Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Dieva patiesība, jeb dēmoni starp mums
ils
iesūtīt 31.07.2008 17:26
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



http://bogistina.info/
Saits krievu valodā par sātana izdzīšanu pareizticīgo stilā. Ir arī laikam bildes un video.
Dažādi brīnumi un citas lietas. Audio un video liecības par apsēstiem ļaudīm. Ja man jāsaka, tad garīgi slimu cilvēku ārstēšana ar sātana izdzīšanu 21. gadsimtā liekas kaut kā jocīga. Bet, katram savs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Klāra
iesūtīt 01.10.2008 20:36
Raksts #2


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



Diemžēl krieviski diezko labi nesaprotu, bet esmu dzirdējusi diezgan daudz par tādām lietām un ticu dēmoniem, ļauniem gariem un tam, ka tie var iemājot cilvēkos, kā arī, ka tos iespējams izdzīt. Garīgi slims un apsēsts nav viens un tas pats, bet ir ļoti līdzīgi. Ja jau pat mūsdienās ir bijuši gadījumi, ka cilvēks trako un brēc necilvēcīgā balsī, bet tad atnāk viens un izdzen viņam ārā ļauno garu, un viņs atkal ir normāls, tad jau taisnība tur ir. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 01.10.2008 21:09
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tā kā es nekādiem dēmoniem neticu, tad tas man izskatās tieši tāpat, kā tas notiek psihoterapijas seansos. Es piekrītu ilam - 21.gadsimtā ķēmoties ar dēmonu izdzīšanu ir savādi, bet, ja tas garīgi slimais tam tic, tad tas var nostrādāt, un, kā redzams, nostrādā. Ticībai ir milzīga nozīme šajā ziņā.
Ak, jā! Atcerējos Āfrikas burvjus ar pēc būtības līdzīgiem rituāliem. Tur arī nostrādā cilvēku absolūtā ticība burvim. Te ir tas pats, tikai burvja vietā - garīdznieks. Ne vienā, ne otrā gadījumā nekādu dēmonu, ko izdzīt nav, ja vien nepieņemam pilnīgi viduslaicīgo uzskatu, ka jebkuras slimības iemesls ir dēmons, kurš jāizdzen no slimnieka, lai tas izveseļotos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 02.10.2008 14:31
Raksts #4


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



Garīgi slimais, kas neko nesajēdz un uzvedas kā zvērs tic kautkam??? Viņš nevar ticēt, jo nesaprot! Nē, nu es jau 100% nevaru teikt, ka man ir taisnība, neesmu garīgi slima laughing.gif , nezinu vai viņi kaut kam tic un kaut ko saprot... xD.gif
CITĀTS
Ne vienā, ne otrā gadījumā nekādu dēmonu, ko izdzīt nav, ja vien nepieņemam pilnīgi viduslaicīgo uzskatu, ka jebkuras slimības iemesls ir dēmons, kurš jāizdzen no slimnieka, lai tas izveseļotos.


Tā jau domāja tikai viduslaikos. Ja kāds ir padzirdējis par indiešu eksorcistu Rufusu, kurš ar dēmonu izdzīšanu nodarbojas un ir bijis arī Latvijā, tie zin. Garīgi slims nav dēmonu apsēsts, tās ir 2 dažādas lietas. Agrāk, gan cilvēki uzskatīja, ka viens un tas pats, bet pagātne ir pagātne. Viss attīstās.

Šo rakstu rediģēja Northona: 02.10.2008 14:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 02.10.2008 19:05
Raksts #5


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Roviela ir apbrīnojama matreāliste, bet tā ir viņas problēma. Toties es reiz satiku sievieti, kas Sanktpēterburgā un Maskavā (baidos mazliet sameloties par pilsētām) piedalījās šādās dēmonu izdzīšanās. Ticu tādām lietām. Nav jau 15. gadsimts, ka garīgās slimības būtu jāsasaista ar dēmoniem. To var mierīgi atdalīt un, ja neiebildīsiet, tad teikšu, ka jābūt pilnīgam stulbenim, lai to censtos kaut kā izskaidrot vai noliegt. Naktī čučēsi mierīgāk, bet gudrāks nepaliksi.
Garīgi slimu cilvēku ārstē zāles un laba psihoterapija. Priesteris nekad nespētu tādu izārstēt. Pie tam te neiet runa par to kam apkārtējie tic vai netic. Viņi var ticēt cik grib, bet domāju, ka cilvēks, kam ''jumtiņš ir aizbraucis'' nav spējīgs vispār apjēgt kam ticēt un kam neticēt. Tātad laikam jau izslēdzam tādu iespēju kā pašiedvesma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.10.2008 19:17
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kaut kā nav pierādījumu jūsu skaļajiem apgalvojumiem. smile.gif
Protams, ka garīgi slimais tic. Vispār nav neviena paša cilvēka, slima vai vesela, kas neticētu. Tā ir cilvēcīgu būtņu pamatiezīme. Ja neticiet, palasieties jebko, kas ir par personības psiholoģiju. Tāpat derētu iepazīties ar literatūru, teiksim, par šamaņiem vai burvjiem. Visam tam ir viens un tas pats psiholoģiskais pamatojums, tikai tiem, kam noteikti vajag ticēt dēmoniem (kuru eksistencei nav pierādījumu), šis izskaidrojums šķiet pārāk vienkāršs.
Jums vienkārši patīk ticēt visādiem brīnumiem tā vietā, lai saskatītu parādību dabisko cēloni. Bet, redz, dabiski cēloņi nav interesanti, jo prasa zināšanas, lai tos saprastu, bet zināšanu ta nav.
Tieši tāpēc jūs dzīvojat te jau pieminētajā 15.gadsimtā, ka ticat tādām blēņām. Tā gan ir jūsu problēma. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 02.10.2008 20:33
Raksts #7


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Dēmonu eksistenci NAV IESPĒJAMS PIERĀDĪT.

Nav svarīgi, vai viņi eksistē vai ne.

Ja viņi neeksistē, tad pierādījumu viņu eksistencei nav, tātad to pierādīt nevar.

Ja viņi eksistē, tad šīs varenās, garīgās, būtnes neļaus, lai cilvēku sabiedrība to uzzina. Neļaus to pierādīt. Tik vienkārši.


Tāpat nevar droši noteikt pazīmes, kur cilvēka prātiņš sagāja uz īso, kur varētu darboties nedabīgs spēks. Bet pieļauju, ka ja dēmoni eksistē (pēc mans pārliecības.) tad viņi ne vien varētu tiešām iemiesoties cilvēkos sava prieka pēc, bet izklaidētos arī citādi - piemēram skandinātu pusaudžiem galvā, lai tie iet ar pistoli slepkavo citus, bet jau atkal - nosaki,kur dēmons, kur šizofrēmija.. Un domāju, ka NLO, nolaupīšanas un seksuālie eksperimenti - tas būtu dēmonu stilā. Bet jau arī - pierādi, kur te cilvēka iztēle, kur nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.10.2008 20:45
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jā, varam pieņemt, ka nav iespējams pierādīt. smile.gif
Bet, kā redzams, daži ir pārliecināti, ka viņi to spēj atšķirt, tātad kaut kā to var pamanīt un, ja var pamanīt, tad var pierādīt.
Citādi - ko tad māžojas, izdzenot dēmonus, ja nemaz nevar konstatēt, ka dēmoni iejaukti?
Ja viņi ir, tad gan es viņus tiešām uzskatītu par gudrākiem. Kā vienreiz viens teica - "ja tādi citplanētieši eksistē, vai tad viņiem tiešām nav nekā labāka, ko darīt, kā tupēt Bermudu trijstūrī un tur vaktēt nomaldījušos makšķerniekus?" Tas pats attiecas uz dēmoniem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 02.10.2008 20:54
Raksts #9


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Pēc bībeles dēmoni ir enģeļi, kas pameta Dievu, lai dzīvotos ar cilvēku sievietēm. Un tas bija STULBI, jo dievs tomēr esot visvarens un agrāk vai vēlāk nepaklausīgos sodītu - totāla iznīcība.

Tātad dēmoni ir iekāres pilni, dumpīgi, un lai arī apveltīti ar augstu IQ un super spējām, savu izklaižu dēļ rīkojas stulbi. Teorētiski viņi varētu rīkoties tā, kā teikts. Vai tad bībelē viņi aprakstīti gudrāki? ķer kaifu mokot cilvēkus, padarot tos aklus, kurlus, liekot tiem sist sevi ar akmeņiem, iemiesojas cūkās, lai tās nogalinātu - ko no tādiem var gaidīt? Apsolūti samaitāti tipiņi. laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Elony: 02.10.2008 20:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.10.2008 21:00
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ā! Tu par tādiem dēmoniem. Skaidrs.
Es ņēmu plašākā, senākajā nozīmē smile.gif Kad dēmoni itin nemaz obligāti nav ļauni un itin nemaz nav obligāti konfliktā ar dievu. Garu izdzīšana ir bijusi krietni pirms kristietības, un šie divi pasākumi jau nu pavisam noteikti ir vienas dabas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 02.10.2008 21:24
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



Pilnībā piekrītu Bizii van Dope! smile.gif
Un daļēji arī Elony teiktajam.

CITĀTS
Tieši tāpēc jūs dzīvojat te jau pieminētajā 15.gadsimtā, ka ticat tādām blēņām. Tā gan ir jūsu problēma.

Tā ir cilvēka paša izvēle, kam viņš tic. Mēs pasakam katrs savu pamatoto viedokli, un mums NAV problēmu. wink.gif Vienkārši tu netici nekam, kas ir saistīts ar šādām lietām, bet citi, kas par to zin vairāk tic. Varbūt nav labi, ka es tā publiski te pasaku, bet es personīgi zinu vienu meiteni manas draudzenes draudzeni. Viņa bija normāla jauniete kā visi, bet ikreiz, kad ar draudzeni aizgāja uz katoļu baznīcu, viņa uzvedās kā jukusi. Diemžēl tik sīki nezinu, ko viņa darīja, jo uzskatīju, ka nav pieklājīgi to draudzenei prasīt, bet fakts ir tāds, ka mana draudzene viņu aizveda pie kaut kāda priestera, kurš viņai tos dēmonus izdzina, un tagad viss ir okay. smile.gif Cik zinu, viņa pirms tam bija gājusi pie psihologa un nesaprata, kas vainas. Tā, ka ļaunie gari nebija tikai 15. gs. smile.gif Laikam kāds neizlasīja, ka es teicu, ka garīgi slims cilvēks un dēmonu apsēsts cilvēks ir līdzīgas, bet totāli atšķirīgas lietas. Atkārtoju trešo reizi. smile.gif
Par to, vai trakie kaut kam tic un apzinās, jāprasa trakajiem, bet visticamāk atbildi tā arī nedzirdēsim, jo šaubos, vai viņi saprastu, ka mēs to jautājam. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.10.2008 07:54
Raksts #12


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Northona @ 02.10.2008 22:24) *
Tā ir cilvēka paša izvēle, kam viņš tic.
Ne vienmēr! smile.gif Te atkal iesaku palasīties literatūru par personības veidošanos. Nav iespējams izvēlēties, kam ticēt. Tik primitīvi kā "es tagad, tūlīt un uz vietas ticēšu Ziemassvētku Vecītim" tas nav. Ja izvēle ir, tad tā ir neapzināta, un, piedevām, tā sākotnēji aizstāj to, ko sauc par "es zinu".
CITĀTS
Mēs pasakam katrs savu pamatoto viedokli, un mums NAV problēmu. wink.gif Vienkārši tu netici nekam, kas ir saistīts ar šādām lietām, bet citi, kas par to zin vairāk tic.
Ļoti šaubos, vai vārds "zin", kas lietots šajā teikumā, ir tas pats, ko ar šādu vārdu saprotu es. Es, piemēram, arī zinu (tas ir - esmu sastapusi) visādus jocīgus cilvēkus, bet tas nenozīmē, ka es zinu, kas ir viņu jocīguma cēlonis.
CITĀTS
Varbūt nav labi, ka es tā publiski te pasaku, bet es personīgi zinu vienu meiteni manas draudzenes draudzeni. Viņa bija normāla jauniete kā visi, bet ikreiz, kad ar draudzeni aizgāja uz katoļu baznīcu, viņa uzvedās kā jukusi. Diemžēl tik sīki nezinu, ko viņa darīja, jo uzskatīju, ka nav pieklājīgi to draudzenei prasīt, bet fakts ir tāds, ka mana draudzene viņu aizveda pie kaut kāda priestera, kurš viņai tos dēmonus izdzina, un tagad viss ir okay. smile.gif Cik zinu, viņa pirms tam bija gājusi pie psihologa un nesaprata, kas vainas.
Nu re! Tu zini tikai to, ka kāds uzvedas jocīgi. Tālākais secinājums - "tas bija dēmons un ne savādāk", jau ir apstrīdams tikai tāpēc, ka skaidrojumi var būt vairāki, un šāds secinājums nav vienīgais iespējamais. Tas ir tas, kur mēs nesaprotamies. smile.gif
CITĀTS
Tā, ka ļaunie gari nebija tikai 15. gs. smile.gif Laikam kāds neizlasīja, ka es teicu, ka garīgi slims cilvēks un dēmonu apsēsts cilvēks ir līdzīgas, bet totāli atšķirīgas lietas. Atkārtoju trešo reizi. smile.gif
Bet es trešo reizi atkārtoju, ka apgalvojumam, ka "ir divas dažādas lietas", nav pietiekama pamatojuma. smile.gif
CITĀTS
Par to, vai trakie kaut kam tic un apzinās, jāprasa trakajiem, bet visticamāk atbildi tā arī nedzirdēsim, jo šaubos, vai viņi saprastu, ka mēs to jautājam. grin.gif
"Nav šaubu, ka trakam būt ir skaisti, bet to zina tikai trakie paši." Neatceros, kas to ir teicis. Bet vispār, es runāju par ko citu - lai cik traks būtu cilvēks, viņš parasti nepazaudē personības pamatiezīmes. Ticība kaut kam pieder pie šādām iezīmēm. Apziņa gan nē, to var pazaudēt dažādu iemeslu dēļ. Jautāt nemaz nevajag - šajā ziņā visi cilvēki ir vienādi. Kaut kam tic pilnīgi visi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 03.10.2008 11:13
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



Cilvēki vienmēr ir ticējuši, ka gari eksistē, bet, protams, to, vai gari un dēmoni patiešām eksistē nav iespējams pierādīt, tāpat kā nav iespējams nepierādīt. Kad nomirsim, gan jau uzzināsim.
Esmu diezgan daudz lasījusi par eksorcismu, jo mani tas vienmēr ir interesējis un varu teikt, ka ticu tam 100%. Parasti cilvēki, kuri ir apsēsti ir ļoti pret Dievu, nedomāju, ka tādi tic, ka viņiem baigi kaut kāds priesteris palīdzēs.
Cilvēki, kas netic Jaunajai Derībai (kurā Jēzus izdzina ļaunos garus no dažiem cilvēkiem) vai ir ateisti nekad neticēs eksorcismam.
Nevēlos ieslīgt bezgalīgi garās diskusijās par šo tēmu, savas domas es pateicu un pamatoju. Pasaulē ir ļoti daudz neizskaidrojamu lietu, spocīgu fotogrāfiju un daudz kā cita. Pasaule nav tikai materiāla.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.10.2008 13:51
Raksts #14


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Northona @ 03.10.2008 12:13) *
Cilvēki vienmēr ir ticējuši, ka gari eksistē, bet, protams, to, vai gari un dēmoni patiešām eksistē nav iespējams pierādīt, tāpat kā nav iespējams nepierādīt. Kad nomirsim, gan jau uzzināsim.
Esmu diezgan daudz lasījusi par eksorcismu, jo mani tas vienmēr ir interesējis un varu teikt, ka ticu tam 100%. Parasti cilvēki, kuri ir apsēsti ir ļoti pret Dievu, nedomāju, ka tādi tic, ka viņiem baigi kaut kāds priesteris palīdzēs.
Cilvēki, kas netic Jaunajai Derībai (kurā Jēzus izdzina ļaunos garus no dažiem cilvēkiem) vai ir ateisti nekad neticēs eksorcismam.
Nevēlos ieslīgt bezgalīgi garās diskusijās par šo tēmu, savas domas es pateicu un pamatoju. Pasaulē ir ļoti daudz neizskaidrojamu lietu, spocīgu fotogrāfiju un daudz kā cita. Pasaule nav tikai materiāla.
Man ļoti žēl, ka tu nesaproti to, ko es saku. sad.gif
Tava nostāja man ir pilnīgi skaidra, diemžēl, manējo Tu uztver pilnīgi sakropļoti.
Es nevaru ticēt ekzorcismam tāpēc, ka uzskatu, ka garu nav vispār nekādu - ne labu, ne ļaunu, ne dēmonu utt. u.tjpt. Bet es saprotu cilvēkus, kas pat vēja šalkšanu lapās uztver kā kādus driādas čukstus, kas kaut ko viņiem vēstī.
Garu izdzīšana ir māžošanās, jo nav, ko izdzīt. Bet arī māžošanās palīdz, ja ir nostrādāta psiholoģiski pareizi, un tā tā ir nostādīta, tas ir neapšaubāmi. Kāda starpība, kas izdziedē šādus slimos - priesteris, psihiatrs, šamanis vai burvis? Nekāda, ja cilvēkam no tā paliek labāk.
Un man vēl ir žēl, ka tie, kas Svētos rakstus (vienalga, kurus) uzskata par Alfu un Omegu, pāri šo tekstu lapām savu degunu pabāzt vairs nespēj. Tā, protams, ir viņu izvēle, kā sevi ierobežot savā izziņā.
Pasaulē tiešām ir daudz kas neizskaidrots, bet tas automātiski nenozīmē, ka to visu var ierakstit ailīte - "nekad arī nenoskaidros, jo tā ir mistika". Visādā ziņā mana pārliecība ir, ka visam ir dabisks cēlonis (ne obligāti tas, jo jūs saucat par materiālu cēloni).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 03.10.2008 14:46
Raksts #15


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(ils @ 31.07.2008 18:26) *
Ja man jāsaka, tad garīgi slimu cilvēku ārstēšana ar sātana izdzīšanu 21. gadsimtā liekas kaut kā jocīga. Bet, katram savs.

Ieskatījos tajā lapā. Viņu izpildījumā ir visai slimi — praktiski viss, ko viņi tur raksta.

CITĀTS(Northona @ 02.10.2008 15:31) *
Ja kāds ir padzirdējis par indiešu eksorcistu Rufusu, kurš ar dēmonu izdzīšanu nodarbojas un ir bijis arī Latvijā, tie zin.

BTW, tajā lapā ir nolikti arī tādi kā tas tavs Rufuss.

CITĀTS(Bizii van Dope @ 02.10.2008 20:05) *
Viņi var ticēt cik grib, bet domāju, ka cilvēks, kam ''jumtiņš ir aizbraucis'' nav spējīgs vispār apjēgt kam ticēt un kam neticēt.

Ir dažādi trakie, un liela daļa no tiem ir apbrīnojami izgudrotspējīgi. Dažs labs ir bijis spējīgs bēguļot 15 gadus no vietas. BTW, arī tādi šizas kā H. Lektera kungs no Jēru klusēšanas (vai arī džeks no Psiha) radīti uz reāla pamata — slima slepkavas, kurš pamanījās to darīt visai veiksmīgi un jēdzīgi visu izplānojot. Tāpat nevar teikt, ka katrs, kas sēž trakonamā ir galīgi nesaprātīgs. UN ir vesela varza ar pustrakajiem — kuriem nav kautkas īsti kārtībā, bet psihenē kaut kā šos neliek.

CITĀTS(Elony @ 02.10.2008 21:33) *
Dēmonu eksistenci NAV IESPĒJAMS PIERĀDĪT.

Pēc bībeles dēmoni ir enģeļi, kas pameta Dievu, lai dzīvotos ar cilvēku sievietēm. Un tas bija STULBI, jo dievs tomēr esot visvarens un agrāk vai vēlāk nepaklausīgos sodītu - totāla iznīcība.

Gluži kā Dieva eksistenci.

Citā versijā — arī Dieva (vai dievu) dēli.

CITĀTS(Elony @ 02.10.2008 21:54) *
Tātad dēmoni ir iekāres pilni, dumpīgi, un lai arī apveltīti ar augstu IQ un super spējām, savu izklaižu dēļ rīkojas stulbi. Teorētiski viņi varētu rīkoties tā, kā teikts. Vai tad bībelē viņi aprakstīti gudrāki? ķer kaifu mokot cilvēkus, padarot tos aklus, kurlus, liekot tiem sist sevi ar akmeņiem, iemiesojas cūkās, lai tās nogalinātu - ko no tādiem var gaidīt? Apsolūti samaitāti tipiņi. laughing.gif

Padomā — tu neesi nekāds svētulis, un tu dzīvo mūžīgi. Viss jau ir izmēģināts, viss jau ir darīts, un viss jau ir sen apnicis. Nebrīnīšos, ja viņi par ļoti uzjautrinošu uzskata tādas stulbības kā iemiesošanās kādā cūkā, lai paākstīties — garlaicībā var deģenerēt. Es jau nesaku, ka, iespējams, man pašam liktos uzjautrinoši uz neilgu laiciņu iemiesoties kādā cūkā un panerrot cilvēkus. xD.gif

CITĀTS(Northona @ 02.10.2008 22:24) *
Mēs pasakam katrs savu pamatoto viedokli, un mums NAV problēmu.

Pamatoto? laughing.gif Kā, ja to nav iespējams pierādīt? BTW, arī ticība NAV pamatota.

Turklāt, jūs ar savu sviestaino pārliecību (vismaz, ja ticēt tajā lapā rakstītajam), esat jau sākuši citiem cilvēkiem, kas dzīvo ar citu viedokli un uzskata, ka viņiem nav problēmu, iedvest, ka viņiem ir problēmas. Un tā nu reiz ir viena liela jūsu problēma — jūs jaucaties citu cilvēku dzīvēs un cenšaties viņiem iestāstīt kaut ko, bez kā viņi lieliski varētu iztikt.

CITĀTS(Northona @ 02.10.2008 22:24) *
Varbūt nav labi, ka es tā publiski te pasaku, bet es personīgi zinu vienu meiteni manas draudzenes draudzeni. Viņa bija normāla jauniete kā visi, bet ikreiz, kad ar draudzeni aizgāja uz katoļu baznīcu, viņa uzvedās kā jukusi. Diemžēl tik sīki nezinu, ko viņa darīja, jo uzskatīju, ka nav pieklājīgi to draudzenei prasīt, bet fakts ir tāds, ka mana draudzene viņu aizveda pie kaut kāda priestera, kurš viņai tos dēmonus izdzina, un tagad viss ir okay. smile.gif Cik zinu, viņa pirms tam bija gājusi pie psihologa un nesaprata, kas vainas.

Jā, viss, ko mēs zinam, parasti notiek ar draugu draugiem, ne tuvāk. Atgādina dzīvās reklāmas. rolleyes_a.gif

Man arī gribējās tā darīt. Pirms dažiem mēnešiem biju aizgājis uz misi uz Jēkaba katedrāli — tur kā reiz vietējais mācītājs nolika Latviešu dziesmu un deju svētkus. Man gribējās piecelties un pateikt viņam pāris vārdus, un tad vēl pāris lietas izdarīt, bet es novaldījos, jo biju aizgājis līdzi savam draugam — ticīgajam. Ja tā tava draudzenes draudzene līdzīgā situācijā mierīgi nesēdēja — cepuri nost viņas priekšā. Iespējams, viņai bija problēmas ar savaldīšanos. Bet jūs viņai izskalojāt smadzenes. Nabaga meitene. silent.gif

CITĀTS(Northona @ 02.10.2008 22:24) *
Par to, vai trakie kaut kam tic un apzinās, jāprasa trakajiem, bet visticamāk atbildi tā arī nedzirdēsim, jo šaubos, vai viņi saprastu, ka mēs to jautājam. grin.gif

Pajautā — redzēsi. Varbūt pat būsi pārsteigta par viņu daiļrunību. wink.gif

CITĀTS(Northona @ 03.10.2008 12:13) *
Cilvēki vienmēr ir ticējuši, ka gari eksistē, bet, protams, to, vai gari un dēmoni patiešām eksistē nav iespējams pierādīt, tāpat kā nav iespējams nepierādīt. Kad nomirsim, gan jau uzzināsim.
Esmu diezgan daudz lasījusi par eksorcismu, jo mani tas vienmēr ir interesējis un varu teikt, ka ticu tam 100%. Parasti cilvēki, kuri ir apsēsti ir ļoti pret Dievu, nedomāju, ka tādi tic, ka viņiem baigi kaut kāds priesteris palīdzēs.
Cilvēki, kas netic Jaunajai Derībai (kurā Jēzus izdzina ļaunos garus no dažiem cilvēkiem) vai ir ateisti nekad neticēs eksorcismam.
Nevēlos ieslīgt bezgalīgi garās diskusijās par šo tēmu, savas domas es pateicu un pamatoju. Pasaulē ir ļoti daudz neizskaidrojamu lietu, spocīgu fotogrāfiju un daudz kā cita. Pasaule nav tikai materiāla.


VARBŪT uzzināsim. Turklāt — nepierādīt ir ļoti vienkārši. Tas ir tas, ar ko mēs šobrīd nodarbojamies — nepierādām. Tu varbūt ar to domāji pierādīt, ka gari un dēmoni neeksistē. Parasti cilvēki neuzskata, ka tas, ka viņam ir kaut kas pret Dievu, ir baigā problēma. Un jā, daudzi fano par eksorcismu — ļauno garu izdzīšanas ideju. Cilvēkam ir dota fantāzija. Tādēļ tas spēj daudz ko arī iztēloties, un fantāzijas no īstenības brīžiem ir ļoti grūti nošķirt. Ja ļoti grib ticēt tam, ka ir gari, spoki, un visāda citāda mistika, kas ir atšķirīga no garlaicīgās ikdienas, tad arī to var ieraudzīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 03.10.2008 15:30
Raksts #16


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Nožēlojami. Neviens nevar pierādīt to, ka Dievs ir vai nav. Pierādi, ka Dieva nav un pierādi, ka Dievs ir... silent.gif Negribu neko īpaši izcelt, bet tā kā runājam par dēmoniem, tad... pierādi, ka Dieva nav! Pierādi, ka nav dēmonu, ka nav nekā, izņemot mūs pašus! Es ļoti gribu dzirdēt tavu zinātnisko hipotēzi.

Es vispār ne ar vienu negribu strīdēties kas ir vai kas nav. Katrs, lai dzīvo kā vēlas un tic kam vēlas. Tā ir katra paša darīšana. Tomēr mani ļoti kretinizē tas, ka matreālisti uzreiz lien virsū ar savām pārgudrībām un sarkasmu tiem, kas domā savādāk. Tikai mums ir taisnība... nē, nē, te var droši izteikties... DIEVA NAV... BET VAR TAČU IZTEIKT SAVAS DOMAS! KO JŪS? Apmēram tādā stilā. Ne tikai šajā diskusijā, bet arī citur. Tā vispārēji. Tas ir jūtams visur.

CITĀTS
Turklāt, jūs ar savu sviestaino pārliecību (vismaz, ja ticēt tajā lapā rakstītajam), esat jau sākuši citiem cilvēkiem, kas dzīvo ar citu viedokli un uzskata, ka viņiem nav problēmu, iedvest, ka viņiem ir problēmas. Un tā nu reiz ir viena liela jūsu problēma — jūs jaucaties citu cilvēku dzīvēs un cenšaties viņiem iestāstīt kaut ko, bez kā viņi lieliski varētu iztikt.


Es ceru, ka tu nevaino visus kriestiešus tajā. Galu galā ne visi kristīgie ir fanāti vai cītīgi baznīcas apmeklētāji. Daži ir tikai kristīti un viss.
Vispār man nepatīk kaut kā uzspiešana. It kā skaitamies no modernās, jaunās paaudzes, kurā viss notiek brīvi, ticības, vārdu, domu brīvība, bet plēšamies kaut vai par to pašu Kaut Kā esamību vai neesamību.

CITĀTS
Ir dažādi trakie, un liela daļa no tiem ir apbrīnojami izgudrotspējīgi. Dažs labs ir bijis spējīgs bēguļot 15 gadus no vietas. BTW, arī tādi šizas kā H. Lektera kungs no Jēru klusēšanas (vai arī džeks no Psiha) radīti uz reāla pamata — slima slepkavas, kurš pamanījās to darīt visai veiksmīgi un jēdzīgi visu izplānojot. Tāpat nevar teikt, ka katrs, kas sēž trakonamā ir galīgi nesaprātīgs. UN ir vesela varza ar pustrakajiem — kuriem nav kautkas īsti kārtībā, bet psihenē kaut kā šos neliek.


Tieši tāpēc arī trakos cilvēkus tā pēta zinātne.
Īstenībā interesanti... tādi ģēniji un tādi savādnieki reizē. Vai varbūt tā ir sabiedrības vaina, ka viņi tiek dēvēti par trakajiem? Es nemāku noformulēt to domu, bet tā apmēram iešāvās prātā, ka varētu arī būt tā, ka ne visi ir slimi, bet viņi vienkārši ir un ir savādāki.

Rufuss? Eksorcisti? Es neatbalstu reklamēšanos ar tādām lietām, spējām, paņēmieniem... Tas liekas kaut kā pretdabiski, diezgan stulbi. Skat, es esmu dēmonu izdzinējs! Skatieties visi!

CITĀTS
Tieši tāpēc jūs dzīvojat te jau pieminētajā 15.gadsimtā, ka ticat tādām blēņām. Tā gan ir jūsu problēma. grin.gif


Es atvainojos?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 03.10.2008 18:13
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



Rovielai:
Es tevi sapratu, bet nepiekrītu.
CITĀTS
Garu izdzīšana ir māžošanās, jo nav, ko izdzīt. Bet arī māžošanās palīdz, ja ir nostrādāta psiholoģiski pareizi, un tā tā ir nostādīta, tas ir neapšaubāmi. Kāda starpība, kas izdziedē šādus slimos - priesteris, psihiatrs, šamanis vai burvis? Nekāda, ja cilvēkam no tā paliek labāk.

Liela, jo sātanu ar sātanu nevar izdzīt. Šajā gadījumā es domāju burvjus un šamaņus. Psihiatrs ir pilnīgi neiederīgs tajā uzskaitījuma virknē.
CITĀTS
Un man vēl ir žēl, ka tie, kas Svētos rakstus (vienalga, kurus) uzskata par Alfu un Omegu, pāri šo tekstu lapām savu degunu pabāzt vairs nespēj. Tā, protams, ir viņu izvēle, kā sevi ierobežot savā izziņā.

Es tā neteicu. Protams, Svētie Raksti ir pamats, bet es lasu arī daudz ko citu, tikai ne visam, ko zinātnieki saka var ticēt, viņi ir tikai cilvēki un cenšas izprast mistiskas lietas.

Matiasam:
Atkal kā vienmēr mēs strīdamies. grin.gif
CITĀTS
BTW, tajā lapā ir nolikti arī tādi kā tas tavs Rufuss.

Es tak slikti saprotu krieviski, un netaisos mocīties un domāt, ko viņi tur uzrakstījuši, varu tāpat iedomāties, ka kaut ko par garu izdzīšanu.
CITĀTS
Turklāt, jūs ar savu sviestaino pārliecību (vismaz, ja ticēt tajā lapā rakstītajam), esat jau sākuši citiem cilvēkiem, kas dzīvo ar citu viedokli un uzskata, ka viņiem nav problēmu, iedvest, ka viņiem ir problēmas. Un tā nu reiz ir viena liela jūsu problēma — jūs jaucaties citu cilvēku dzīvēs un cenšaties viņiem iestāstīt kaut ko, bez kā viņi lieliski varētu iztikt.

Tik pat labi es arī varu pateikt, ka tava pārliecība ir sviestaina, jo kā ir to neviens nav pierādījis. Vienmēr ir vairākas versijas un to piekritēji.
CITĀTS
Man arī gribējās tā darīt. Pirms dažiem mēnešiem biju aizgājis uz misi uz Jēkaba katedrāli — tur kā reiz vietējais mācītājs nolika Latviešu dziesmu un deju svētkus. Man gribējās piecelties un pateikt viņam pāris vārdus, un tad vēl pāris lietas izdarīt, bet es novaldījos, jo biju aizgājis līdzi savam draugam — ticīgajam.

Žēl, ka tu tā nedarīji. Es arī toreiz biju, jo uz Jēkaba katedrāli eju bieži, man būtu bijis interesanti paskatīties. Tas, ka mācītājs teica, ka dziesmu svētki ir skaisti, bet, ka daudziem cilvēkiem gribas atgriezties pie senlatviešu ticības un uzvesties stulbi (tā jau viņš neteica, bet es neatceros kā teica) nenozīmē, ka nolikti tika Dziesmu svētki, bet pagānu paražas. Senie latvieši (tolaik gan viņus vēl par latviešiem nesauca) arī upurēja cilvēkus saviem dieviem, kas, pēc manām domām, ir šausmīgi- upurēt cilvēku. Dziedot jauko dziesmiņu "Saule, Pērkons , Daugava" vismaz es arī to domāju, kad dziedu. Zinu, ka daudziem kristiešiem ir pretenzijas dziedāt, ka Pērkons ir viņu tēvs, bet man nav. Es novirzījos no tēmas, vispār jau runa bija par dēmonu eksistēšanu.
CITĀTS
Iespējams, viņai bija problēmas ar savaldīšanos. Bet jūs viņai izskalojāt smadzenes. Nabaga meitene.

Viņai nekad nebija bijušas problēmas ar savaldīšanos, viņa ticēja Dievam, kad gāja līdzi draudzenei, tā ka smadzenes viņai netika skalotas. Tā nabaga meitene tagad ir laimīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.10.2008 18:30
Raksts #18


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS
CITĀTS
Tieši tāpēc jūs dzīvojat te jau pieminētajā 15.gadsimtā, ka ticat tādām blēņām. Tā gan ir jūsu problēma.

CITĀTS
Es atvainojos?

Tā bija atbilde uz to, ka uzskatīt, ka slimības izraisa dēmoni, ir viduslaicīgi. Vienalga, kādas slimības. Un, ja kāds tā domā, tad viņš tālāk par 15.-to gs. nav ticis. Bet tas NAV svarīgi. Varēja pieminēt arī akmens laikmetu. Tāpat tas te ir offtopiks.

Te bija stāsts par konkrētu video un sātana izdzīšanu.
Un tad man iešāvās prātā, vai daļa no tādiem video nav par tādām slimībām, kadas Hodža Nasredins izārstēja ar diviem vārdiem, proti - "Glābieties! Zemestrīce!" smile.gif
Nē, es neko nesaku un nezinu par konkrētajiem gadījumiem, es tikai aizrādu, ka, diemžēl, ne reti šāda reklāma ir tīra un apzināta krāpšana. sad.gif

CITĀTS(Northona)
Liela, jo sātanu ar sātanu nevar izdzīt. Šajā gadījumā es domāju burvjus un šamaņus. Psihiatrs ir pilnīgi neiederīgs tajā uzskaitījuma virknē.
Jā, tad mēs beidzot sapratāmies. smile.gif Es tiešām viņus visus uzskaitu pilnīgi vienā rindiņā pilnīgi apzināti. Viņi visi dara vienu un to pašu, ja stāsts ir par garu izdzīšanu. Gan priesteri (vienalga, kuras ticības), gan šamaņi (kas tie paši priesteri vien ir), gan burvji (te es domāju tos, teiksim, Āfrikas burvjus, kas tāpat ir tie paši priesteri), gan psihiatri šajā reizē izmanto vienus un tos pašus paņēmienus un galvenais, kas palīdz izveseļoties, ir ticība tam, kas veic rituālu, lai kas tas būtu.
Un kāpēc Tu abižo šamaņus un Āfrikas burvjus/magus/jebko-tamlīdzīgu? Viņi visi savās ticībās karo pret ļaunajiem gariem. Un visi veic tieši šādus rituālus. Kāpēc lai kristīgie priesteri būtu labāki? Tāpēc, ka tu tici tieši kristietības patiesumam? Jā, esmu pārliecināta, ka tieši pie kristīgā priestera Tu meklētu palīdzību, un darītu pareizi - viņš ir Tev autoritāte. Es ietu pie ārsta-pshihoterapeita vai psihiatra, man priesteris nelīdzētu, jo es neesmu ticīga. Budistam līdzētu kāda lamas palīdzība un neviens cits viņam nelīdzētu. Eskimosiem velti veikt kristīgu rituālu, viņam šamanis varētu palīdzēt.
Tas bija sīkāks paskaidrojums, kā es to domāju, kā tas notiek. Par parādības mehānismu, tā teikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 03.10.2008 18:45
Raksts #19


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



CITĀTS(Northona @ 03.10.2008 19:13) *
Žēl, ka tu tā nedarīji. Es arī toreiz biju, jo uz Jēkaba katedrāli eju bieži, man būtu bijis interesanti paskatīties. Tas, ka mācītājs teica, ka dziesmu svētki ir skaisti, bet, ka daudziem cilvēkiem gribas atgriezties pie senlatviešu ticības un uzvesties stulbi (tā jau viņš neteica, bet es neatceros kā teica) nenozīmē, ka nolikti tika Dziesmu svētki, bet pagānu paražas. Senie latvieši (tolaik gan viņus vēl par latviešiem nesauca) arī upurēja cilvēkus saviem dieviem, kas, pēc manām domām, ir šausmīgi- upurēt cilvēku. Dziedot jauko dziesmiņu "Saule, Pērkons , Daugava" vismaz es arī to domāju, kad dziedu. Zinu, ka daudziem kristiešiem ir pretenzijas dziedāt, ka Pērkons ir viņu tēvs, bet man nav. Es novirzījos no tēmas, vispār jau runa bija par dēmonu eksistēšanu.


A kādam tā dievkalpojuma ieraksts nav? Burvīgi dzirdēt šādus atšķirīgus viedokļus, esmu vienkārši sajūsmā.
*Sirmgalvis iekārtojas ērtāk dīvānā un turpina ar interesi vērot šo diskusiju, pie sevis dungojot "Pērkons, velnu spērējs, — TAS mūsu tēvs" *


Par pavediena tēmu — lielos vilcienos piekrītu Rovielai. Zin, ir tāda parādībā kā placebo efekts — tas viss ir paša slimnieka galvā. Man personīgi tas liek aizdomāties par cilvēka smadzeņu potenciālu.

Šo rakstu rediģēja Antaress: 03.10.2008 18:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 03.10.2008 20:33
Raksts #20


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Njā... ja mūsdienās dēmoni iemiesotos cilvēkos, tad tādā vidē, kur sabiedrība tic dēmoniem. Kā tajā Krievijas nostūrī. Ja jau cilvēki tic, tad nav jāslēpjas, var papriecāties.

Tiesa, kaut kā apšaubāma liekas tā izdzīšanas lieta tajā video.
No bībeles spriežu, ka mūsdienās cilvēkiem vairs nav tādas spējas kā apustuļu laikos - dziedināšana, garu izdzīšana, vismaz no dieva puses.

Un tas priesteris liekas pārāk nogrimis aklā ticībā, lai spētu reāli palīdzēt.
Bet domāju, ka pat ja dēmonu nav, vecenītes var patiešām noticēt, ka tie viņām ir un attiecīgi uzvesties.
Principā nesvarīgi.

Doma tāda - lai arī es pats ticu dēmonu eskistencei - izdzīšanai, ka ekcorsists pieiet un izdzen - ne. Cilvēkam daudz un smagi jāstrādā, lai atbrīvotos no dēmoniem.

Roviela, Northona runāja no kristietiskā viedokļa - āfrikas burvji un šamaņi jau savu spēku var smelties tikai no dēmoniem. Un līdz ar to viņu garu izdzīšanai ir maz efekta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:17