Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mūsi divkājainie draugi..., padomājiet...
Hikari
iesūtīt 01.04.2005 07:33
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ziniet, es nesen runāju ar vienu ļoti gudru cilvēku. Viņš man iedeva šādu teoriju ar pierādījumiem:dzīvnieki, mirstot, uzņemas sava saimnieka nāvi kaut kādā veida saimnieku dziedinot... whistling.gif
Lūk arī pierādījums: Manai tantei nomira suns un saslima viņas vīrs ar ļoti smagu slimību, bet izdzīvoja un izveseļojās. Man nomira kaķis un saslima mamma, bet arī viss bija kārtībā. Mammas draudzenei nomira suns un viņa saslima, bet arī tagad viss ir kārtībā. Varbūt jau tā arī ir apstākļu sakritība, taču es par to stipri šaubos.
Kā domājat jūs?! Vai dzīvnireki ko tādu spēj?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Roviela
iesūtīt 01.04.2005 08:44
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Rowenny @ 01.04.2005 08:33)
Ziniet, es nesen runāju ar vienu ļoti gudru cilvēku. Viņš man iedeva šādu teoriju ar pierādījumiem:dzīvnieki, mirstot, uzņemas sava saimnieka nāvi kaut kādā veida saimnieku dziedinot... whistling.gif
Lūk arī pierādījums: Manai tantei nomira suns un saslima viņas vīrs ar ļoti smagu slimību, bet izdzīvoja un izveseļojās. Man nomira kaķis un saslima mamma, bet arī viss bija kārtībā. Mammas draudzenei nomira suns un viņa saslima, bet arī tagad viss ir kārtībā. Varbūt jau tā arī ir apstākļu sakritība, taču es par to stipri šaubos.
Kā domājat jūs?! Vai dzīvnireki ko tādu spēj?!
*

Klau, Tev nesanāk otrādi? "Nomira suns un saslima vīrs" - tas ir - suns nomirstot atdeva nāvi vīram un tāpēc tas saslima? Tā sanāk!
Ja būtu - vīrs ir slims, tad saslimst suns un nomirst, un vīrs izveseļojas, tad jā, tad to varētu kaut kā tā saukt...
Tiesa, es itin nemaz tam neticu. Nē, manuprāt, tāda lieta nav iespējama. Ir man bijuši visādi dzīvnieki, nekad nekas tamlīdzīgs nav noticis. Un nevienam no kaimiņiem un maniem paziņām arī nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 01.04.2005 19:55
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



CITĀTS(Roviela @ 01.04.2005 09:44)
Klau, Tev nesanāk otrādi? "Nomira suns un saslima vīrs" - tas ir - suns nomirstot atdeva nāvi vīram un tāpēc tas saslima? Tā sanāk!
Ja būtu - vīrs ir slims, tad saslimst suns un nomirst, un vīrs izveseļojas, tad jā, tad to varētu kaut kā tā saukt...
Tiesa, es itin nemaz tam neticu. Nē, manuprāt, tāda lieta nav iespējama. Ir man bijuši visādi dzīvnieki, nekad nekas tamlīdzīgs nav noticis. Un nevienam no kaimiņiem un maniem paziņām arī nē.
*



Sanāk vēl tā,ka suns pats to slimību uzsūta. Nesanāk sakarīgi , mīļā sirds. wink.gif

Šo rakstu rediģēja Tuziks: 01.04.2005 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 02.04.2005 23:06
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



hmm vai jus zinajat ka visi kakji, sunji un citi dzivnieki ir iemesls musu slimibam? ja taa ir! mes nemaz nepamanam to... vinji ir parazitu iemiesojumi... (lai cik bedigi tas ir) un vai esat pamanijushi ka shie dzivniecinji mus kontrole???????? tu nopirksi labak savam kakjim eest neka sev! tu darisi daudz ko lai tikai vinsh butu apmierinats, redziet vinji pieradina muus! un ir pieradits ka vinji uzsuuc musu negativo energiju un barojas no tas (velak atdodot to mums atpakal) vispar dzivnieki (majas) ir loti slikti! tikai vinji ir jau parak pieradinajushi muus...
kakjim ir jabut kuti kert peles, nevis majas tava klepi, sunim ir jasarga maja nevis jagulj tava gulta!
bet par to ko tu tur runaji... nuu manuprat neizklausas ticami! varbut taa ir tikai sagadishanas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 03.04.2005 12:17
Raksts #5


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



CITĀTS
Ziniet, es nesen runāju ar vienu ļoti gudru cilvēku. Viņš man iedeva šādu teoriju ar pierādījumiem:dzīvnieki, mirstot, uzņemas sava saimnieka nāvi kaut kādā veida saimnieku dziedinot... 
Lūk arī pierādījums: Manai tantei nomira suns un saslima viņas vīrs ar ļoti smagu slimību, bet izdzīvoja un izveseļojās. Man nomira kaķis un saslima mamma, bet arī viss bija kārtībā. Mammas draudzenei nomira suns un viņa saslima, bet arī tagad viss ir kārtībā. Varbūt jau tā arī ir apstākļu sakritība, taču es par to stipri šaubos.
Kā domājat jūs?! Vai dzīvnireki ko tādu spēj?!

Man gan liekas ka tā arī ir sagadīšanās whistling.gif .
CITĀTS
hmm vai jus zinajat ka visi kakji, sunji un citi dzivnieki ir iemesls musu slimibam? ja taa ir! mes nemaz nepamanam to... vinji ir parazitu iemiesojumi... (lai cik bedigi tas ir) un vai esat pamanijushi ka shie dzivniecinji mus kontrole???????? tu nopirksi labak savam kakjim eest neka sev! tu darisi daudz ko lai tikai vinsh butu apmierinats, redziet vinji pieradina muus! un ir pieradits ka vinji uzsuuc musu negativo energiju un barojas no tas (velak atdodot to mums atpakal) vispar dzivnieki (majas) ir loti slikti! tikai vinji ir jau parak pieradinajushi muus...
kakjim ir jabut kuti kert peles, nevis majas tava klepi, sunim ir jasarga maja nevis jagulj tava gulta!
bet par to ko tu tur runaji... nuu manuprat neizklausas ticami! varbut taa ir tikai sagadishanas....

Varbūt tu vnk pārspīlē(a varbūt man tā liekas tāpēc ka viņus es ļoti mīlu grin.gif ),bet par to kotrolēšanu varbūt ir taisnība,bet citādā veidolāa rolleyes_a.gif .

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 03.04.2005 12:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Unicorn
iesūtīt 03.04.2005 12:58
Raksts #6


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.05
Kur: whatever



protams, kaķi un suņi pārnēsā ne tikai parazītus, bet arī blusas... wink.gif
Rowenny, nezinu gan. tas jau līdzinās mānticībai, un es nepiederu pie māņticīgajiem! wink.gif tas ir tas pats, kas "melns kaķis pārskrēja pār ceļu, nelaime būs!"
manai omei kaķis nomira. nē, veselība neuzlabojās :wink2:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 03.04.2005 13:08
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



nu ne jau es to izdomaju... man ir viens pazinja (dziednieks, kas patiesham ir palidzejis, man un citiem radiem, kad vinjiem ir slikti) ir vairakas gramatas par to cik vinji ir kaitigi. Man pashai ir loti zheel, jo man bija 2 kakji, vienu mes iemidzinajam crying.gif nu jaa masai palika labak, bet man ir tik zheel!
un ari tas ka, kad mees Tanciti iemidzinajam, es biju tik dusmiga uz gimeni un visiem parejiem, un viss tikai kakja deelj? es lamajos uz masu un tikai kakja delj? ehh crying.gif man tomer vinju gribas atpakal!
p.s. nekad nelieciet seju pie kakja! jo vinsh mazgajas (ar meli, kura pirms tam bija vinja mute, tatad paraziiti) kakju kazhoki isteniba ir netiri... loti.. lai cik balts neizsktas! varbut ja jus vinjam dodat pret tarpu zales un barojiet labi, tad varbut... tas attiecinams ari uz sunjiem! isteniba uz visiem majdzivniekiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 03.04.2005 17:01
Raksts #8


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Nez nez nez.
Domu spēks - nu ok, bet šitas jau ir pārāk nedefinēti un neloģiski.

Nesaprotu pavediena nosaukumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 03.04.2005 17:17
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



nujaa....man arii iisti neliekas , ka tas taa wareetu buut....domaaju, ka sakritiiba,njez...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.04.2005 18:12
Raksts #10


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Unicorn @ 03.04.2005 13:58)
protams, kaķi un suņi pārnēsā ne tikai parazītus, bet arī blusas...  wink.gif
Un kas, tavuprāt, ir blusas, ja ne parazīti? tongue.gif

CITĀTS(gride @ 03.04.2005 14:08)
nu ne jau es to izdomaju... man ir viens pazinja (dziednieks, kas patiesham ir palidzejis, man un citiem radiem, kad vinjiem ir slikti) ir vairakas gramatas par to cik vinji ir kaitigi. Man pashai ir loti zheel, jo man bija 2 kakji, vienu mes iemidzinajam crying.gif nu jaa masai palika labak, bet man ir tik zheel!
un ari tas ka, kad mees Tanciti iemidzinajam, es biju tik dusmiga uz gimeni un visiem parejiem, un viss tikai kakja deelj? es lamajos uz masu un tikai kakja delj? ehh crying.gif man tomer vinju gribas atpakal!
p.s. nekad nelieciet seju pie kakja! jo vinsh mazgajas (ar meli, kura pirms tam bija vinja mute, tatad paraziiti) kakju kazhoki isteniba ir netiri... loti.. lai cik balts neizsktas! varbut ja jus vinjam dodat pret tarpu zales un barojiet labi, tad varbut... tas attiecinams ari uz sunjiem! isteniba uz visiem majdzivniekiem.
laughing.gif MAUHAHAHAAAA!!! Tādu muļķību dēļ kaķus iemidzināt! HAHAHAHAAA!!!

Bwah, TIK netīri jau viņi nav. Ļoti iespējams, ka tu pati šad tad esi netīrāka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.04.2005 11:29
Raksts #11


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Tuziks @ 01.04.2005 19:55)
Sanāk vēl tā,ka suns pats to slimību uzsūta. Nesanāk sakarīgi , mīļā sirds.  wink.gif
*

Stulbums!!! getlost.gif Tā tiešām sanāk... laughing.gif Sorry... blush.gif Tas bija domāts citādi, bet es drukāju milzu ātrumā. blush.gif
Saslima vīrs un pēc tam suns...suns nomira, vīrs izdzīvoja... tā laabāk?! huh.gif blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 06.04.2005 23:01
Raksts #12


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Rowenny @ 04.04.2005 12:29)
Stulbums!!! getlost.gif  Tā tiešām sanāk... laughing.gif  Sorry... blush.gif  Tas bija domāts citādi, bet es drukāju milzu ātrumā.  blush.gif
Saslima vīrs un pēc tam suns...suns nomira, vīrs izdzīvoja... tā laabāk?! huh.gif  blush.gif
Tādā gadījumā stingri iesaku uzrakstīt, pārlasīt, pārlasīt vēl, pārrakstīt tā, lai var saprast, pārlasīt, un tikai tad iesūtīt.

Tik un tā - BS.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 07.04.2005 07:23
Raksts #13


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Šitādām lietām es īpaši neticu...kaut kā liekas biošķi neiespējami... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 09.04.2005 11:43
Raksts #14


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(The angel of darknes @ 07.04.2005 07:23)
Šitādām lietām es īpaši neticu...kaut kā liekas biošķi neiespējami... whistling.gif
*

ест многа вещеи на свете, друк Горацио, что и неснилась нащим мудрецам...
It tāds teiciens... wink.gif Takā, nevajag būt tik skeptiskai... whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 09.04.2005 11:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 09.04.2005 12:03
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



CITĀTS(Shadowstalker @ 03.04.2005 18:12)
laughing.gif MAUHAHAHAAAA!!! Tādu muļķību dēļ kaķus iemidzināt! HAHAHAHAAA!!! 

Bwah, TIK netīri jau viņi nav. Ļoti iespējams, ka tu pati šad tad esi netīrāka.
*


vari njirgt ciiik vien veelies! tongue.gif bet vai esi palasijis kadu gramatu kur viss ir pateikts...? diez vai! un tas nav viena vai divu cilveku izdomats, tas jau sen, sen ir pieradits, tikai neviens par to neliekas nezinis...
taa jau visiem liekas ka tie dzivniecinji sveeti un nevainigi, bet taa nav devil.gif

Šo rakstu rediģēja gride: 09.04.2005 12:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 09.04.2005 12:11
Raksts #16


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nu nevienu nopietnu grāmatu, kuru būtu sarakstījis nopietns zinātnieks, neesmu redzējis un dzirdējis par tādu arī neesmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 09.04.2005 12:12
Raksts #17


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



CITĀTS(gride @ 02.04.2005 23:06)
hmm vai jus zinajat ka visi kakji, sunji un citi dzivnieki ir iemesls musu slimibam? ja taa ir! mes nemaz nepamanam to... vinji ir parazitu iemiesojumi... (lai cik bedigi tas ir) un vai esat pamanijushi ka shie dzivniecinji mus kontrole???????? tu nopirksi labak savam kakjim eest neka sev! tu darisi daudz ko lai tikai vinsh butu apmierinats, redziet vinji pieradina muus! un ir pieradits ka vinji uzsuuc musu negativo energiju un barojas no tas (velak atdodot to mums atpakal) vispar dzivnieki (majas) ir loti slikti! tikai vinji ir jau parak pieradinajushi muus...
kakjim ir jabut kuti kert peles, nevis majas tava klepi, sunim ir jasarga maja nevis jagulj tava gulta!
bet par to ko tu tur runaji... nuu manuprat neizklausas ticami! varbut taa ir tikai sagadishanas....
*


eee...dziivnieki pieradina muus???? par ko tu runaa? huh.gif cilveeks jau ir tas "gudrais", kursh uzskatiija par nepiecieshamu dziivniekus pieradinaat.
bet ja reiz tu esi sew iegaadaajies dziivnieku, skaidrs, ka taws pienaakums ir par vinju ruupeeties. tieshaam nesaprotu par ko tu runaa.
un manupraat dziivnieki "nebarojas" no muusu negatiivaas energjijas. cik man zinaams, vinji sniedz tikai miiljumu un labas emocijas.

Rowenny, es neticu, ka dziivnieki speej noveerst naavi.
zinu tikai, ka kakjis var noveerst veedersaapes. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 09.04.2005 12:45
Raksts #18


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



a, jaa... par taam veedersaapeem tas ir tiesa... vienai vecmaaminjas draudzenei kaut kaadas tur probleemas ar kungji , un vinjai kakijs naaca uz veedera ta kaa maseeja (nu, tjipa miiciija ar kjepinjaam un vnk guleeja), un uzminiet, kas notika? vinjai (laikam )beidzaas taas brobleemas...palika labaak...
tagad gan tas runcis nomiris sad.gif , un par pashu saimnieci ar nezinu... unsure.gif

bet tam, ka suns nomira viira vietaa gan neticu, tapee, tad jau iznaak, ka tad kad katrs nomirst vinjsh nomirst kaada vietaa... nu piem, vecmaaminjai aizgaaja Rizhiks, nu vnk aizgaaja kaut kur nomirt (jo kakiji taa dara, un netikai kakiji)... bet vinjsh gaaja aaraa un tuseejaas ar seetas kakijiem, un nekaac jaunais jau arii nebija...ta kaa... nu vnk drusku nestabila teorija...

bet tas, ka dziivnieki ir tik slikti jau arii manupraat nav taisniiba... un visticamaak, tai maasai bija alergjija... manai draudzenei arii ir kakijs, bet vinjai laikam buus jaadod prom, tapee, ka vinjas mammai alergjija... un iemidzinaat vinja gan to kakiju nekaadaa gadiijumaa netaisaas...

un nevar teikt, ka tu lamaajies ar maasu "tikai kakija" deelj! tapee, ka vinjsh taksh arii ir dziiviibinja... un dziiviibai peec manaam domai tomeer ir vislielaakaa veertiiba... ta kaa nebija labi, ka juus vinju taa iemidzinaajaat...es nekad nevareetu iemidzinaat savu kakiju... no way... bet vism labi, ka juus to kakiju iemidzinaajaat, nevis kaut kur pametaat...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 10.04.2005 11:23
Raksts #19


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



redziet kakjishi milji, sunishi milji protams vinji jau to neapzinas, bet cilvekiem tads zhelums iemetas! atliek vinja panjaudet, pakvekshket un cilveks jau vinjam izdabas! cilvekam tikai LIEKAS ka vinji ir bezpalidzigi, bet vinju vieta ir savvalja, vinji pashi mak par sevi paruupeties! mes vinjiem dodam tikai ertibas...

lai gan tagad saprotu! es taa kakja delj nostajos pret savu masu! vai tad tas ir normali! aizvainot masu un nolamat vinju tikai kakja delj, kuram isteniba ir vienalga!?

manai masai nu noteikti nav alergija, tad jau vinjam abam ir?? vienkarshi to cilveki negrib un dazhi nespej saprast silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvekshkjis
iesūtīt 10.04.2005 11:45
Raksts #20


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 08.10.04



Gride, vai tu nekad neesi dzirdējusi iedalījumu mājdzīvnieki un savvaļas dzīvnieki. Kaķīši un sunīši lielāko ties ir ļoti attālinājušies no savvaļas senčiem. Lielā mērā ar cilvēka palīdzību. Tāpēc mums ir par viņiem jārūpējas. Tas, ko es gribēju pateikt ir viņu vieta VAIRS nav savvaļā.

Otrkārt, mājdzīvnieki pavisam noteikti mūs nepaverdzina! (par šo jautājumu sīkākās detaļās neizplūdīšu).

Un tagad beidzot par tēmu. Dzīvnieki, manuprāt, neuzņemas saimnieka nāvi, lai gan nevar noliegt, ka viņi mums sniedz pozitīvas emocijas, spēj nomirināt un šādā veidā palīdz arī slimībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 13:17