Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Melnās un baltās nedeljas....Dienas??, ...
Winged
iesūtīt 22.02.2005 22:58
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



Hmm-ka ir ar jums?? Vai jums nešķiet,ka vienu briidi-nedēļu,mēnesi,kadam varbūt tikai dienu, jums neveicas?? sad.gif
Vai varbūt tiesi otrādi-noteiktu laiku ir tīrās veiksmes un izdevušies brīzi...? huh.gif Vai jus ticat tam,ka aiz sliktā nāk labais??
nju ceru,ka jautajumus sapratat un vareesiet padaliities pieredzee.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Shadowstalker
iesūtīt 22.02.2005 23:18
Raksts #2


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Pēc sliktā vienmēr nāk labais un otrādi. smile.gif

Dienas gadās mazāk veiksmīgas vai neveiksmīgas, gadās veiksmīgas un ļoti veiksmīgas. Bet es to nesaistu ar kādiem mistiskiem "laimes periodiem". Sakritības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 22.02.2005 23:18
Raksts #3


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Ideja ir forša grin.gif !

Ja kādu dienu esi nolēmis, ka neveicas, tad tā arī ir. Šodien to galvā ieņēma mana mamma, un es tā arī nesapratu, kur tad bija tās viņas neveiksmes. Secinājums: vērotājam no malas tas izskatās smieklīgi, jo par neveiksmēm jau esi sadomājies tieši tu!

Ir pāris dienas gadā, kad tiešām viss ir riktīgā d''''''.. pat ja tu centies sev ieskaidrot, ka tā nav! Ir daži traki piemēri... getlost.gif

Pārsvarā jau ir viss ok, un, pat ja dienas beigās viss noriebies -, tā nav dienas, bet tavas s'''''''''attieksmes vaina! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 22.02.2005 23:41
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Neuzskatu, ka ir tādas liktenīgās dienas, viss ir atkarīgs tikai no paša cilvēka. Ja viņš pats jūtas slikti, protams, ka neko labi nejutīsies un otrādi. Mmmmm... cilvēks ir spējīgs sevi psiholoģiski padarīt fiziski slimu, tātad, manuprāt, lielas problēmas nevarētu sagādāt arī `melno` radīšana, tad arī neveicas, te var filosofēt bez sava gala. Cilvēks daudz ko neapzināti dara, nav cilvēka bez problēmām un tas kā viņs tās uztver ir tikai viņa ziņā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elbereth Gilthon...
iesūtīt 23.02.2005 11:29
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.10.04



Man ir bijis periods, kad likās - esmu nolādēta. Bet tāpēc jau es nesāku tam ticēt. tas, vai diena izdodas, vai ne, ir atkarīgs no paša cilvēka un viņa garastāvokļa. Ja domā labas domas, tad viss būs forši!
Dienas notikumi nav atkarīgi no tā, cik melni sevi noskaņo. tas, kam jānotiek notiek vienalga. Ja cilvēks jūtas slikti, diena tik un tā būs slikta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 23.02.2005 13:21
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Man nav nekadu noteiktu diena vai meesessu kad man veiktos... :blink: Bet atceros vienu vieniigu nedeelu, kuaa man loti veicaas, jo viss ko skolaa es gribeju atuveni piebildiijas... Piemeeram, stundu izmainjas tongue.gif grin.gif ...Bet taa bija taada viena nedeelja... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 23.02.2005 15:48
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



Nju es nezinu-to nosaukt par sakritību,vai dzīves iekārtotību,bet man pavisam noteikti shadas nedeljas ir....100%,ka bec vienk debilas nedeljas nakama nedelja vai nu bus tikpat lielaa D....vai ari desmit reizes labaaka!!! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 23.02.2005 16:08
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



ehem pinch.gif šodien, man pinch.gif līdz 7 algebrā man pietrūka viens punkts pinch.gif un +es vēl sa````os ar senčiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 23.02.2005 16:15
Raksts #9


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



CITĀTS(storm`rasta @ 23.02.2005 17:08)
ehem pinch.gif šodien, man pinch.gif līdz 7 algebrā man pietrūka viens punkts pinch.gif un +es vēl sa````os ar senčiem
*



Man tā bija vakar....Ar visiem sa````os,dabuju vnk katastrofalas atzimes...Bessiii araa!!!! crying.gif getlost.gif ermm.gif Tapec ari uztaisiju sho pawedienu!! whistling.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 23.02.2005 22:11
Raksts #10


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



man vairaak patiik ideja ka peec sliktaa naak labais, jo launo neviesn negaida un vismaz es necenshos ieprieksh peredzet...
jaa gadaas ka iet labi un iet labi... un jaa - gribas ignoreet un palaist garaam slikto, bet ja ta dara, tad peecaak ir veel sliktaak un slikti ir ilgaak...
nee - es negaiduy slkitaas dienas un necenshos saskatiit sakariibas starp to kad ir labi un kad ir galiigi ````aa.
es to nemaz negribu zinat...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 24.02.2005 12:19
Raksts #11


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Lai vai kā nepūlētos, melnās strīpas mijas ar baltajām - dzīve ir kā zebra (nu labi pa vidam pavīd pelēkā krāsa). Man vismaz pagaidām nav veicies visu laiku nodzīvot baltajā joslā un reizēm pietiek ar pavisam nelielu mazumiņu, lai es justos kā ar ledainu ūdeni aplieta un parasti tad arī iesākas melnā strīpa, kad nemitīgi kaut kas noiet greizi, lai kā arī tu pūlētos. Tad atliek vienīgi domāt, ka nav ļaunuma bez labuma. laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 24.02.2005 12:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 01.03.2005 19:58
Raksts #12


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Tikai tu paats esi savas laimes kaleejs,tu izlem kaa tev klaaiseies,neviens cits,jo tu vadi sevi...Nekad netici visaam shitaam liktenja muljkiibaa un veksmeem un neveiksmeem,jo ir tikai labaaks vai sliktaaks...
UN ja tu visu dari labi tavaa dziivee nekad nebuus melno kraasu happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 02.03.2005 15:39
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



man wisas dienas ir weiksmiigas, bet meeneshA eigaas wiena obligaati ir slikta diena.. un tad atkal wisas dienas weiksmiigas.. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 14.03.2005 09:16
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Vo...shitajam gan es neticu...to visu, manupraat, tikai izdomaa visi tie horoskopu razhotaaji, lai piesaistiitu sev vairaak klientu...
Man liekas, ka ne jau tas nosaka muusu veiksmes un neveiksmes... ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 12.04.2005 14:27
Raksts #15


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ar mani tā ir bieži. Dažās dienās vienkārši todas sajūta, ka esi ar kreiso kāju no nepareizās gultas izkā````. Tas ļoti kaitina, jo kuŗš gan nevēlas, lai dzīvē ietu labi?!
Bet dažas dienas ir tik perfektas, ka škiet, ka pat lietus, sniegs, krusa un visi pretīgie laikapstākļi ir skaisti... whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 12.04.2005 14:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 12.04.2005 15:20
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Man melnās dienas ir rudenī, ziemā un pavasarī, bet baltās ir vasarā... laughing.gif grin.gif nu,labi, tik traki nav...bet ja godīgi, tad es tā īpaši nesekoju līdz un līdz šim nekādas dižās sakritības nēesmu ievērojusi...tikai to, ka skolas dienas ir melnas, tas gan... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 17.04.2005 12:07
Raksts #17


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Immortal @ 12.04.2005 15:20)
tikai to, ka skolas dienas ir melnas, tas gan... whistling.gif
*

Nu gan! Vai tad tik traki...? huh.gif Mjā, skolas dienas, īstenībā, mēdz būt melnas un drūmas, bet ne pavasarī, jo tad sirds ir viegla... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 18.04.2005 13:19
Raksts #18


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Man kaut kā tā lieta asociējas ar mīļākajām dienām nedēļā vai tavas horoskopa zīmes dienu... bet vispār ir tādas dienas nedēļā kas ir laimīgas kaut vai tāpēc ka ir mazāk stundu, mājasdarbu, skolotāji kas bieži slimo, vecākiem ir vairāk ko darīt un daudz brīva laika... arī tā var gadīties tongue.gif Un šādu dienu patiešām var neapstrīdami nosaukt par veiksmīgu...

Tādu dienu kas viscaur ir veiksmīga pateicoties sakritībām kas varbūt ir pilnīgi nesaistītas varu iedomāties tikai vienreiz, divreiz nu un varbūt vairāk reižu gadā... bet tādi veiksmīgi mēneši un gadi... tas manuprāt ir atkarīgs no mūsu skatījuma uz šiem notikumiem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 18.04.2005 15:59
Raksts #19


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Agrāk man bija ļoti "veiksmīgi" katram mēneša 9tie datumi. Tieši tajos datumos vairākus mēnešus pēc kārtas nekādīgi man neveicās. Tad sūdīgi, tad kaut kas slikts notika utt.

Vispār es nekam tāda neticu, ka ir kāds noteikts laika periods pēc kura kaut kas notiek. Tā ir sakritība, reizēm laba, reizēm ne tik laba.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 19.04.2005 08:31
Raksts #20


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Vispār tā ir. Vienu brīdi galīgi neveicas, bet drīz jau viss sāk iet uz augšu.Bet citādāk ju nevar būt.Vienmēr bēc sliktā kkad ir jānāk kkam labam.Tas ir kā jo-jo efekts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 00:51