Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Iepriekšējās civilizācijas
elronda
iesūtīt 07.02.2005 19:12
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



par ieprieksheejaam civilizaacijaam
uz muusu planeetas pirms mums ir dziivojushas veel 4 citas civilizaacijas:
#engelveidīgie-60 m gari, absoluuti nemateriaali, vairojas daloties
#garveidiigie-mazaaki, ar nedaudz bliivaaku mateeriju, vienu aci pieree, vairojas pumpurojoties
#lemuri-6m gari, bliivi kermenji, divi dzimumi
#atlanti-4~3 m gari
visas ieprieksheejaas civilizaacijas briivi paarvaldiija gara speeeku, tachu katru civilizaaciju izniicinaaja apokalipse - orbiitaas parmainjas=pasaules pluudi=sasalums
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Olorin of Nienna
iesūtīt 07.02.2005 19:23
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



No kurienes tu to izvilki?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 07.02.2005 19:32
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



two_handed.gif es zinu es zinu shito es pirms 2 gadiem vienaa graamataa izlasiju ta 1 cilvilizacija vareeja visur iet cauri sienaam cauri visurienei vinji bia bez monikulaam un tad saakaas visas paareeejas cilvilizaacijas un saaka degradeeties pie atlantieshi bija degradejushies lemuri vinji saaka karot etc. whistling.gif sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elronda
iesūtīt 07.02.2005 19:56
Raksts #4


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



peec buutiibas no Muldashova graamatas ''dievu pilseetas mekleejumos''
taa kaa es intereseejos par ezoteriku, tad mani tas viss intereseeeja un gadiijaas izlasiit arii shito...
peec buutiibas visas apokalipses notika, jo visi krita greekaaa..t.i.,iedomaajaas sevi par dieviem

Šo rakstu rediģēja elronda: 07.02.2005 20:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tupenis
iesūtīt 07.02.2005 20:06
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.04
Kur: zupas šķīvī



ap ziemsvētkiem es izlasiju vika grāmatu ,,treidevini latvijas brīnumi ,,
un tur bija labi daudz par šadām tēmām;

senlatviešu civilizāciju-
pokaiņu super duper kompleks, klimata kontrolēšanas iekārtas-DAMBJI un citti
rigas un daugavas vārds debesīs,
daugavas MĀKSLĪGĀ izcelsme

Šo rakstu rediģēja tupenis: 07.02.2005 20:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 07.02.2005 21:22
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Muldashovs vienkārši turpina Dēnikena tipa pekstiņu stāstīšanu.. grin.gif Grūti spriest, cik daudz patiesības tajā visā slēpjas, bet man, personīgi, šī informācija šķita stipri virspusēja un pierādījumi nepārliecinoši..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elronda
iesūtīt 09.02.2005 16:55
Raksts #7


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



es nezinu, cik daudz sheit ir pekstinji, no otras puses, vai tad nava taa, ka visi meklee nogrimusho atlantiidu?
nezinu, vai ir iespeejams ticeet/neticeet kaut kam, ja pats par to neesi paarliecinaajies...
ar mani ir tieshi taa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 09.02.2005 21:33
Raksts #8


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Pirmstam es biju zinājis tikai par Lemūriem un Atlantiem. Tu to visu uzzināji no grāmatas "dievu pilseetas mekleejumos" ? Vispār man ir tā grāmata, bet neko daudz neesmu lasījis (Pēdējā laikā vispār nelasu) Ja kādreiz būs garlaicīga diena būs jāpievērš tai vairāk uzmanības

Mmm... Izskatās, ka katras nākamās civilizācijas attsīstības līmenis krītas. Gandrīz visas iepriekšējās civilizācijas spēja izmantot domu spēku, bet mēs, cilvēki... Tikai čakarējam šo pasauli un varbūt būsim pirmie, kas to sačakarēs... Visas iepriekšējās civilizācijas nopostīja dabas spēki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elronda
iesūtīt 11.02.2005 14:07
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



es tev, ork, pilniigi piekriitu......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 11.02.2005 14:12
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Apaac saadu informaaciju es uzzinu piroreizi, un tas tiesaam ir interesanti.. grin.gif
Kur juus raavat to graamatu, taa ir veca vai jauna??? :blink:

Jaa nu nakama civilizaacija vipaar bus maza attiistiibas liimesnis... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 11.02.2005 19:09
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Šito sen zināju,arī es par tādām lietām interesējos,un man stāstīja,ka Atlanti izmira,jo pašiznīcinājās. Viņiem bija piejamas stipras telepātiskas spējas,un viņi dalijās jau pāris rasās. Tad nu viena rasa iznīcināja(iemidzināja vai kautkā tā)otru,un viņu palika ļoti maz,tad nu vēl pāris kašķu un viņu nebija nemaz... Čuš,paši sevi iznīcināja un tas pats draud mums... Un tām telepātijas spējām vajadzētu piemist arī mums,tikai Atlanti visu sacakarēja,un noslēdza tās spējas. Tad nu mums tās spējas esot piejamas pēc nāves un pirms piedzimšanas,tomēr ir pāris cilvēki kuri spēj šīm spējām piekļūt,un tie ir dziednieki,gaišreģi un zīlnieki u.t.t.
Varjau būt,ka tas viss nav patiesība,bet varbūt arī ir. Es gribu pateikt,ka neko nevar skaidri zināt,ir tikai pieņēmumi un minējumi,un iespējams īsto patiesību mēs vēljoprojām nezinam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elronda
iesūtīt 12.02.2005 20:03
Raksts #12


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



ja iedomaajamies piramiidas un citus monumentus(piemeeram-Stounhedzja), der atcereeties, ka tos nav ceeelusi cilveeka roka...visdriizaak gan atlanti ar lemurieshiem.visi shie objekti ir izvietoti peec noteiktas sisteemas-dazaados trijstuuros.jaanjem veeraa arii kailasa kalns tibetaa un lieldienu salas. shie trijstuuri , shiet, ir domaati, lai noveerstu naakamo apokalipsi, tie izniicina muusu greekus............ silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 13.02.2005 12:00
Raksts #13


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



Aiyee mad.gif Ir man tā grāmata, neizlasīju gan visu, jo viedoklis par autoru & viņa "darbu" izveidojās visai aši - viņš ir fanātiķis un ... "ne visai gudrs cilvēks". Fanātismu necienu principā, taču galīgais secinājums radās nonākot līdz vietai, kur viņš dikti svarīgā tonī izsakās par tādiem "svarīgiem attālumiem" kā 666 un 1666 km... Aarrgh! Tie taču ir kilometri, cilvēka [nebūt ne tik sen] izdomāta mērvienība, kādi kilometri varēja būt senajām civilizācijām?! sick.gif
Agrāku, nezināmu civilizāciju eksitenci nenoliedzu, tomēr tās drīzāk bija cilvēku, nevis mistisku lemuru vai tml. civilizācijas.

edit : varbūt kāds pietiekami izglītots cilvēks varētu painformēt par to, vai sugai, kura vairojas daloties, vispār var attīstīties saprāts? Par baktēriju civilizācijām k-kā nav dzirdēts... whistling.gif

Šo rakstu rediģēja W-Shadow: 13.02.2005 12:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tok'ra
iesūtīt 19.03.2005 14:44
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.05
Kur: Rīga



Muldaševs, jā, tas ir viens interesants cilvēks.

Vienmēr kaut ko fantazē un pēc tam, turpmākajos prātojumos, atsaucas uz to apm. šādi - "Kā mēs jau zinām..."

Nedod nekādus pierādījumus.

Atsaucās uz "torsionu akadēmiķiem", ja kādam interesē vairāk par torsionu krāpšanu, pameklējiet googlē torsion fraud

Zīmē kalnus un apgalvo, ka redz piramīdas.

Apgalvo (tajā grāmatā, kur bija runa par Harati plāksnēm), ka esot redzējis lidaparātu, ar kuru lemūrieši veidojuši kalnus, kaut gan, patiesībā tā mašīna ir atliekas no veca tibetiešu zvana

Stāsta, ka ar līkiem spoguļiem varot laiku apstādināt (vai kas tamlīdzīgs)

Atrod sakarības starp monumentiem, dažviet nemaz neuztraucoties, ka patiesībā šis monuments nemaz neatrodas tur, kur viņš tos saredz.

Un pats sliktākais ir tas, ka es pirms aptuveni gada biju Muldaševa ideju atbalstītājs. blush.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 21.03.2005 19:21
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



eu es nbeko tadu nezinaju! vai ta patiesham ir bijis? vai ari tas kartejais miits? tas ir pieradits? vai ka? huh.gif isteniba baigi interesanti... varu secinat ka mees tad esma tadi mulkjishi ja jau vinjiem bija telepatiskas spejas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 21.03.2005 19:41
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Kurā grāmata tu to izraki? Tādas muļķības pat mans brālis nestāsta.

Cik es atceros zinātnieki neko tādu nav pierādījuši.

Jau jau zinātnieki nav pierādijuši atd es arī neticu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ambera
iesūtīt 23.03.2005 10:54
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04
Kur: Cūkārpas pagrabi



es pieluudzu shii pavediena aizsaaceeju.. laughing.gif
es visam saaku ticeet jau labu laiku atpakalj,jo uz pasaules ir paaraak daudz neizskaidrojamu cilveeka praatam lietu wink.gif
manupraat,shis izkaidrojums ir visticamaakais.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 25.03.2005 00:05
Raksts #18


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Ambera @ 23.03.2005 10:54)
es visam saaku ticeet jau labu laiku atpakalj,jo uz pasaules ir paaraak daudz neizskaidrojamu cilveeka praatam lietu wink.gif
manupraat,shis izkaidrojums ir visticamaakais.. smile.gif
Tici vien visam. Nāc, mēs tevi nepārdosim ļaunajiem onkuļiem, es tev iedošu konfekti! rolleyes_a.gif

Sākumā uz pasaules nebija nekā, tikai siers. Tad zemē ietriecās liels suns un izrāva gabalu siera, bet dikti apkakājās, tā radās Mēness, kas īstenībā sastāv no siera un suņu sūdiem. Par to liecina tas, ka uz Zemes ir daudz suņu sūdu, jo tie ik pa brīdim no Mēness nokrīt atpakaļ uz Zemes. Bet uz Zemes ieradās qwertyfaksi un sieru pārveidoja par to, ko mēs tagad redzam uz Zemes. Ar ko mans izskaidrojums neticamāks?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 25.03.2005 22:34
Raksts #19


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



CITĀTS(Shadowstalker @ 25.03.2005 00:05)
Tici vien visam. Nāc, mēs tevi nepārdosim ļaunajiem onkuļiem, es tev iedošu konfekti! rolleyes_a.gif

Sākumā uz pasaules nebija nekā, tikai siers. Tad zemē ietriecās liels suns un izrāva gabalu siera, bet dikti apkakājās, tā radās Mēness, kas īstenībā sastāv no siera un suņu sūdiem. Par to liecina tas, ka uz Zemes ir daudz suņu sūdu, jo tie ik pa brīdim no Mēness nokrīt atpakaļ uz Zemes. Bet uz Zemes ieradās qwertyfaksi un sieru pārveidoja par to, ko mēs tagad redzam uz Zemes. Ar ko mans izskaidrojums neticamāks?
*


jaa protams sapnjo vien wink.gif nu bet tas taa whistling.gif
bet ziniet man ar laiku saak kaut kaa neticeties... kapec tad vesture mums par to nemaca?! laikam kartejas cilveku fantazijas! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tok'ra
iesūtīt 25.03.2005 22:45
Raksts #20


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.05
Kur: Rīga



CITĀTS(gride @ 25.03.2005 22:34)
bet ziniet man ar laiku saak kaut kaa neticeties... kapec tad vesture mums par to nemaca?!  laikam kartejas cilveku fantazijas! tongue.gif

Tas tāpēc, ka mēs nedrīkstējām atklāt revolūcijas plānus, kurus tik rūpīgi bija izstrādājis Viktors. Tagad, kad Shadowstalker izpļāpājās, mums jāmaina stratēģija. Lai nu kā, neuztraucieties, kamēr ar mums ir Viktors, mēs sakausim Negatīvos Zetus un Qwertyfaksus. two_handed.gif

Šo rakstu rediģēja Tok'ra: 25.03.2005 22:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 00:11