Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ticam gaišredzībai?
spitzbube
iesūtīt 09.10.2004 13:14
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



te te spiest te taatad weidot sho pawedienu mani pamudinaaja manc horoskops shajaa lpp
gaishredziiba..
man ir gadijies ka septembra widu wiss ko es iedomaajos piepildaas..bet ne tas piemeeram-es buushu slawena nee bet skatieties kas :
braucot uz skolu man likaas ka mums buus awarija un bij arii w00t.gif
skolaa sleedzot waljaa mammas kabinetu man iespruuda acleega es padomaaju un ja nu es winju wais newaru dabuut araa?un taa arii bija w00t.gif
man bija mazinsh spoguliits..domaju nelikshu penaali-saplisiis ieliku kabataa..bet peectam injeemu no kabatas&noskaneeja zwans un es ieliku spoguliiti penaalii-sapliisa unsure.gif
we man no matu kraasas bija alergija..gauwa wisu laiku kasiijaas es saaku uztraukties...jo muusu skolaa i ljooti dauc no nelabweeliigam gimeneem&ar utiim..domaaju ka tik kadam no manas klases naw&lai nepielipina man..mums bija parbaude&manai solabiedrenei atklaaja utis wacko_a.gif
mums uz treninju jabrauc ar autobusu&es domaaju ka bea nokawees autobusu&nokaweeja arii
nu taa man izgaaja tas wiss bija 2nedeelju laika..pat mazaak kaadu 9dienu laikaa!!
tad man saaka mesties baisi jo wiss piepildiijaas..
tad es wakar izlasiju shito un noleemu jums to pastastiit :
CITĀTS
Zivis apveltītas gan ar lielu garīgu smalkjūtību, gan ar attīstītu intelektu un stipru skepticismu. Intuīcija viņām ir spēcīgāk attīstīta nekā loģika, un bieži vien viņas, ne vienmēr apzinādamās savas spējas, pārsteidz apkārtējos ar gaišredzību.

man taa ir gadiijies ari senaak..parasti 1reiz diwos meeneshos man uznak taadas faazes..
diiwaini&jums arii ir kkas liiciigs?

Šo rakstu rediģēja rastiy: 09.10.2004 13:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
alohamora
iesūtīt 09.10.2004 13:31
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



nu nee, man taa nau bijis, bet es arii domaaju ka tu neesi gaishregis(neapvainojies tik). taa jau gadaas ar mums visiem ik pa laikam ka tu kaut koiedomaajies un tas patiesi notiek. varbuut mees zemapzinjaa pashi izraisaam tos notikumus kurus iedomaajamies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 09.10.2004 13:33
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



nuu es reizeem sapnjos redzu to,kas notix...taa teikt dezha wu...paarsteidzoshi...es tieshaam nesaprotu kamdeelj taa...un pac galwenasi sliktaas zinjas es redzu sapnii...neatceros...liidz briidim kameer ats notiek...tas gan i stulbi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 09.10.2004 14:45
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Uh, man tā ir bijis diezgan bieži. Bet drīzāk tas ir tā (nu, vismaz man), ka piepildās vēlēšanās. Nu, piem, es sakāvos ar vienu skuķeni ( innocent.gif ) un visu laiku iedomājos, kā būtu, ja viņa nāktu atvainoties. un atnāca ar!!! Pēc divām nedēļām bija klāt un lūdza piedošanu!!!
Tad vēl - mums bija paredzēta ieskaite fizikā, kurai es nebiju mācījusies un skaidri zināju, ka nenolikšu. Skolotāja bija skolā un visiem stundas notika. Man bija bail no tā kontroldaraba un es sāku vēlēties, lai tā stunda nenotiek. Nenotika. vienkārši nenotika!
Starp citu, es arī esmu Zivs pēc horoskopa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tupenis
iesūtīt 09.10.2004 16:21
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.04
Kur: zupas šķīvī



izlasiet grāmatu zemabziņas spēks cool.gif
daudz kas skaidrāks kļus wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sniega Rūķis
iesūtīt 09.10.2004 18:21
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: jau pēc brīža nākotnē :D



Nu me ir uudensviirs un gana zivis... bet tas nav tas...
me aroo sapno par lietaam kuras ir bijushas vai arii ir...
Es skaidri zinu ka par paariiti kljuus mani divi klasesbiedri...
un reiz es nosapnjoju to kas patiik kaadam zeena - izraadaas taa ir taisniiba... Nu moins, es biju paarsteigta!!!Tas man laikam no teeta puses - zivis!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vientuļniece
iesūtīt 09.10.2004 18:23
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04



Par gaišreģi it kā sauc cilvēku, kas apzināti vai kā vīzijā var paredzēt notikumus, bet šitādi, ka padomā, kas var notikt pēc mirkļa - gadās gandrīz jebkuram. Bet varbūt tu sevi pārāk ieprogrammē uz tādiem sliktiem notikumiem - labāk centies domāt kaut ko labu, kas varētu atgadīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 09.10.2004 20:24
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



vientuļniece es to redzu gluzhi kaa wiizju ne ne taa kaa amuletaa bet es wnk to wisu juutu un tas naw pirms kaaada mirklja es to waru just piemeram 13.00 bet piepildaas 18.00
nu wo...bet es jau nesaku ka esmu gaishregje..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vientuļniece
iesūtīt 09.10.2004 21:49
Raksts #9


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04



Varbūt tā ir kā nojauta jeb intuīcija? Man arī tā gadās, ka es kaut kā sajūtu, tāpēc cenšos mainīt, lai nepeipildītos tas sliktais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.10.2004 09:15
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Paklausiet tupenim - palasieties par zemapziņu smile.gif
Nē, tā nav gaišredzība. Tā ir dzīves pieredze un veselais saprāts, kas pasaka priekšā, kas var notikt. Ja varbūtība ir liela, kā "eu! Tu zāģē zaru, uz kura sēdi - nedari tā, nokritīsi!", tad jau nav brīnums, ka piepildās grin.gif
Zemapziņa, balstoties uz pieredzi, brīdina - ļoti iespējams, ka notiks tā, ja tu darīsi (vai ja ir noticis) tā. Piedevām vēl zemapziņa informāciju savāc savā līmenī, ne tieši sajūtās, bet smalkāk - sajūtu, pieredzes, atmiņu utt. kombinācija. Apziņa tur nepiedalās.
Vecāki paliksiet - vēl biežāk tā gadīsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.10.2004 13:25
Raksts #11


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Esmu pārliecināta, ka ir gaišreģi un ticu nākotnes pareģošanai, bet ne jau tāda lī'meņa murgojumiem... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 09.12.2004 19:46
Raksts #12


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



CITĀTS
kaut ko iedomaajies un tas patiesi notiek
.

Man arii taa liekas.
Man ir bijis taads gadiijums kad man draudzene kautko staastiija ,bet es itkaa atcereejos ka to jau kautkad esmu redzeejusi un zinaaju ko vinna teiks. unsure.gif
Es jutos pavisam jociigi. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 12.12.2004 13:35
Raksts #13


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



NU ja, tas visas jau ir sakritibas, ka tu piemeram kaut ko uzmini kas notiks! man gan biezi ir bijis a , ka es nosapnioju un tas peipildas. NU kaut gan cilveka zemapzinja man skie tkat kur ir ieprogrammets, kas ar vinju notiks, un vinjs kaut ko var sajust, kas ar vinju notiek, ka piemeram tava gadijuma, tev bija laba intuicija iun tu juti , vai uzmineji kas ar tevi notiks! grin.gif
nu laikam jau nav sakarigi, bet...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fianka
iesūtīt 14.12.2004 15:08
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.04



Es ja kas arii esmu zivs peec horoskopa un man arii dazh shaadi notikumi gadiijaas,bet ne tik biezhi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 14.12.2004 15:26
Raksts #15


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu ir jau ir pa kādam..... tikai viņos parastio dzīves laikā neieklausās kā nākas, ja šie ko svarīgu pareģo...visi ņirdz un kad tā šaize piepildās tad vaimanā cik mums tagad grūti
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 14.12.2004 21:28
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Redz, mums jau arii patiik pieveerst uzmaniibu tikai taam reizeem, kad kaut kas interesants notiek, kad kaut ko iedomaajies un tas arii atgadaas. Turpretii taas simts miljons reizes, kad kaut ko iedomaajies, bet tas nenotiek vis, kaut kaa neatminamies. Taapeec es uzskatu, ka taa driizaak ir sagadiishanaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 29.01.2005 19:10
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Es dažkārt ticu horoskopiem. Vienreiz, kad biju mazāka pirku Spico Avīzi. Tā man pus nedēļu nostāvēja nelasīta un dienā, kad bija ekskursija sāku to lasīt. Horoskopos bija ierakstīts, ka došos izbraucienā vai ekskursijā. Reizēm man ir tādas dīvainas izjūtas par to, kas varētu drīz notikt un dažreiz tā arī notiek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 31.01.2005 18:11
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Sesila14 @ 29.01.2005 19:10)
Es dažkārt ticu horoskopiem. Vienreiz, kad biju mazāka pirku Spico Avīzi. Tā man pus nedēļu nostāvēja nelasīta un dienā, kad bija ekskursija sāku to lasīt. Horoskopos bija ierakstīts, ka došos izbraucienā vai ekskursijā. Reizēm man ir tādas dīvainas izjūtas par to, kas varētu drīz notikt un dažreiz tā arī notiek.
*

Kaa gan var ticeet horoskopiem(kur nu veel kautkaadaa beernu aviizee), kuru kaads seezjot pie galda un iedzerot teeju sacer?...
HOROSKOPI ir vistiiraakais IZDOMAAJUMS....(tas attiecinaats tikai uz horoskopiem, nevis iistiem paregjojumiem)..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 14.03.2005 17:58
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Nu bishkinj ticu...
jaa jaa - var jau sapnjos vai kaut kaa taa ieraudziit kas muus sagaida tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 14.03.2005 18:15
Raksts #20


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Horoskopi ir pilnīgi pareizi. Tikai to, kas tur rakstīts, jebkurā gadījumā var saprast tā, lai tas izrādītos patiess. Citiem vārdiem sakot - būtu labāk reklāmas laukumu horoskopu vietā ielikuši, BS.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 25.04.2024 01:28