Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Unreal Engine
Skorpions
iesūtīt 02.10.2003 12:50
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.03
Kur: Latvija Jekabpils



Pe manam domam nejau grafika speli padara par labu. Man piemeram ļoti patik spele x-com ufo defens bet tai spelei ir ļoti slikta grafika.

Ta ir strategy tipa. Loti veca.Tiko atcerejos ka tai spelei ir vel otrs nosaukums ufo terror from the deep.

Es žurnala speļu pasaule lasiju ka ir viena lidziga spele ar labaku grafiku ta saucas dreamland.

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 30.08.2006 12:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
aivvv/troll drea...
iesūtīt 06.10.2003 10:09
Raksts #2


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



eh juus speellu fani un protams es saprotu par ko ir runa bet unreal arii ir padrausmiiga kaa taada grafikus arii uzskatu par sameeraa viduveejiem bet labaak ja laikam nedaudz ir kaa potijaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 20.11.2004 13:27
Raksts #3


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Iejaukt šeit X-COM: Terror From The Deep ir tā kā ne pa tēmu, apspriest citu spēļu grafiku arī, taču kautkāds sakars te ir vismaz ar Unreal Engine. wink.gif

Šitais vecais Unreal Engine nav ar to labāko grafiku, bet vecais labais Unreal Tournament riktīgi owno ( nu labi, tagad owno UT2004, bet ja trūkst to 7 GB uz cietā, tad 700 MB, un atkal var paklausīties "M-M-M-MONSTER KILL!" un "GODLIKE!" ).

Tā kā EA paņēma veco UT dzini un uz tā izveidoja Poteru, grafika, protams, drusku atpalika no tā laika modernākās, bet HP faniem jau derēja, ka tik Poters. wink.gif Bet man nepatīk, ka tie ````i "Harijā Poterā un Azkabanas gūsteknī" mēģināja pielikt jaunās iespējas, dinamiskās gaismas un citas lietas, ko nu uz vecā UT nevajadzēja bāzt ( nu varēja jau, bet tad vismaz būtu sataisījuši kārtīgi ). Tā rezultātā spēle uz švakākiem kompjiem smagi bremzē, pat uz mana jaudīgā aparāta mēdz bremzēt pašas lielākās kartes, kā arī loadojas ilgāk par visām citām spēlēm, tai skaitā jauno UT2004, kurš visās iespējamajās vietās pārspēj veco, labo Tournamentu. Tā nu sanāk, ka viņi pamatīgi visu izcūkoja ar saviem "uzlabojumiem". Jācer, ka 4. Potera spēle būs uz cita dziņa, kas būs ar skaistāku grafiku un resursus tērēs atbilstoši spēles līmenim, nevis n-tās reizes vairāk.

PS - Grafika spēlē nav galvenais, ja ir labs sižets un ideja, tas gan. smile.gif Taču tad spēlei resursi jāēd atblstoši grafikas līmenim, sevi sižeta interesantumam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesumaru
iesūtīt 09.11.2005 16:53
Raksts #4


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05



Zinu to, ka 2006 vai kurā tur gadā iznāks Unreal Tournament ar jau trešās paaudzes Unreal Engine dzini kurš sola fantastisku grafiku. Piekrītu, ka pat ja spēlei nav īpaši laba grafika, bet tā pati ir ļoti interesanta, tad tas to nepadara sliktāku par kārtējo spēli ar smuku grafiku bet pilnīgi nejēdzīgu sižetu un geimpley'u. Taču vislabāk būtu apvienot sižetu ar grafiku... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fidgy
iesūtīt 11.01.2009 17:17
Raksts #5


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.09
Kur: Mājās



Nezinu man baigi patika spēlēt Unreal Turnament kura ir diezgan veca spēle un pietem krieviski ...
vislabāk patika misijas kur jāsavāc pretinieku karogi un esmu jau izgājusi visas tā veida misijas un zinu jau drošākos ceļus līdz pretiniekukarogam tā ka tā ar vulkānu pa vidu bija elementāra grin.gif whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Fidgy: 11.01.2009 17:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:48