Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> R.A.B
mazā peciņa
iesūtīt 22.07.2005 12:50
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B


Kas ir tas R.A.B?
Ko var secināt no vēstules -> R.A.B uzrunā Voldemortu par Tumsas Pavēlnieku. Un tā uzrunā viņu tikai nāvēži (tātad ļaunie). Un pluss vēl par Horcrux ir tumšā maģija, tāpēc vēl var rēķināties, ka vēstules autors interesējas par tumšo maģiju.

Izšķirošā cīņa (vēstulē skatīt kā match) noteikti ir ar Hariju, jo viņš ir izredzētais.

Pēc burtiem varētu itkā derēt Siriussa brālis Reguluss Bleks. Bet kas tad ir A? Viņa tēvoci sauca Alphard (neatceros vai nezinu latvisko tulkojumu).

Vēl viens variants, kas itkā bija ir Amēlija Bounza. Un tas „R” varētu būt no vārda Riddle. Tie ir tādi personāži, kas ir jau bijuši un sakrīt burti kaut cik.

Nedomāju, ka Hermiones atrastie divi vārdi "Rosalind Antigone Bungs" un Rupert "Axebanger" Brookstanton" šeit ko nozīmē.

Neticu, ka tas ir kāds jauns personāžs, kā arī noteikti tas ir kāds cilvēks. Protams, nedrīkst aizmirst par to, ka tie visi burti varētu būt arī kāda iesauka, gluži kā JP.

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 22.07.2005 12:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
eyedam
iesūtīt 22.07.2005 12:59
Raksts #2


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Tātad tu esi pārbaudījusi visus grāmatās pieminētos personāžus un Amēlija Bounza un Regulus Bleks sanāk vienīgie?

Ē... Nu, tad diez vai mēs šo tēlu zinām. Es domāju, ka Regulus Bleks tas diez vai ir. Viņš tā arī nebija pa īstam nāvēdis. Turklāt - vai viņš bija tik gudrs, ka varētu tikt klāt medaljonam? Jāņem vērā, ka pat Dumidors tam viens pats, kā viņš vēlāk atzina, klāt netiktu.

Nu, un Amēlija Bounza, manuprāt, galīgi nebija tumšo zinšu piekritēja.

Kā jau viens tur grāmatā minēja, izklausās, ka rakstītājs Voldemortu ir pazinis, un tādu (kas viņu pazītu) vispār ir maz. Izklausās, ka šie abi varētu būt bijuši labi pazīstami, bet tad starp viņiem izcēlies konflikts.

Bet ja nu tie ir trīs atsevišķi burvji? Varbūt ka tam medaljonam vispār nebija iespējams piekļūt vienatnē, bet vajadzēja vismaz divus cilvēkus? Jo, ja jau Dumidors viens pats nebūtu varējis...

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 22.07.2005 13:07
Raksts #3


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Bet tikai viens varēja laivā braukt pāri ezeram... par to arī vērts padomāt. Līdz šim bija nācies lasīt idejas, ka tiem jābūt diviem - R... And B... bet patiesībā trīs izklausās prātīgāk - zīmītē ir 3 teikumi pirmajā personā... Viens atklāja, viens nozaga (un tagad iznīcinās) un viens tagad nomirs (jo izdzēra to.. kas nu tas tur bija).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 22.07.2005 13:43
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



Bet ja nu atbilde ir tāda, ka to izdarīja viens- es domāju reāli paņēma to Horcrux? Divi bija plānotāji- un tādi pasīvi malā stāvētāji... Viens izdomāja- kā; otrs- paņēma un trešais- iznīcināja... Varbūt tie bija kādi bijušie nāvēži- vismaz viens no viņiem- tas, kurš rakstīja. Bet pār ezeru brauca tik viens....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 22.07.2005 22:42
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Tam vajadzētu būt zināmam personāžam, ja tas būtu jauns, tas vairs nebūtu tas. JKR skaidri paredzēja, ka cilvēki minēs šo mīklu un būtu muļķīgi, ja viņa to būtu atstājusi neuzminamu.

Tātad - Nimues doma par R and B nav peļama. Jo, lai dabūtu medaljonu, vajadzētu sadarboties vairākiem, bet domājams, ka nāvēži, sūtot vēstuli pašam Voldemortam, vēlējās padižoties savam pavēlniekam ar savu veikumu. Tātad viņi uzrakstīja abu iniciāļus. Vienīgais - kaut kā traucē lielais A kā and. To jau pat Voldemortam varētu būt pagrūti atkost, nezinot. Turklāt, A vietā jau tādā gadījumā varētu rakstīt and, jo tas, vai kāds, kurš ziņu pārtver izlasa RAB vai R and B itkā neko nemaina. Abos gadījumos ziņa ir pietiekoši noslēpumaina, ti. iniciāļi neatkožami, lai gan ņemot vērā, ka ziņa ir rakstīta 1. personā - tieši tur jau ir āķis - šis kāds (kādi) negrib, lai citi zinātu, ka viņš ir viņi.

Un vispār jau, atceroties, kā Toms, samainot burtiņus, kļuva par Voldemortu.... ar Roulingu nekad neko nevar zināt. Mēs varam domāt, varam izdomāt, bet tāpat atradīsies kāds vieglāks ceļš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragainīte
iesūtīt 22.07.2005 23:43
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



Par šo R.A.B. es arī esmu domājusi un sliecos uz Siriusa brāli. Lūk kāpēc:

"To the Dar Lord"...kādā no grāmtām ( neatceros kurā) uzzinām, ka šādi uzrunā Voldemortu tikai Nāvēži un kā mēs zinām Reguluss bija nāvēdis.

Un es te vēl vienu citātu no OotP iepostošu, man liekas, ka tam varētu tiešām būt kāda nozīme. Tad jau Mošķis kautkur pa Drūmkakti nēsējas ar šo Horcrux. Es gan nesaku, ka tā ir, taču tas ir minējums. Meklējiet 116. lapā. Par .A. es vēljoprojām šaubos. Varbūt tas varētu būt vēl kāds personāžs. Regulus ir kautkāds zvaigzne Alfa Leo( nezināju, kā tulkot) zvaigznājā, kas apzīmē lauvu...varbūt tas ir noderīgi, nezinu.
CITĀTS
They found... a heavy locket that none of them could open."


īstas pārliecības man nav...Roulinga intervijā.


CITĀTS
MA: R.A.B.

JKR: Ohhh, good.

JKR: No, I'm glad! Yes?

MA: Can we figure out who he is, from what we know so far?

[Note: JKR has adopted slightly evil look here]

JKR: Do you have a theory?

MA: We've come up with Regulus Black.

JKR: Have you now?

MA: Uh-oh.

JKR: Well, I think that would be, um, a fine guess.

MA: And perhaps, being Sirius’s brother, he had another mirror –

JKR: [drums fingers on soda can]

MA: Does he have the other mirror, or Sirius’s mirror —

JKR: I have no comment at all on that mirror. That mirror is not on the table. [Laughter from all; Jo's is maniacal.]

Tagad viņa izdomās un R.A.B. būs pavisam cits varonis...vai kautkas cits. laughing.gif Nimue teorija arī izklausās pareiza. Vispār šī minēšana novedīs līdz galvassāpēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 23.07.2005 09:26
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Nu ja tas varētu būt Reguluss Bleks, kaut gan, lai tiktu liidz tai lavai, kā pats Dumidors teica ir jabūt varenam burvim. Bet nu es īsti nez cik varens bija Reguluss. Man gan liekas, kas tas būs kāds pavisma jauns personāžs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 25.07.2005 11:11
Raksts #8


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(Ragainīte @ 23.07.2005 00:43)
Regulus ir kautkāds zvaigzne Alfa Leo( nezināju, kā tulkot) zvaigznājā, kas apzīmē lauvu...varbūt tas ir noderīgi, nezinu.
*

"Alfa" noziimee -zvaigznaaja spozhaakaa zvaigzne. Siriuss, piemeeram, ir Lielaa sunja Alfa (Alpha Canis Major), spozhaakaa zvaigzne ziemelju puslodes debesiis.
Regulus - Lauvas alfa, taatad spozhaakaa zvaigzne Lauvas zvaigznaajaa. To sauc arii par Lauvas sirdi. Persona, kas ir gana drosmiiga, lai staatos pretii Voldemortam droshi vien shaadu apziimeejumu buutu pelniijusi.
Bellatrix starp citu noziimee karotaaja" - Oriona gamma (3. spilgtaakaa), atziimee Oriona labo plecu. Siriuss - burtiskaa noziime - dedzinoshais, bet tam nekaadas noziimes nav bijis.

Regulus shkjiet paaraak... aciimredzama atbilde vai? Pirmaa, kas ienaak praataa katraa zinjaa, vienkaarshaakaa... Varbuut taapeec arii pareizaa - laikam jau atkariigs no taa, cik taalu ies autores veelme vazaat publiku aiz deguna (un izdomaat jaunas miiklas ar kuru paliidziibu radiit azhiotaazhu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 25.07.2005 18:04
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



Nedomāju, ka tas ir Reguluss.. Tas būtu manuprāt pārāk vienkārši Roulinga to censtos vairāk sarežģīt.. Vēl kādā intervijā atceros, ka Roulinga minēja ko tamlīdzīgu, kā Reguluss grāmatā vairs neparādīšoties, vai vismaz ne kā svarīgs tēls, bet man liekas šeit tam būtu jābūt svarīgi.
Laba ir ideja par trīs personām. Tikai tiešām nesaprotu, kā tad 2 no tām būtu tikušas pāri, ja jau uzdevumu paveikt var divatā..?
Un iespējams tie tomēr nav nāvēži ( vai nāvēdis), uzruna likta tikai apmānam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 25.07.2005 18:18
Raksts #10


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(skowij-snowij @ 22.07.2005 13:50)
Protams, nedrīkst aizmirst par to, ka tie visi burti varētu būt arī kāda iesauka, gluži kā JP.
Tieši šis variants pirmais iešāvās man prātā lasot. Šaubos, vai tas, kurš paņēma Horcrux (ērtības labad latviskosim to brutālākajā un barbariskākajā veidā - Horkrukss), atstātu savus iniciāļus... Lai arī būtu miris brīdī, kad Voldemorts uzzinātu par Horkruksa zādzību.

Bet, par pašu uzdevumu (Horkruksa iegūšanu) kā tādu runājot - nez kā Voldemorts bija ieplānojis to pēcāk atgūt, ja jau šķidrums no bļodas būtu jādzer lai nokļūtu līdz tās dibenā esošajam artefaktam, kas saturēja Horkruksu?

Pat Dumidors atzina - vienatnē to nebūtu iespējis... Tas atkal liecina par labu jau iepriekš izteiktajam minējumam, ka Horkruksu atguvuši vairāki cilvēki.

Un vēl interesanta viela pārdomām - kā tas, kurš piesavinājās Horcruksu, atgrieza šķidrumu bļodā, lai nebūtu iespējams secināt, ka tas ticis nolaupīts? Cik noprotu, arī tur būtu vajadzīga tumšā maģija...

Šo rakstu rediģēja .: ARTANIS :.: 25.07.2005 18:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 25.07.2005 20:25
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



CITĀTS
Un vēl interesanta viela pārdomām - kā tas, kurš piesavinājās Horcruksu, atgrieza šķidrumu bļodā, lai nebūtu iespējams secināt, ka tas ticis nolaupīts? Cik noprotu, arī tur būtu vajadzīga tumšā maģija...


Nu ja... to Horkroksu nozaga viens no nāvēžiem, jo zīmīte skaidri ir teikst To The Dark Lord Tā Voldemortu uzrunā tikai viņa padotie. Turklāt šim nāvēdim bija jābūt dižam burvim, jo kā pats Dumidors teica, ka lai nonaktu līdz kausam ar indi ir jābūt tiešam varenam burvim. Turklāt sanāk ka Voldemorts šim nāvēdim tiešām ieriebis, vai arī šim nāvēdim tiešam skauda. ka Voldemorts ir tik varens un viņs nolēma tumšo pavēlnieku iznīcināt.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memoria
iesūtīt 26.07.2005 10:52
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



Skwii, nez kaapeec man visu laiku praataa ir ideja, ka tas kursh ir panjeemis horcruxe ir Sneips! Laikam jaw pilniigs bezsakars, peec iniciaaljiem ari nekas nesanaak, bet tomeer k-ka ir aizdomas wink.gif

CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B


Pag,pag kaapeec "I will be dead long before you read this?"
Njaa it kaa peec visa sanaak ka tas vareetu buut Reguluss Bleks, bet tas tomeer buutu PAARAAK vienkaarshi huh.gif
Hmm, taatad tas ir kaads no naaveezjiem(To the dark lord) kas mums ir pa variantiem?
Reaali - neviens, no paziistamajiem naw ar tadiem iniciaaljiem, un arii shaubos vai Roulinga buutu njeemusi jawnu personaazju silent.gif Hmm, ideja par to, ka tas ir R and B ariii atkriit - and neraxtiitu ar lielo burtu laughing.gif
Hmm par 3 cilveekiem, arii nepiekriitu, buutu stulbi raxtiit taadu veestuli ar shitaadu putrojumu :/
Lab, veelreiz jaapaarskjirsta graamata un jaapstaas visu uzvaardu pirmie burti wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 26.07.2005 12:40
Raksts #13


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Tas tomēr varētu būt Reguluss Bleks, ja pieņemam, ka "A." ir viņa otrā vārda iniciālis. Tas ir ļoti iespējams, ka Regulusam tāds bija, jo, kā mēs varam redzēt, burvju pasaulē laikam vispār ir izplatīti piešķirt vairākus (pat vairāk kā divus) vārdus (vai varbūt tas ir raksturīgi Lielbritānijā vispār? – nezinu).

Un, ja Roulinga ir gribējusi par to iedot norādi, tad tas varētu būt bijis "Alfards":
CITĀTS(FO 1; 123. lpp.)
– Kur tu apmeties?– blenzdams uz krusttēvu, jautāja Harijs.
– Pie tava tēta,– Siriuss teica. – Tavi vecvecāki izturējās tiešām jauki, viņi pieņēma mani kā otru dēlu. Jā, skolas brīvdienās mēs ar tavu tēvu gulējām teltī, un, kad man palika septiņpadsmit, es sameklēju pats savu mitekli. Mans tēvocis Alfards atstāja man glītu kaudzīti zelta – arī viņu savulaik izdzēsa no šī koka, droši vien tāpēc viņš aplaimoja tieši mani.

Es gan īsti nesaprotu, kāpēc Regulusam kā otrais vārds būtu jāliek ģimenē neieredzēta tēvoča vārds. Ja nu vienīgi, kad viņš piedzima, attiecības ar Alfardu vēl nebija sabojājušās.

-----

No otras puses, teikumi "Es zinu, ka būšu jau sen miris, kad tu šo lasīsi .." un ".. es stājos pretī nāvei ar cerību, ka .." liek domāt, ka šis cilvēks ir bijis diezgan drosmīgs un bez cīņas nebūtu padevies, kaut arī pietiekami gudrs, lai saprastu, ka cerību nav. Savukārt Reguluss vismaz pēc Siriusa attieksmes man šķita tāds diezgan gļēvulīgs.

Un - kā varam izlasīt Roulingas sarunā Pasaules Grāmatu dienā Edinburgā:
CITĀTS
– Vai mēs nākamajās grāmatās vēl kaut ko dzirdēsim no Siriusa Bleka brāļa Regulusa?
– Nu, viņš ir miris, tā ka pēdējā laikā diez ko daudz nerunā.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 27.07.2005 10:25
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(-=RonS=- @ 25.07.2005 21:25)
Nu ja... to Horkroksu nozaga viens no nāvēžiem, jo zīmīte skaidri ir teikst To The Dark Lord Tā Voldemortu uzrunā tikai viņa padotie.
Sorry, bet tā nu gan nav - tikko ātri pārskatīju visas iepriekšējās grāmatas orģinālvalodā, un izrādījās, ka Voldemortu par Dark Lord sauc gan elfi, gan bijušie Cūkkārpas direktori, gan visi pārējie, tā ka variants par to, ka tas noteikti bijis nāvēdis, tikko tika izsvēpēts... Turpināsim diskusiju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 27.07.2005 11:50
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Es domāju, ka nevar izslēgt to, ka Regulus Black ir R.A.B....man arī no sākuma šķita, ka viņš nav īpaši spēcīgs, lai kaut ko tādu paveiktu, taču patiesībā mēs zinām ļoti maz par viņu un mani intriģēja frāze, kuru izmanto Siriuss:
"He [Regulus] got in so far, then panicked about what he was being asked to do, and tried to back out. Well, you don't just hand in your resignation to Voldemort. It's a lifetime of service or death."
Varbūt Regulus patiešām bija apņēmies aiziet no Death Eaters klubiņa un', lai viņam tas izdotos, viņš nolēma nozagt Horkruksu...taču tas īsti neizskaidro, kā viņš varēja paredzēt, ka noteikti nomirs pirms Voldijs saņemš zīmīti...

Interesanti arī kāpēc neviens nešķiet aizdomājies, ka tas pats "Uncle Alphard" var būt arī ir R.A.B. Viņa nāve ir kaut kur ap '76 vai '77 gadu, kad Voldemorts jau aktīvi darbojas, tā kā viņš zināja kaut ko par horkrusiem un neatbalstīja Voldemorta darbību...viņa vārds arī atbilst pēdējiem diviem burtiem, iespējams, ka pirmais vārds viņam nepatika un viņš izmantoja ikdienā savu otro vārdu Alphard...šis vārds arī ir interesants, jo apzīmē zvaigzni čūskas sirds Hidras zvaigznājā, šeit 'sirds' varētu nozīmēt arī 'vidējo', kas varētu attiekties uz 'vidējo' burtu saīsinājumā...

Vārdu spēles jau JKR ļoti labi padodas, tā kā galu galā mēs visi drīzāk nojūgsimies, nekā atklāsim ko viņa ar to R.A.B. īsti apzīmē!
Atliek tikai gaidīt nākošo grāmatu...

Šo rakstu rediģēja Axa Night: 27.07.2005 11:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 10.08.2005 13:22
Raksts #16


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



mana pirmā versija arī bija Reguluss Bleks, bet tas šķiet pārāk vienkārši... huh.gif es tiešām nedomāju, ka tas būs kāds jauns personāžs, jo, izlasot to vēstuli, man bija sajūta, ka šito mīklu jau nu Roulinga atstājusi, lai mēs atrastu atbildi... lasa_a.gif nezinu, ko viņa ar šito visu domājusi, bet izvirzot savus variantus, rodas pārāk daudz mīklu. glare.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 10.08.2005 19:21
Raksts #17


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Es palasīju pāris vietas FO, un neskaitot jau pieminētos vārdus, es atradu vēl Andromēdu Bleku. Varbūt viņai bijusi kāda iesauka uz R?

Runājot par pašu vēstuli, man likās dīvaini, ka kopā ir tieši septiņi "I" un septiņas uzrunas Voldemortam (Dark Lord, you, your). Varbūt tā ir tikai sakritība, es nezinu. Tomēr pati vēstule atstāj iespaidu, ka tas ir dialogs starp diviem cilvēkiem, un liekas, ka R. And B. ir laba versija.

Bet es tomēr domāju tāpat kā Axa Night; ka mēs tā arī neizpratīsim, kas tas par R.A.B. ir. Kaut vai no biksēm lec laukā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krikija:::
iesūtīt 14.08.2005 19:10
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



Tātad diemžēl meklējamo pulciņš ir krietni vien palielinājeis.Tie/tas kas šo zīmīti raksta tātad vai nu visdrīzāk ir ļoti veci vai arī nojauš, ka tiks nogalināti. Manuprāt variants par vecumu vismaz būtu jāizslēdz, jo ja tas ir viens burvis viņam nepietiktu spēka, bet ja vairāki ta vismaz vienam no burvjiem vajadzētu būt jaunākam. Ziniet manuprāt man ienāca prātā viens tēls-Karkarovs.Protams viņš nebija gluži drosmīgs vai tā, bet vismaz to, ka viņš mirs viņš varētu būt nojautis. Tātad manuprāt ir jāmeklē burvji, kas miruši Voldemorta dēļ un burvji kam bijušas (vai vispār nav bijušas)nekādas attiecibas ar Dumidoru,jo tad jau viņš būtu zinājis.Reguluss Bleks liekas viticamākais, bet patiešām tas nebūs tas.Manuprāt tas pat varētu nebūt burvis ar vārdu, kas kaut vai ietver šos burtus.
Bet protams tas varētu pat nebūt burvis/burvji.Protams varbūt pat liekas neticami un smieklīgi, bet jāpieļauj, ka pat mājas elfi varētu būt šeit iesaistīti..lai gan tas pat manām ausīm izklausās parlieku ērmoti tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 14.08.2005 19:16
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(krikija::: @ 14.08.2005 20:10)
Manuprāt tas pat varētu nebūt burvis ar vārdu, kas kaut vai ietver šos burtus.
Protams - nedrīkst izslēgt šo iespēju - R.A.B. tikpat labi varēdu būt kā vārda/-u inciāļi, kā iesaukas/-u pirmie burti. Kaut gan šobrīd neviens konkrēts eksemplārs ko stādīt par piemēru, prātā nenāk, tomēr šovakar būs darbiņš - jāpārskrien ar acīm pāri FO un pat pirmajām daļām, jo, kā atceraties - arī Siruss Bleks "garāmejot" tika minēts pirmajā daļā, bet izrādījās nozīmīgs tēls 3. un pārējās... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 16.08.2005 15:10
Raksts #20


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



CITĀTS
Ziniet manuprāt man ienāca prātā viens tēls-Karkarovs.Protams viņš nebija gluži drosmīgs vai tā, bet vismaz to, ka viņš mirs viņš varētu būt nojautis.

Viņš pilnīgi noteikti nebija drosmīgs. To mēs redzējām gan Domnīcā, kad viņu tiesāja Viedo kapituls, gan arī tad, kad viņš aizbēga no Cūkkārpas (vispār no publikas), kad juta Voldemortu atgriežamies.

Un šajā gadījumā, manuprāt, nav īpaši lielas nozīmes tam, vai viņš nojauta to, ka varētu mirt. Viņš no šādas iespējas acīmredzami bēga visiem iespējamajiem līdzekļiem, no tās baidījās. Viņš baidījās no jebkā, kas varētu tuvināt viņu nāvei, tāpēc es nu galīgi neredzu Karkarovu kā cilvēku, kurš vēl pats mēģinātu pret kaut ko cīnīties. Vēl jo vairāk – pret kaut ko, kas ir tik varens.

Tomēr, neskatoties uz viņa bailīgumu, burvja spējām (tai skaitā tumšajām) viņam vajadzētu būt diezgan ievērojamām - viņš tomēr bija burvju skolas direktors.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 12:46