Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vēlreiz par spokiem...
Elepele
iesūtīt 03.08.2004 14:49
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Mani nomāc šāds jautājums- daudzi saka, ka spoki ir miruši cilvēki. Bet kādēļ viņi spokojās, nevis nomirst un nonāk paradīzē, vai pārdzimst par citu cilvēku? Kādēļ viņi neliek mierā cilvēkus? Šāds ir jautājums. Ko Jūs domājat?







Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Eowena
iesūtīt 03.08.2004 14:54
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: On the back of Your minds... ^^



Es domāju, ka viņiem vnk dzīvē ir kkas nepadarīts vai arī viņi grib kādam atriebties kaut vai par savu nāvi- ja tā nav dabīga. Spoki jau vnk neklīst apkārt- tiem ir mērķis! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.08.2004 15:07
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es domāju ka nevienā no šiem attēliem es neredzu spoku whistling.gif Pirmais attēls ir ņemts pret Sauli (tur, tieši priekšā aiz mājas jumta!), dabiski, ka bildē ir saules zaķītis. Otrais attēls ir ņemts caur mašīnas stiklu - atkal nekāds brīnums, ka tur ir atspīdums. Trešais attēls ir vecs, sliktas kvalitātes uzņēmums lidmašīnas propellerim, kurā atkal spēlējas Saule. Piedevām attīstot fiksāža uz bildes ir uztaisījusi plankumu. Ceturtajā attēlā ir krāsu nobīde - slikts fotoaparāts un vēl brāķīgāka bilde. Kur tur ir spoki????
Un vēl es domāju, ka mirušie pat ļoti liek dzīvos mierā! Spoku nozīmē, protams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kenijs
iesūtīt 03.08.2004 17:09
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu pirmkart bildes ir labas. Laikam jau vini ir izvelejushies atrasties uz zemes jo ja shie nebutu piekritushi tad kalpotu velnam ,bet tiem kuriem ir janonak paradize tie gan neatsakas no piedavajuma dzivot debesis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gerts
iesūtīt 03.08.2004 17:39
Raksts #5


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04
Kur: Ceļā uz virtuvi - pakaļ tējai!!!



Tiiri feinas bilde. Ā un pie teemas - Spoki nenonāk paradiizee tapeec, ka viņi vai viņiem ir dariits, kas ļauns. Tapēc viņi paliek atriebties!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 03.08.2004 21:06
Raksts #6


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



par atriebšanos es saprotu un arī par to nepadarīto darbiņu. Par tiem jau izteicu domas citā pavedienā. Bet kādēļ tad viņi neatriebjās tikai tiem cilvēkiem, kuri viņiem kaut ko nodarījuši? huh.gif Un Roviela- īsti nesaprotu, ko tu saki par 3.attēlu- tur ir domāts,ka augšā ,pie mākoņiem kāds ir. Tur iznāk cilvēka forma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 03.08.2004 21:15
Raksts #7


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(AstiitE @ 03.08.2004 15:49)
Mani nomāc šāds jautājums- daudzi saka, ka spoki ir miruši cilvēki. Bet kādēļ viņi spokojās, nevis nomirst un nonāk paradīzē, vai pārdzimst par citu cilvēku? Kādēļ viņi neliek mierā cilvēkus? Šāds ir jautājums. Ko Jūs domājat?

Jautājums patiesībā dziļāks, nekā sākumā šķiet.

Un skaisti parāda brīnišķīgo kultūru sajukumu, kas valda sabiedrības prātā.

Nonākšana paradīzē - tā būtu kristiešu mitoloģija... labi, šobrīd laikam nevajag diskutēt cik aiz matiem pievilkta, cik ne - bet vairāk vai mazāk.

Pārdzimšana citā cilvēkā - tas jau nāk no austrumu kultūrām.

Mirušo palikšana tepat - ticība paranormālajam, vai arī no vēl citām kultūrām nākusi...


Varētu jau it kā gaidīt, ka cilvēki (vai vismaz katrs atsevišķais cilvēks) izvēlētos ko vienu kam ticēt, nevis mēģinātu noticēt pilnīgi visam, kas tiek likts priekšā, bet pēc tam vēl loģikas vadīti pamanīt, ka kaut kas mazliet neiet kopā un sākt uzdot jautājumus "a kāpēc?"

Ja zebutāni ir kurbati, un libugāni ir kembāli, kāpēc sumpugeri nav lupraki?

Labi, ja nopietni...

Atbilde uz jautājumu: tie cilvēki, kas tā saka, netic, ka cilvēki pēc nāves nonāk paradīzē (vai ellē, vai vismaz šķīstītāvā) un netic reinkarnācijai. Jautājums būtu: kādēļ šie cilvēki tā uzskata - bet tas savukārt nav atbildams, jo ticība tomēr īpaši skaidrojumiem nepadodas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 04.08.2004 12:13
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(AstiitE @ 03.08.2004 22:06)
Un Roviela- īsti nesaprotu, ko tu saki par 3.attēlu- tur ir domāts,ka augšā ,pie mākoņiem kāds ir. Tur iznāk cilvēka forma.

To, kas tur ir domāts, es sapratu smile.gif
Tas kas tur ir, ir kaut kas cits. Manuprāt, tas ir sen, vismaz gadus 50 atpakaļ, uzņemts attēls. Un, iespējams, tur ir mēģināts uzņemt lidmašīnas motora bojājumu, t.i., bilde domāta avārijas tehniskajiem dienestiem. Re, kā pie propellera pamatnes lēkā dzirksteles! Un kūp, protams. Propellers nav apstājies un ātri griežas - tas ir tas gaiši-tumšais lielais aplis, jo ekspozīcijas laiks ir bijis visai liels. Mani nemaz nepārsteidz iespēja, ka dūmi+propelleris+attīstīšanas brāķis (un tur ir arī attīstīšanas brāķi - paskaties kaut vai uz tumšajiem apaļajiem nopilējumiem labajā augšējā stūrī)+saules atspīdums rada tādu efektu.
Cik reizes var teikt, ka cilvēks redz ar smadzenēm! Ieraudzīt pazīstamas figūras mākoņos jebkuram, kam piemīt kaut kripatiņa fantācijas un iztēles, nemaz nav grūti. Tikai tāpēc jau uzreiz nevajag domāt, ka tās figūras tur tiešām arī ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 23.08.2004 19:52
Raksts #9


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Visbiežāk jau dzirdēts, ka paliek uz zemes, jo kaut kas palicis nenokārtots...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 04.09.2004 10:09
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Tajā ceturtajā bildē tak vispār nekā nav. Bet varētu vēl kādu bildi sameklēt vai ielikt. Arī uzfilmētos gabalus ar spokiem ir inčīgi skatīties.
Es domāju, ka spoki ir tie, kuri nevēlējas nekur doties un gribēja palikt tepat uz zemes. Tapec vņiem nav ķermenis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 15.12.2004 21:42
Raksts #11


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



es arii piekriitu, ka spoki ir mirushie....
vinju dveeseles netiek tur augshaa jo kaut kas vinjus nomaac.... vai nu kaut kas nepaguuts izdariit, vai arii kaut kas nepateiks...
taadeelj biezhi piliis spokojas spoku paaris, kuru miilestiiba tika izskirta un vinji meklee viens otru
bet varbuut spokoshanaas ir muuziigs sods pa kaadu brismiigu noziegumu? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 16.12.2004 18:45
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



kas ir spoki un ko viņi šeit dara viss taču šai zemē ir loģisks!!! sauc zinātnieki uzsitot ar dūri uz galda, bet es saku jūtas atstāj mūs pie dzivēbas un lielāko ties spoki (jeb labāk gari jo spoki ir ļaundabīgi!) Paliek šeit lai iegūtu to ko dzivē nav sasnieguši...piemēram lai pasargātu vai lai atriebtu jeb lai nodotu kādu vēsti....

secinājumi ir jūsu pašu ziņā!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 18.12.2004 15:27
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



Vai tad juus neesat receejushi filmu Kaspers? Tur viss ir izstaastiits... grin.gif ka vinji ir atstaajushi nepadariitus darbinjus, bet ja godiigi un manas domas, tad iespeejams vinji dziiives laikaa paaraak piekjeerushies kaadam vai kaut kam un tapeec pat peec naaves nevar to atstaat un pieskata to. Tas ir mans viedoklis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 18.12.2004 15:29
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



kas tajā pēdējajā bildē domāts?tās švīkas vai? huh.gif nu tās var dabūt arī no nekvalatativa ( wacko_a.gif ) skenera. :tongue.gif
ta sieviete huh.gif nu tā laikam jau ir māte kas tur bēbīti. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 19.12.2004 01:40
Raksts #15


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



spki uz zemes apliek, jo viņiem te ir kāds nenokārtots darbiņš...es neticu spokiem pa dienu...gaismā, drošībā, bet vina pati mežā, tumsā- ticu!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 19.12.2004 11:16
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Es piekriitu ,ka spokiem ir palicis kaads nepadariits darbs.
Vai arii vinni ir bijussi lloti llauni un netiek ielaisti paradiizzee,bet priekss elles paaraak labi. :blink: Kautkas starp elli un paradiizi un vnk netiek nevinaa ne otraa unsure.gif

CITĀTS
Bet kādēļ tad viņi neatriebjās tikai tiem cilvēkiem, kuri viņiem kaut ko nodarījuši?


Varbuut paliek garlaiciigi. wink.gif
Es personiigi nevaru teikt ,ka es ticu spokiem.Ir jau bijusi taada sajuuta,(kad esi maajaas viens)ka tomeer neeesi viens.Bet es domaaju kameer pati neredzeessu kaadu spoku tikmeer neticeessu. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 19.12.2004 16:21
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



es domāju tā ka viņiem ir kaut kas nepadarīts un tādēl viņi vēl palika. (nu tā parasti filmās rāda.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 19.12.2004 16:53
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es nezinu vai pat ticu spokiem! Šad tad uznāk doma ka viņi varētu pastāvēt uz zemes, bet tā kā es neesmu sastapusies, tad īpaši neticu! Bet es spokus neiedomākos kā caurspīdīgus cilvēkus, es tos iedomājos pilnīgi neredzamus! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debby_off_end
iesūtīt 19.12.2004 17:44
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04



Neņemiet vērā..kaut kas sagāja svietā..

Šo rakstu rediģēja Debby_off_end: 19.12.2004 17:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debby_off_end
iesūtīt 19.12.2004 17:48
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04



CITĀTS(Gerts @ 03.08.2004 17:39)
Tiiri feinas bilde. Ā un pie teemas - Spoki nenonāk paradiizee tapeec, ka viņi vai viņiem ir dariits, kas ļauns. Tapēc viņi paliek atriebties!!!
*

A sanāk,ka viņi atriebjas un tad kravā amntiņas uz paradīzi.
-Wehoo..es to džeku noslaktēju.Tagad varu doties uz paradīzi.
Es tā īsti nesapratu. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:27