Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Grimuari, Magija...
Hikari
iesūtīt 21.08.2004 16:07
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nesen kaadaa graamataa izlasiiju par grimuaariem. Taas esot graamatas par maggiju un taas bijussas populaaras viduslaikos. Agraak taas lietojussi melnajaas mesaas... huh.gif Kaa Juus domaajat, vai muusdienaas taadas graamatas eksistee?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hula
iesūtīt 21.08.2004 16:56
Raksts #2


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Pirmo reizi tādu grāmatu dzirdu. Man jau liekas, ka varētu eksistēt, ja jau eskistē visādi sātanisti, kas pielūdz visādus garus utt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpse
iesūtīt 21.08.2004 17:35
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Es piekriitu, ka, ja ir bijushas, tad arii tagad. Kaut vai kaadaa muzejaa. Jaa, taa jaabuut.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 21.08.2004 18:38
Raksts #4


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



manuprāt tas ir tik pat ticami kaa teksti par Inkubiem un Kubiem laughing.gif
bet ja nopietni, nez' cilveeki cauri gadsimtiem ir nodarbojushis ar visaadiem pesteļiem taa, ka nebuutu briinums ja shaadas graamatas patiesi eksisteetu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 22.08.2004 16:29
Raksts #5


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Grāmatas par maģiju viduslaikos (un pirms, un vēl jo vairāk pēc) pilnīgi neapšaubāmi bija grin.gif Tagad arī veikalos zem sadaļas "ezotērika" vai reizēm, "Psiholoģija" tādas ir atrodamas grin.gif
To lietderība un "maģija" gan ir cits jautājums.

Melnā mese, cik atceros, pēc būtības ir tā pati katoļu mese (neprasiet kura, katoļu rituālus es tiešām nepārzinu), bet ar ačgārniem, nepareiziem vai zaimojošiem atribūtiem (sīkāki paskaidrojumi PG13 nez vai iekļausies). "Grimuārus" vai citas grāmatas par maģiju gan neizmantoja - iztika ar Bībeli.

Protams, principā jau par Melno mesi var pamanīties nosaukt arī citus okultos rituālus - tādā gadījumā, protams. Pilnīgi noteikti kādu okulta rituāla aprakstu, kurā izmanto kaut kādas "grāmatas par maģiju" var atrast.

Par lietderību jebkuram no šiem rituāliem komentārus izteikt patiešām atturēšos.


P.S. Definīcja "sātanisti, kas piesauc visādus garus" ir vienkārši mīļi kristietīgi amizanta...
P.P.S. Nevis Kubi, bet Sukubi/Sukubusi wink.gif A kas par viņiem tik ļoooti neticams, ka būtu jāliek kā piemērs par visneticamāko tekstu? Nezinu gan, ko tieši tev sanācis lasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zero
iesūtīt 22.08.2004 18:55
Raksts #6


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04
Kur: Maajas



Ir taadas graamatas man maajaas taada staav. Baisi. es to nekad neesmu lasiijusi jo nevaru sanjemties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 10:43
Raksts #7


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Latvijā bija populāras t.s. "melnās grāmatas" vai "melnās bībeles", kurās sarakstīti visādi izkropļoti katoļu rituālu teksti vienā mikslī ar kaballas elementiem, dažiem arābu vārdiem un vietējo folkloru... tās bija populāras visā viduslaiku Eiropā.
Tādas grāmatas varētu glabāties Misiņa bibliotēkas retumu nodaļā. Parasti rakstītas ar roku,vairkākkārt pārrakstītas, un rezultātā pat trie svešvalodu teksti, kas agrāk bijuši sakarīgi, rakstītāja nezināšanas dēļ pārvertušies pilnīgā haosā...
Cilvēki tām ticēja, un, kā zināms, katram jau notiek pēc viņa ticības... ja vēl pakalpīgā kaimiņu tante pačukstēja, ka pret tevi izmantota burvestība no melnās grāmatas... Ui!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 23.08.2004 12:56
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Par melno bībeļu popularitāti Latvijā, nezināju. Bet par melnajām mesām.
Vis skaidrākais piemērs ir grāmatā " Lucifera Tronis"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 18:26
Raksts #9


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Halina @ 23.08.2004 13:56)
Par melno bībeļu popularitāti Latvijā, nezināju. Bet par melnajām mesām.
Vis skaidrākais piemērs ir grāmatā " Lucifera Tronis"

Nu savulaik filfakā mums par to bija jāmācās, un pēc tam, strādājot praksi Folkloras Institūtā, man uzdāvināja, šķiet, Brauna sarakstītu grāmatiņu par maģiju Latvijā, tur par šīm grāmatām bija visai daudz. Vēl var skatīties Strauberga "Latviešu buramvārdos" šīm grāmatām ir veltīta vesela nodaļa. Jāsaka, to lasot, es sirsnīgi apsmējos. Tur ik pa laikam ir minēts treksta oriģināls un tad tas, par ko šis teksts ir pārvērties pēc vairākkārtīgas pārrakstīšanas... Iznāk tāds kā liels sabojātais telefons... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roberts
iesūtīt 23.08.2004 20:36
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Latvia, Valmiera..



man ir kkada gramata par satanistu ritualiem & satana bibele & ....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 25.08.2004 11:10
Raksts #11


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Robert, kā saucas šī grāmata? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 25.08.2004 15:25
Raksts #12


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Ceru, ka neeksistē... unsure.gif negribētos nejauši izlasīt, tās jau laikam ir tās pašas melnās bībeles, kuras lasa sātanisti...šo grāmatu es neiesaku lasīt... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 26.08.2004 17:22
Raksts #13


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Domaaju ka jaa. Manas draudzenes maasai ir graamata "Latvieshu burvju vaardi" vai arii "Latvieshu buramvaardi" ,nu kautkas taads.
Nu O.K., nenovirziishos no teemas- piekriitu Zveeromagam: viennoziimiigi neiteiktu lasiit happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 31.08.2004 08:44
Raksts #14


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(AstiitE @ 26.08.2004 18:22)
Domaaju ka jaa. Manas draudzenes maasai ir graamata "Latvieshu burvju vaardi" vai arii "Latvieshu buramvaardi" ,nu kautkas taads.
Nu O.K., nenovirziishos no teemas- piekriitu Zveeromagam: viennoziimiigi neiteiktu lasiit  happy.gif

grin.gif Atļaujiet pasmaidīt. Tūlīt paskaidrošu, kāpēc. "graamata "Latvieshu burvju vaardi" vai arii "Latvieshu buramvaardi" ,nu kautkas taads" - tie ir zinātnieku apkopoti pētījumi par latviešu ticējumiem. Tam nav nekāda skara ar "melnajām grāmatām", un ar maģiju ne tik. Lasīt var pilnīgi mierīgi tongue.gif
Arī "melnās grāmatas" var lasīt, ja vien jūs to varat! Tiešām nezinu, vai jel kāda no tām ir izdota mūsdienu latviešu valodā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 31.08.2004 09:30
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



CITĀTS(Halina @ 21.08.2004 16:07)
Nesen kaadaa graamataa izlasiiju par grimuaariem. Taas esot graamatas par maggiju un taas bijussas populaaras viduslaikos. Agraak taas lietojussi melnajaas mesaas... huh.gif Kaa Juus domaajat, vai muusdienaas taadas graamatas eksistee?

Kur tu par to izlasīji? Es arī gribētu kautko tādu lasīt. Pastāstiet citi arī kādās grāmatā vai kur jūs tādu informāciju dabonat.
Man mājās arī ir Latviešu buramvārdi. Es tur ar draudzenēm pašķirstīju, taču tur nekā tāda baigānemaz nav. Katukādi zīmējumi drusku un pilns ar visādiem skaidrojumiem. Tur nav pat buramvārdi, tikai taka enciklopēdija ar paskaidrojumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 31.08.2004 14:43
Raksts #16


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



skiet, es arii nesen kaurt kur lasiiju par grimuaariem. Ja nemaldos, tas bija grahmataa " Jaunaa laika enchiklopeedija", vai arii " Burvji un raganas''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 07.09.2004 20:26
Raksts #17


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Nu, kaut kas jau tākā arī ir dzirdēts, bet ja prasīsiet, kur, tad laikam nevarēšu pateikt grin.gif Laikam jau jāpiekrīt, ka tas ir visnoaļ iespējami, ka šādas grāmatas tiešām pastāv.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.09.2004 07:54
Raksts #18


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(grapefruit @ 07.09.2004 21:26)
Nu, kaut kas jau tākā arī ir dzirdēts, bet ja prasīsiet, kur, tad laikam nevarēšu pateikt  grin.gif  Laikam jau jāpiekrīt, ka tas ir visnoaļ iespējami, ka šādas grāmatas tiešām pastāv.

Protams, pastāv smile.gif Iespiestas uz melna papīra, ar baltiem burtiem. Lielo bibliotēku retumu nodaļās tās ir sastopamas. Tikai pārsvarā neviens tās nelasa - ne jau tāpēc, ka baidītos, bet tāpēc ka viņās nav daudz nekā tāda, kas varētu interesēt vēstures pētniekus. Nesaku, ka nekā nav - var pētīt kaut vai to, kā nepazīstamas valodas izteicieni tādā grāmatā tumsonības dēļ ir pārvērtušies līdz nepazīšanai, vai citu ko tādu.
Protams, mūsdienās tādas arī tiek iespiestas, ar to pašu mērķi - kalpot visādiem rituāliem, izdabāt misticisma pārņemtiem prātiem. Bizness, saproties tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FiKi
iesūtīt 08.09.2004 16:28
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.04



mm, turpinot, es dc uzgāju kaut ko ar šādu nosaukkumu: "Satanic.Bible-Anton.Szandor.Lavey.ShareReactor", nokačāju, viens džekiņš, sātanists no 16 g. v. sarakstījis. pirmā nodaļa: "wanted! - God Dead Or Alive." grin.gif

(sāku meklēt kaut ko no šeit pieminētā, pats uz savu roku nebūtu iedomājies likt "satan" search logā grin.gif)

meh, šī grāmatele vismaz ir bullshits grin.gif

lain gan, uzziņai par sātana kā tēla mitoloģijā izcelsmi ir incanta, minēti 92 vārdi visādās valodās kā šamējo ir saukājuši visādos laikos (latviešu gan nav grin.gif)

Šo rakstu rediģēja FiKi: 08.09.2004 16:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 13.06.2005 19:16
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



mja tas ir k-kur dzirdets.....isti nezinu tikai kur, bet atceros, ka to maceja lasit tikai tadik''kas atdevusi savu dveseli velnam''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 08:49