Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ar ko beigsies pasaule?
Kedriks
iesūtīt 30.03.2004 16:40
Raksts #1


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Toties redz ar ko pasaule beigsies!!!!! Mwahahahahahahahahaha!



devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
NovemberNövelet
iesūtīt 30.03.2004 16:57
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Vikinga/brunjinieka krustojums nojuudzaas? huh.gif
Un kaa tad shis te pasaules gals izpauzhaas? Kas ar ko karo?

Šo rakstu rediģēja Reiki: 30.03.2004 17:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.03.2004 17:05
Raksts #3


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Reiki @ 30.03.2004 16:57)
Vikinga/brunjinieka krustojums nojuudzaas?  huh.gif
Un kaa tad shis te pasaules gals izpauzhaas? Kas ar ko karo?

Uzsit googlee "ragnarok" un visss taps skaidrs kaa diena................
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 30.03.2004 20:51
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Ha, Kedrik... ragnorak... tu gribi teikt ka asi nozdzersies?
Un vis riebiiga Loki deelj... man Ragnorak'a teorja kautkaa nepatiik...
Tad jau labaak... kautkaada Apokalipse...

Šo rakstu rediģēja Yume: 30.03.2004 20:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 31.03.2004 15:53
Raksts #5


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu nosauc man 10 atšķirības no ragnarjoka un apokalipses, lūdzu grin.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 31.03.2004 16:20
Raksts #6


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Baah..Un man peec bildiites godiigi nepieleca, kas tur ir domaats..Kauns man, kurai taa patiik skandinaavi getlost.gif
Vispaar jau topiks nebija par pasaules galu..Gaidiet, kaut kad iebaaziishu sho, lai cilveekiem buutu kur nespamojot izteikties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 31.03.2004 16:41
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



CITĀTS(Kedriks @ 31.03.2004 15:53)
Nu nosauc man 10 atšķirības no ragnarjoka un apokalipses, lūdzu grin.gif  whistling.gif

Kaadas atshkiriibas... taas jau tikai mazas nianses lielaa iznaakuma priekshaa... grin.gif Bet man vinjas liekaas paaraak ikdienishkas... tas arii viss... U*n ja tomeer vajad 10 atshkiriibas starp Ragnorak un apocalips tad... nu burtu atshkiriibas... tur starp citu vairaak par 10 buus. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dursely
iesūtīt 26.03.2005 10:57
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.04
Kur: Vieta, kur man nosala kājas, bet ir slinkums meklēt zeķes..



Isteniibaa es wienaa wietaa lasiju kad pasaules gals pienaaks 2017- gadaa ,bet shitaa reekinaashana droshi vien ir kaarteejais blefs!Kursh wispaar var tik preciizi paredzeet sho pasaules galu?Nu ja vien kautkad naakotnee neizgudrotu ozona slaanja atjaunoshanas ieriici!(es to gribeetu redzeet) laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 30.03.2005 21:41
Raksts #9


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



vai taas sauktos diava dusmas?
viraak gan izskataas peec viena psihopaata baalelinja ar kautkadu nezeeliigaako zobenu...

saitu gan iisti neatradu, jeb pareizaak bija slinkums liist tur iekshaa un nekleet smile.gif

kedrik - luudzu paskaidro netik viedajiem praatiem savu donu gaajienu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 31.03.2005 11:50
Raksts #10


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu tas lielais tur viduu vispaabaa ir no jotuniem, vai kaa tos milzus tur sauca. Milzi skandinaaviem pashi par sevi ir ljauni - un pasaules beigu lielajaa kaujaa Ragnarjokaa karos Lokija un citu ljauno dievu pusee pret labajiem dieviem, kuros vadiis Odins ar saviem einerjaariem. Beigaas visi nomirs, pasaule sagaaziises un viss buus baigi beediigi, bet 1 cilveeku paaris izdziivoshot lai var saakt visu pa jaunu . Tas taa iisumaa. Tie dzekinji tur apakshaa ir einerjaari - kaujaas kritushie karotaaji, Odina taa teikt, gvarde! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 07.04.2005 11:28
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



Iespaidīgi, Kedrik. Tik sen nebiju tik ļoti smējusies happy.gif
Tad jau drīzāk piekrītu apokalipses teorijai, bet šis. Nu šis ir, kā man patiktos teikt "slima suņa murgi". laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 07.04.2005 19:47
Raksts #12


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



ja tu domā pasauli kā planētu, tad sadegot vai uzsprāgstot-katrā gadījumā pēc apmēram 5 miljardiem gadu planētai zeme var pienākt beigas saules dēļ.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 09.04.2005 11:38
Raksts #13


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nu, vaiziniet... huh.gif
Bildīte jau laba... :blink: whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 09.04.2005 12:30
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



njaa... viss vienmeer it kaa saakas no viena cilveeku paara... bet zin kas vinjiem tur beigaas iznaaks? nevis normaala rase, bet kaut kaadi hibriidi un nabaga izdzimtenjiishi, tapee, ka kaa jau zinaams, maasaam un braaljiem, maateem un deeliem, un teeviem un meitaam nebuutu ieteicams - nu, khmm...

taakaa, teoreetiski nav ieteicams palikt tikai diviem... un ja nu vinji negrib, ko tad?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 10.04.2005 14:39
Raksts #15


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(dragon_warrior @ 09.04.2005 12:30)
njaa... viss vienmeer it kaa saakas no viena cilveeku paara... bet zin kas vinjiem tur beigaas iznaaks? nevis normaala rase, bet kaut kaadi hibriidi un nabaga izdzimtenjiishi, tapee, ka kaa jau zinaams, maasaam un braaljiem, maateem un deeliem, un teeviem un meitaam nebuutu ieteicams - nu, khmm...

taakaa, teoreetiski nav ieteicams palikt tikai diviem... un ja nu vinji negrib, ko tad?
*


Njā...šitais man arī vienmēr ir interesējis - kā tas reāli iespējams, ka viņi pēc tam visi galīgi nedeģenerējas... līdzīgi kā kristietībā - ja sākumā bija tikai divi cilvēki.... brrr.... ta mēs visi esam mazie deģenerātiņi? laughing.gif Njā...palikt TIKAi diviem ir baigais risks, jo tak pastāv tik daudz un dažādu briesmu avotu arī pēc tam... rolleyes_a.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 13.04.2005 14:48
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu jaa... atkal viena biibeles diivainiiba...

un turpinot par pasaules galu... es nedomaaju, ka tas notiks tik driiz... bet ej nu sazin...

p.s. es zinu, ka offtopic, bet ja jau palika tikai kains (vai aabels, es galiigi neatceros), tad kaa tad cilveeku rase vareeja turpinaaties, ja bija divi viirieshi, un viena sieviete (kura vienam no vinjie bija maate)... man tas nekad nav bijis skaidrs... es nez :blink: huh.gif whistling.gif rolleyes_a.gif ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 14.04.2005 19:00
Raksts #17


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



he he - kaapec visus tik loti satrauc pasaules gals? jeb driizaak izskataas ka tas pat tiek gaidiits smile.gif

kedrik - vai tu tieshaam ceri palikt starp tiem jab buut tas kas izdziivos? (ja njem veeraa ka taa ir skandinaavu versija, taadad tev tur atrasties ir visai mazas ceriibas smile.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 18.04.2005 16:12
Raksts #18


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Tas ir patiešām smieklīgi, nu ar to gan nevarētu beigties pasaule. Visticamāk, ja kāds nenovaldīsies, uzsprāgs pāris atombumbas (bum, bum, bum w00t.gif ) un gatavs. Zeme pazudusi. Priekš kam vispār ko tādu vajadzētu ražot? Ja pat tas ražotājs uzies gaisā?! huh.gif

Ļaunie dievi un tādā garā. Līdzinās kaut kādām bērnu stāstam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 19.04.2005 13:52
Raksts #19


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



skowy - par launajiem dieviem un dazaadaam dieviibaam, kaa arii dazaadiem pasaules galiem - taas nav beernu pasakas, bet gan dazaadu kuultuuru un tautu mitologija, kas muusdienaas gan vairs nev diezko populaara. un senaak cilveeki tam tieshaam ticeeja - shai konkreetajaa gadiijumaa, shaadam pasaules galam ticeeja skandinaavi. un laikam jau arii kedrisk cer uz to pashu smile.gif

par aatombumbaam - jaasaka ka mees visi ceram uz veiksmi kaadu reizi, bet vai tad taa nav ka nereti pashi riskeejam un ceram ka tomeer viss sanaaks un buus labi?
piemeeram - mazi beerni cel smilshu kuukas ceriibaa ka lietus laikaa taas nepazudiis, taapataas iespeejasm atombumbu razotaaji taisa aatoimbumbas un tai pashaa laikaa droshiibas kameras, ceriiba ka nu vinji nebuus tie kas ies bojaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 19.04.2005 20:48
Raksts #20


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Nu re, Skandināvi. Varbūt baltieši tik, ka pasaule aizies bojā, jo appludos ar pienu grin.gif . Joks.

Par bumbām kaut kā ticami, taisa, lai zinātu, ka viņi ir spējīgi, ko tādu vispār uztaisīt, lai zinātu savu gudrību (un, protams, vēl redzētu savu gudrību, aptaustītu, palutinātu acis grin.gif ).

Katrai tautai ir sava mitoloģija, un tas ir traki, ka ir tik daudz variantu par Pasaules bojā eju. Kaut vai to, ka pareģi pareģo. Tas ir vnk traki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 15:55