Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Adrenna - LS, Vēl var pieteikties! [C] [PZP]
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 14:13
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.







Rihannas pilsēta tajā dienā stāvēja drūma. Ziemeļos varēja redzēt milzīgu kalnu grēdu, un, ja rūpīgāk ieskatījās, varēja redzēt tādu kā kustību smailēs.
-Šodien tie sasodītie kalni mainās vairāk....-
Drūmi nopūtās krodziņa "Zelta zirgs" saimnieks lūkodamies cauri kādreiz tik skaistam ozolkoka logam. Ārā bija velnišķīgi karsta, kaut pie debesīm bija tikai pelēki mākoņi. Laiks, kā jau parasti šajās dienās, bija neskaidrs, taču nejauks. Taču šodien vairākas būtnes devās uz šo ēstuvi iestripināties, un, kā jau liktenis vēlēja, doties ceļā uzzināt kraso pārmaiņu cēloni....-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 20.08.2007 13:38
Raksts #41


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Dēmone noskatīja visus pie galda sēdošos un priecīgā balsī sveicināja. Sveiks. Priecājos ar tevi iepazīties Errano. Mani sauc Selīna. Burve - mācekle.

(OOC: Saprotu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.08.2007 13:39
Raksts #42


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Kamēr visapkārt valdīja troksnis un citi trakumi, skaistā paldīdze nemanāmi pieslīdēja pie lielā galda.
-Biedzot! Ap šo laiku man vienmēr ir pātraukums. Kā sviežas? Esmu Džeina, kā redziet, esmu te galvenā palīdze. Un jūs?-
Šarmanti, bet dzīvespriecīgi palūkojaties, meitene iepazinās.
-Traki laiki vai ne? Kā jūs domājat, kas īsti notiek, ka leknu pļavu vietā vienā dienā izaug milzu kalni? Nevar saprast, godīgi es vēlētos doties pati ceļojumā. Dzirdēju, ka kādi burvji sarunājaties pieminēja to, ka iespējams Sannē meklējamas atbildes....-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 20.08.2007 13:42
Raksts #43


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Esmus bija beidzis tiešāt savu neleilo maltīti un tagad nesteidzīgi malkoja vīnu. Lai arī cik labs šeit būtu alus, no elfa uzsauktā viņš pieklājīgi atteicās. Nebija plānots īpaši ilgi palikt šeit tādēļ labāk saglabāt skaidru galvu, īpaši šādos mainīgos laikapstākļos.
-Esmus Dinavs Dorejs, prieks ir mans.- kājaš elfs nole'ma necelties, bet pieklājīgi palocīja glavu pret jauno sievieti, kas nolēma apmesties pie viņu galdiņa. Pagaidām pārāk daudz brīvu vietu citur nebija.
Tāpat sveicināta tika arī nedaudz neparstā krodzinieka palīdze. Taču viņai turinot elfs neviļus sasmailēja ausis. Tas jau varēja būt interesantāk.

Šo rakstu rediģēja rudo lapu vilcēns: 20.08.2007 13:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 20.08.2007 13:47
Raksts #44


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Alus. Nika nekad neatteicās no dzeramā par brīvu. Tiesa, reizēm tas beidzās bēdīgi, bet kam gan tas rūp.
Putra jau gāja uz beigām, lai cik lēni to ēstu un vientuļi sēdētāji pie alus kausa pārpildītajā krogū nebija vēlami. Cita lieta, bariņš pie alus kausiem. Vai vēl labāk pāris.
Nika atstūma tukšo putras šķīvi, sparīgi piecēlās un, nesdama alus kausu, piegāja pie letes, kur blakus izšķērdīgajam elfam bija brīva vieta.
- Paldies par alu, - viņa iečukstēja tam garajā ausī un apsēdās blakus. - Mani sauc Nika.

Šo rakstu rediģēja Antaress: 20.08.2007 13:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 20.08.2007 13:51
Raksts #45


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Selīna arī pamāja elfam un jau bija ērti iekārtojusies, kad pie viņiem piegāja tā pati palīdze. Sveika. Skaists vārds - Džeina. Mani sauc Selīna. Šodien te gan ir ļoti daudz ļaužu. Viņa pārlaida acis krodziņam un kad palīdze ieminējās par nelaimēm dēmone pagriezās pret viņu un dziļi ielūkojusies tai acīs noteica. Pie šīs nelaimes droši vien ir vainojams kāds maģisks spēks. Nezinu kurš vēl, bet es došos uzzināt kas noticis. Varbut pat apturēt to.

Šo rakstu rediģēja melomania: 20.08.2007 13:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.08.2007 13:54
Raksts #46


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



-Sveicināti, Selīna, Esmus!-
Pieklājīgi pamājusi, Džeina turpināja.
-Un vispār, jūs izskatāties visai drosmīgi un labi noskaņoti, gluži tā kā piedzīvojuma meklētāji! Es nedaudz baidos iet viena pati, bet man ir labs tēvs, kurš noteikti atbalstītu šādu ceļojumu - agrāk viņš pats bija tāds, palīdzot kur vien varot un ceļojot pa visu zemi!-
Meitenes acīs šķita varēju saskatīt mazu uguntiņu, taču to, ka viņa turēja īkšķus, ka izdosies sākt savu sapni, gan ne.

Šo rakstu rediģēja Mākoņkaķis Aurēlija: 20.08.2007 14:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.08.2007 13:56
Raksts #47


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Kuri vai kurš tad runā par Sanni? - zeltmatainais elfs ieinteresējās, vaicājoši lūkodamies uz Džeinu.
- Mani sauc Errano, un es arī vēlos noskaidrot, kas tad notiek. Un kas tieši būtu meklējams Sannē, nav zināms?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 20.08.2007 14:00
Raksts #48


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Dēmone iztaisnoja muguru un paskatījās te uz Errano, te uz Džeinu. - Man liekas, ka tur bija kāda burve, kas šo visu paredzēja. Vismaz man tēvs tā stāstīja. Un mazliet klusāk piebilda. Pirms viņš aizgāja.

(OOC: Kad es beidzot dabūšu savu pasūtījumu?)

Šo rakstu rediģēja melomania: 20.08.2007 14:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.08.2007 14:04
Raksts #49


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Pa to laiku, kad pulciņš bija sarunājies, blakus Selīnai jau atradās ēdiens, vēl aizvien silts.

-Īsti nezinu, bet tie burvji izskatījās gudri. Bet, ir taču vērts mēģināt? Ja labi padomā, šķiet ka esmu dzirdējusi nostāstus, par Sannes torni, kur itkā mituši galvenie burvji - nu tie, paši labākie no burvju savienībām. Varbūt tur ir kādas atbildes? Lai nu kā, bet no Sannes nav bijušu nekādu ziņu, šķiet tur kaut kas ir paslēpts!-
Džeina turpināja stāstīt.
-Vai kāds ir ar mieru piedalīties šajā "ekskursijā"? Man nav bail no jebkādiem piedzīvojumiem, bet jūs?-
Saspiedusi īkšķus vēl ciešāk, Džeina nodomāja "beidzot kāda iespēja! Bail man nav, bet ja nu kāds par šādām domām tikai smiesies? Nevar jau šo pasauli tādā postā atstāt..."



Šo rakstu rediģēja Mākoņkaķis Aurēlija: 20.08.2007 14:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.08.2007 14:12
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Būs uz turieni jāaizstaigā, - elfs domīgi noteica, atgāžoties krēslā. Tad viņš paskatījās uz krodzinieka palīdzi, kura taisni vai dīdījās no vēlēšanās doties piedzīvojumos un viegli pasmaidīja. Un, nez kāpēc, šķita, ka krogā palika mazliet gaišāks.
- Tu vēlies nākt? Es varu būt tavs pavadonis, - pēddzinis piedāvājās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 20.08.2007 14:12
Raksts #51


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Selīna pamanīja ēdienu un pievilkdama to sev tuvāk klāt, sāka ēst, kamēr Džeina stāstīja par Sanni. Es piedalos. Viņa noteica dzīvespriecīgi paskatīdamās uz viņu un turpināja. Es tāpat klejoju pa pasauli un tagad man ir izdevība kaut ko darīt lietas labā. Es tev palīdzēšu. Mēs dosimies jau šodien? Viņa ar lielām acīm raudzījās uz Džeinu un sirds viegli priekā ietrīsējās, taču tajā brīdī viņa paturēj prātā kādu domu. Neuzticies vinai. Tas var būt arī māns, taču to viņa ātri aizmirsa. Tu arī dosies? Viņa paraudzījās uz elfu pēddzini un jauki uzsmaidīja viņam. Tad jau vēl labāk. Būsim veseli trīs. Varbūt vajadzētu pieaicināt vēl kādu? Un tajā mirkli viņa piecēlās kājās un nokliedzās pa visu bāru. Ei! Es vēlētos palūgt mirkli miera! Vai ir kāds, kurš vēlētos doties uzzināt kas noticis ar mūsu skaistajiem kalniem, upēm un pļavām? Kurš būtu tik drosmīgs un ietu kopā ar mani, Džeinu un Errano uz Sannu patiesības meklējumos?

Šo rakstu rediģēja melomania: 20.08.2007 14:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 20.08.2007 14:19
Raksts #52


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



-Interesanti.- Esmus klusi noteica, kalusīdamies krogusmeitas stāstītajā. Pēc tam, akd otrs elfs peiteicās meiteni apvadīt, arī Esmus vairs ilgi nešaubījās. Šis ceļojums solīja piedzīvojumus, un peidzīvojumi bija tas, kas viņam vajadzīgs, visma zpagaidām. Bez tam, ja bija cerības uz laikapstākļu uzlabošanos un šīs dīvainās reljefa maiņas beigšanos, tad ko lieki kavēties.
-Es labprāt jums peivienotos. Kāds lieks loks ceļā vienmēr var noderēt.- Esmus pieklājīgi ieteicās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.08.2007 14:29
Raksts #53


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



-jūs piedalaties? Skaidrs! Paldies, bet man šķiet būtu vēl vajadzīgi kādi ļaudis....-
Džeina izmisīgi sāka skatīties apkārt pa krogu, itkā meklēdama kādu. Un, tad saņēmusi visu gribasspēku, piecēlās kājās.
-KLUSUMU!.... Atvainojiet, bet vai starp jums ir kāds piedzīvojumu meklētājs, drosmīgs ļaudis, vai vienkārši tāds kurš mīl savu zemi tāda kādai viņai ir jābūt? Es aicinu jūs piebiedroties, un doties ceļojumā uz Sanni, pie kāda, kurš varbūt zinās atbildes. Vai kāds piekrīt?-
Pieskrējusi pie letes un uzkāpusi uz tās, Džeina, nedaudz nosarkusi, nodeklamēja tā, ka viss krogs dzirdēja.
-Nu?-
damnit. par lēnu xD.gif


-jūs piedalaties? Skaidrs! Paldies, bet man šķiet būtu vēl vajadzīgi kādi ļaudis....-
Tad, kad Selina pēkšņi piecēlās un drosmīgi uzrunāja pūli, Džeina piebriedojās viņai
-Jā! Mēs uzzināsim, kāpēc notika tik neizprotamās pārmaiņas, un varbūt pat atgriezīsim mūsu skaisto zemi, ikviens pats, ikviens kurš ir par bailīgu lai ko tādu uzsāktu pa īstam nemīl Adrennu!-
Nosarkusi, taču priecīga, Džeina sev prātā uzgavilēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 20.08.2007 14:43
Raksts #54


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Sedrenuss joprojām sēdēja savam jauniegūtajam paziņam, elfam no Veteršellas, blakus pie galda, ap kuru saradās arvien vairāk un vairāk ēdāmuun dzērāju. Un kā nuizrādījās - nepatikšanu meklētāju un gaisagrābšļu. Viņš rūcoši iesmējās. Un pareizi vien bija - neko vairāk kā izsmiekla vērti viņi nebija. Puslops, pāris elfu, sieviešķis, kuram vispār vajadzētu bordelī vai mājās sēdēt.. Tā nu gan ir dikti laba doma - iesim pameklēt patiesību, ja nu nāk pa ceļam pretī.. Un šis dižais burvis to tik vien gaida, lai jūs ietu un izdibinātu patiesību un pie reizes nopļautu šamo no kātiem, protams, pa ceļam visiem izbazūnējot, ka grasāties to darīt. Nebija jau tā, ka viņu neinteresēja, kas notiek, bet šitāda gaisagrābslība varēja visu tikai sabojāt. Vispirms atved to, kas tev teica, ka Sannē meklējamas atbildes. Tas ir labs gaisa gabals un vajag labu iemeslu, lai uz turieni ietu. Jeb skrisi ar pieri pa priekšu, cerot, ka ne nekur neatdursies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 20.08.2007 14:50
Raksts #55


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



-Nav par, ko,- elfs uzsmaidīja Nikai, -šodien bija tāds paprāvāgs ķēriens. Izdevās apzagt baznīcas ziedojumu kastīti. Starp citu. Mani sauc Daniels. Nakts elfs - zagis.-
Nakts elfs mierīgi dzēra savu aliņu, līdz sadzirdēja aicinājumu piedalīties šajā "ekskursijā".
-Es arī piedalos,- elfs pievērsās Džeinai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.08.2007 14:57
Raksts #56


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Džeina, izdzirdējusi mazu, bet vecu, burvi runājām, ja vilka rokas dūrē.
-Ja tu tā saki, kāpēc vispār te esi? Ja nemīli šo zemi, un nevēlies pat mazo pirkstiņu pakustināt, lai uzzinātu kā un kāpēc visa Adrenna kļuvusi par ko līdzīgī tuksnesim, tad ej projām un nerādies mums vairs acīs!-
Taču tad meitene attapās. Viņš tomēr izskatās gudrs un, šķiet, varbūt arī varēs mums palīdzēt - bet vai tiešām? Varbūt tikai parasts īgņains vecis, kurš baidās iziet no pilsētas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 20.08.2007 14:59
Raksts #57


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Elfa labu laiku bija klusējusi, bet beidzot viņa uzlēkusi uz galda pie kura sēdēja Nika paziņoja. - Es arī nākšu. - Sapratusi ka ir šausmīgi izslāpusi viņa ieprasījās. - Kurš var mani uzcienāt ar kaut ko dzeramu? Kaut vai ūdeni?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 20.08.2007 15:06
Raksts #58


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



( laughing.gif tongue.gif )

Paldies Esmus. Vai būs vēl kāds? Aiz muguras ierunājās vēl kāds. Hāhāhā. Dēmone izjuta lielu nepatiku pret runājošo vīrieti. Kā tu zini, ka tas ir burvis? Es neko tādu neminēju. Mēs nemaz nezinām vai tas ir kas tāds. Varbūt tas ir pavisam kas cits? Viņa bija mazliet iekarsusi. Varbūt tu pats gribētu iet mums līdzi? Viņa uzmeta aizkaitinātu skatienu vecajam vīram. Turklāt kā jau tu teici, tas ir liels gabals un būtu labi, ja mēs būtu vairāk. Un to ko mēs vēlamies atrast Tu droši vien pazīsti. Negribētu viņu nomocīt vedot lidz šejienei. Pieteicās vēl divi elfi. Ak, paldies par atsaucību! Ņem. Viņa piegāja pie kādas elfas, kura bija pamatīgi pārbijusies no kentaura un iedeva tai padzerties no savas vīna glāzes. Visiem, kas vēlas doties ar mums, ir stunda laika lai sagatavoto un atgrieztos šajā krogā.

Šo rakstu rediģēja melomania: 20.08.2007 15:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 20.08.2007 15:13
Raksts #59


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Vecais, kas bija iekārtojies netālu no Errano, runāja loģiski. Vai viņi tiešām negrasījās skriet ar peiri sienā. Mēdza jau teikt, vismaz viņa dizmtajā pusē: skrien kā vējs, atduras kā meits. Varbūt labāk visu bija apdomāt? Ko varēja zināt šajos mainīgajos laikos kas sagaidīs aiz nākamā ceļa līkuma?
Nesteidzīgi iemalkodams malku vīna, Esmus brīdi domāja. Nu atteikties jau nu viņš neies. Ja jau iebāza galvu cilpā neapdomājies, tad atliek vien cerēt, ka tā nesavilksies ap kaklu ciešāk.
Kompānija rādījās raiba un savā ziņā vieglprātīga, ja enskaita dažus. Pie kuriem īsit peiderēja Esmus pats - elfs pagaidām neņēmās spriest.
-Stunda laika - tas ir daudz.- Esmus neviļus skaļi izteica daļu savas domas pēc Selīnas teiktā. Viņam enbija nekur jašteidzas. viss vajadzīgias bija soma'uz pleca un līdzās krēslam. Viņš bija ieradies šeit ka'ceļotājs un tāds tad arī šo pilsētu pametīs.
Ērtāk atlaidies krēslā elfs brīdi vērās uz pustukšo glāzi. Varbūt derēja pasūtīt vēl kādu, lai nav tik garš aliks? Tomēr labāk nē. Ja jau pēc stundas ja'dodas ceļā tad labāk lai prāts skaidrs un skatiens ass.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 20.08.2007 15:16
Raksts #60


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Vecais, grumbainais, lupatās savīstītais stāvs sāka kratīties - zemi, gārdzoši smiekliņi no viņa plūda tāpat kā nepatīkama vecuma smaka. Pirmo reizi dzirdu, ka kāds domā - Adrenna ir muļķu zeme. Duļķaini bālās acis, kas likās iegrimušas dziļi acu goosebumps, stingi vērās pretī Džeinai ar caururbjošu, pat uzbrūkošu skatienu. Varena ekspedīcija gan jums te grasās iznākt. Pavīpsnājis, viņš nolēma mest sarkasmu pie malas un teikt tieši, sievietes jau vispār ir stulbas, jādomā ka varbūt vismaz šādi sapratīs Lai kas arī būtu pārmaiņu cēlonis, to nevarēs tā vienkārši apturēt 5 zaļknābji, kas jūt sevī drosmi mēģināt.
Tā, kas sevi nodēvēja par burvja mācekli, uzbrūkošā tonī uzrunāja veco, prasot kā viņš zin, ka tas ir burvis. Un tad nu bija pašam Sedrenusam jābrīnās - kāpēc viņš tā neapzināti bija pieņēmis? Lai nu kā - kaut kas tas bija, labāk pieņemt tam vismaz kādu veidolu pirms skaidri zināms, kas tas ir.
Malks vīna tika iegāzts pa caurumu, ko varētu dēvēt par muti, tad atkrēpojies un atkal to norijis, atkal uzdzerot vīnu, viņš jau gludākā tonī piebilda, var jau pamēģināt aiziet līdz Sennai. Jādomā, ka liels ļaunums no tā necelsies. Patiesībā viņš jau bija iegrimis pats savās domās un izteicās tikai tā starp citu, darīdams citiem zināmas savas domas.
Phe, stunda nav nekas. Sagatavoties tālam ceļam, sēžot krogū pa stundu.. vecais nogrozīja galvu. Bet tādi jau tie ceļinieki bija - vienmēr uz kājām. Tiesa gan - viņš nebija nekāds ceļinieks. Un pirms došanās viņam noteikti vajadzēja aizlīst līdz savai migai. Ja jūs gribat tā skriet, pievienošos uz Ediannes ceļa. Pirmajā krogū uz ceļa, šodien pret vakaru, uz nakts pusi. Jā, varētu tā sanāk.. varētu gan.

Šo rakstu rediģēja Kī Kī: 20.08.2007 15:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:11