Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Vai tu tici iepriekšējai dzīvei?
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 27.09.2004 14:43
Raksts #1


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Esmu dzirdējusi par iepriekšējajām dzīvēm.Daudzi saka:es atceros savu iepriekšējo dzīvi,es biju taurenīts.Vēl citi vispār nesaprot vārdus iepriekšējā dzīve.Saka man tāda iepriekšējā dzīve vispār nav bijusi.Un vēl daži vispār-kas tā iepriekšējā dzīve tāda ir?Tad kad es skraidīju autiņos(pamperos)?
nu un ko domājat jūs? cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Agnesa
iesūtīt 27.09.2004 17:54
Raksts #2


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04



Lai uzliktu tekstam krāsas, fontu un citas features, vispirms iezīmē visu tekstu ar peles kreiso taustiņu, tad izvēlies vajadzīgo.
`Reiki


mjā... iepriekšējās dzīves - ja godīgi es neticu tiem kas saka ka atceroties kas viņi bijuši... bet ticu ka viņiem ir apjausmas un sajūtas par to kā ir bijis tajā iepriekšējā dzīvē.. vēl leilāks murgs sākas tad kad sāk stāstīt ka ir bijis akmens vai taurenis iepriekšējā dzīvē - to nemaz nav iespējams atcerēties..... vēl noticetu kaut kādām vīzijām par cilvēku dzīvi - bet te - taurenis!.... tas liek domāt - cik bieži cilvēks atceras tik to ko grib atcerēties vai pareizak būtu teikt savas vēlmes mums pasniedz kā ko bijušu.... sagribas parēkt grin.gif
... īstenībā runājot par iepriekšējām dzīvēm būtu jārunā par reinkarnāciju un karmas likumiem.... un šeit jau parādās apjausma par to kas es varētu būt bijis, ko esmu sastrādājis priekš sevim iepriekšējās dzīvēs.... šādu info var iegūt uztaisot precīzu savu horoskopu, tā ir ietverta tavā dzimšanas laikā, zvaigžņu stāvoklī tavā dzimšanas brīdī, jā tad tu vari daudz incantu lietu uzzināt par sevi un par savu uzdevumu šodienas dzīvē arī par savām iepirekšējām dzīvem.... tik info par to ka esi bijusi akmens vai taurenis - tādus murgus gan tev tur neatrast, jo īstenībā ja tu esi bijusi par cilvēku zemākā attīstības pakāpē tad tev šajā dzīvē jābūt uz 1 attsītības pakāpiena, - respektīvi diezgan smags ceļš tev priekšā... tam gan es neticu..... pēc dzīvās ētikas tad tev būtu jābūt dzimušai kādā no 3 attīstības valstīm, kādā ciltī augstu kalnos vai purvos.... njā... getlost.gif

Šo rakstu rediģēja Reiki: 27.09.2004 20:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 27.09.2004 18:57
Raksts #3


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Iepriekšējā dzīve, ja tic visām tām reinkarnācijām, pastāv (kā jau Agnesa rakstīja), bet vai es ticu ir grūti atbildēt. Es noteikti ticu, ka nav tā, ka mēs nomirstam un viss. Ticu, ka ir kaut kas pirms dzimšanas un pēc nāves, bet tam ka mēs esam bijuši citi cilvēki vai citas dzīvas radības - par to man nav īstas pārleicības. Domāju, ka nāks laiks un atbildes radīsies un iespējams, ka kāds no jūsu postiem palīdzēs izprast man to kas ir un kas nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 27.09.2004 19:49
Raksts #4


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es tādai neticu...es ticu vienai dzīvei un tad dzīvei mūžībā... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 27.09.2004 19:59
Raksts #5


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Viss var būt, viss var būt....
Es nedomāju, ka pēc šī viss beidzas. Nu, ja gribat, varat teikt, ka es neizprotu nāvi, jums būs taisnība. Bet kaut kas tāds tiešām varētu būt...
Tikai, tam ka var atcerēties.... Nu, reti, reti... Ar taurenīša smadzenēm???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 27.09.2004 20:12
Raksts #6


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



MAna ieprieksheejaa dziive ir skataama pavedienaa kas tu biji ieprieksheejaa dziivee
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 28.09.2004 14:01
Raksts #7


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es ticu tam, ka ir iepriekšējās dzīves, jo man reiz pareģoja manu pagātnes dzīvi...bet tas jau vēl neko nenozīmē... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 28.09.2004 15:15
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Nē, pavisam noteikti nē. Nu, kā gan cilvēks varētu kaut ko tādu atcerēties, ja viņa smadzenes ir veidojušās tikai pēc ieņemšanas? Gars? Kā gan sunim un cilvēkam varētu būt viens un tas pats gars? Tad jau viņiem būtu jābūt gana līdzīgiem. Vai arī cilvēkam un jūraszvaigznei. Es domāju - garā, nevis fiziskajā veidolā.

Nē, cilvēkam ir dota tikai viena dzīve, šī, un tā ir viss, kas viņam pieder. Tāpēc to nedrīkst izniekot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 28.09.2004 15:38
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Nezinu.
Es neko neatceros, bet domāju, ka ganjau kautkas esmu bijusi... jocīgi būtu, tikai ja šī ir pirmā reize kad parādos un zemes...
A varbūt ir citas pasaules, kur cilvēki piedzimst. Varbūt tie paši marsieši ir mūsu senči vai mazmazbērni...kas to var zināt...
Bet neticu, ka kāds var atcerēties, kā viņš ir dzīvojis kā taurenios vai kautkāds tu tārps... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raira
iesūtīt 03.10.2004 20:07
Raksts #10


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.09.04
Kur: tur kur..........kautkur



varbut ir bijusi iepriekseja dzive bet varbut ari ne katrs doma ko grib
... tomer neticu ka esmu biju iepriekseja dzive wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 03.10.2004 22:36
Raksts #11


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



droši vien ka tāda pastāv. Nevar taču būt ka cilvēks nodzīvo vinu dzīvi un viss. Jācer ka būs arī nākamā, un aiz tās vēl citas. Es domāju ka tādas ir. Žēl tikai ka mēs tās neatceramies kā gribētos. citi cilvēki saka ka kaut ko atceras, bet es nevienu tādu nezinu, gribētu satikt! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 19.11.2004 15:50
Raksts #12


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



es ticu tam, ka tas kam tic cilveex piepildaas, piemeeram ja budisti tic, ka ieprieksheejaa dziivee, vai naakamajaa vinji buus dziivnieki, tad taa arii ir. es ticu, ka cilveeks nevar paardzimt dziivniekaa...
man izskaitloja, ka ieprieksheejaa dziivee es esmu dziivojusi jaunzeelaandee
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 19.11.2004 19:17
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Es nevaru izlemt ticu, vai nē. Bet to nu gan es droši zinu, ka atcerēties to nevar. Tas taču nav iespējams!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 20.11.2004 14:27
Raksts #14


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Esmu dzirdējusi, ka cilvēks itkā dzīvo uz zemes 15 reizes, jeb reinkarnējas citādos veidolos... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 01.12.2004 00:01
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Varianti ir daudz un dažādi - cik reizes reinkarnējas utt. Ej nu sazini... Par atcerēšanos - diez vai! Padomā tik - smadzenes ta man ir šitās, kā lai atceras to, kas notika, pirms tās vispār bija?

Pat tad, kad es vēl nebiju kristiete, es tā īsti reinkarnācijai nespēju noticēt. Manuprāt, tā ir cilvēka cenšanās izvairīties no atbildības,kārtējo reizi. Salaidi kaut ko dēlī šajā dzīvē - nonāci uz zemākas pakāpes - bet ir taču iespēja visu labot nākošajās dzīvēs! Un jebkura gadījumā galā tevi gaida Nirvāna jeb kaut kas līdzīgs Paradīzei - tikai ceļš var būt īsāks vai garāks...

Nē, dzīve ir tikai viena, tāpēc nekā nav dārgāka par laiku, kas tev dots. To nedrīkst izšķiest, tu esi atbildīgs par to, kā to izmanto. Tāpēc jādzīvo tā, lai nebūtu jānožēlo šī aizvadītā diena - pēc tāda principa vados es.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 06.12.2004 17:07
Raksts #16


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



CITĀTS
Pat tad, kad es vēl nebiju kristiete, es tā īsti reinkarnācijai nespēju noticēt. Manuprāt, tā ir cilvēka cenšanās izvairīties no atbildības,kārtējo reizi. Salaidi kaut ko dēlī šajā dzīvē - nonāci uz zemākas pakāpes - bet ir taču iespēja visu labot nākošajās dzīvēs! Un jebkura gadījumā galā tevi gaida Nirvāna jeb kaut kas līdzīgs Paradīzei - tikai ceļš var būt īsāks vai garāks...


Bāc, cik ļoti labi es apzinos, ka tev ir pilnīga taisnība, tajā, ka cilvēki cenšas izvairīties no atbildības...
Bet tam, ka ir dvēsele, es ticu, katrai dzīvai radībai ir dvēsele, paliek vienīgi jautājums, kur šī dvēsele paliek pēc nāves. Vai tā dodas uz paradīzi, vai pārmiesojas, vai dodas uz paradīzi tad, kad ir paveikusi visu uz zemes, un te atkal 2 varianti, pārmiesojoties, vai esot kā garam, vai pat abi reizē. Un te nu es vēl neesmu izlēmusi, tomēr laikam gan sliecos domāt, ka reinkarnācija pastāv, laikam jau tādēļ, ka man nez kāpēc ir tāda doma, kur tās dvēseles galu galā rodas, viņu kļūst arvien vairāk un vairāk, un nabaga paradīzei ap šo laiku jau būtu jābūt pārpildītai, ja vien mēs nesliecamies domāt, ka tā ir Ļoooti liela...
Vai manu, ar šo es gribēju pateikt, ka es gribu ticēt renkarnācijai, jo domāju, ka tas būtu varen interesanti, bet tā sajūta, ka es sevi tikai mānu negrib mani pamest sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 08.12.2004 21:04
Raksts #17


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Marsieši mūsu senči vai mazbērni? :blink: nu kautkā negribas ticēt.bet es domāju ka cilvēkam ir vairākas dzīves nevis tikai 1! unsure.gif bet es jau nezinu... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 08.12.2004 21:18
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



Es varu tikai teikt ka es ticu! Dzīve atkārtojas tikām kamēr tu izdari ko tādu kas tevi izstumj no šī savādā mūžīgā apļa!!! Tas izskaidro faktu kāpēc cilvēki tik bieži atceras tos brīžus(kuri tikai notiks) kad viņu emocijas bieži sit augstu vilni!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 09.12.2004 09:16
Raksts #19


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Daudzās grāmatās ir spriests par reinkarnācijas teoriju. Varat palasīties Čārlza ''kāviņtur'' grāmatu Neticami. Lūk tur ir interesantas lietas par šo teoriju spriestas... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 09.12.2004 20:21
Raksts #20


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nu nezinu vai es ticu reinkarnācijai. huh.gif Gribas jau ticeet.
Iespeejams ka tad vareetu izlabot daudz klluudas,ko pellauj ssinii dziivee. smile.gif Bet vienmeer jau piellauj kaadu jaunu wink.gif Bet tomeer...

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 09.12.2004 20:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 10:40