Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> Piedāvājums
Seila
iesūtīt 23.06.2013 10:59
Raksts #1

Uzlauž lāstus Gringotu bankā

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009

Esmu nedaudz padomajusi ( Jā arī es māku domāt dažreiz) un man ir piedāvājums. Ārzemēs jau kādu laiku tiek parktizēts Random act. Kura nozīme ir vienkārši randomā izdarīta darbība, kura ir tendēta uz to, lai palīdzētu cilvēkieem un apkārējai videi.
Kā jau teicu es nedaudz padomāju - apcerēju visus mūsu mīļajā zemē rīkotos pasākums un nonācu pie secinājuma, ka viņi visi ir komerciāli. šos pasākumus filmē, par viņiem raksta žurnālos una vīzēs un viņi ir zaudējuši savu būtību kļūstot gandrīz vai komerciāli.
Mans piedāvājums ir savākties cilvēkiem neviss, lai pagrozītos kameras priekšā, bet gan, lai tiešām kaut ko izdarītu.
pamatā ideja sastāv tajā, ka mēs varētu savākties un iztīrīt kādu meža gabalu vai (jūsu priekšlikumi) bet darīt to ne tāpēc, ka tas ir valsts līmeņa pasākums, bet paši priekš sevis un pie viena arī iegūt jaunus draugus un paši savā starpā satikties )))

Ar cieņu kā vienmēr nemainīgā Seila )
Go to the top of the page

+Citēt rakstu

Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 1)
Andromeda
iesūtīt 04.07.2013 01:43
Raksts #2

Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā

Sveika Seila! smile.gif

Ideja jau nav slikta. Patiesībā, ideja ir laba. Tikai nezinu vai te ir daudz tādi aktīvie, kas būtu gatavi, ko tādu pasākt.

Es būtu ieinteresēta. Idejas?
Go to the top of the page

+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 05.07.2020 15:12