Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> [TN3] Nokļūšana, Kā tur nokļūsim?
Kamazs
iesūtīt 05.10.2004 22:02
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Kā jau jūs labi zināt, nokļūt TroļļuMežos, kur notiks TN3, nav pārāk grūti..ja ir auto. Citādi tie ir 10 km no autobusa pieturas līdz kurai laikam visi gan tiek bez problēmām. Tā nu es spriežu, ka [ja dalībnieku skaits ir kaut uz pusi tik liels, cik briest], kā gan tur būs ar nokļūšanu, jo skaidrs ir viens - pat busiņš nespēs visus izvadāt gana veikli un pieņemami. Tad nu rodas būtisks jautājums, kā tur visiem nokļūt ātri un ērt.

Nu man ir variants visiem kopā vienā lielā barā jautri aiziet ar kājām:) [mantas varētu aizvest auto]. 10 kilometri nav akurāt svētceļojums, tā varētu būt jauka iesildīšanās pirms spēles. Kādas ir jūsu domas?

Citādi, labprāt apzinātu privātā transporta īpašniekus, kas grasās ar to ierasties, varbūt varētu kaut kā saorganizēties visiem kopā vienā lielā braucienā? ANyways, spļaujiiet laukā domas. Savas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Grims
iesūtīt 08.10.2004 16:11
Raksts #41


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(Kraukleenss @ 08.10.2004 16:39)
Nu uz turieni nav probleemu, bet no turienes tieshaam gribeetu redzeet to ekstreemistus, kuri ar baigo samidu sejaa tagad teks nu ejam!! smile.gif Nu ok noiet jau mees visi varam, tikai shaubos vai visiem buus taada veeleeshanaas, bet ja man jaaatbild pasham par sevi tad nav probleemu gan taa gan taa. Tikai skataties lai nesanaak taa,k a mums apshiem jaaiet un veel jaastumj autobuss smile.gif

Tad apskati mani labi kārtīgi (ja zem dubļu kārtas atpazīsi), nevaru galvot, ka teikšu "Nu, ejam!" (negribēsies pamest troļļu mežus), taču smaids manā sejā būs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 08.10.2004 16:55
Raksts #42


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Tātad - 16., 17. oktobris (ui nākošnedēļa :blink: ) Jābūt pie ''Sēnītes'' starp 6:00 - 10:00. Tas sanāk, ka man no Valmieras jākratās uz sēni..un tad vēl 10km uz poligonu i 10 apakaļ un gala beigās vēl ar autiņu uz mājām...hmm..Tā kā mans nets galīgi čakarējas, tad kāds plīz, varētu manā vietā noskaidrot laiku, izdevīgāko pieturu un atpakaļbusu uz/no ''Sēnītes''(?).. crying.gif tas ir sarežģītīīīī!!!!

Ā, tagad poņila! Tātad līdz Murjāņiem. Nē, nu ja kas, tad tik jāskatās ku stāv tāc palielāks bars grin.gif

Šo rakstu rediģēja Gudrā_Kaza: 08.10.2004 17:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 08.10.2004 17:08
Raksts #43


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Pa pa, ne seeniites, bet Murjaanu veikala! To seeniiti es piemineeju, ja kaads netiek liidz murjaanjiem. Murjaanji ir tieshi pirms seeniites, braucot no valmieras. Un pacentiisimies sagaadaat autobusu sarakstu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 08.10.2004 17:45
Raksts #44


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Šo te man izdeva meklējot autiņu no rīgas uz murjāņu veikalu ar pienākšanas laiku no 6 līdz 10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viking
iesūtīt 08.10.2004 18:11
Raksts #45


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



hmmmm ..... 10 :00 ..tas i domāts no rīta cik noprotu ... uhh .. tad jau būs agri jāceļas .... bet tas nekas ....būs labi ... tik varētu visi rīdzinieki sarunāt kaut kad pirms izbraukšanas satikties vienā vietā un braukt visi kopā ....uz to murjāņu veikalu ....
nu ..ja ne visi rīdzinieki .. tad vismaz visi troļļi gan varētu sarunāt kur tikties lai visi ierodas apm vienlaikus autobusa pieturā .. un neviens nenoklīstu un neapmaldītos kaut vai ...... ko sakat ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trakais Cars
iesūtīt 08.10.2004 19:11
Raksts #46


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



autobuss 8:30 buutu baigi labais autobuss. kaa reiz prieksh mums lai tiktu uz vajadziigo vietu un peec tam uz placdarmu ar kaatiem 10km
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 08.10.2004 19:20
Raksts #47


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Es piedāvāju cieminiekiem braukt ar autiņu, kas attiet 8:33. Trakā cara ideja (par brīnumu) šķiet ļoti pareiza. Imo, pirmajām jābrauc tām rasēm, kas Troļļu zemēs ir tā teikt vietējās - troļļiem visagrāk un tad cieminiekiem. Jamie sāk spēli kad ir gatavi. Ziemeļnieki turpretī kratās ar vēlāku autiņu un attiecīgi arī vēlāk sāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 08.10.2004 19:22
Raksts #48


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Ar cik vēlāku - 10 min? Vēl vēlāk uz 10-tiem nepaspēs.
Un ja nezin ceļu?
Imo vajag kātot visiem (vairāk vai mazāk) kopā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 08.10.2004 20:17
Raksts #49


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



pagpag. Sodien cieminieku sanaaksmee kliida taadas runas, ka cieminieki buus pirmie speeles teritorijaa un tikai peec tam tiks izvietoti visi paareejie. Taaluuk smile.gif Bet nu es esmu ar mieru braukt 8.33 veel tikai jaagaida gmu piekrishana. Taatad visi cieminieki pagaidaam izskataa ska brauks ar autinju kas iziet 8.33. Un ps kaunt tiem cieminiekiem, kuri neieradaas uz sapulci smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 08.10.2004 20:39
Raksts #50


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Bitītmatos assalamaleikum!

Ja jau 8.30 brauc pirmie cieminieki, tad troļļi, tad ziemeļnieki, tad vēl kaut kas, tad kad pie joda lai brauc ieceļotāji (kuriem pēc idejas būtu jāparādās pēdējiem).?

Nea nea nea tā neies cauri. Pirmajiem cieminiekiem jābrauc plkst. 7. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 08.10.2004 20:47
Raksts #51


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



par to sapulci- sorry, bet es nevareeju.

iisteniibaa, es vislabpraataak izbrauktu ap kaadiem devinjiem- ne daudz ljauzhu busaa, ne karsts pie loga, ne piecielties gruuti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 08.10.2004 21:37
Raksts #52


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Par to sapulci - sorry, bet uzskatu sevi par pārāk cēlu, lai vilktos uz kaut kādu uzvaras parku, aks atrodas Rīgas otrā malā.
kas vainas bija vērmanītim?
Lai nu kā - galvenais paziņot kad jābrauc, savādāk var sanākt neliels haoss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 08.10.2004 22:18
Raksts #53


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



CITĀTS(GameMaster @ 08.10.2004 21:37)
Par to sapulci - sorry, bet uzskatu sevi par pārāk cēlu, lai vilktos uz kaut kādu uzvaras parku

Nu tad tu vareesi savu ceelumu pieraadiit TN3 smile.gif visas iespeejas smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 09.10.2004 10:17
Raksts #54


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Uz sapulci es, mūsdienu vidusmēra cilvēks, nevarēju tikt, jo galu galā, 2.60 par ceļošanu no Valmieras uz Rīgu un atpakaļ + vēl tramvaju/trolejbusu izdevumi, manam maciņam i bišk pa šerpu.

Tātad, ja cieminieki brauc visi kopā ar autiņu 8:33, tad man vēl jāierēķina 2arpus stundu brauciens no Valmieras uz Rīgas autoostu...Tas sanāk..celties ap pussešiem un izbraukt ar autiņu, kas no Valmieras atiet precīzi 6:00 un galā ir ap 8:20. Ok, tad es paspētu daudz maz laimīgi. Bet pastāv jau tāda lieta kā rīta sastrēgumu utjp, tāpēc varu arī nedaspēt tikt uz auteni. labi, ir jau arī vēl agrāks autobuss - 4:55, kas galā ir 7:10...Tad nu Gudrā kaza varētu kā tāda stulbene tupēt uz soliņa un vairāk kā stundu klabināt zobus getlost.gif Tad atliktu iegādāt biļeti ceļojumam uz to Murjāņu veikalu..nu, izdevumi pamatīgi, ar vienu zaļu piecīti cauri neies.

Redz, problēmas ir milzīgas..vismaz man. Un es piederu pie cieminiekiem, kas laikam nozīmē celšanos ap četriem..Uh, es takš aizmigšu pirms viss sāksies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 09.10.2004 10:36
Raksts #55


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Slimais cilvēk, nebrauc takš uz Rīgu! laughing.gif
Tauta grasās braukt ar Rīga-Valmiera autiņu, brauc pa taisno uz Murjāņu veikalu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 09.10.2004 11:37
Raksts #56


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Lab, lab..Tad man sanāk braukt āār...8:20..būtu labi, ja es kaut reizi dzīvē būtu barukusi uz Murjāņu veici, jo pašlaik es nezinu ku ta jārāpjas laukā...

es šodien stulbi muldu.. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 09.10.2004 13:34
Raksts #57


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



...gribeeju tikai izteikt nelielu pieziimi - spriezhot peec augstaakredzamaa saraxta, nav taada a-busa 8:33, jo tas ir pienaakshanas laiks, t.i. laix, kad a-buss pienaak tajaa "Murjaanju veikala" pieturaa... toties ir autobuss 8:35.

man vienalga, kad braukt, veelams - agraak. uz TN2 es jau braucu no Preiljiem k-kad ap 4 no riita & gaidiiju a-ostaa 1h, shoreiz braukshu no Riigas, viss ok smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 09.10.2004 14:13
Raksts #58


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



GudraaKaza Nu tev jaareekjinaas ar to cikos pie murjaanjiem izkaaps visi cieminieki, tad arii tev tur jaabuut. Un murjaanju veikals, hmmzz, ja tas ir tas pats, kuru es domaaju, tad tikliidz kaa tu, braucot savaa autinjaa, brauksi paari gaujas tiltam, tad zinaasi ka esi pabraucis jau garaam smile.gif taatad kaap laukaa tajaa pieturaa, kura ir pirms gaujas tilta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 09.10.2004 14:23
Raksts #59


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



CITĀTS
Nu tad tu vareesi savu ceelumu pieraadiit TN3


vecīt iekš TN 2 visi no manis bijās kā no nāves - nekas nebūs jāpierāda. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 15.10.2004 18:46
Raksts #60


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



ok ceru ka riit veel varees dabut kaad vietu autinjaa uz 8.33, jo biletes man veel nav - ja kas tad braukshu veelak smile.gif tad jau redzees smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 13:14