Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> versija
Grēkmeistars
iesūtīt 16.01.2007 21:41
Raksts #1


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Man šodien ielēca galvā tāda dīvaina, bet samērā jēdzīga doma, kas varētu daudz ko izskaidrot. Es ceru, ka kāds vēl nav ko līdzīgu izteicis.
Es domāju, ka Dumidorā bija horkrusts. Tas ir - viņš tajā alā izdzēra Tumsas pavēlnieka dvēseles daļu. Līdz ar to Strups nenodeva viņa uzticību, bet bija vienīgais, kurš ir spējīgs nogalināt Dumidoru, tādā veidā iznīcinot horkrustu. Tā izskaidrojas tas, ka Dumidors viņam tik ļoti uzticējās. Jo Dumidors taču nebija tik dumjš, lai akli uzticētos Strupam.
Izskaidrojas arī šis:
CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B

ko Harijs atrada pie Dumidora pēc viņa nāves. Un tāpēc viņš atrada vienkārši parastu kaklarotu. Lūk.
Kādas jūsu domas par šo?

Un "Strup, lūdzu" viņš teica tādēļ, lai neuzliktu Malfojam šo slogu - būt par slepkavu.

Šo rakstu rediģēja Narciss: 16.01.2007 21:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 26)
Flightless Bird
iesūtīt 20.01.2007 21:54
Raksts #21


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



CITĀTS
ja reiz tikko bija uzšāvis Avada Kedavra pa Dumidoru, tad kas liedza to pašu uzbliezt pa vēl kādu.

ļoti vienkārši - viņam un visiem nāvēžiem ir pavēlēts, ka Harijs pieder Tumsas pavēlniekam. Diezvai viņš būtu īpaši priecīga, ja Harijs tā vienkārši tiktu nozumēts, bez jelkādas baudas

Šo rakstu rediģēja Helēna: 20.01.2007 21:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 21.01.2007 12:02
Raksts #22


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Iespējams ka viņam bija kaut kāda veida vienošanās ar Stupu, bet fakts, ka Strups viņu nogalinaja ir neapšaubāms.


Nu pareizi, ka Strups viņu nogalināja. ermm.gif Neviens neapšauba šo faktu. Es tikai apsveru, kāds varētu būt iemesls.
CITĀTS

Manupratu viņš bija pārāk aizņemta ar pazemjiem, lai īpaši pētītu medaljonu, bet varbut arī to ieraudzījis saprata, ka tas ir viltojums, bet vēlējās to izpētīt tapēc neatstāja tur, bet paņēma līdzi lai aplūkotu vēlāk, jo bija taču jātiek prom.

Bet kāpēc tad viņš nepateica Harijam "ak, Harij, tas ir viltojums, mums tomēr nav izdevies."? Ja tas būtu viltojums, es domāju, Dumidors kaut ko tik svarīgu nebūtu slēpis no Harija.


CITĀTS
Ja Strups ir sliktais, viņš pie reizes nenožmiedza arī Hariju, kad bēga no pils kopā ar pārējiem, jo tajā ainā neizskatījās, ka viņam Harija atvairīšana sagādātu kādas problēmas, ja reiz tikko bija uzšāvis Avada Kedavra pa Dumidoru, tad kas liedza to pašu uzbliezt pa vēl kādu. Bet tā jau vispār ir tēma citam pavedienam.


Pareizi. Ja jau Strups ir ļaunais, kāpēc viņš nenovāca vēl kādu labo burvi, kāpēc viņš Harijam neļāva uzlikt pat Mokum lāstu? Strups ir varens burvis, ja jau spēja nogalināt Dumidoru. Bet viņš nevienu neaiztika.

CITĀTS
ļoti vienkārši - viņam un visiem nāvēžiem ir pavēlēts, ka Harijs pieder Tumsas pavēlniekam. Diezvai viņš būtu īpaši priecīga, ja Harijs tā vienkārši tiktu nozumēts, bez jelkādas baudas

Tur noteikti ir cits iemesls, kāpēc Strups un citi nāvēži neaiztika Hariju. Ne jau tāpēc, ka Tumsas pavēlnieks sagribējis pats personīgi nogalināt Hariju. Tas būtu samērā stulbs iemesls. Kādas vēl ceremonijas vajadzīgas, ja katru reizi, kad Tumsas pavēlnieks taisās nogalināt Hariju, viņam neizdodas?



Un vēl.
Kad Strups bēga kopā ar Malfoju, viņš dusmu un naida pilns teica Harijam " NEKAD nesauc mani par gļēvuli". Šie vārdi manuprāt arī nozīmēja to, ka viņš nav vainīgs. Ka tā nav gļēva rīcība - nogalināt Dumidoru, tikai tādēļ, lai iznīcinātu horkrustu, lai palīdzētu Harijam iznīcināt Tumsas pavēlnieku.

Šo rakstu rediģēja Narciss: 21.01.2007 12:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 22.01.2007 19:34
Raksts #23


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Man šķiet, ka gadu iepriekš Voldemortam nebūtu bijis īpaši iebilstams, ja Bellatrise būtu mahača laikā ( jau fināla pakaļdzīšanās laikā lielajā ministrijas zālē ) nožmiegusi Hariju, kā arī vēl tas, ka Voldemorts nelikās aizņemts ar kādas ceramonijas ievērošanu, kad iemeisojās Harijā un piedāvāja Dumidoram pašrocīgi jamo piebeigt.

Pie tam - vienā vakarā 2 lielākie Voldemorta no viena burvja rokas būtu kaut kas īpaši atzīstams un Strups kļūtu megauzticams, ne tikai Voldemorta "labā roka", bet arī kreisā, abas kājas un nedaudz no aknām alkohola pārstrādei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 21.03.2007 18:06
Raksts #24


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



toms taču lika horkrustus via kā tur bija... trofejās. man neliekas ka dummijs būtu bijis trofeja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 04.04.2007 15:18
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS(Eriette @ 16.01.2007 23:16) [snapback]1092133[/snapback]

Un pēc tavas versijas sanāk, ka tu domā, ka Strups tomēr bija Dumidora pusē. Es arī par to biju puslīdz pārliecināta, taču, kad pēc Dumija nāves, Strups bēgot Hariju apšaudīja ar visādiem lāstiem - tas neliecina, ka viņš būtu Dumija pusē, jo tad viņš būtu izturējies kaut nedaudz audzīgāk pret Dumija mīļāko audzēkni. Zinu, ka tādā gadījumā viņam bija jātēlo, ka Hariju ienīst, jo tur bija nāvēži, bet viņš tēloja nedaudz PĀRĀK labi.


Strupam nebija jātēlo ka ienīst Hariju, viņam tas arī tāpat labi padevās....

CITĀTS
toms taču lika horkrustus vai kā tur bija... trofejās. man neliekas ka dummijs būtu bijis trofeja...


ja tā padomā, tad Dumidors būtu visnotaļ liela trofeja Voldemorta sarakstā, jeb kurš cilvēks būtu... domāju ka voldemorts, kam jau tā patīk pakļaut cilvēkus, varētu šķidrumu pārvērst par horkruksu, lai tas kurš tiek līdz ezera vidum (un burvim jābūt jau tā pietiekami spēcīgam, lai tiktu līdz turienei), un pats kļūst par horkruksu

CITĀTS
Nu pareizi, ka Strups viņu nogalināja. Neviens neapšauba šo faktu. Es tikai apsveru, kāds varētu būt iemesls.


iemesli varētu būt vairāki..... vai Strupam bija bail tikai par savu ādu, jo Malfojs nespēja Dumidoru novākt, un Strups ir patiesi ļauns.... vai arī Strups jau agrāk vienojās par šo iespējamo momentu, un dumidors lika Strupam sevi novākt.... viņi tikai nezināja kad tas notiks....

tieši tādēļ Dumidors ar Hariju devās "horkrustu mēdībās"

CITĀTS
Es domāju, ka Dumidorā bija horkrusts. Tas ir - viņš tajā alā izdzēra Tumsas pavēlnieka dvēseles daļu.


tā varētu būt... un medaljons ir tikai medaljons, to tur atstājis pats voldemorts...

CITĀTS
Līdz ar to Strups nenodeva viņa uzticību, bet bija vienīgais, kurš ir spējīgs nogalināt Dumidoru, tādā veidā iznīcinot horkrustu.


to gan es līdz galam nesapratu.... kāpēc tieši Srups, un neviens cits?????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
paula97
iesūtīt 04.04.2007 19:43
Raksts #26


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.07
Kur: Rīga



Man šķiet ka vOLDEMORTS neko no Grifidora neatrada tādējādi tas bija Dumidors. ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 04.04.2007 20:40
Raksts #27


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



CITĀTS
Es domāju, ka Dumidorā bija horkrusts. Tas ir - viņš tajā alā izdzēra Tumsas pavēlnieka dvēseles daļu.

jūs gribat teikt ka Dumidors izdzēra horkrustu?? Man tas skan mazliet muļķīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 04:08