Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Spoku pilis, gribu uzzināt kko interesantu no jums par spocīgām pilīm!
vai tu esi kadreiz bijis spocīgā pili?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 81
Viesi nevar balsot. 
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 16:55
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



tā kā esmu bijis tikai 2 spocīgās pilis ,es gribētu uzzināt kko no jums, pastāstiet kādu interesantu notikumu ,spocīgu notikumu vai pat kādu spoku leģendu, pastāsti kādu atgadījumu ko tev ir kāds draugs stāstījis..
gribi dzirdēt jūsu atgadījumus smile.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 04.07.2009 15:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
ievuks
iesūtīt 30.12.2006 18:06
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Vienreiz angļu valodas stundā kad pacēlu roku, klasē pazuda elektrība. tas gan bija ļoti interesanti, klasē tādi smiekli sen nebija bijuši! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 18:07
Raksts #3


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



smiekli bija tāpēc ka pazuda elektrība? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emociite
iesūtīt 21.01.2007 02:17
Raksts #4


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.07



Milu mistiku.

Redzeju vienreiz spoku vecaa pilii. Bals tels.

Patik pamestas vietas, tas biedee un reizee prot piesaukt sev.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 21.01.2007 10:30
Raksts #5


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Biedējošāk par vecām pilīm ir otrā pasaules kara nocietinājumi. Kadagas bunkuri, Liepājas vecie forti...
Bet pilis pārsvarā ir tīras un jaukas.
Tur mani nekas nekad nav nobiedējis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morty
iesūtīt 21.01.2007 11:01
Raksts #6


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.07
Kur: starp nāvēžiem



Lai cik dīvaini nebūtu, bet pilīs es redzu tikai telpas, sienas un grīdu...es tajās nejūtu neko
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 22.01.2007 20:34
Raksts #7


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Njā, visas pilis, kurās var gana civilizēti pārvietoties, lai teorētiski uzskrietu kam biedējošam, ir pārāk drošas un uzprišinātas, lai praktiski to izdarītu. Ja vēl tās ir kaut kādas jaunās pilis, nevis no tumšajiem viduslaikiem saglabājušās, tad tur vispār ir garlaicīgi bez gala. Un tās pilis, kurās civilizēti nevar pārvietoties, bet tikai līst pa mūriem, piemēram, arī nav draudīgas - baismākais, kas varētu būt: nevietā kāju nolikt un paraut pikējumu uz akmens bluķiem 10 metrus zemāk par sākotnējo pozīciju.

Gribas kaut ko biedējošāku, jāiet uz pamestākām vietām. Vecas padomju raķešu bāzes būs tieši laikā. Vot pavazājies pa n - stāvīgu pazemes kompleksu, kur var nejauši iekrist kādā laicīgi ar fanariku neizgaismotā bedrē, nolidot n - stāvus zemāk, trāpot dažādiem nepatīkamiem šķēršļiem, vai attapties ūdenī, kurš ir gana dziļš, lai stāvēt uz kājām un elpot pēc cilvēku metodes ar plaušām vienlaicīgi nevarētu, bet attālums līdz griestiem būtu gana liels, lai cauruma malas neaizsniegtu. Un tad atrodi iespējamo izeju uz augšējo, neapplūdušo stāvu, absolūtā tumsā, nezinot ne sūda par stāva plānojumu. Atliek vienīgi gaidīt, kad savējie, ar ko kopā pastaigājies, atkaplēs kādu devaisu, ar ko tevi izmakšķerēt, ja nav kāds striķis līdzi paķēries ( bez līdzgaitniekiem, striķa tur vispār iet labāk nemaz i nevajag, tāpat arī bez ūdens/triecienizturīga lukturīša ), citādi - kirdik.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Black Lady
iesūtīt 25.01.2007 18:40
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.07
Kur: Riigaa zem Brasas tilta..



personīgi es neticu spokiem jo tos nekad neesu redzējusi.. kaut gan šad un tad apmeklēju arī vecas ēkas un - lai cik dīvaini arī tas izklausītos - vecus kapus..

Shadowstalker - hmmm... par Tavu iepriekšējo postu.. pat nezinu ko teikt.. vai nu Tu tiešām esi bijis tādā vietā (par ko es šaubos) vai nu arī Tev ir vnk fantastiska iztēle.. .. ieteikums no manas puses:
mazāk skaties televīzoru! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 25.01.2007 19:26
Raksts #9


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jā, tajās vecajās bāzēs kā jau tādos graustos ir tumšs un pabaisi. Un pabaisi bija arī, kad tie vēl nebija grausti. Ne jau nu gluži slepenā objektā, bet vienā man gadījās pabūt.

Miss Black Lady, kaut kur šajā forumā bija bildes, kā tas izskatās. Es atceros, ka bija! Nihil stāvēja kaut kādā tunelī uz betona gabala un ar kabatas kulturīti gaismoja peļķi, kura bija nezin cik dziļa.
Tad jau pilis man patīk krietni labāk. smile.gif

Ā! Aizmirsu piebilst - spoku gan tur nav. Vispār nekā pārdabiska.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 25.01.2007 19:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 25.01.2007 19:44
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Vecās bāzēs nekā nav.Arī armijas bāzēs.Esmu tādas izlodājusi gana daudz kopā ar draugiem-extremistiem.
Bet par pilīm-kādu laiku strādāju Rīgas pilī kā dokumentāliste Literatūras un Mākslas muzejā un tur visu ko dīvainu nācās dzirdēt.It īpaši kad vienatnē rakājos pa arhīvu varēja dzirdēt smagus soļus,durvju čīkstoņu.Bet biju visā korpusā viena pati.

Šo rakstu rediģēja maichestera: 25.01.2007 19:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 26.01.2007 10:22
Raksts #11


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



SS, iekriti arī ? huh.gif

Nevienā pilī, kur esmu bijusi spoku neesmu redzējusi, sevišķi ilgi nācies uzkavēties (mīļā māmiņa paņēma līdzi uz darbu) Rundālē un Jaunmoku pilī, nezinu kā ar Rundāli, bet Janmoku pilī ir spoks, tiesa es to nezināju, kad tur biju un abās reizēs, kad tur nācies būt tur bija arī liels daudzums skolēnu (nez spoki baidās no pūļa ?).

Katrā ziņā pa pamestām mājām vazāties ir intresanti, neesmu jau tāda svētā, lai nebūtu tādās līdusi happy.gif bet vienīgie spoki, kas tur apgrozās ir sargi un dažādi dzīvnieki
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 26.01.2007 23:25
Raksts #12


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



[quote]browncat
Biedējošāk par vecām pilīm ir otrā pasaules kara nocietinājumi. Kadagas bunkuri, Liepājas vecie forti...[quote/]
zini ventspils cietumu kur spokojas tas ir labs grin.gif
P.S.
Shadow
bet tu zini kā tie spoki vispar vecās pili ir ,es skatijos,raidijumus pa discovryy un tiem shitiem,ka kad dzivoja tie cilveki tajas pilis un pils muros tas vis tā ka paliek cilveku profili un kustibas ,un laika gaitā musdienas tas parādas no pils akmeņiem ,mūriem.
kjip lidzīgi mēģināju passtāstīt ,ko atceros blushing.gif

Šo rakstu rediģēja stindzis: 26.01.2007 23:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 28.01.2007 22:41
Raksts #13


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es neesmu bijusi pilī, bet ir pāris baisas vietas.
Kad ir tumšs visjaukāk ir ieiet pussabrukušā PSRS laika fermā. Stikla vates gabali nokarājas pār sienām, applēsta tirkīzzaļa krāsa uz griestiem un sienām, govju un citu mājlopu galvaskausi, laba akustika. Garš gaitenis ar daudzām istabām, kkādi dīvainā kŗtā izsisti caurumi. Un iespēja pakļūt zem krītoša jumta. Man pat dienas laikā reizēm rauj šermuļi vienai uz turieni iet, bet reizēm es paņemu ģitāru un uzrauju tur kādu gabalu - akustika tiešām lieliska. Un arī pa jumtu staigāt ir jauks ekstrīms. happy.gif

PS tas protams ir laukos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elderons10
iesūtīt 31.01.2007 15:41
Raksts #14


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



kurš tad tic spokiem.Protams ka nē!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 31.01.2007 17:44
Raksts #15


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



kapēc tu domā ka cilv'wki netic spokiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elderons10
iesūtīt 31.01.2007 17:54
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



Nu es porsoniski nevienu nepazīstu kurš ticētu spokiem un vispārībā tas bija domāts lai skaidrāk isteiktu savas domas (protams es zinu ka daudzi cilvēki tic spokiem)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 31.01.2007 22:04
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



labis labsi!!! ,es gan esmu redzējis soku ,ienā pilī kad nometne tur notika smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 17.03.2007 16:19
Raksts #18


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Es ticu spokiem, bet pilīs nekad ko tādu neesmu sajutusi. Parasti tas tiešām ir grūti, jo esmu tur bijusi ar tūristu grupām vai vairāku cilvēku pavadībā. Ja būtu tā iespēja pasēdēt un paklausīties vienam pašam, tad noteikti kādu pagātnes auru vai vismaz noskaņu varētu sajust.
Un nevienam spokam līdz šim par laimi vai nelaimi ar mani sarunāties nav gribējies. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 21.03.2007 13:44
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Es nipaz\istu nevienu bet ticu pats un es domaaju ka vienam paliekot pa nakti pilii tu noteikti kaut ko sajutiisi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 06.06.2007 17:37
Raksts #20


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



es laikam biju ēdoles pilī, kur bija kāds kādu novācis un tur ir bijušas arī bildes ar spokiem, tad škīet ka es kaut ko sajutu, bet man tad bija kādi 7 gadi, droši vien tikai noraustijos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:27