Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Pieminēsim Dumidoru
_BijušaisPareģis
iesūtīt 07.10.2005 17:43
Raksts #1


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(Rowenny @ 30.09.2005 14:27)
Es pati esmu vienmēr par Dumidoru domājusi to labāko. Man viņš ir vienmēr paticis, šķitis kā lāga vecītis. tād jauks un mīļs.
*
Tieši tādu iespaidu par Dumidoru Roulinga arī ir centusies (un ar panākumiem) dot viņas grāmatu lasītājiem. Arī manas domas par Dumidoru pricipā ir tādas pašas kā tev.

Dumidors man vienmēr ir licies gudrs, varens, bet ne iedomīgs - drīzāk tāds, kurš varbūt nesaka 10 teikumus, bet pasaka vienu, kas ir daudz viedāks par 10 tukšiem teikumiem. Visās stāsta ainās, kur parādās Dumidors, manā iztēlē tur uzreiz rodas silta gaisotne. Dumidors man radīja iespaidu, ka viņš dzīvo pāris minūtes priekšā citiem - gandrīz vienmēr viņam bija plāns kā rīkoties, gandrīz vienmēr viņš zināja ko viņam jautās un kā atbildēt.

Jā - gandrīz. Šis "gandrīz" viņu iegāza. Un pamatīgi. Protams, iespējams, ka arī šajā gadījumā viņš paredzēja iznākumu, taču tas šobrīd nav zināms. Viņa nāve mani satrieca. Es jutos, kā no kārtīm būvētā piramīdā tiktu izņemta viena no apakšējām kārtīm. Tādējādi pajuka daļa HP pasaules. Dumidors taču vienmēr ir bijis, Dumidors ir gandrīz vai galvenais varonis! Bet nē. Slepkava Roulinga atkal uzdarbojas.

Dumidora bēres bija pierādījums tam, cik gan lieliksks un cienīts burvis viņš ir bijis. Visas bēres bija kā cieņas apliecinājums Dumidoram.

Tagad atliek vien cerēt, ka Harijs nesalūzīs zem spiediena un neatmetīs visam ar roku, bet cīnīsies līdz galam. Tomēr tagad jau bez labākā palīga roku rokā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Atēna
iesūtīt 13.02.2006 22:22
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



Dumidors... domaju otrs dizakais burvis aiz merlina... un mirst del ta ka velas pasargat kadu kas velas vinu nogalinat... del ta ka uzticas kadam un tic labajam...
STRUPU VAJADZETU GABALOS SARAUSTIT... vipar zel ka dumidors pa prieksu tika novajinats un nespeja cinities... un vispar vis vareja but savadak. crying.gif tadel pieminesim vinu ar klusuma bridi




PAR DIZENAKO BURVI CUKKARPAS VESTURE!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 13.02.2006 22:41
Raksts #22


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



crying.gif Kapēc, tā notika.Nu ja tā tam vajadzēja notikt, bet tomēr.Viss varēja notikt savādāk.Un Dumidors tiešām bija varens burvis.Kas notiks bez viņa 7 un beidzamajā grāmatā.Visi Harija aizstāvji ir miruši.Vismaz tie kas centās viņu aizsargāt.No Voldemorta.
Un vai Strups gribēja nogalināt Dumidoru.Man liekas ka viņš to negrbēja.Bet vinam nekas cits neatlika,jo viņš bija solijies Malfoja matei, ka palīdzēs Malfojam.Bet tomēr Dumidors arī zināja, ko Malfojs perina,tad kapēc viņš nerīkojās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 15.02.2006 17:18
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Kaapec? Kaapeec vienmeer taa ka mirst mani miilaakie teeli;(
Siriuss - knapi iztureeju, bet cereeju, cereeju ka maybe vinsh ir dziivs, tagad Dumidors, tachu shoreiz neceru ka vins buus dziivs! Kaa es raudaaju, juus nevarat iedomaaties, un visu nedeelu peec graamatas izlasiishanas staigaaju noskumusi un viegli ieraudinaama tikai Dumidora deelj. Man shkiet it kaa pzuda man tuvs cilveeks, it kaa pauzda mans atbalsts, es tik ljoti biju piekeerusies shim teelam, ka vienkaarshi nevaru!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 15.02.2006 17:19
Raksts #24


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Es pat vienu bridi sevi centos parliecinat vairs nelasit HP gramatas un nepirkt astoto ari, man bija tik skumji un tik zel, ka Dumidors nomira. Un Siriuss, un mans " sapnu bralitis " Cedric, es nezinu vai es varetu panest, ja nomirtu vel kads. Un baumo, ka nogalinas Hermioni. silent.gif
Nocelam savas cepures.

Šo rakstu rediģēja Miss Digory: 15.02.2006 17:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 24.02.2006 20:58
Raksts #25


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



Par to es Roulingu esmu gatava sist... asaras bija, un daudz... es pat gribēju vēl... kad dabūšu atpakaļ grāmatu tad pārlasīšu... vispirms Siriuss... [ wub.gif ]... pēc tam Dumidors... es biju šokā... (arī tas gabaliņš mani gandrīz saraudināja... tas kas bija ielikts... aizkustinoši un nomācoši...) nu tik sāxies slaktiņš... I will never forget Dumbledore... ataa_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 25.02.2006 09:08
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



Dumidora nāve man bija trieciens, sēdēju un nespēju saprast, kas gan tagad notiks, kā būs? tagad gan atceros, ka jau kaut kad agrāk biju lasījusi, ka viņš mirs, bet lasot par to pavisam aizmirsu
tas nav godīgi, ka visi Harijam tuvie cilvēki mirst. ar nepacietību gaidīšu jauno grāmatu, tai ir jābūt lieliskai, ar lieliskām-labām beigām, es vienkārši atsakos ticēt tam, ka viss var beigties ar Voldemorta uzvaru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ouens
iesūtīt 25.02.2006 17:44
Raksts #27


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.02.05
Kur: te.



CITĀTS(erty @ 07.10.2005 17:43) [snapback]487438[/snapback]

Viņa nāve mani satrieca. Es jutos, kā no kārtīm būvētā piramīdā tiktu izņemta viena no apakšējām kārtīm. Tādējādi pajuka daļa HP pasaules. Dumidors taču vienmēr ir bijis, Dumidors ir gandrīz vai galvenais varonis! Bet nē. Slepkava Roulinga atkal uzdarbojas.


Precīzi.
Es zināju, ka Dumidors mirs, jo man to laipni pavēstīja cilvēks, kas bija izlasījis grāmatu. Tomēr es nebiju iedomājusies, ka, lasot, viņa nāve mani tā satrieks. Ir retas tās grāmatas, kuras lasot es raudu, bet šī tāda bija. Varbūt tas nav īsti labi, ka es to izjūtu tik dzīvi, bet kādas 2 dienas pēc grāmatas izlasīšanas, es staigāju apkārt kā apdullusi. Bija sajūta, it kā es būtu zaudējusi kādu savu draugu.
Viņš manās acīs simbolizēja visu labo.
Dumidors - savā veidā es par viņu sērošu mūžīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zage
iesūtīt 26.02.2006 22:59
Raksts #28


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04
Kur: tepat , nepamaniiji??



CITĀTS
Precīzi.
Es zināju, ka Dumidors mirs, jo man to laipni pavēstīja cilvēks, kas bija izlasījis grāmatu. Tomēr es nebiju iedomājusies, ka, lasot, viņa nāve mani tā satrieks. Ir retas tās grāmatas, kuras lasot es raudu, bet šī tāda bija. Varbūt tas nav īsti labi, ka es to izjūtu tik dzīvi, bet kādas 2 dienas pēc grāmatas izlasīšanas, es staigāju apkārt kā apdullusi. Bija sajūta, it kā es būtu zaudējusi kādu savu draugu.
Viņš manās acīs simbolizēja visu labo.
Dumidors - savā veidā es par viņu sērošu mūžīgi.


tieshi manas izjuutas,
graamatu pabeidzu lasiit naktii uz pirmdienu un naakamajaa dienaa skolaa nevareeju atjeegties, baigi savaadi, ja njem veeraa to, ka graamatas esmu lasiijusi diezgan, bet taadas izjuutas nekad nav bijushas.

Šo rakstu rediģēja zage: 26.02.2006 23:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
unciz
iesūtīt 26.02.2006 23:14
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Mjā bija jau gan viņš tāc lāga večuks tīri sakarīgs, man patika rolleyes_a.gif , bet par to ka viņu nožmiegs es galīgi nebrīnījos nu var jau būt būtu brīnijusies vai būtu šokā ja to izlasītu grāmatā, bet tā kā esto jau biju zlasijusi žurnālā, netā un dzirdējusi no dažiem cilvēkiem pilnigi nebiju šokā....baigi daudzi saka: "es čutna apraudājos vai apraudājos to lasot. crying.gif un kā viņu spīdzināja..." man tas neizraisīja pilnīgi nekādas emocijas (nedomājiet, ka es esmu kaut kāds nejūtīgs cilvēks vnk. es dauzd maz māku kontrolēt savas emocijas it sevišķi ja runa iet par grāmatām vai filmām) nu bet katrā ziņā tagad kad viņš ir miris viss ūs daudz svādāk, vai sliktāk to mēs vēl redzēsim...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 27.02.2006 10:48
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



Nu jā...Pirmas Jauktasiņu Prinča iznākšanas, biju dzirdējusi, ka tā būs...Šoreiz baumas bija patiesas... sad.gif ritīgi žēl man bija...Vājprāts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 27.02.2006 17:57
Raksts #31


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Jaa... piekriitu ka Roulinga pa Dumidoru visiem bija taisiijusi labu iespaidu. Zeel ka vinjs nomira! Vinjs vienoziimiigi Poteram bija loti daudz paliidzeejis un bez siis paliidziibas Poteram vareetu klaaties diezgan gruuti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eltons
iesūtīt 23.03.2006 17:56
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Midzeņi/virtuve



Zheel taa veciisa vaardaa Dumidors.. Patieshaam vins bija laaga vecis crying.gif ....

Atceros divus no Dumidora smiekliigaakajie izteicieniem... Geķis un divainiitis.. grin.gif ... Bet mees vairs tos vaardus no vina mutes nedzirdeesim... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elfiite
iesūtīt 24.03.2006 15:46
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Riiga:)



Dumidors sevii apvienoja ne vien gudru cilveeku, drosmiigu burvi , bet arii miilju vecteetinju ataa_a.gif crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 20.05.2006 13:06
Raksts #34


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



CITĀTS(kalamboliste @ 15.02.2006 18:18) [snapback]559046[/snapback]

Kaa es raudaaju, juus nevarat iedomaaties, un visu nedeelu peec graamatas izlasiishanas staigaaju noskumusi un viegli ieraudinaama tikai Dumidora deelj. Man shkiet it kaa pzuda man tuvs cilveeks, it kaa pauzda mans atbalsts, es tik ljoti biju piekeerusies shim teelam, ka vienkaarshi nevaru!!!!!

Man bija ie'si t'apat
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ALExcool
iesūtīt 20.05.2006 13:41
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.05.06
Kur: ...............................



Bet Ari vaebut Viņs grineja lai viņum nosit jo vins gramata lydza lai strups vinu nogali!!
Vai jus aceraties pedejos teikumus no Dumidora "Severus LUDZu......................"
silent.gif blush.gif Viņš gribeja mirt!!! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 06.06.2006 17:22
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Jā, tāds Dumidors ir bijis. Ar savām īsajām, lakoniskajām frāzēm viņš ir izteicis daudz vairāk nekā tas, kurš pūlas izteikt vairākus teikumus, tāpat kā tev ERTY, man izjuka daļa no HP pasaules, tikai vienas nāves dēļ, šī nāve padarīs nākamo grāmatu sausāku, bez Dumidora. Bet, kas bijis, tas bijis, taču kaut kas nedaudz man tajā patīk. Laikam tas, ka Roulinga ar šo šausmīgo nāvi, piesaista. Ir interesantas emocionāli pilnas grāmatas. Tas pievelk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 14.06.2006 00:18
Raksts #37


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Pieminēsim. Pieminēsim Hamletu, Ļauno pamāti, Boromiru, Džuljetu, BigBadWolfu un Pūķi Ņikitinu. Protams, neaizmirsīsim to slikto no Mision Imposible 3, kuru nošāva pašās beigās. Un noteikti to džeku no Ceļa Gala 1, kuram galvu nocirta lidojoša šķemba. Pieminēsim Velnu no sprīdīša, Vilku no sarkangalvītes un galu galā Dumidoru.

stulbi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Megafix
iesūtīt 30.06.2006 16:15
Raksts #38


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.04



BB Dumbledore... Khem kaa man shitaa vecaa viirinja pietruux .... X{ A kaac nav iedomaajies par Dumija testamentu??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
uldisz93
iesūtīt 01.08.2006 18:11
Raksts #39


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.04.06
Kur: Jūrmala, Kauguri



Jaa tas man bija liels shoks kad lasiiju vaardus Avada Kedavra... Patieshaam zheel. crying.gif crying.gif crying.gif Lai 7.grāmatā Harijs pieveic gan Voldemortu gan Strupu! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 02.08.2006 12:23
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



CITĀTS
Dumidors man radīja iespaidu, ka viņš dzīvo pāris minūtes priekšā citiem - gandrīz vienmēr viņam bija plāns kā rīkoties, gandrīz vienmēr viņš zināja ko viņam jautās un kā atbildēt.



Man rī bija radies šāds iespaids





Njā.....žēl Dumidora.......Harijam tagad ar visu būs jātiek galā bez sava "varenākā aizstāvja".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 16:34