Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Harijs Poters un Fēniksa ordenis - apskati un vērtējumi
Edzinsh
iesūtīt 30.06.2007 14:19
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



---- Uzmanību! Iespējami spoileri! ----
Ja pats/i neesi filmu vēl skatījies/usies, lasi atsauksmes pats/i uz savu atbildību!
_______________________________________________

Lūdzu, šajā pavedienā visi, kas vēlas un kas jau ir noskatījušies Hariju Poteru un Fēniksa ordeni, iesūtiet savus filmas apskatus, iespaidus un vērtējumu.

Katram biedram atļauts iesūtīt tikai vienu apskatu (rakstu) šajā pavedienā, turklāt tam jābūt pietiekami saturīgam un vismaz 150 vārdu garam (salīdzinājumam – šis raksts līdz atzīmei ir ~80 vārdu garš). Visi pārējie tiks izdzēsti, kā arī izdzēsti tiks raksti, kas iesūtīti pirms 13. jūlija. Pavedienu aizsāk Edzinsh, kurš filmu jau ir redzējis.
_______________________________________________


Lai kāds no šī foruma biedriem nepiedzīvotu letālu šoku, redzot šo filmu, divi kurbijkurne biedri - šoreiz eyedam un es, Edzinsh - arī šogad tika uzaicināti noskatīties to pirms filmas oficiālās iznākšanas kopā ar citiem žurnālistiem un pēcāk izteikt viedokli. Tad nu -

šajā pavedienā varat izlasīt manas vairāk vai mazāk subjektīvās domas par teju redzēto jaunāko filmu Potersērijā - Harijs Poters un Fēniksa ordenis. Limitētā auditorija ienāk zālē un gaida. Gaida kārtējo brīnumu - poterfilmu, kas viņus pārsteigs, saraudinās, aizraus un, katrā ziņā, - neatstās vienaldzīgus. Atstājot zāli, par sevi biju drošs, ka tā arī noticis, un filmas veidotāji savu uzdevumu izpildījuši. Veiksmīgi vai ne tik ļoti - to katrs var spriest pats. Bet nu es gribētu izklāstīt spilgtākos iespaidus - bez spoileriem, bet, ja nu man tomēr gadās - spoilerbailīgajiem tālāk lasīt neiesaku. Kaut gan - grāmatu lasījuši tāpat visi (domāju) esam, un viss internets jau pilns reklāmas rullīšiem un dažādām ziņām un, vienvārdsakot, šķirbiņām, pa kurām palūrēt. [Piedodiet - nelegālo bilžu vai pārfilmēto video gan nebūs, mana uz acs uzliekamā lēcas kamera diemžēl tai dienā bija izgājusi no ierindas un telefons - atņemts pie ieejas.]


Pirmkārt jāteic, ka no tehniskām lietām, tādām kā montāža, operatora darbs un tamlīdzīgi, neko īpaši daudz nesaprotu. Bet, tā kā varu bez sirdsapziņas pārmetumiem apgalvot, ka man filmas laikā šīs lietas nebūt netraucēja, domāju, ka attiecīgie filmas veidotāji savu darbu ir izdarījuši godam. Tāpēc vairāk pastāstīšu par to, ko pamanīt bija vieglāk.


Ļoti iepriecināja fakts, ka neatceros ne brīdi, kad man būtu bijis garlaicīgi. Šī filma no visām par Hariju Poteru uzņemtajām varētu tikt klasificēta kā ar darbību visbagātākā un saspringtākā - varbūt ne gluži emocionāli (atceramies labirintu UB), bet fiziski (ne jau skatītājiem, bet vispār grin.gif ). Filmas, tāpat kā daļēji arī spēles veidotāji ir atteikušies rādīt mācību stundu norisi, protams, izņemot Aizsardzību pret tumšajām zintīm.

Saprotams, ka visu garākās potersērijas grāmatas saturu filmā iekļaut būtu neiespējami (nu vismaz tā, lai tā neizstieptos PĀRĀK gara), bet dažubrīd tas man, kā vienmēr grāmatas par filmām vairāk cienošam indivīdam, šķita skumji. Daudzas ainas, salīdzinājumā ar grāmatu, bija ne tikai izlaistas, bet arīdzan pārveidotas. Par to vairāk vari lasīt un apspriest šai pavedienā. Tomēr jāatzīst, ka pārviedojumi tomēr bija vairāk vai mazāk veikli, un tiem, kas grāmatu nav lasījuši, absolūti nepamanāmi, bet rūpīgs lasītājs gan ik pa brīdim taptu zālē atrasts vai nu ķiķinām, vai neticībā ieplestām acīm un savilktu seju. Visumā - neslikti, bet varbūt varēja labāk.


Par aktieru darbu runājot... šai filmā neizbēgami notika tas, kas parasti notiek ar ekranizācijām. Parādījās divi tēli, kurus biju iedomājies pavisam citādus, lasot grāmatu. Viens no tiem man sagādāja ne īsti labu pārsteigumu, bet otrs - nudien pozitīvu. Pirmais no tiem ir Arabella Figa, visiem zināmā Harija kaimiņiene. Nezinu, kā jums (ceru sagaidīt arī jūsu atsauksmes un komentārus), bet man šī kundzīte vēl joprojām spītīgi acu priekšā redzama vecāka un vecišķāka. Nevarētu teikt, ka arī aina ar viņas pirmo parādīšanos Glicīniju šķērsielā bija visai izdevusies. Bet to mēs aši pārdzīvojām un turpinājām skatīties.

Un nonācām pie nākamā tēla, kurš parādās: a ) sēdē par Harija izslēgšanu, b ) pirmoreiz pie skolas personāla galda Cūkkārpā, c ) APTZ stundā. Uzminiet nu, kurš tas ir?! Protams, tā ir mūsu visu mīļākā grāmatas varone, profesore Doloresa Ambrāža. Te nu man jāsaka - gods un slava manā izpratnē aktrisei Imeldai Stauntonei par darbu šai filmā. Lai arī tēls atšķīrās no tā, ko biju iedomājies pirms tam, viņas izveidotais bija ne tikvien labs, lai aizstātu līdzšinējo, bet arī pārliecinošs, jaunākajiem skatītājiem patiesas dusmas izraisošs un kaitinošs - domājams, tāds, kādu autore Dž. K. Roulinga bija iecerējusi. Un tie smiekliņi...


Arī muzikālais celiņš bija savos uzdevuma augstumos - ne tik izcils kā dažā labā filmā par hobitiem, piemēram, (sorry, es nevarēju nepateikt tongue.gif ), bet pietiekami labs, lai radītu vajadzīgo gaisotni un sajūtas - gan līriskajos gabalos, gan starpainās, gan cīņas epizodēs. Skaisti un pietiekami grandiozi bija arī specefekti, protams, jo īpaši Burvestību ministrijas ainās.

Kopumā filmai desmit ballu sistēmai es dotu 8,5 balles. Labi, aizraujoši, un tomēr ar dažām darvas pilēm. Uzreiz jāsaka - nāksies samierināties ar līdzīgu stilu un izpildījumu, ja vien paši nepiespiedīsim kādu to mainīt, jo režisors Deivids Jeitss uzņems arī abas pārējās atlikušās filmas.

Lai nu kā, ši tomēr ir man vislabāk patikusī HP filma no līdzšinējām piecām.


Nobeigumam mans "quote of the movie" jeb aptuvens - cik nu atceros - filmas citāts (lai arī nedaudz no grāmatas atšķirīgs, bet tomēr):
There's one thing you have to admit, minister... Dumbledore's got style. (Kingslijs Šaklbots.) smile.gif.



Lai patīk arī jums:
biļetes iepriekšpārdošanā, sākot no 5. jūlija.
Filma, sākot no 13. jūlija, Latvijā būs redzama Rīgas, Valmieras, Daugavpils un Liepājas kinoteātros.

Šo rakstu rediģēja Noveau: 14.07.2007 05:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
alternative
iesūtīt 13.07.2007 16:04
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.07
Kur: Iecava



mjā..pabiju kino..šodien..uz filmas pirmo seansu..un pārliecinājos savām acīm, ka filma patiešām bija ideāla...perfekta..dotu visas 10 acis ar - par to, ka reti bija dzirdama HP filmām raksturīgā mūzika, bet tas tā..

DAniels, Emma, Ruperts, Lunas atveidotāja arī Nevila atveidotājs, kā arī vissi pārejie, režisors, specefekti bija vnk perfekti...un tas filmu kā jau vnm padarīja skatāmu un baudāmu..

jāsaka, ka visi jau izskatījās krietni pieauguši...kaut gan visi kā aktieri viņi ir manā vecumā, bet nez kāpēc radīja manī tādu respektu..;]

protams skumjie notikumi un beigas neatstāja mani vienaldzīgu un lika raudāt un pārdzīvot kopā...

nū tāds tā kā būtu man svērtējums par jauno filmu..

kā vnm ir tādas nelielas skumjas, ka jau esu redzējusi jauno filmu un ka līdz HP noslēgumam atlikušas vairs tikai 2 filmas un 1 grāmata..tas skumdina..




Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 13.07.2007 16:47
Raksts #3


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Šodien arī biju aizģājusi. Uz 11.15. 12.auditorija.
Tātad. Filma bija graujoša. Specefekti bija graujoši. Viss notika kaut kā ļoti ātri. Katrs aktieris perfekti notēloja savu lomu. Nu vienkārši perfekti. Ļoti ļoti ļoti patika DA. Žēl, ka arī to rādija maz.
Man tikai likās, vai tie atprātotāji ir galīgi savādāki, nekā AG?
Lunas atveidotāja bija ļoti centusies. Tieši tāda Luna bija perfekta. Ar visu savu dīvainību.
Tonksu es biju iedomājusies vecāku. Un ne tik krutu. Bet ir sanākusi vēl labāka.
Strupa atmiņas tiešām bija miglainas. No Laupītājiem tā kārtīgi varēja saredzēt Džimsu. Lilijas, šķiet, vispār nebija.
Grūpijs. Ak, Grūps. Jaunais Hermiones pielūdzējs. Piemīlīgi.
Freda un Džordža aiziešana no skolas bija jautra.
Siriusa nāve. Kaut arī viens no emocionālākajiem gabaliem grāmatā, filmā tas nekas liels nebija. Žēl gan. Kad Bellatrise Svešovska viņam trāpīja ar Avada Kedavra, izskatījās, ka Siriuss vēl ir dzīvs, līdz iekrita tajā arkā. Un vai tad tai arkai nebija jābūt priekšā kādam aizkaram?
Nezinu kāpēc, bet es Drūmkaktes 12.namu biju iedomājusies vēl drūmāku.
Un es īsti neizpratu kā nāvēži un aurori Noslēpumu nodaļā pārvietojās. Izskatījās kas līdzīgs gaišajām un tumšajām ēnām. Pēc teleportācijas tas nudien neizskatījās.
Tracināja tas, ka visi pēkšņi miedza ar aci Harijam. Nu konkrētāk, Nimfadora, Siriuss un Dumidors.

Ak, man gribas teikt vēl tik daudz. Bet viss galvā vēl juku jukām. To visu vajag lēnām sagremot.
Īsāk sakot, vislabākā filma no iepriekšējām. Daudz darbības un maģijas. Es varētu skatīties atkal un atkal.
Aizejiet, un jūs sapratīsiet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eliitis
iesūtīt 13.07.2007 18:42
Raksts #4


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.07
Kur: Kurbijkurne



Nu nezinu, bet es gan biju gaidījusi ko vairāk. sad.gif Ti ļoooti daudz fakti tika mainīti un sagrozīti, tapēc man ,ikās ka filma ir par pavfisam citu grāmatu. Es saprastu ja detaļas tiktu mainītas tam lai filma ietilptu šajās 2,5 h , taču dažas izmaiņas bija tādas, ka tās nekādu laiku neitaupija sad.gif . Nezinu, man šķiet, ka ja es nebūtu lasijusi grāmatu, tad man filma tiešām patiktu, bet tā kā grāmata bija izlasīta, tad filmu nenovērtētu augstāk par 6. sad.gif Tās 2,5h stundas paskrēja tik ātri ka pat nepamaniju, un nespēju izbaudīt filmu - laikam tapēc, ka visulaiku domāju par to kā tiek izmainīts sižets sad.gif Man tagad ir sajūta ka es pusi no filmas neesmu redzējusi grin.gif

Katrā ziņa aceros pirms gada ka vēl nefanoju par hp - man drauzdene teica ka daudz aizraujošākas ir grāmatas nekā filmas - tajā brīdī es sāku smieties - kā filma var būt neinteresantāka par grāmatu, jo tur ta;cu var visu skatīties ar acīm nevis tikai savā iztēlē, un tagad esmu sapratusi - tiešām grāmatas ir daudz aizraujošākas un tas kā es to visu biju iztēlojusies man arī likās daudz aizraujošāk un interesantāk. grin.gif Bet, protams, es saprotu, ka nav iespējams tajās 2,5h to visu perfekti sakļaut, taču tik ļoti mainīt sižetu? ohmy.gif - Jebkurā gadijumā - tās it TIKAI MANAS DOMAS, un kā jau redzat - katram tās ir savādākas smile.gif

P.S. Es gribēju pajautāt - vai tad visiem DA biedriem bija sev rokās jagravē - Es nekad nemelošu! ? -tas bija vienīgais par ko vēl šaubijos - bija tā gramatā vai nē. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 13.07.2007 19:52
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



1. Auditorija plkst. 14:00.

Nu ko. Filma likās smaga. Īstenībā sākums likās ļoti labs, salīdzinājumā ar beigām. Ja jautātu, kas man patika un kas nē, man nebūtu, pie kā pieķerties, jo viss likās baigi sabiezināts. Tiešām varēja ļoti labi pamanīt (vismaz tie, kas ir lasījuši šo grāmatu), ka daudzas vietas ir ļoti sagrozītas, kas mani apbēdināja. Taču es nevaru arī nosodīt ''sagrozītājus'', jo es nezinu, kā es viņu vietā būtu likusi filmas paredzētajam laikam samazināties.
Aktieri izskatījās labi, es domāju no profesionālās puses. Tomēr Redklifs tiešām pēc izskata bija tizls. Nu var būt, ka ar matu nogriešanu viņi panāca efektu-garš, izstīdzējis un tievs. Labi. Bet tas, ka viņa mati nekādi nepakļāvās un bija uzslējušies gaisā-tie ir klaji meli. silent.gif
~Luna mani tiešām priecēja. Viņa bija izcila. yahoo_a.gif
~Ambrāža lieliski tēloja, taču pie viņas ''briesmīgā'' izskata vēl varēja piestrādāt. wink.gif
~Hermiones maties vajadzēja būt kuplākiem, un..un tādiem izspūrušākiem. wink.gif
~Šoreiz Malfoju maz redzējām, bet tā, kā šoreiz viņam nebija nekāda lielā loma Poteriādē, tas nekas. grin.gif
~Rons izskatījās tik piemīlīgi. happy.gif
~Aina, kurā Siriuss iekrita tajā arkā bija kaut kas šausmīgs. blink_a.gif Izskatījās it kā viņš aizmidzis krīt tālumā. Varēja labāk. silent.gif
~Grūpiņš tik lielisks. laughing.gif

Bet tas jau arī ir tikai manas domas. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 13.07.2007 19:57
Raksts #6


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Kā grāmatas ilustrācija - jā, ok.
kā filma - absolūti nekāda. tāds tingeļtangeļu gabaliņš ar ūbermorāli galā. ai, kā visi burās un lidinās un tā. grāmata nav par to.
režisoram jābūt ar baigajām ambīcijām, lai no kaut kā tāda mēģinātu izveidot puslīdz neatkarīgu darbu. nu, kuarons mēģināja. šitas kāviņtursauc režisors nebija mēģinājis. ak.

viens perfekti veidots aktierdarbs - tā vairai vīķei freibergai līdzīgā sieviete. nu tiešām - visu cieņu.

bučošanās aina nebaudāma. kaut kāda ārprātā gara un izstiepta - lai visi ūūūūūū-saucēji var kārtīgi aplūrēt no visiem rakursiem.

un bez mēlēm. bet tas nu tā.

un man patīk skatīties uz retklifa seju no zoda puses. nu, tur ir tādi kadri, kad viņš murgo. patīkami.

un plaudēt filmas laikā ir truli. es zinu, ka daudzi no jums to darīja, stulbie kakuļi!

Šo rakstu rediģēja hram: 13.07.2007 19:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 13.07.2007 21:46
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



Aizgāju. Redzēju.
Ja kāds grib zināt biju 14:00 ; Auditorija 1

Sākās kaut kā jocīgi. Un man šķita, ka tad bija vakars, kad uzbruka atprātotāji, jo grāmatā bija rakstīts, ka vairs nevarēja redzēt zvaigznes. Un, manuprāt, tur vajadzēja būt vairāk apdzīvotam. Jo ja jau Figas kundze nāca no veikala tas nozīmē, ka tur apkārt kaut kas arī bija ne tikai liels lauks un tad kaut kāds tunelis. Bet nu labi. Šitā arī bija labi.

Kad viņš ieradās Drūmkaktē es, lasot grāmatu, domāju, ka tā ir atsevišķa māja nevis kaut kādi dzīvokļi vai kas tur bija domāts. Un Harijs (filmā) nebrēca tik skaļi kā biju domājusi. Daudzi tā runā katru dienu.

Virzamies tālāk uz Cūkkārpu. Tur notikumi šķita saraustīti un laiki bija sajaukti. Piemēram, Triloniju meta ārā no skolas pirms vēl bija sākušās DA nodarbības/sanāksmes. Un vēl Harijs, Hermione un Rons bija pirmie pie Hagrida un tikai tad atnāca Ambrāža. Bet nu es laikam tikai izceļu to, kas man nepatika. Jauki bija skatīties Harija un Čo attiecības. Vienīgais krita uz nerviem tie divi sīkie, kas man sēdēja blakus kinī xD.gif Visu laiku bļaustījās un šausmīgi skaļi rija savu popkornu.

Tagad par aktieriem. Man vislabāk patika Lunas atveidotāja Evanna Linča. Es redzēju vienu (vai vairākas xD.gif) intervijas ar viņu un viņa pati bija kā Luna wink.gif Un viņai ir dievīgi mati wub.gif Un vēl man arī patika Rons jeb Rūperts Grints. Viņš ir ļoti labs aktieris. Vislabāk man patika vieta kur viņš teica Who are you? And what have you done to Hermione Granger. Tāds LOL xD.gif Emma Vatsone kā jau vienmēr (manuprāt) tēloja nedaudz pārspīlēti. Kad viņa runāja kaut ko tādu emocionālu viņai visu laiku cēlās uzacis grin.gif Protams aplausi Ambrāžas attēlotājai. Viņa notēloja perfekti. Īsta Ambrāža wink.gif

To visu kopā saliekot filma bija lieliska. Manuprāt, vislabākā no visām iepriekšējajām. Varbūt pēc šitā visa ko uzrakstīju jums rodas iespaids, ka man filma nepatika tad.. eee.. es vienkārši vairāk atceros to, kas man nepatika, jo es filmas laikā tieši tajās vietās nodomāju, ka grāmatā bija galīgi savādāk.

PS Belatrise Siriusu nogalināja ar Avada Kedavra un viņš nebij uzreiz beigts kā Digorijs. Viņš vēl stāvēja un tad krita iekšā tajā arkā. blink_a.gif

PPS
CITĀTS
un plaudēt filmas laikā ir truli. es zinu, ka daudzi no jums to darīja, stulbie kakuļi!

Tu lasi manas domas.

Šo rakstu rediģēja kvadrātsakne no priedes: 13.07.2007 21:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arturchix
iesūtīt 13.07.2007 23:46
Raksts #8


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05



Arī es šodien noskatījos - kopumā bija labi, bet gaidīju kaut ko vairāk. Laikam jau tāpēc, ka šī bija pirmā filma, kuru es skatījos pēc attiecīgās grāmatas izlasīšanas. Uguns Biķeri es izlasīju tikai pēc filmas noskatīšanās.

Ļoti pietrūka daudz momentu, piemēram, Svētā Mango slimnīca, SLIMu eksāmeniem praktiski bija pārlēkts pāri, arī ministrijā uzreiz aiz slepenajām durvīm nezkāpēc atrodas pareģojumi,nevis apaļā zāle. Izgriezti vairāki svarīgi momenti, kas tomēr bija nepieciešami, un brīžiem radās sajūta, ka filma iet uz priekšu hop-hop ātrumā, un vismaz papildus pusstunda paskaidrojošā materiāla būtu ļoti noderējusi. Taču gan jau Warner Bros ir izrēķinājusi, ka ar 2h 20 min filmu var nopelnīt tik pat daudz, cik ar 3h filmu, tāpēc kam tērēt lieku naudu. Pašā sākumā dialogi man likās diezgan stīvi, jo sevišķi samākslota likās krimināltiesas scēna, taču pēc tam jau bija labāk.

Ambrāža vienkārši super, man patika arī Zibiņa izdarības salūta laikā, Strupa ģeniālās grimases, kā arī kopumā Harijs savu lomu notēloja teicami. Ir grūti kaut ko pateikt par Ronu un Hermioni, jo abiem filmā bija atvēlēts ļoti maz laika. Man ļoti patika scēna ar Grūpu un tā tinkšķināšana - praktiski laikam vienīgā scēna visā filmā, kas mani mazliet aizkustināja. smile.gif

Specefekti bija OK, Siriusa nāve tika attēlota ne tā, kā es biju iztēlojies, un šoreiz Harija brēcienu laikā tika izslēgta skaņa, atšķirībā UB laikā, kad tika apraudāts Sedriks. Laikam skatītāji raudulīgu scēnu brīžos kļūst pārlieku sentimentāli. tongue.gif

Kopumā labs ķinis, varēja būt krietni labāk, no drāmas nebija ne smakas un bija vairāk komēdija, taču smiekli jau vienmēr pievilina un vieno skatītājus. Ja būtu jānovērtē, iedotu 7.5 balles no 10, droši vien labākais no HP grāmatu ekranizējumiem, taču pašai grāmatai filma nestāv ne tuvu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 14.07.2007 08:44
Raksts #9


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



man patika specefekti. Luna bija fantastiska, sevišķi tā pudiņu daļa grin.gif . Ambrāža, lai arī stipri savādāka par manis iedomāto tēlu, arī bija lielisks ''sliktais'' tēls. Testrāli bija drausmīgi labi, tādi baisie, tomēr saprotamie, tā mazā testrāliņa dēļ. Būtībā man patika teju visi aktieru atveidojumi, bet man vnk riebās tie daudzie notikumu pārveidojumi un saspiedumi, kā arī pabaisinātās vietas, kur tādas šausmas nemaz nebija vajadzīgas. Nu jā, 'man vnk ir vajadzīgs, lai būtu pēc grāmatas.
Ziniet, kas bija fantastiski? tā aina ministrijā, arkas zālē, kur tie burvji/raganas cīnījās, pa brīžam lidojot. melnbaltie mutuļi pa visu zāli, pa visu plašo telpu. izskatījās vareni.
bet savādāk man nepatika. man palika sajūta, ka tiem, kas nav grāmatu lasījuši, tā vispār varētu likties stipri saraustīta, vietām vispār samudžināti. nu jā, so man nepatika pati filmas koncepcija, liela daļa no izpildījuma. katra nākošā filma man nepatīk aizvien vairāk un vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
paula97
iesūtīt 14.07.2007 10:23
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.07
Kur: Rīga



bIJU GAIDIJUSI KO LABāKU! Manuprāt visa grāmata bija pārdzīvojums gan harjam,Hermionei un ronam.taču šī filma bija tada-atnāca,savāca,aizveda,atveda un punkts-taču es gribēju redzēt filmu kurā būtu emocijas!
Fēniksa ordeņa biedrība bija parādīta šausmīgi vāji!Tikai trīs vājas epizodes drūmkaktē!Tīrās šausmas!
UNgalvenie aktieri -Emma,Rūperts,Toms,vispār gandrīz nerunāja!
tIK VāJU SCENāRIJU NEESMU REDZēJUSI!


Un pats trakākais-kad harijam vajadzēja kliegt viņi bija noņēmuši skaņu!Vai tas ir normāli?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 14.07.2007 10:34
Raksts #11


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(paula97 @ 14.07.2007 11:23) *
Un pats trakākais-kad harijam vajadzēja kliegt viņi bija noņēmuši skaņu!Vai tas ir normāli?


Jā pilnīgi normāli.
Meistarpīss tas bija.

Vienkārši ļaudis pie kliegšanas un tādām emocijām visās filmās jau ir tā pieraduši, ka tas vairs neatstāj vajadzīgo efektu. tapēc kaut kā izlīdzīs citādāk... Un manā skatījumā "mēmās ciešanas" ir viena no efektīgākajām lietām, kuras palikušas.

A tā man filma nevisai. garlaicīgi un filma nebija pati par sevi. Tā bija tikai grāmatas vizuālais pielikums.
Azkabanas gūsteknis vēl joprojām manā skatījumā labākais. Bet Azkabanas gūstekņa režisora vārds jau runāja pats par sevi.
Nē, nu skatīties šo filmu var, bet uz ekrāna gaidīto tā arī neieraudzīju.

Nu neko.
Gaidam nākamo filmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tweety
iesūtīt 14.07.2007 11:08
Raksts #12


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07
Kur: Dzīves virpulī



Biju vakar uz pašu pirmo seansu. 10.45 laikam. Ļoti jau gribējās to daudz apspriesto filmu redzēt.
Teiksim tā- vīlusies nebiju, tomēr tāds 'Vau!' w00t.gif arī nebija.
Gods un slava Imeldai Stontonei. Ambrāža īsti ambrāžīga. grin.gif patiesi gribējās viņai gāzt pa seju.
Tomēr mans lielais 'fui' scenāristam. TĀ sagrozīt grāmatu... brīžiem man nācās pabrīnīties huh.gif
Praktiski visu filmu gaidīju pāris ainas- kautiņu ministrijā, DA nodarbības un dvīņu anarhistisko uzlidojumu laughing.gif paldies dievam, vismaz kaut kāds 'action' filmas beigās, pāris labas frāzes un kā vienmēr lieliski specefekti.
Teiksim, pieņemami. UB man patika daudz labāk, bet šī filma... Kaut Kā tur patiešām pietrūkst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kolumbīne
iesūtīt 14.07.2007 11:24
Raksts #13


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.07



Experimenta pēc vakardien aizgāju uz vēlo seansu ar cilvēkiem, kuri par Poteru nezin prakstiski neko-rezultāts-fantastisks! Filma netikai bija graujoša priekš manis kā Potera fana - veterāna, bet arī priekš jaunatklājējiem.Tātad:
1.Dodu milzu kalnu cepumu specefektiem, samiksētajām atmiņām, palēlinātajiem kadriem, cīņām un visiem citiem magic kokteilīšiem. Padarīja filmu riktiģi stilīgu;)
2.Liels liels cepums visiem aktieriem, it sevišķi Ambrāžai-no comments, Emmai, par sirnsīgu tēlojumu, kas pilnībā lauza aizspriedumus pret Hermioni manās acīs, Lunai Mīlabai, kura bija tieši tik ne-riktīga cik vajag, un Siriusa atveidotājiem-sexīgs bez gala;D.
3.Pretēji vairuma viedoklim par apšņāptajiem kadriem un nepilnīgumu, es dodu lielu cepumu režisoram, kurš spēja visu salikt 2 ar pus stundās! Ne katram tas būtu pa spēkam.
beigu beigās, dodu filmai 9 ar 1/2 (tas tikai tā, tīrās pieticības pēc) smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šķirmice
iesūtīt 14.07.2007 13:03
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07



Kopumā filma bija ok, taču esmu arī mazliet vīlusies. Runa iet par dažām detaļām, kuras bija tik lieliskas grāmatā un kuru iekļaušana filmā prasītu vien nieka pārdesmit minūtes. Mūsdienās, kad megablāsterus taisa 3 un 3.5 h garus, nieka 2h ar astīti liekas tīrā krāpšana. Bet es arī saprotu kāpēc. Katra minūte lentas maksā naudu, tad kādēļ taisīt garāku, ja par īsāku var iekasēt tikpat? Galu galā auditorija HP filmām ir garantēta ar to vien, ka eksistē megapopulārs grāmatu seriāls; nevienam nekas nav jāpierāda un neviens nav jāpārsteidz. Skaidri redzams, ka šis režisoram ir maizes, nevis sirds darbs. Jeitss nav vis nekāds Džeksons, kam Gredzenu pavēlnieka ekranizējums bija apsēstība un mūža sapnis kopš 18 gadu vecuma. Un rezultātu var novērtēt ikkatrs.
Kas tad man pietrūka? Purvs! Un Zibiņa "šaubas" par to, vai viņš ir kompetents to novākt. Labi vismaz, ka aiz cieņas pret viņu bija ielikts tas mazais žests. Trūka eksāmenu praktiskā daļa, kurā Harijs ar triumfu sejā demonstrēja savu aizstāvi. Trūka Bleka kundzes lamu. Trūka medaljons, kas tur pafigurēja vienā vietā - saikne ar 7.grāmatu. Nebija skaidri saprotams, ka tieši Strups ziņoja Ordenim par Ķepaiņa notveršanu. Strupa atteikšanās tālāk mācīt pēc ielaušanās viņa prātā likās galīgi bez pamata. Es cerēju uz Strupa negribīgo uzslavu, ka Poters beidzot uzrāda zināmu progresu un pēcāk uz drāmu pie domnīcas, kurā es cerēju kārtīgi aplūkot Srupa varoni jaunībā, Potera a b u s vecākus un, protams, pārējos 3 no četrotnes, bet te mums piedāvāja vāju miglas bildi, kurā nevarēja neko saprast. Ierašanās Noslēpumu nodaļā bija švaka - es tā cerēju uz mistisko apaļo istabu un tās bumbas! Tik neinteresanti uztaisīti pareģojumi - cerēju uz pērļaini baltajiem stāviem, kas izkūp kā dūmi, kad stikls saplīst. Un priekš kam pārfrāzēja pareģojuma tekstu?? Aina astronomijas eksāmenā bija svarīga - uzbrukums Maksūrai. Mazā "nevainīgā" Šaklbota buršanās Dumidora kabinetā, lai nomusinātu nodevēju. Daudziem aktieriem vajadzēja pāris mirkļu vairāk ekrāna laika.
Bet bija arī labas lietas:
Nr.1 - Grūps!! Necerēti laba un aizkustinoša aina! Lūdzu lūdzu vairāk tādu smalku nianšu! smile.gif
Nr.2 - Blēžkājis! Garauss apēšana un fonā skanošais sakaru traucējuma troksnis bija vienkārši bauda! smile.gif
Nr.3 - Dumiņa cīņa ar Voldi - iespaidīgi. Es tikai nesapratu, kā gan Dumiņš varēja atvairīt Avada Kedavra zaļo gaismas staru, jo kā zināms, pret šo burvestību vairoga nav.
Nr.4 - Skūpsts! Ļoti labs, lai tur citi saka ko grib! Kādas vēl mēles?! 15 gadu vecumā pirmais skūpsts ir tieši tāds, izskatījās mīļi smile.gif
Nr.5 - Filča sardze pie Pagaidu istabas durvīm - ne ko pielikt, ne atņemt! smile.gif Un kur nu vēl tas, kā durvis atvērās un izlaida bērnus pavisam citā vietā, he he smile.gif
Nr.6 - ņaudošie kaķēni Ambrāžas kabinetā! Žetons! Man pat prātā neienāca, ka var šitik smieklīgi sanākt smile.gif
Nr.7 - dvīņu atvadas no skolas, bet precīzāk - Malfoja bailēs izķēmotās sejas izteiksmes nospiedums uz sienas! Zāle vienkārši rēca smile.gif

Labs i, pietiek. Visi kas nav redzējuši, marš uz kino! smile.gif Bija vēl daudz kas labs un slikts, es te romānu varētu uzcept. Tikai es ceru, ka Jeitss nākamreiz papūlēsies vairāk un domās vairāk par to, ko fani šajās filmās grib ieraudzīt.

Šo rakstu rediģēja šķirmice: 14.07.2007 13:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 14.07.2007 14:20
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Nu tā.

Man patika Šaklbolta piezīme par Dumidoru,nu tā ļoti.
Ambrāža bija pietiekami nejēdzīga un riebīga,taču galīgi ne tik neglītā kā biju iedomājusies. Tiešām krupim līdzīgu iedomājos.
Vēl visādi sīkumi daudz patika.
Luna.. vienkārši ĀĀĀ, cik laba. Sākumā izskats likās mazliet ne tāds kā vajadzētu,bet vajadzēja viņai izteikt dažas zilbes līdz sapratu,ka ir tieši tāda kā vajag. Tēloja tiešām labi.

īsti nepamanīju vai filma bija emocionāla vai nebija. Nu man jau nelikās īpaši emocionāla. Varbūt tādēļ,ka visu filmu gaidīju Siriusa nāvi, kura nu galīgi nelikās tāda kādai tai vajadzētu būt. Tas skumdināja.

Atmiņā palicis tas,ka filma bija laba. Bet neko atsevišķi tā patiesi labi neatceros. Bet pietiekami.
Vēl no tēliem ļoti patika Bellatrise. Nebiju iedomājusies viņu TIK tā teikt ārprātīgi 'psihu'. tongue.gif Vismaz tāda viņa man likās. Tas bija pozitīvi.
Pietrūka Siriusa mātes kliegšana gleznā,notikumi Noslēpumu nodaļā bija pārāk īsi un par maz. Gribējās redzēt to,kā Nevils īsti nevarēja parunāt, vēl šis tas pietrūka. Mazliet par daudz atšķīrās no grāmatas.

Likās mazliet par garu filma,iespējams, tādēļ,ka pusi filmas gribēju uz toleti. tongue.gif

BET kopumā iespaidi labi.
Iesaku noskatīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ernestine
iesūtīt 14.07.2007 16:23
Raksts #16


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07
Kur: Riga



Nu es biju vakar uz pirmo seansu 10.45!
Man patika noteikti aiziesu velreiz! Nu specefekti bija LABI, bet ne lieliski!!!
Dazos filmas mirklos paradijas Simus! Un katru reizi, kad vins runaja man likas, ka vins saks smieties pilna kakla! Strups bija labi attelots un tas man looooti patika! Harijs ka jau Harijs (pasaules glabejs grin.gif ). Nu pec gramatas nesakrita daudzi momenti filma, tadel tie, kas ir lasijusi gramatu, nedomajiet, katur viss ir pec gramatas!Lai ari filma bija gara, man gribejaas kaut ko vairak!
Par telojumu, viss Okey! grin.gif Visa visuma man patika!
Es nenozeloju, ka tiku uz pirmizradi, tas bija to verts celties tik agri un redzet fanus, kas aplaudeja filmas laika! Super!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 14.07.2007 19:27
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



CITĀTS
man palika sajūta, ka tiem, kas nav grāmatu lasījuši, tā vispār varētu likties stipri saraustīta, vietām vispār samudžināti.

CITĀTS
A tā man filma nevisai. garlaicīgi un filma nebija pati par sevi. Tā bija tikai grāmatas vizuālais pielikums.
Nē, nu skatīties šo filmu var, bet uz ekrāna gaidīto tā arī neieraudzīju.

CITĀTS
Teiksim, pieņemami. UB man patika daudz labāk, bet šī filma... Kaut Kā tur patiešām pietrūkst.


piektdiena, trīspadsmitais. Pl.10.45 sēžu zālē kopā ar veselu lērumu citu HP fanu un gaidu, kad nu rādīs filmu, kuras sižets grāmatā ir viens no emocionālākajiem no visas sāgas. paiet stunda, paiet divas, galu galā filma beidzas. un kur tad bija viss tas, ko gaidīju?

man pietrūka vienotības. pārejas no vienas ainas uz nākošo. emocijas tur, kur tām bija jābūt, nevis pārāk jau nu sakāpinātās beigas, kad Harijs izrādās tik gudrs, tik gudrs... ok, tas nu tā, tikai manas domas.

viens ir iztēloties pašam, tomēr pavisam kas cits ir vērot to ekrānā. brīnišķīgs aktierdarbs no visiem, nepiekrītu dažam labam kritiķim presē, kas piesienas R.Grintam un E.Vatsonei, viņi taču darīja to, kas tika norādīts! ne ko pielikt, ne ko atņemt. vienīgais mīnuss - par maz Kingslija un Tonksas.

viena no ainām, ko nu ļoti gaidīju, bija Domnīca ar Laupītājiem. kur Lilija, kur pārējie? Džeimss no šāda skatupunkta toč izskatās pēc diezgan liela maitas.

daudz mazu, bet ievērojamu sīkumu piešķīra filmai odziņu, tas, protams, priecē. (jau uzskaitītās epizodes ar prof.Zibiņu, Lunu un viņas pudiņiem, aizkustinošais Grūps un zvaniņš, un noteikti citāts "you can't deny that Dumbledore's got style", vnk dievīgi!)

nabaga Siriuss! grāmatu lasot, raudiens nāca, tomēr filmā tieši tajā vietā pietrūka emocionalitātes. bija jau, bija, daudzi teiks - skaņas trūkums, Redklifa parādītā agonija un sāpes, bet man laikam grūti izpatikt.

o, atcerējos Burvestību Ministriju. tie gan bija kadri, kur sēdēju ar pavērtu muti un varēju vien apbrīnot specefektu radīto grandiozo kauju. lūk, tas bija elpu aizraujoši!

tāds nu ir mans viedoklis. cik gan objektīvs, par to spriediet paši. man personīgi priekš sevis ir mācība: nekad negaidīt pārāk daudz, jo, no iedomu augstuma krītot, var nākties smagi sasisties. enjoy the movie, ir vērts redzēt.



P.S. nu, protams, skūpsts! so silly of me to forget. jauki, nevainīgi, nesamāksloti. divi balodīši. bet varēja gan īsāku. lai arī es vai ģībstu no Daniela Redklifa, ne gluži viņa skūpstīšanās spējas vēlējos redzēt paraugdemonstrējumā. whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Mēnestiņš: 14.07.2007 19:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariannita
iesūtīt 14.07.2007 19:51
Raksts #18


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.04.07



Filma bija tik tik šausmīgi drausmīgi laba, ka man pilnīgi neticās...! salīdzinājumā ar UB un arī pārējām filmām šī bija vislabākā! Nešaubos, ka daudziem varbūt nepatika, vai cik noprotams no manas draudzenes - ļoti biežie aplausi un ķiķināšana viņai vnk krita uz nerviem, bet man tas viss likās tik ļoti jauki un uzjautrinoši... grin.gif (vakar biju aizgājusi uz 10.45).
Tik ļoti žēl.. žēl, ka viss notika sasodīti ātri! Gribējās lai filma ritētu lēnāk līdz paspēju tā kārtīgi visu izbaudīt.. tik ilgi gaidīta un tagad pārskriet tik ātri pāri.. Noteikti aiziešu vēlreiz!
Un Luna! Tik psihu es tiešām viņu nebiju gaidījusi! Dēļ viņas vien bij vērts iet! Ak, tie viļnainie, blondie mati..!
Vnk dievinu to vietu, kur Harijs sakliedz uz Dumiju!! laughing.gif
Sirius tiešām aizgāja skaisti... vēl tagad redzu kā viņš iepeld tai aizplīvurotajā arkā! Kā parasts beigas patīk labāk nekā visa pārējā filma. Voldemora cīņa ar Dumidoru un sarāvies Harītis fonā!!! laughing.gif Ja beigas būtu uztaisītas bez Voldija un Bellatrises es būt vienkārši šokēta!! Viņi kā vienmēr glāba filmu!

Vienīgais, kas man pietrūka bija tā vieta, kur Maksūra saka PīvZam, lai ūdens krāna rokturīti griež uz otru pusi.. nespēju noticēt tam, ka tur tā fragmenta nebija.. Ņu lai nu kā... Fima bij tik laba cik labu es to nemūžam nebūtu iedomājusies.. visi tie teksti, manuprāt, bij padarīti labāki.., ne tik stulbi un pārāk graujoši ņirdzīgi...
Hermione ar Grūpu - tik aizkustinoši..! blush.gif ( auditorijā kāds vēl nokliedzās " riteņa stūre! " varbūt kāds no jums atcerās ) Man patika. Ceru jums arī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 14.07.2007 22:01
Raksts #19


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Filma -, protams, gaidīta. Domāju, tāds labs psiholoģiskā trillera, komēdijas un fantastikas žanra mistrojums būtu diezgan labs apzīmējums. Tomēr, tomēr - jāatzīst, ka ne visi joki bija labi, lielākoties iesprausti, lai atgādinātu, ka filma nav tikai dramatisku notikumu pārpilna. Romantiku filmā diez ko augstu vis nevērtēju, jo skūpstīšanās aina bija pārāk izstiepta, tā arī neļaujot saprast, vai šī filma pieder pie tīņu romantiskajām komēdijām vai tomēr pie augstāk minētā mistrojum-žanra. Pārāk prognozējami sagaidīts, izstiepts un salds skūpsts, kurš zālē izsauca ovācijas un aplausus, kas lika saraukt pieri. Nē, es neplaudēju [tāpat kā nesmējos, neirgojos, negrauzu popkornu utt.], jo tas vienkārši ir pretrunā ar maniem principiem. Ne jau es vienīgā šo filmu gribēju redzēt. Offtopic.
Par aktieru tēlojumu - jāatzīst, ka ir progress un izaugsme galveno varoņu attēlotājiem. Izcila bija Ambrāža, arī Strups. Ne īsti harizmātiska un intelektuāla būtne šķita Čo, kas grāmatā gan tēlota savādāk [bet grāmatā jau daudz kas ir savādāk], radīja pārāk vientiesīgas pamuļķītes paskatu. Lieliski biedējoša - arī Bellatrise Svešovska [cik noprotu, veroties vaibstos, Bonema-Kārtere ? Viņai jau vienmēr tiek tās raganīgās lomas]. Lai arī grāmatā daudzkārt aprakstīta, tomēr maz filmā parādīta Tonksa. Tie pāris īsie brītiņi bija pārāk īsi. Arī Drako uzpeldēja tikai uz brīdi.
Tiešām grandioza bija Vīzliju dvīņu atriebība un uguņošana Ambrāžai par godu. Specefekti augstā līmenī.
Varētu teikt tā - lai arī labi atainoti Harija murgi un psiholoģiski smagās izjūtas, tomēr netika parādīta viņa kaunpilnā attieksme pret tēva rīcību pret Strupu kādreiz, tikai īss skats atmiņās un aizbēgšana no Strupa.
Labi attēlotas DA apmācības. Patiešām, tieši tik apbrīnojami izveicīgas es tās iztēlojos.
Skaisti bija skatīties FO lidojumu cauri naksnīgajai Londonai iesākumā, kad pati vēl nesen esmu gājusi garām tām pašām ēkām, nelielos, bet tas bija saviļņojoši ikvienam, kas tur pats bijis.
Uz kino bija atvilkti diezgan daudz bērneļi, kas lika aizdomāties par nabagu turpmākajām, murgu pilnajām naktīm. Nav šī filma bērniem, es jau nu liktu vecuma ierobežojumu 14 gadiem [lai gan to skatījās arī mans jaunākais brālis].
Man filma patika, protams, kontekstā ar grāmatu; cilvēks, kas to nav lasījis, diez vai jutīs īpašu baudījumu. 9 balles, jo tehniskā puse mani īpaši neinteresē un tā IR vērienīga filma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 14.07.2007 23:14
Raksts #20


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



Šo filmu es ļoti gaidīju, bet neliku nekādas lielās cerības, varbūt tapēc man arī patika. Ieraudzīju vairāk, nekā biju gaidījusi. Tas bija patiešām pozitīvi.
.Nezinu kapēc, bet ļoti aizkustināja un atmiņā iespiedās vieta, kur uz soliņa sēdēja Vīzliju dvīņi ar kādu mazu puisīti no DA, kurš arī bija sēdējis Ambrāžas pēcstundās, un mierināja viņu par to, ka sāpes drīz pāries.
.Mani sajūsmināja aina ar Bellatrisi Azkabanā. Nu kaut kas tur bija tāds, kas mani tiešām ļoti pievilka.
.Diezgan interesanta (HP filmās vēl neredzēta) pieeja bija paziņot par notikumiem ar avīžu ''palīdzību''. Nezinu, vai tas bija labi vai slikti, bet iespējams, tas būtiski saīsināja filmas laiku un vismaz netika izlaistas šādas tādas lietas.
.Strups vienkārši ģeniāls.
.Ainu ar ielaušanos Strupa atmiņās gribējās krietni garāku, tajā knapi varēja pamanīt Džeimsu, bet Vilksonu, Siriusu un Pīteru vispār nepamanīju. A Strups nemaz tik neglīts jaunībā neizskatījās (atšķirībā no Džeimsa :/).
.Ambrāža bija forša, tikai gribējās viņu resnāku un neglītāku.
.Diezgan stulbi likās tas, ka sākumā viņi bija kkādas tur pļavas vidū un ka Harijs izvilka zizli visu Dūdija draugu acu priekšā. Nu galīgi tizli.
.Kingslijs Šaklbolts. Lai nu kādu es viņu būtu iedomājusies, bet ne tādu. Viņš izskatījās, maigi izsakoties, dīvains. Grāmatā čist nekas tāds nebija minēts.
.Redklifs gan mani tracina. Viņš ļoti nejauki sten un ir nesmuks. Viņš tiešām liekas tāds neriktīgs.
.Man ļoti nepatika, ka nāvēži lidinājās tā kā kkādi melni spoki, a ''labie'' atkal kā balti spoki. Nu tas man lika ļoti izbrīnīties. I mean, izskatījās jau skaisti un tā, bet kamōn. tas bija tā patruli.
.Luna bija lieliska, man viņa atgādināja zālīti appīpējušos džusīti, bet reāli.
.Es nesapratu, kur viņi gāja filmas beigās. Uz kkādu mežu? Tas bija dīvaini.
.Bija diezgan muļķīgi ministrijā, kad Voldijs cīnījās ar Dumidoru. It sevišķi, kad Voldijs reāli tur stāvēja un būtu mierīgi varējis nogalināt ja ne Dumidoru, tad Hariju jau nu točna, bet tā vietā pastāvēja, pagaidīja Fadžu (''He's back!'' gan bija labs) un aizteleportējās.

Bet nu visā visumā man tiešām itin labi patika. Varēja būt daudz sliktāk. Es no šīs filmas negaidīju neko vairak par labu ilustrāciju grāmatai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:09