Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Divi saplīsušie pareģojumi., kārtējais mājiens?
aivvv/troll drea...
iesūtīt 18.09.2004 13:55
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



klau man ienaaca praataa ka tie divi pareggojumi kas sapliisa un dalleeji izskaneeja burvestiibu ministrijaa arii ir majeini man gan tagad anv graamatas pie rokas vai kaads vinnus nevareetu iepostot luudzu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 19.09.2004 09:59
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Piekrītu, ka tie varētu būt mājieni, jo tajos taču varēja skanēt pilnīgi jebkas! Taču Roulinga ielika tieši tādas frāzes:

"...saulgriežos nāks jauns..." teica veca, bārdaina vīra tēls.

"...un pēc viņa vairs nebūs neviena..." teica jaunas sievietes tēls.
wink.gif


Vai tas pirmais nevarētu būt 6. grāmatas iznākšanas laiks anglijā? 5. arī iznāca kautkad jūnijā.
Un otrais... varbūt šis "viņš" ir Voldemorts? : "...un pēc Tumsas Pavēlnieka vairs nebūs neviena..." Kā vairs nebūs- ļaunuma , labestības... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 19.09.2004 11:19
Raksts #3


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Dinnija @ 19.09.2004 10:59)
"...saulgriežos nāks jauns..." teica veca, bārdaina vīra tēls.

"...un pēc viņa vairs nebūs neviena..." teica jaunas sievietes tēls.

aaa!
1 variants vareetu buut taads!
kaads izteicis paregojumu, ka saulgriezos naaks jauns cilveeks kas uzveiks voldemortu(t.i. harijs) un peec vinja, ja vinjs neuzveiks, neuzveiks vairs neviens!
2. variants
saulgriezos naaks jaun varonis(harijs) un peec vinja vairs nevions tads nebuus, vai vinjam nebuus peectechu(nomirs)
3.variants
iespeejams tas neko iipashu nenoziimee, roulinga to uzraxtija taapat vien. var jau buut ka tas nebija par hariju nemaz. A moska ija. vai tad dumidors to nebuutu piemineejis, ja buutu veel kad sparegojums. aa nu vieniigi tad ne ja tiktu tajaa teikts ka peec harija vairs nebuus neviena dzimtas turpinaataaja! Logiski grin.gif

eh! shitais varbuutas ir baigs murgs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 19.09.2004 16:58
Raksts #4


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu es domaaju ka iespeejams ar hariju sssie pareggojumi nav saistiiti tiessaa veidaa
man tiessaam patika variants par to ka saulgriezzos vareetu naakt jauna graamata un vinna mieriigi taadu vareetu ielikt arii jau piektajaa graamataa jo nav taccu probleemu pavilkt uz priekssu
...veel tas vareetu buut par drannkkasinnu princi iespeejams ka vinnss naaks ziemssveetkos bet tam es taa baigi neticu....
otrais pareggojums vareeja buut par siiriusu isteniibaa bet tikpat labi par jebko citu jo tas ir veel nekonkreetaaks kaa pirmais
taa ideja par siiriusu man ienaaca praataa taadeell ka tas vinna rads baigi suurojaas par to ka nomiris peedeejais bleku dzimtas paarstaavis....
nu kkipa vareetu buut izraadiijies ka siriuss jau zinaaja kkipa ka vinnss mirss....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 21.09.2004 11:16
Raksts #5


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Vai tad jūs neesat pamanījuši, ka Rolinga neko neraksta tāpat vien? smile.gif
Varētu būt, ka Harijs tiešām itkā nomirs, taču Rolinga apsolījusi viņu atstāt dzīvu...
Varbūt tagad tas neko nenozīmē, bet, tad, kad to sacerēja Rolinga, tas bija viņai nozīmīgi... huh.gif
Grūti spriest. Tikpat labi, Tur var būt domāts Dumidors, kurš nomirs, Harijs, kurš pieveiks Voldemortu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 22.09.2004 12:59
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



CITĀTS(Halina @ 21.09.2004 11:16)
Vai tad jūs neesat pamanījuši, ka Rolinga neko neraksta tāpat vien? smile.gif
Varētu būt, ka Harijs tiešām itkā nomirs, taču Rolinga apsolījusi viņu atstāt dzīvu...
Varbūt tagad tas neko nenozīmē, bet, tad, kad to sacerēja Rolinga, tas bija viņai nozīmīgi... huh.gif
Grūti spriest. Tikpat labi, Tur var būt domāts Dumidors, kurš nomirs, Harijs, kurš pieveiks Voldemortu...

taa nu gluzhi nav. Roulingai vairaakkaart ir naacies kaut ko izdomaat, kaa rezultaataa fani ir meegjinaajushi no nekaa izpuust kaut ko lielu. Teiksim Maikla Evansa uzvaards, veel paaris savaa zinjaa nenoziimiigi teikumi.... jaa es piekriitu taadu ir maz un pieljauju nelielu iespeeju ka arii shie 2 paregjojumi kaut ko noziimee, bet uz doto briidi man vairaak izskataas ka tas neko iipashu nenoziimeeja - vienkaarshi randoomi teikumi no paregjojumiem bez lielas jeegas (man taa izklausaas) - tur tak bija neskaitaami daudzumi ar taam lodiiteem - visas jau nevar buut aarkaartiigi svariigas un par Hariju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minta
iesūtīt 10.10.2004 17:29
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.10.04



es pieljauju taadu domu ka pirmajaa teicienaa naaks jauns-tas ir harijs
un otrajaa teicienaa peec vinja nebuus neviena- tjipa ka neviens cit iznjemot hariju vinju neuzveiks, jo taa tachu bija izteikt pilnajaa paregjojumaa vai ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kakulaatorzzz
iesūtīt 01.11.2004 17:24
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.04



CITĀTS(fijusska @ 19.09.2004 11:19)
3.variants
iespeejams tas neko iipashu nenoziimee, roulinga to uzraxtija taapat vien. var jau buut ka tas nebija par hariju nemaz. A moska ija. vai tad  dumidors to nebuutu piemineejis, ja buutu veel kad sparegojums. aa nu vieniigi tad ne ja tiktu tajaa teikts ka peec harija vairs nebuus neviena dzimtas turpinaataaja! Logiski grin.gif

eh! shitais varbuutas ir baigs murgs!

varbuut dumidors nekaa nezinaaja par sho paregjojumu .....
un neviens jau neredzeeja vai uz taaa bija vai nebija harij vaards....
taa kaa viss ir iespeejams
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 31.05.2005 12:41
Raksts #9


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



CITĀTS
"...saulgriežos nāks jauns..." teica veca, bārdaina vīra tēls.

"...un pēc viņa vairs nebūs neviena..." teica jaunas sievietes tēls.


Njaa...

Man sie teikumi liekaas diezgan savaa starpaa saistiiti!

Man liekas ka tas vareetu buut par Voldemortu!

Ka naakamaa gada saulgriezos vinjs atgrieziisies un peec vinja vairs neviens launais nesekos! Tas vareetu buut forsi! Jo Jauktasinju princii mums buutu jauzin par Voldemorta likteni!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 04.06.2005 11:25
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Domāju, ka tieši šis izkanējušais teksts noteikti parādīsies arī nākošajās grāmatās un ka tam tad būs lielāka nozīme nekā FO.... Kārtējais pārsteigums..... Droši vien šie pareģojumi ir kaut kādā veidā saistīti ar Harija pareģojumu. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jauninnaa
iesūtīt 16.06.2005 09:15
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.05



man liekas, ka 2. bija par siriusu... vinnss jau arii bija peedeejais no blekiem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 16.06.2005 09:41
Raksts #12


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Pareģojumi, piekrītu Krumam, ka tie varētu būt vienkārši tāpat, jo tur taču glabājās n-tās pareģojumu lodītes un tas ir tikai mēģinājums sameklēt jēgu tur, kur tās nav.
Bet, ja paskatās no otras puses, Roulinga varēja uzrakstīt, ka lodītes nokrita, pareģojumi saplīsa, pareģotāji uzvijās gaisā, kaut ko noskaitīja un pazuda, taču autore, redz ir uzrakstījusi divus teikumus no diviem pareģojumiem.
Varbūt tas norāda, ka pēc HP neviens vairs neuzrakstīs tik labu HP, ja vien viņa nenolems turpināt. Tā ir mana versija pareģojumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.06.2005 09:43
Raksts #13


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



CITĀTS
"...saulgriežos nāks jauns..." teica veca, bārdaina vīra tēls.

"...un pēc viņa vairs nebūs neviena..." teica jaunas sievietes tēls
.

He,es domāju,ka Roulinga šeit vnk pajokojās.Turklāt pareģojums par HP jau IR izteiksts,priekš kam vēl viens?! blink_a.gif

Okey,piekrītu,ka pirmajā ir stāstīts par jauno HP grāmatu,bet par otro vēl var pastrīdēties.
Ja tur ir domāts,ka pēc tam vairs nebūs nevienas HP grāmatas,tad kāpēc tur ir ierakstīts "viņa"?Vai tad "viņa" var apzīmēt grāmatu?Par to būtu ko padiskusēt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hinata
iesūtīt 19.06.2005 12:14
Raksts #14


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04



1. Kuri saulgreiži ir domāti? Varbūt atkal kkas pēc skolas beigšanas? blink_a.gif
2. Pēc viņa? vai bija domāts, ka atnāks kāds, pēc kura vairs nebūs neviena? wacko_a.gif
tik daudz vēl var saprast.....
Varbūt, pēc tam, kad Harijs nogalinās(ja nogalinās) Voldiju, vairs nebūs neviena "sliktā"? Un saulgriežos varbūt atkal atdzims?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Keyshia
iesūtīt 19.06.2005 17:40
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03
Kur: Unites States of Love



Hmmm... nu es nez... varbūt Roulinga to tikai tā.. bet šaubos.. domāju, ka tam būs kāda nozīme vēlāk.. bet nu.. es nez... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vīslis
iesūtīt 21.06.2005 20:26
Raksts #16


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.03



CITĀTS(minta @ 10.10.2004 17:29)
es pieljauju taadu domu ka pirmajaa teicienaa naaks jauns-tas ir harijs
un otrajaa teicienaa peec vinja nebuus neviena- tjipa ka neviens cit iznjemot hariju vinju neuzveiks, jo taa tachu bija izteikt pilnajaa paregjojumaa vai ne?
*
Kapeec ja naaks kaut kas jauns tad tas uzreiz saistiibaa ar Hariju.. Varbuut taa ir veel taalaaka naakotne varbuut vispaar pagaaatne.. Tikpat labi varbuut Voldemorts.. vinjsh naaks un vairs nebuus peec vinja neviena ljaunaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 22.06.2005 00:01
Raksts #17


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Man kau ka leikas, ka tas enbutu roulingas garaa, ielikt gramata, kad bus nakamaa, jo var gaditeis vis kas... visticamak ar hariju.

varbut, ka voldemorts piedzims, un saks valdit saulgriezos, (UB atdzima tad wink.gif ) un ja vinju sakaus, nebuis pec vinja vairs neviena.. whistling.gif

nu skanetu apmeram sadi: Pec ljauna burvaj grindevalda ,ap izdzivojusha puisena 15 dzimumdienu , saulgriezos naks jauns ljaundaris, ebt vinju kads zveiks, u pec vinja enbus viars neviena tik leila ljaundara laughing.gif

nu ok, tas tik taaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Feny
iesūtīt 25.08.2005 20:20
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: vieta, kur neivena cita nav.



varbut tas ir kada sassaiste ar Hariju, bet es nezinu vai tie abi butu tiesi par hariju un voldemortu. varbut par kadu citu personazu??? unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 26.08.2005 16:12
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



varētu būt, ka izskanējušajiem pareģojumiem ir kāda nozīme (un tādā gadījumā mēs to uzzināsim), bet es nudien neticu, ka Roulinga tādā veidā būtu centusies paziņot, kad iznāk jaunākā grāmata.... nu nē, tas galīgi neatbilst viņai. turklāt tās norādes, ko viņa kādreiz dod, attiecās uz sižetu, ne jau uz mums, vientiešiem!!!! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 11.09.2005 16:00
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



mmmm man gan neliekas ka tie vareetu buut kaut kaadi maajieni. varbuut ir... nu es nez... bet tie paregjojumi tachu sapliisa nejaushi... varbuut taa ir vnk sakritiiba?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 09:39