istabu, bet tur nekaa nebija. domaaju - suns. bet suns ruukdams veel arvien tajaa istabaa, zem diivaana snauda. vins atkal bija sasleejis ausis un ruuca.
es taa nobiijos! bet mees dziivojaam tresajaa staavaa, un mums bija lodzija, bet ar logiem prieksaa. tasu logi neveeraas - tie bija saluuzush un iespruudushi, pat mans teevs nevareeja atveert... un tas bija slikti, jo mans teevs boija mans varonis un vareeja visu! vins ir neizsakaami speeciigs... ok, tas nu taa. zaglu un citu versiju vareeja izleegt. takal atskaneeja buuksi uz diivaana, suns man pie rokas saknosiijaas, panjeemu vinju aiz skvarkas un gajaam abi uz to istabu. vins buudams liels vilka mani liidzi, es leenaam skeersoju lielo dziivojamo istabu. bet atkal nekaa! nekaadu paziimju, pat diivaana paarklaajs nebija sakusteejies. un tie nevareeja buut aukstaava kaiminji, jo traa biaj triisstaavu maaja, bet beeninju tur nav un uz jumta nekad enkaadu putnu bnav bijis, nu ne taadu, aks troksni leilu vareeja sacelt. shoiespeeju arii izsleedzam. un nevareeja buut straadnieki, jo muusu maajai bioja riktriigs remonts pirms diviem gadiem. vieniigaa neizsleegtaa iespeja bij...
spoki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vampirgirl
iesūtīt 28.12.2005 13:34
Raksts #29


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.05
Kur: Starp paredzamo un neparedzamo.



mmm... varētu teikt, ka esmu redzējusi pārdabisku būtni, to nevarētu saukt par būtni, bet par jocīgu "ēnu".
_Mēs ar draudzeni bijām izgājušas vakarā ārā <piiezīme-tas bija pirms kādiem 2 gadiem>... Mēs runājāmies, staigājām pa pagalmu... Tad es pagriezos uz kaimiņsētas pusi <starp mūsu un kaimiņu pagalmiem bija drāšu sēta> un ieraudzīju kā "ēna" pārlec kaimiņu ārējai dēļu sētai.. Pēc tam ilgi to pārdomāju un secināju, ka cilvēks tas nevarēja būt, jo nespētu vienā rāvienā pārlēkt 2 metrus augstai sētai...tas bija jocīgi... huh.gif

Šo rakstu rediģēja vampirgirl: 28.12.2005 13:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 02.01.2006 17:45
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



es šausmīgi gribētu redzēt! bet es uzskatu ka mājā ir kāda neredzama pārdabiska būtne. mums katru vakaru čīkst kāpnes. jā! pa taam neviens nekaapj! un arii zhaluuzijas pa reizeem novelkaas uz leju vai augshu.zheel ka neko neesmu redzeejusi. TAA GRIBAAS!!!!!!!!!!!!!!!!! gribu taapat kaa aitinja buut paardabiska buutne arii un kautvai draugs tai paardabiskajai buutnei! paardabiskaas buutnes ir tik reti sastopamas, jo taas ir iekliidushas muusu pasaulee. taas dziivo kat kur citur. taam ir kaads portaals uz muuspasauli. un to portaalu atrod tikai paardabiskaas radiibas! ja to uzzinaatu tie reportieri!
1 kaart!)vinjiem par nosleepuma atklaashanu maksaatu veselu zhuuksni naudas! greedy.gif
2 kaart!)savairotos spoki kas nemaz nebuutu labi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 02.01.2006 20:31
Raksts #31


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Es neesmu. Mana mamma gan reiz redzēja NLO. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 02.01.2006 20:43
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Nav gadījies satikties ar Svešo vai Viņiem.
Visbriesmīgāk mani ir nobiedējusi omīte naktskreklā - kad dzīvojos pie vecvecākiem, gulēju caurstaigājamā istabā. Ir nakts. Tumšs. Es parasti guļu kā murkšķis un neko nedzirdu, bet negaidot pamostos, pat nezinot,kāpēc. Tā nu pagriežos uz otriem sāniem (sak, ko tur daudz, jāguļ tik nost!), kad piepeš ieraugu Viņu. Viņš ir tēls baltās drānās, kas klusi slīd cauri istabai, gar manu gultu. Nu je dritvai, kā es pārbijos! A ome izrādās gribējusi tikai klusi paiet garām, lai padzertos virtuvē ūdeni.

Šo rakstu rediģēja Cilvēks NGC1313: 02.01.2006 20:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 02.01.2006 21:06
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



CITĀTS(Cilvēks NGC1313 @ 02.01.2006 20:43) *
Visbriesmīgāk mani ir nobiedējusi omīte naktskreklā


āāāarghhh laughing.gif rofl
ārprāc xD.gif
------------------------
bet nu jā - man ir jušana, ka pie manis mīt mājas gariņš, kas mīl paslēpt manas mantas. Un vēl visādas nejaucības darīt. Bet nu kādu laiciņu šis nav manīts.
un redzējis šamo neesmu gan ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 02.01.2006 21:09
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Eu, jā man vienreiz gandrīz iekoda kaut kāds vampīrs - pēc tāda izskatījās.
Un es vienreiz redzēju citplanētiešus, kas nolaidās pļavā - ees redzēju daudz gaismas aplī un no rīta tur atradu noliektu zāli un mirušus kukainīšus un vardes - tā, bez bez iemesla nomirušus.
Un vēl daudz kas ir bijis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 26.01.2006 00:06
Raksts #35


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



brrrrr... unsure_a.gif sabijos... negribu redzeet! negribu, un neredzeeshu!!! negribu sajukt praataa... domaajot par to vine shkjiet ka tuuliit sajukshu praata... ja veel ieraudziishu tad varat teikt man goodbye... tad es to pashu teikshu savam veselajam sapraatam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 28.01.2006 13:04
Raksts #36


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Nē, šķiet, ka neesmu redzējusi.. vismaz nekas tāds nenāk atmiņā.. un tiešām ceru, ka arī neko tādu neieraudzīšu.. Man labāk patīk lietas, ko var izskaidrot, kuras ir izprotamas un pierastas skatienam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 28.01.2006 14:51
Raksts #37


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Jā, miljoniem pokemonu. glare.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 28.01.2006 23:33
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Es neesmu neko redzeejusi, bet no savas pieredzes pilniigi varu pateikt - jo cilveeks saak par TAAAM lietaam vairaak intereseeties, jo vinjam vairaak rosinaas domaaashana/izteele, jo visaadas lietas tak var piedomaat, jo vairaak paaurbina taas peleekaas shuuunijas kuras ir tik neizpeetiitas, un manupraaat, tas viss rodas tur, jo tas tak ir gudriibas un visa iemiesojums. Tas nav domats taa, ka taaas lietas cilveeks vienkaarshi izteelotos, bet gan taa, ka vinsh taas lietas ar domu paliidziibu rada..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 29.01.2006 02:54
Raksts #39


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Mna klasee viena meitene teica ka vinja redzeeja to Lohnes monster... bet pashai man nav neka sagadiijies redzeet... Mna gan ljoti patiik skatiit filmas par shitaam teemaam... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 29.01.2006 14:37
Raksts #40


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Nezinu, vai tas bija kas pārdabisks, diez vai, visticamāk pārskatījos, bet interesanti gan bija.

Ir tādi suvenīri, dekoratīvās figūriņas- ne visai gaumīgi māla zvēriņi ar dzijas kažokiem, dažādu krāsu, dažāda lieluma, īsti neatceros, kur tādus varēja nopirkt, bet ir. Nu aptuveni stādieties priekšā.

Novembra priekšpusdiena, šķīst slapjš sniegs no gaisa, vienvārdsakot ne tas mīlīgākais laiks. Saulkrasti aptuveni starp Inčupes un Pabažu stacijām, kāpas. Eju pastaigā, eju jau labu laiku, kāpā neviena cilvēka, lai gan apbūvētā josla knapu 100 metru atstatumā, stipri vientulīgi. Eju viena pati jau labu laiku un īsinu ceļu, pati ar sevi skaļi pļāpājot, jo nav tak neviena, kurš klausītos.
Eju, eju un ieraugu tālāk priekšā priedē ko elektrorozā. Tā kā kāpa jau mājām te pat blakus, bērni te nāk spēlēties, sakāruši pat priedēs visādas striķu šūpoles un ko tik vēl ne, sākumā domāju, ka kāds šalli vai kādu jaku kokā aizmirsis, maz kas. Eju tik uz priekšu un brīnos, jo nākot tuvās nemaz neizskatās pēc saņurcīta apģērba gabala, kas tādā vējā un slapdraņķī karātos kokā, šausmīgi košs, tīrs un pūkains, un vienmērīgi apaļīgs. Man jau maz vajag lai nobiedētu, sāku palikt nervoza, un sāku tā kā runāties ar to rozā apaļo, sak, hei, kas tu tāds, vai te kāds ir, es no tevis nebaidos u.t.t. Par laimi nekādas reakcijas, eju eju, skatos skatos, šis kā bijis tā bijis, kaut kur trīs četri metri augstu guļ uz viena zara un visādā ziņā stipri atgādina izcili bezgaumīgu māla ezi ar rozā dzijas cilpu adatām.

It kā nekas baigi briesmīgs vai kā, bet kaut kā galīgi trūka vēlmes izpētīt tuvāk, steidzīgi vien špegoju uz mājām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:31