Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Atlantīda, ko mēs zinām...
Northwatch
iesūtīt 13.12.2003 22:23
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Nu tad tā kā man te viens biedris ieteica te nu nāk pavediens par Atlantīdu.
Mana teorija ir tāda, ka Atlantīda pastāvēja. Ir ienākušas ziņas, ka kaut kur Atlantīdas okeānā ir atrastas kādas salas drupas (ko es domāju ka ir pamatīgs blefs, tur var būt jebkas) bet tas nu tā. Leģendas ir daudz, bet kā jau teica dižais Tolkīns thus the third age began, history became legend, legend became a myth, some things that should not have been forgotten were lost. For none now live who remember it.
Tad nu tā, viela pārdomām. It kā bija leģenda, ka dievi sadusmojušies uz atlantiešiem par to ka viņi sāka cīkstēties savā starpā, pierādīt kurš ir labāks un kurš sliktāks, lai gan pašā sākumā Atlantīda tika radīta kā miera zeme. Tad nu ņēma un apslīcināja visus. Izglābās daži, ar gaisa balonu. Ir atrasti zīmējumi (it kā) senajās inku vai acteku zemēs īsti nepateikšu, kur redzami ierodamies kaut kādā balonveidīgā ietaisē cilvēki ar gaišu ādas krāsu un kā jau daudzi zina tie tur - inki vai acteki - nebija ar gaišu ādas krāsu. Tas nu tā.
Otra lieta - Atlantīdai riņķī gāja septiņas zemes strēles, kuras savā starpā savienoja tilti, pašā vidū bija krāšņa pilsēta.
Viņi aizgāja bojā ne tikai tāpēc ka būtu dievus sadusmojuši. Viņi radīja ieročus no kristāliem. Maybe bij tāda lieta ka viņi ņemoties par daudz ar ieročiem radīja kaut ko atomnelabu un tā rezultātā sala tika noslaucīta no zemes virsas, bet tas būtu diezgan neiespējami, ņemot vērā ka kristāli nav nemaz tik spēcīgi. Nubet sazin arī kas par spēku un enerģiju tur ir. Ir atrasti daudzi kauli seno cilvēku, kuros radoiaktivitāte daudzreiz pārsniedz normas.
Labsi, tas pagaidām viss, ja ir kādas idejas rakstiet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Srange
iesūtīt 19.10.2004 19:39
Raksts #41


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Mjā,es arī pirms kāda laika izlasīju par to Īriju.Man bija baigais besis,jo laikam tas par Īriju ir taisnība,bet tādā gadījumā labāk to nezināt. getlost.gif Vismaz interesantāka dzīve.Kāpēc visam atrodas izskaidrojums?Jūs vispār zinājāt Ka "fibieši" no mums slēpj lidojošo šķīvīti?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 19.10.2004 20:10
Raksts #42


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Veesture (tur pieskaitaama visa senaa filosofija, gjeologjija, gjeograafija u.c.) vispaar ir viena shausmiigi nepatiesa, neizpeetiita un neizpeetaama padariishana.

Varbuut dienaa, kad iestaasies pasaules gals, no debesiim nokaaps (vai no elles izliidiis) kaads un apgaismos muus, nabaga tumsoniigos cilveecinjus. Biibelee kaut kas laikam bija par pasaules galu un dziesmu kas tad skanees, no kuras viss visiem tapshot skaidrs... vismaz man taa liekas, ka tas bija biibelee getlost.gif

Northwatch iepostotais Tolkiina citaats par legjendaam un miitiem izsaka VISU!!! Nekad mees neuzzinaasim patiesiibu par savu izcelshanos un par laikiem, kad cilveeka veel nebija. Viss ko mees varam ieguut ir zinaashanu druskas (arheologjija wink.gif )...Un visas shiis teorijas tomeer ir tikpat iespeejamas kaa kursh katrs fantaazijas darbs smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 30.12.2004 22:30
Raksts #43


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Varu pateikt. Japalasa Silmarills un jasaprot to ka Numenora ir Atlantīda Utt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cemical
iesūtīt 04.01.2005 15:51
Raksts #44


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.05



He! Nejaushi uzduuros shai lapai..
Interesantas teemas juus Te apskataat..

Par Atlantiidu, kaa jau vairums te teica ir duadz viedoklju, taapar arii par visaadaam citaadaam paraadiibaam, pasaules briinumiem, kas tieshaam ir reti izskaidrojami..

Pakene: Taa graamata tieshaam ir ljoti laba.. (Ernsts Muldashovs - "No kurienes mees esam ceelushies").. Es to izlasiiju liidz kaut kaadai 400 Lpp.. Un nopirku naakamo graamatu - "Dievu pilseetas mekleejumos - I - Seno Cilveeku tragjiskais veestiijums") Vakar izlsaiiju pirmaas 70 lpp.. Vinjsh tur par piramiidaam un visu ko citu saak peetiit..

Taa par Atlantiidu.. Es uzskatu, ka taa noteikti pastaaveeja, un teishaam pirms mums ir bijushi daudz attiistiitaaka civilizaacija, kas ir izskaidrojams tieshi ar neizskaidrojamajiem pasuales biinumiem.. Citaats no E.M.graamatas :"Veel aizvien ar muusu pasaules tehnologjijaam nav iespeejams uzcelt tik preciizu eeku , kaadas ir piramiidas. Nav iespeejams salikt tik lielus akmenjus tik preciizi, lai stap tiem mevareetu pat nazha asmeni iebaazt.." (droshi vien E.M shajaa vietaa nedaudz paarspiilee)..
Visticamaak, ka Atlanti, kas dziivoja atlantiidaa, to pashi nopostiija, jo bija saakushi dziivot ljauno speeku labaa.. taa teikt ljaunaas energjijas, jeb (ljaunaa virzienaa roteejoshie, torsiona lauki) bija njeemushi virsroku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 08.01.2005 22:43
Raksts #45


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



CITĀTS(Aijux @ 13.12.2003 22:56)
Tie maiji bija citplanētieši, kuri atkal aizlidoja, kad mūsu tizlā tautiņa sāka attīstīties.... Nu kur es to izrāvu....  laughing.gif
*



Maiji jau nu noteiktinebija citplaneetieshi :blink:
Vinji bija sena u izgliitota tauta smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 27.01.2005 09:12
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Neviens nevar pierādīt, ka tāda ir bijusi, taču gribētos ticēt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 05.02.2005 21:11
Raksts #47


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



CITĀTS(·spid· @ 13.12.2003 23:16)
mees shaa wai taa to pasaules galu nepiedziiwosim! & kas taas pa muljkjiibaam par zilu pukjiiti?!

starp citu, man shis pawediens bija pasleepies... tikai taga peec foruma atrubiishanaas man winjsh uzradaas! maiji.... getlost.gif
*
diemzel piedzivosim, jo zinatnieki saka, ka pec 20 gadiem saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas globalas sasilsanas rezultata...taka izbaudiet dzivi...kamer varat!!! grin.gif

runajot par Atlantidu...
Vācu fiziķis Kristiāns Hībšers sagrāvis amerikāņu arhitekta Roberta Sārmesta ilūziju, ka viņam izdevies starp Vidusjūras salu Kipru un Sīriju atrast teiksmaino Atlantīdas pilsētu, kura senā pagātnē nogrimusi dzelmē. Tikai dažas dienas pēc ASV pētnieka paziņojuma vācietis nācis klajā ar skaidrojumu, ka aizdomīgie veidojumi jūras dibenā nav pazudusī pilsēta, bet gan simt tūkstošus gadu veci zemūdens vulkāni, kas izšļāc dubļus.

Hamburgas Jūras un atmosfēras zinātņu centra darbinieks K.Hībšers ziņoja par saviem secinājumiem laikrakstam Frankfurter Allgemeine Zeitung pēc tam, kad kopā ar diviem nīderlandiešu kolēģiem izpētīja vietu, ko R.Sārmests uzdevis par Atlantīdu. 28 gadus vecais amerikānis apgalvoja, ka Vidusjūrā apmēram pusotra kilometra dziļumā un 80 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Kipras uzgājis cilvēka veidotas celtnes. To vidū esot trīs kilometrus garš mūris. Arī visa apkārtne perfekti atbildusi filosofa Platona mītiskās pilsētas aprakstam.

Taču eiropiešu ekspedīcija šajā vasarā atvēsinājusi R.Sārmestu. Ar skaņas signāla iekārtām un videokamerām izpētot dzelmi, viņi nonāca pie slēdziena, ka visi amerikāņa uzrādītie objekti ir dabas veidoti. "Mūsu iekārtas spēj ielūkoties vairākus simtus metru zem ūdens. Tur ir tikai dubļi," laikrakstam teica K.Hībšers. Savukārt "mūris" esot garš dubļu paugurs, kuru līdzīgu cilvēka veidojumam padarījusi gara vulkāna smaile. Tā nolūzusi, iespiežot dziļu vagu paugura malā.

Saskaņā ar citām teorijām plūdu nogremdētā civilizācija esot mitinājusies Dienvidķīnas jūrā, pie Azoru salām, Egejas jūrā vai Atlantijas okeānā. Grieķu mitoloģijā teikts, ka Atlantīda gāja bojā, jo Zevs to sodīja par alkatību un pagrimumu. Pilsēta esot iznīcināta pirms 11 tūkstošiem gadu. Zinātnieki atgādina, ka tolaik beidzies pēdējais ledus laikmets un globālais jūras līmenis pasaulē cēlies par 120—130 metriem.

Šo rakstu rediģēja dzindzins: 05.02.2005 21:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debby_off_end
iesūtīt 05.02.2005 21:27
Raksts #48


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04



CITĀTS(dzindzins @ 05.02.2005 21:11)
CITĀTS(·spid· @ 13.12.2003 23:16)
mees shaa wai taa to pasaules galu nepiedziiwosim! & kas taas pa muljkjiibaam par zilu pukjiiti?!

starp citu, man shis pawediens bija pasleepies... tikai taga peec foruma atrubiishanaas man winjsh uzradaas! maiji.... getlost.gif
*
diemzel piedzivosim, jo zinatnieki saka, ka pec 20 gadiem saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas globalas sasilsanas rezultata...taka izbaudiet dzivi...kamer varat!!! grin.gif

runajot par Atlantidu...
Vācu fiziķis Kristiāns Hībšers sagrāvis amerikāņu arhitekta Roberta Sārmesta ilūziju, ka viņam izdevies starp Vidusjūras salu Kipru un Sīriju atrast teiksmaino Atlantīdas pilsētu, kura senā pagātnē nogrimusi dzelmē. Tikai dažas dienas pēc ASV pētnieka paziņojuma vācietis nācis klajā ar skaidrojumu, ka aizdomīgie veidojumi jūras dibenā nav pazudusī pilsēta, bet gan simt tūkstošus gadu veci zemūdens vulkāni, kas izšļāc dubļus.

Hamburgas Jūras un atmosfēras zinātņu centra darbinieks K.Hībšers ziņoja par saviem secinājumiem laikrakstam Frankfurter Allgemeine Zeitung pēc tam, kad kopā ar diviem nīderlandiešu kolēģiem izpētīja vietu, ko R.Sārmests uzdevis par Atlantīdu. 28 gadus vecais amerikānis apgalvoja, ka Vidusjūrā apmēram pusotra kilometra dziļumā un 80 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Kipras uzgājis cilvēka veidotas celtnes. To vidū esot trīs kilometrus garš mūris. Arī visa apkārtne perfekti atbildusi filosofa Platona mītiskās pilsētas aprakstam.

Taču eiropiešu ekspedīcija šajā vasarā atvēsinājusi R.Sārmestu. Ar skaņas signāla iekārtām un videokamerām izpētot dzelmi, viņi nonāca pie slēdziena, ka visi amerikāņa uzrādītie objekti ir dabas veidoti. "Mūsu iekārtas spēj ielūkoties vairākus simtus metru zem ūdens. Tur ir tikai dubļi," laikrakstam teica K.Hībšers. Savukārt "mūris" esot garš dubļu paugurs, kuru līdzīgu cilvēka veidojumam padarījusi gara vulkāna smaile. Tā nolūzusi, iespiežot dziļu vagu paugura malā.

Saskaņā ar citām teorijām plūdu nogremdētā civilizācija esot mitinājusies Dienvidķīnas jūrā, pie Azoru salām, Egejas jūrā vai Atlantijas okeānā. Grieķu mitoloģijā teikts, ka Atlantīda gāja bojā, jo Zevs to sodīja par alkatību un pagrimumu. Pilsēta esot iznīcināta pirms 11 tūkstošiem gadu. Zinātnieki atgādina, ka tolaik beidzies pēdējais ledus laikmets un globālais jūras līmenis pasaulē cēlies par 120—130 metriem.
*



20 gadi? huh.gif
Es negribu mirt!!
Kāpēc nevar mirt nākamā paaudze?!! mad.gif whistling.gif laughing.gif esmu ļauna.. whistling.gif
Bet zinātnieki taču pateica,ka Atlantīda ir Īrija!!Ko jūs te vel visu pārspriežat?! :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 05.02.2005 21:38
Raksts #49


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



CITĀTS(Debby_off_end @ 05.02.2005 21:27)
CITĀTS(dzindzins @ 05.02.2005 21:11)
CITĀTS(·spid· @ 13.12.2003 23:16)
mees shaa wai taa to pasaules galu nepiedziiwosim! & kas taas pa muljkjiibaam par zilu pukjiiti?!

starp citu, man shis pawediens bija pasleepies... tikai taga peec foruma atrubiishanaas man winjsh uzradaas! maiji.... getlost.gif
*
diemzel piedzivosim, jo zinatnieki saka, ka pec 20 gadiem saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas globalas sasilsanas rezultata...taka izbaudiet dzivi...kamer varat!!! grin.gif

runajot par Atlantidu...
Vācu fiziķis Kristiāns Hībšers sagrāvis amerikāņu arhitekta Roberta Sārmesta ilūziju, ka viņam izdevies starp Vidusjūras salu Kipru un Sīriju atrast teiksmaino Atlantīdas pilsētu, kura senā pagātnē nogrimusi dzelmē. Tikai dažas dienas pēc ASV pētnieka paziņojuma vācietis nācis klajā ar skaidrojumu, ka aizdomīgie veidojumi jūras dibenā nav pazudusī pilsēta, bet gan simt tūkstošus gadu veci zemūdens vulkāni, kas izšļāc dubļus.

Hamburgas Jūras un atmosfēras zinātņu centra darbinieks K.Hībšers ziņoja par saviem secinājumiem laikrakstam Frankfurter Allgemeine Zeitung pēc tam, kad kopā ar diviem nīderlandiešu kolēģiem izpētīja vietu, ko R.Sārmests uzdevis par Atlantīdu. 28 gadus vecais amerikānis apgalvoja, ka Vidusjūrā apmēram pusotra kilometra dziļumā un 80 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Kipras uzgājis cilvēka veidotas celtnes. To vidū esot trīs kilometrus garš mūris. Arī visa apkārtne perfekti atbildusi filosofa Platona mītiskās pilsētas aprakstam.

Taču eiropiešu ekspedīcija šajā vasarā atvēsinājusi R.Sārmestu. Ar skaņas signāla iekārtām un videokamerām izpētot dzelmi, viņi nonāca pie slēdziena, ka visi amerikāņa uzrādītie objekti ir dabas veidoti. "Mūsu iekārtas spēj ielūkoties vairākus simtus metru zem ūdens. Tur ir tikai dubļi," laikrakstam teica K.Hībšers. Savukārt "mūris" esot garš dubļu paugurs, kuru līdzīgu cilvēka veidojumam padarījusi gara vulkāna smaile. Tā nolūzusi, iespiežot dziļu vagu paugura malā.

Saskaņā ar citām teorijām plūdu nogremdētā civilizācija esot mitinājusies Dienvidķīnas jūrā, pie Azoru salām, Egejas jūrā vai Atlantijas okeānā. Grieķu mitoloģijā teikts, ka Atlantīda gāja bojā, jo Zevs to sodīja par alkatību un pagrimumu. Pilsēta esot iznīcināta pirms 11 tūkstošiem gadu. Zinātnieki atgādina, ka tolaik beidzies pēdējais ledus laikmets un globālais jūras līmenis pasaulē cēlies par 120—130 metriem.
*



20 gadi? huh.gif
Es negribu mirt!!
Kāpēc nevar mirt nākamā paaudze?!! mad.gif whistling.gif laughing.gif esmu ļauna.. whistling.gif
Bet zinātnieki taču pateica,ka Atlantīda ir Īrija!!Ko jūs te vel visu pārspriežat?! :blink:
*

neko darit....tapec mes mirsim, ka Tu esi ljauna!!! grin.gif nu varbut tas kartejais fufelis, bet neizskatas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 16.03.2005 20:32
Raksts #50


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Piedotiet nevarēju visu izlasīt. whistling.gif Esmu lasījusi par Atlantīdu.Tie laikam bija Uguns kristāli.Pašā vidū pilsētai bija ūdens dieva Poseidona templis.viņa esot nogrimusi kristālu enerģijas dēļ.Un vēl ir atrastas mūru paliekas Ķīnas apkaimē,domājams,no Atlantīdas.Un zinātnieki vēl domā,ka Atlantīda ir bijusi pie Ēģiptes.


Atnākšu vēlāk.nav laika.

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 16.03.2005 20:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 13.04.2005 16:35
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Vispār ir daudz visdažādāko spriedumu vai tā ir pastāvējusi vai nav, pirmais kas radīja šo nostāstu bija ''kaut kāds'' grieķu filozofs (atvainojos par dažu svarīgu faktu aizmiršanu, taču tā sagadījās... rolleyes_a.gif , prātā tikko ienāca doma ka tas laikam bija Platons vai Plātons... nav ne jausmas kā to raksta). Viņš to dzirdējis no sviem senčiem (atkal atvainojos- runa gāja par vevtēviem, vecvectēviem un vecvectēviem...) kas savkārt to bija dzirdējuši no Ēģiptiešu priesteriem. Atlantīdieši ir bijuši ļoti augstu attīstīta civilizācija, taču kad viņi vēlējušies uzkundzēties citām civilizācijām un sagrābt varu (domāju ka te runa iet par Vidusjūru) dievi viņus sodījuši... (daudziem patīk iespraucināt vārdu ''Dievi'') vispirms biju postoša zemestrīce un tad salu appludinājuši jūras ūdeņi. Tie kas paspējuši izglābties devušies uz Ēģipti...

Zinu ka kaut kas uz to pusi ir bijis visās grāmatās ko esmu lasījusi... Patiesībā tas ir diezgan ticami jo ir daudz patiesu faktu. Pirms ilga laika (šeit es domāju pirms mūsu ēras) Krētas salā notika zemestrīce (to laikam izraisīja vulkāna izvirdums), domāju ka daudzi varētu būt par to dzirdējuši, tādā veidā tika iznīcināta Krētas salas civilizācija. Nu un pēc tam arī radās grieķu ''tauta''. Pateicoties tai zem ūdens tika appludinātas salas (jebšu tikai viena), nu un tā arī varēja būt tā Atlantīda.

Lūgšu piedošanu par visām tām neskaidrībām, taču sen nēsmu par viņu neko lasījusi un neviens arī nav atgādinājis. Patiesība pastāv vairākas vietas kur pēc zinātnieku uzskatiem varēja atrasties Atlantīda, taču vairāk centos pievērst jūsu uzmanību pirmajam avotam. Protams arī saistībā ar to ir dažas neskaidrības, piemēram ar ēģiptiešu ''rakstītāju'' kas sajaucis 1000 ar 100 un tāpēc varēja rasties dažas neprecizitātes, bet aptuveni tā... varbūt tad kad tikšu pie grāmatas uzrakstīšu vairāk un tiešāk thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 13.04.2005 16:51
Raksts #52


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Lūk ko es atradu:

Saskaņā ar leģendām bagātā valsts Atlantīda atradās uz lielas salas, kas nogrima zemestrīces laikā 9. gadu tūkstotī pirms mūsu ēras. Kipras arheologi pret atklājumu izturas skeptiski. Arī pats zinātnieks pagaidām nevar sniegt konkrētus pierādījumus par salas eksistenci, jo seno ēku drupas ir pārklājusi vairākus metrus bieza nogulšņu kārta. Taču netiešie pierādījumi, pēc zinātnieka teiktā, ir vairāk nekā pārliecinoši. Jāpiebilst, ka tieši Platona dialogi daudzus pētniekus pamudinājuši meklēt pazudušo salu. Pēc filozofa rakstītā, Atlantīda atradusies pretī Gibraltāra jūras šaurumam. Tādēļ sala vairākkārt meklēta Atlantijas okeānā pie Azoru salām vai Īrijas.

.

Kā citiem liekas? unsure.gif

Šo rakstu rediģēja Tuziks: 13.04.2005 16:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 13.04.2005 16:57
Raksts #53


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Lūk aptuveni tas arī ir tas par ko esmu lasījusi. Un pareiz, Atlantīda ir arī ļoti čakli meklēta Atlantijas okeānā. Vēl ir dzirdēta lieta par kaut kādiem Hērakla vārtiem, tikai aizmirsu kur tie atrodas. Tieši tās ir vietas kur pārsvarā meklē zudušo Atlantīdu, tas ir gan Egejas, gan Vidusjūrā, kā arī Atlantijas okeānā... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 30.06.2005 07:47
Raksts #54


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



nu taatad cik es zinu, shame veel dziiva un dus kaut kur netaalu no portugaales krastiem, vai zem austraalijas...

un uz taas dziivoja cilveeku rase, kas paglaabaas no lielajiem pasaules pluudiem... vinji maaceeja peldeet...PATIESHAAm peldeet, tjip vinji dziivoja uudenii....un vinjiem bija taads janciigs deguns, ausis...dzimum orgaani....
aa un itkaa bija transeksuaali.. tas ir, ka pashi vareeja radiit jaunu " naaciju".
un tad shamie nogrima...

Šo rakstu rediģēja Sindra: 30.06.2005 08:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scell_x
iesūtīt 21.08.2005 10:33
Raksts #55


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05
Kur: Cūkkārpas gaitenjos meklee Piivzu, lai "pateiktos" par "laipno" sagaidiishanu



Vienalga, vai pilsēta eksistē, vai nē, bet tā ir laba leģenda un tēma grāmatām un stāstiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kerry_ks
iesūtīt 30.10.2005 13:56
Raksts #56


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.05
Kur: Rosos virtuvē gatavojot vienu no māsas Ragastes sviestainajām receptēm



CITĀTS(dzindzins @ 05.02.2005 22:11) *
diemzel piedzivosim, jo zinatnieki saka, ka pec 20 gadiem saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas globalas sasilsanas rezultata...taka izbaudiet dzivi...kamer varat!!! grin.gif

Arī es esmu lasījusi par šādu versiju, zinātnieki esot izsecinājuši to, ka ik pēc apm. 22 tūkst. gadu notiek zemeslodes magnētisko polu novirzīšanās līdz ar to mainās viss klimats un notiek lielas pārmaiņas, kas varētu izraisīt apokalipsi.Un iemesls kāpēc notiek šāda polu novirzīšanās ir saistīta ar zemeslodes laikmeta maiņu, kas arī notiek ik pēc 22 tūkst. gadu. Jau 80-tajos gados sākās zemes ieiešana Ūdensvīra laikmetā.
Tas izpaužas ar acīm redzamajām klimata izmaiņām, kas saasinās arvien vairāk, piem. tik ļoti biežās un neparasti spēcīgās vētras, kā arī visu cilvēku un līdz ar to sabiedrības ''neprātu'', par ko liecina 80-to gadu beigās notikusī perestroika(kam sekoja dižās PSSR sabrukums), kā arī straujais, pēkšņais tehnoloģiju uzplaukums(tieši ap 80-tajiem gadiem parādījās pirmie nopietnie datori, bez kuriem mūsdienās savu ikdienu iedomāties nevaram).

Tātad tas, ka kaut kas tuvākajā laikā neglābjami manīsies ir acīmredzams, tikai nav skaidrs vai tas būs sākums kaut kam jaunam, nezināmam.

Arī par iepriekš izteiktajām versijām, par to kur atrodas šī senā civilizācija-Atlantīda, esmu lasījusi.
Manuprāt visticamākās versijas par Atlantīdas atrašanos varētu būt tās, kuras apgalvo, ka Atlantīda atradusies kaut kur Vidusjūrā vai Egejas jūrā, vai arī Atlantijas okeāna vidusdaļā. Es visvairāk ticu pēdējai, jo, jau iepriekš tika izteikts minējums par to, ka drīz pēc Atlantīdas pazušanas Eiropā ir beidzies ledus laikmets un sākusies atsalšana, tas izskaidrojams ar to, ka Atlantīdas pazušana no Atlantijas okeāna vidusdaļas devusi vietu siltajai Golfa straumei, kas sākusi lēnām ''atkausēt'' ledus pārklāto Eiropu.

Tātad tieši pateicoties Senās civilizācijas pazušanai, uz Zemes ir sākusies jauna ēra.

Jāpiebilst, ka vēlāk Eiropas jaunās civilizācijas ļoti ātri attīstās un sasniedz jau daudz senāku civilizāciju attīstības līmeni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 30.10.2005 17:21
Raksts #57


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Lasīju pirms kāda laika tādu grāmatu The Atlantis blueprint, sarakstījuši R.Flem-Ath un C.Wilson.
Tur arī apskatītas iepriekš minētās teorijas, kā arī ja es nemaldos, šķiet zemeslodes poli jau ir mainījusi vietu (jāpārbauda...).
Taču šajā grāmatā man ļoti iepatikās versija par to, ka, ņemot vērā tieši pola fizisko novirzi (ne tikai magnetisko raksturu), kas balstās uz zemes garozas iespējamām nobīdēm, Atlantīda iespējams atrados šobrīd zem Antarktīdas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 31.03.2006 10:42
Raksts #58


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



jā ari es lasiju par Atlantidas iespejamību zem Antarktidas ledus kartas, bet kads zinātnieks kaut kur bermudu trijstura apvidu atklāja lielus radioaktivitates laukus kas formas zina atgadinaja piltuves vai lidojosos skivīšus, vel viņš izteicas ka radioaktivitate bijusi tik stipra itka zem ūdens pašā dziljākajā pazemē būtu spēkstacija.Viņš izteica domu ka tur varētu būt saglabājusies kāda no Atlantīdas varenajām ierīcem! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 17.04.2006 20:00
Raksts #59


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Jā ko tādu arī esmu dzirdējis.It kā ir bijusi kaut kāda atlantīda.Nu bet ja tā labi padomā tad es tam pats arī ticu ( tas ir Atlantīdai ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 20.05.2006 21:12
Raksts #60


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



20 gadi??? Nu beidz. Globālās sasilšanas rezultātā mainīsies Golfa straumes ietekme uz Klimatu Ziemeļeiropā un Austrumeiropā. Kūstot Ziemeļu ledus okeāna aisbergiem aukstās ūdens masas pārmāks Golfa un Rietumeiropas silto straumi tādējādi tā mainīs gan virzienu, gan arī savu temperatūru. Notiekot šādām pārmaiņām es jau minēju, ka atsevišķās Eiropas daļās klimats krasi mainīsies uz auksto pusi. Protams būs arī citi blakus efekti , kas balstās uz klimatu Ziemeļamerikā un Grenlandē.


Runājot par Atlantīdu. Esmu lasijis dažādas grāmatas ar dažādiem viedokļiem. Tas ir līdzīgi, kā ar Amazonēm. Vienā ceļojuma apraxtā , kas saraxtīts 1500 gados ir minētas amazones, kas itkā mitušas Amazones upes piekraste, bet savukārt grāmatā "Zelta Aunāda" kurā vēstīs par Sengrieķu varoņdarbiem un nedarbiem ir pieminēta Hērakla cīņa ar Amazonēm.. Sanāk, ka amazones ir mitušas arī Grieķijā...

Ej nu sazin kā tur bijis, bet vienu gan var pateikt --- Atlantīdas nav...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:03