Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Datori un Internets

Lūdzu, par video-/datorspēlēm raksti sadaļā Datorspēles.

> Viss par datoriem, Jautājumi par tiem un to apspriešana
orxs
iesūtīt 26.08.2004 22:21
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 15.04.04



Esmu pārskatījis vairākus pavedienus un secināju... rolleyes_a.gif

Tiek veidot vienādi pavedinieni par kādu tēmu, jo ir pārāk liels čakaras tos meklēt...

Tāpēc esmu izveidojis pavedienu un iesaku to turpināt, kurā turpmāk vārēsiet uzdot savus jautājumus par datoriem, apspriest jaunākās programmas u.t.t
Viss par datoriem... wink.gif

Šo rakstu rediģēja orxs: 26.08.2004 22:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
38 Lapas V  « < 9 10 11 12 13 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (200 - 219)
Shadowstalker
iesūtīt 05.03.2005 17:12
Raksts #201


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(bruīna @ 05.03.2005 17:04)
Tas nozīmē, ka piemmēram, ja grib uzlikt slīprakstu, īezīmē, nospiež I un tas uzsitās, bet iesūtot postu tas tāds rī paliek.. Teksts nepaliek slīpāks un tie [I] vnk karājās.. Un tā ar visām posta koda pogām!
A ciet arī ar "[/I]" aizvēri?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spell breaker
iesūtīt 05.03.2005 17:14
Raksts #202


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 04.03.05



fruity loops ira baigi labā programma! smile.gif tajā var taisī pats savu mūziku lābā aizraušanās smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 05.03.2005 17:19
Raksts #203


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Spell breaker @ 05.03.2005 17:14)
fruity loops ira baigi labā programma! smile.gif  tajā var taisī pats savu mūziku lābā aizraušanās smile.gif


Un kur tava problēma?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 05.03.2005 17:21
Raksts #204


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Loģiski!
NEz maybe pie tā vainīgs, tas, ka uzliku lat.val? Lai gan man liekas, ka arī pirms tam negāja, jo uz parakstiem nedarbojās.. Un vēl riebīgajām emo ikonām nerādās uplodojamie.. Nez man šodien vnk neiet..
Un kā var ielikt tekstu arī piemēram uz board guidilines, lai ir latv.val? Jo ierakstīju milzīgi garu tekstu ar garumzīmēm un izrādījās, ka uz to tās garumzīmes nešancē so negribas visu parrakstīt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 05.03.2005 17:23
Raksts #205


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(bruīna @ 05.03.2005 17:21)
Loģiski!
NEz maybe pie tā vainīgs, tas, ka uzliku lat.val? Lai gan man liekas, ka arī pirms tam negāja, jo uz parakstiem nedarbojās.. Un vēl riebīgajām emo ikonām nerādās uplodojamie.. Nez man šodien vnk neiet..
Un kā var ielikt tekstu arī piemēram uz board guidilines, lai ir latv.val? Jo ierakstīju milzīgi garu tekstu ar garumzīmēm un izrādījās, ka uz to tās garumzīmes nešancē so negribas visu parrakstīt!
Foruma adresi, lūdzu. Kā nešancē? Ko dara? Ko nedara? Konkrēti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 05.03.2005 17:27
Raksts #206


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Šiten te

Tātad!
1. Nešancē latv.val. uz rīku joslas! Vismaz pie Noteikumiem nē, precīzāk lat.val. darbojas tikai postos.
2. Nešancē posta koda pogas. (Slīpraksts, bold utt..) Tas ir viņas ievietojot tekstā nevis izpildās funkcija iesūtot postu, beet tās paliek kā gluži parasts teksts.
3.Admin CP nevar ielādēt jaunas emocijikonas - vnk nerādās tās, kuras maybe varētu ielādēt.

Tas laikam viss..

Šo rakstu rediģēja bruīna: 05.03.2005 17:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 11.03.2005 23:38
Raksts #207


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Pastāstiet savu viedokli pa mozilla firefox whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 12.03.2005 02:17
Raksts #208


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Ruljez.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 12.03.2005 07:20
Raksts #209


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



ar paaris specifiskiem tviikiem tas ir ne tikai viens no droshaakajiem (subjektiivi: droshaakais), bet arii aatraakajiem (tieshi lapu ielaades zinjaa) browseriem. Plus, tas ir bez maksas (WHOOAAA!), plus, tam ir daudz dazhaadu multifunkcionaalu pluginu un liela skinu izveele.

IMO - labākais web browseris. Viegls, aatrs,eerts, ljoti speeciigs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 12.03.2005 11:42
Raksts #210


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Šausmīgi labs browseris, tiešām wink.gif Viegls piemērs. Visiem jau ir zināms, ka lyrics labāk izmantojot IE nemeklēt. Nu katrā otrajā Google uzrādītajā lapā ar dziesmu vārdiem [ar visu ŪBERKŪLO pop - up blocker] tu dabon ap 5 vīrusiem. Uzinstalēju es Mozillu, palaidu lyrics meklēšanu, un lūk - tajās pašās lapās ieejot nu NEVIENA m@ita neizlec. Vispār. Tas jau laikam mazu mazumiņu izsaka, ne? smile.gif
Lai gan uz www.crack.am lapu neesmu riskējusi ar Mozillu ieiet :blush2: (un neiesaku jums)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 12.03.2005 11:57
Raksts #211


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Mozilla Firefox ir super brovseris (mans subjektīvais viedoklis), lai gan, tiešām dažās lapās skas gļuki... sad.gif

Šo rakstu rediģēja ARTANIS: 12.03.2005 11:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 12.03.2005 11:57
Raksts #212


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Njaa, taaa jau viss ok, bet jums neliekas, ka lapsa baigi zhorii cpu? ja pastaas task manageraa kad lieto kautvai to suudu ie, un kad mozillu, mozilla baiig zhorii gan atminu, gan cpu... un tormazee arii pc... kautvai atverot starwars.from.lv - tur kjipa ir iemests viens kruts scripts, kura aatrums arii ir akariigs no taa, cik tanii briidii ira cpu usage... un atveriet to lapu ar ugunslapsu, paskatieties ar cik gaismas aatrumiem jusss celojat pa kosmosu, un tad AIZVERIET Lapsu pavisam, un atverietto lapu ar IE (neuztraucieties, tur nav nekaadu fignju), tad taas zvaigznes iet garaam krutaa aatrumaa - taa kaa paredzeets...
Nee nu mosh man beidzot vnk pasham jaaizcheko kompis, vai nav visaadi hakeru masterpieci saliidushi, bet apstieties, vai jums arii ir kaada atskiriba....

Taa jau vispaa es agrak lietoju Avant Browser, bet ta es izdomaaju nomeegjinaat izslaveeto Ugunslapsu... Buutiibaa viss tas pats kas Avant Browser... Buutiibaa veel neko taadu BABAMS veel neesu atklaajis lapsaa... Tikai taa droshiiba te baigi uzzshtelleetaaa - mosh ka arii tas ir pa iemeslu tam lielajai cpu nepiecieshamiibai... Bet tai pashai lapsai arii katru menesi pa paaris caurumiem atrod.... grin.gif

OK, nomeejginiet... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 12.03.2005 12:10
Raksts #213


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Taisot lapas, tās neizskatās un nedarbojas visos browseros vienādi. Kaut vai pati vienkāršākā grafika. Tāpēc parasti viņas tiek pielāgotas lielākajiem un plašāk izmantotajiem browseriem - IE, Mozilla, Opera -, atrodot loģisko vidusceļu, lai visur iet gana ātri un smuki.

Nezinu, kādas tev problēmas ar atmiņu, man viss ir ok, strādā pat ātrāk kā IE.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 12.03.2005 12:17
Raksts #214


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



CITĀTS(erty @ 12.03.2005 11:57)
Njaa, taaa jau viss ok, bet jums neliekas, ka lapsa baigi zhorii cpu? ja pastaas task manageraa kad lieto kautvai to suudu ie, un kad mozillu, mozilla baiig zhorii gan atminu, gan cpu... un tormazee arii pc... kautvai atverot starwars.from.lv - tur kjipa ir iemests viens kruts scripts, kura aatrums arii ir akariigs no taa, cik tanii briidii ira cpu usage... un atveriet to lapu ar ugunslapsu, paskatieties ar cik gaismas aatrumiem jusss celojat pa kosmosu, un tad AIZVERIET Lapsu pavisam, un atverietto lapu ar IE (neuztraucieties, tur nav nekaadu fignju), tad taas zvaigznes iet garaam krutaa aatrumaa - taa kaa paredzeets...
Nee nu mosh man beidzot vnk pasham jaaizcheko kompis, vai nav visaadi hakeru masterpieci saliidushi, bet apstieties, vai jums arii ir kaada atskiriba....

Taa jau vispaa es agrak lietoju Avant Browser, bet ta es izdomaaju nomeegjinaat izslaveeto Ugunslapsu... Buutiibaa viss tas pats kas Avant Browser... Buutiibaa veel neko taadu BABAMS veel neesu atklaajis lapsaa... Tikai taa droshiiba te baigi uzzshtelleetaaa - mosh ka arii tas ir pa iemeslu tam lielajai cpu nepiecieshamiibai... Bet tai pashai lapsai arii katru menesi pa paaris caurumiem atrod.... grin.gif

OK, nomeejginiet... wink.gif
*


Tiešām, atverot ar Mozillu, tās zvaigznītes iet lēnāk. Bet tomēr iet wink.gif Un drošība man bišķiņ rūp vairāk. Lēnāk brauksi, tālāk tiksi tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 12.03.2005 13:24
Raksts #215


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nez ko nozīmē "FIREFOX.EXE CPU USAGE: 00%".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 12.03.2005 13:33
Raksts #216


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Browsējoties, novēroju, ka nevienā brīdī Mozilla neaizņem vairāk par 75% CPU, kas arī ir tik īss brīdis. Pārējā laikā visu laiku 0%
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 12.03.2005 13:48
Raksts #217


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Īstenībā ir pie d*****, cik noēd browsējot aktīvi, galvenais, ka neēd "miera stāvoklī".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lussy
iesūtīt 12.03.2005 23:13
Raksts #218


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.04



Man jautājums/problēma. Ir tā, ka es gribu no datora dabūt dziesmas diskā. Izmēri ir ok, formāti ar. Es it kā Windows media playerii salieku uz burn, disks jau man ir iekšā un kad es viņam lieku kopēt dziesmas diskā, viņš man izmet, ka diska nav. Ar draiveri viss ir ok. Kāda man varētu būt problēma? Mans stulbums vai kas cits?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 12.03.2005 23:20
Raksts #219


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



a? :blink: grin.gif

tu gribi raxtiiit parasto audio cd, kurss iet pat uzvisvecaakaa cd payer, ja?
da hvz, man vienmeer aiziet... pastaast mos kko siikaak, kas tev tur i...

aber vai tu taapat jau esi jau raxtiijusi, un vai ieprieks ir gaajis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 12.03.2005 23:23
Raksts #220


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Uz visvecākā neies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

38 Lapas V  « < 9 10 11 12 13 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 19:56