Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Nedaudz par TN popularitaati
Kraukleenss
iesūtīt 21.08.2004 20:01
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Esmu jauns juusu foruma viesis, taadeelj daudz neko gudru un satraucoshu jums pastaastiit nevareeshu, bet gribeejaas aizskart taadu teemu, kaa TN popularitaate. Patiesiibaa jaatziist, ka TN popularitaate aug straujaak varbuut nekaa kaads no GM to izteelojaas. Vismaz es to redzu kaa labu izklaides veidu, kuram Latvijaa ir liela naakotne. Kas attiecaas uz senlatvieshu speeleem, tad varu teikt, ka veelme tajaas piedaliities ir daudziem, tikai liidzeklji neatlauj un taadeelj tam tiek atmests ar roku, jo ir vajadziigi nopietni ekipeejumi, kuri maksaa nemazums kaudzi naudas. Bet kas gan liedz parastam cilveekam, kura asiniis miit ciiniiitaaja gars, piedaliities TN? PAr to ka Latvijaa ir daudz taadu cilveeku, jums nav jaashaubaas, vineiigasi kas veel vareetu pietruukt, tas ir neliela reklaama, bet sis smagais akmenis, kas aizrauj liidzi tik daudzas ciiniitaaju dveeseles un saucaas "TN" jau ir sakusteejies. Un visu cienju tam cilveekam, kurs to saaka kustinaat smile.gif two_handed.gif Lai jums visiem jauks vakars.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 42)
soirvakt
iesūtīt 08.09.2004 15:33
Raksts #41


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



ah tad ma tu taks pat trolu mazuli nevari nokaut kur nu vel istu troli purgala brunas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trakais Cars
iesūtīt 10.09.2004 15:08
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



he he he. TN2 kad kaavu troll beach bum's tad tikai aiv bija apdullis. paareejie redzeeja mani bet nespeeja mani pieveikt.

Šo rakstu rediģēja Trakais Cars: 10.09.2004 15:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 13.09.2004 10:38
Raksts #43


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



no smiekiem mira? laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 05:01