Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Strupa ļaunākā atmiņa, No vecā foruma
Elvira
iesūtīt 20.09.2003 16:37
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.03



Viedokļi, vajag vairāk viedokļu... Raksti no vecā foruma pavediena (aizsāka Vinky)

Vinky: Strupa ljaunaakaa atminja. Kaa cilveeki par shito striidas. Vieni saka, ka Dzheimss ir viens liels kjeems utt., bet citi vinju aizstaav. Es piederu pie aizstaavjiem! Bet ja runaajam par atminju kopumaa... tas bija tieshaam forshi redzeet kaads bija Dzheimss, kad vinjsh bija Harija vecumaa. Man patika, kaa vinsh visu laiku izraadiijaas... Nepaartraukti jauca matus, speeleejaas ar zibsni... jautri! Un, kaut gan es jau to sen zinaaju, Siriuss bija izskatiigs. Hi hi! Es to zinaaju visu laiku! Labi, paliekam nopietni. Tad naaca Snivellius ! Izklausaas peec kaut kaada laasta. Heh.. tas gan nebija jauki, kaa Siriuss ar Dzheimsu vinju laadeeja un mociija, bet Strups savaa zinjaa bija to pelniijis. Siriuss bija jau teicis, ka Strups nekad nepalaida garaam izdeviibu, lai nolaadeetu Dzheimsu. Kaadeelj lai Dzheimss nedariitu to pashu? Lilija... mjaa.... vinja negribeeja iet uz randinju ar Dzheimsu... aww... Un ziniet, kaadeelj veel Strups bija to pelniijis? Taapeec, ka vinjsh nosauca Liliju par drankjasini, kaut gan vinja Strupu aizstaaveeja. Tas bija tik pretiigi no Strupa puses... Principaa, man Dzheimss iepatikaas. Es vinjaa saskatiiju zinaamu liidziibu ar Drako. Nee, vinji nav vienaadi, bet savaa zinjaa mazliet liidziigi. Turklaat man ir attaisnojums vinja riiciibai. Dzheimss bija populaars. Un vinjsh to izciiniija pats, nevis kaa Harijs, kas bija slavens 1 gada vecumaa. Vinjsh taads gribeeja buut, arii taads palika... Tas gan nav attaisnojums, bet...

Nikita03 [Elvira]: Es personīgi nepiederu pie Džeimsa aizstāvjiem, manuprāt viņš rīkojās ļauni. Lai arī ko Strups nedarīja parasti, tajā brīdī viņš vienkārši gāja garām pētīdams SLIMu jautājumus. Ja tas vēl būtu kaut kā izprovocēts, bet viņš taču vienkārši gāja garām. Man štrupa palika žēl. Tas, protams, nav taisnīgi, ka viņš Džeimsa vietā ienīst Hariju, bet es viņu savā ziņā varu saprast. Un kā gan var izaugt par jauku, labu cilvēku, ja viņa vecāki pastāvīgi (cik var spriest) strīdējās, bet skolā visi atstūma un divi labie draugi vēl pastāvīgi terorizēja? Es nesaku, ka viņš to terorizēšanu nebija pelnījis, bet ne jau tik šausmīgi. Tur klāt tas ir tik neglīti - Džeims un Siriuss divatā pret Strupu vienu pašu, es pat teiktu, ka tas bija negodīgi un nevīrišķīgi ...un vēl tik pazemojoši. Tas gan nebija tieši norādīts, bet man liekas, ka Strupam skolā draugu (īstu) nebija (iespējams, arī vēlāk).

eyedam: Es biju ļoti sarūgtināts.
Lai ko arī Siriuss pēc tam teica, lai sevi un Džeimsu attaisnotu, man tomēr domas par viņiem (gluži tāpat kā Harijam uzreiz pēc tam) ļoti pasliktinājās. Jā, lai daudz neskaidrotu, man bija tāpat kā Harijam, tikai atšķirībā no viņa, es joprojām neesmu vairs tik augstās domās par Džeimsu Poteru.
Kā jau Nikita teica, Strups tajā brīdī viņiem necik nemaisīja. Un tas, ka Strups Liliju nosauca par draņķasini, tas viņam vienkārši bija tāds pierasts apvainojums. Turklāt viņš bija dusmīgs uz viņiem visiem kopā, Liliju acīmredzot ieskaitot. Bet, manuprāt, cenzdamies gan to neizrādīt, Strups tomēr bija viņai pateicīgs. To, ka tavu palīdzību, redz, man nevajag, lepni būdami, pasaka daudzi jo daudzi cilvēki.
Un tādu popularitāti – uz vientuļo un pamesto rēķina – es arī necik augstu nevērtēju. Tāda popularitāte, kā Vinky pareizi ievērojusi, ir tāda pati, kā Drako popularitāte viņa "fanu" vidū. Arī Drako cenšas būt ievērots, citus pazemojot. Un arī viņš to dara, draugiem piepalīdzot...
Es tikai domāju vai, nez, Strups tur patiešām gadījās pilnīgi nejauši?...

Vinky: Man gan kaut kaa skjiet, ka Dzheimss bija forshs. Ljauns, bet forshs. Atziistu - uzvedaas kaa kretiins, bet tik un taa forshs! Un juus, manupraat, bijaat tik shokeeti tikai taadelj, ka domaajaat - Dzeimss ir labs, taads pats kaa Harijs. Bet, redziet, vinjsh ir savaadaaks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Eridāna
iesūtīt 04.01.2004 19:44
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Strups vienmēr viņiem valkājās pakaļ, tā teikt sekoja, nekavējās uzkraut lāstus utt.

Doši vien pietiktu ar to vien, ka Strups vispār staigāja pa zemes virsu! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 04.01.2004 19:52
Raksts #42


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Es aizstāvu Strupu! getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 04.01.2004 20:25
Raksts #43


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



CITĀTS(aivvv @ 02.01.2004 08:29)
novaakt dzzeimsu un paareejos lohus... taa bija mana pirmaa doma nu protams tas ir paarspiileeti bet lai nu kaa dzzeims pilniibaa uzvedaas kaa malfojs...

Jā, jā.. protams, protams... Sliktais un neizmērojami ļaunais Džeimss izturējās slikti pret nevainīgo un labo Strupu. Ak, nabadziņš... getlost.gif

Kā Jūs varat zināt kas, piemēram, notika dienu iepriekš? Nevar par cilvēku spriest no viena gadījuma!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 04.01.2004 21:17
Raksts #44


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Vispaar jau nu es neuzskatu ka laastu likshana pa labi pa kreisi tikai taapeec ka vinjsh ir able to do so ir pati labaakaa attieksme vai ir iipashi cildinaama - pat ja tai ir kaads dziljaaks pamats par it's more the fact, that he exist. Es negrasos teikt ka Strups bija daudz labaaks - drosh vien pat sliktaaks. Sava zinjaa es piekriitu Vinky You shouldn't judge people before you get to know them (Shrek).

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 12.05.2004 11:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 04.01.2004 21:30
Raksts #45


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



No viena gadījuma? Kā tad. Tādu tač bija daudz, visu 7 gadu laikā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 05.01.2004 17:15
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



nu bet man liekas ka nav jeegas aizstaaveet strupu, jo kad lilija teica, lai vinjam liek mieru [vai kaukaa taa], vinjsh vinjai uzbreeca, lai vinja aizweraas....un dzheimss arii naw nwkaac sweetais....es neesu newiena pusee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 05.01.2004 18:25
Raksts #47


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



CITĀTS(Sauron @ 04.01.2004 22:30)
No viena gadījuma? Kā tad. Tādu tač bija  daudz, visu 7 gadu laikā

Tu esi lasījis kaut ko par to, kāds viņš bija visu septiņu gadu garumā? ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 05.01.2004 19:27
Raksts #48


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Nu visi viņi labi! Vienā maisā bāžami... Strups droši vien arī visādas riebeklības viņiem darīja un šī bija Strupa ļaunākā atmiņa, tāpēc arī Džeimss tiek pataisīts par to ļauno... Nu nezinu, man gan Strupa žēl, bet Džeimsu & co netaisos nosist...
Kā nekā life's cruel... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 05.01.2004 19:33
Raksts #49


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



nu,varbūt nu tik strikti jau viņam ar Strupu izrīkoties nevajadzēja(es runāju par tām apenēm)
Nu man liekas ka tas nebija nekāds prieks,ja kāds tā Džeimsanm būtu darījis,bet kā saka,krutie valda pār pasauli...
mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 06.01.2004 13:30
Raksts #50


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Bet mēs jau nezinam vai iepriekšējā dienā Strups Džeimsam netaisījās novilkt apenes!!! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.01.2004 13:36
Raksts #51


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Var jau gadīties wink.gif bet tas neattaisno Džeimsa nejauko izturēšanos. Ja tu atbildi ar riebīgu rīcību uz riebīgu rīcību, tas ir saprotams, bet tad tu pats esi tieši tāds pats riebeklis kā tas otrs getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
!Good_Charlo...
iesūtīt 06.01.2004 14:32
Raksts #52


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03
Kur: maajinaas! ;)



Sturups Džeimsam neko neizdarīja! Jākaunās Džeimsam!!! silent.gif mellow.gif getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 06.01.2004 15:50
Raksts #53


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



kaa jau teicu-ja nau ko raxtiit labaak neraxti... strups pirmais izwilka zizli & gribeeja kauko burtis getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 06.01.2004 15:56
Raksts #54


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



CITĀTS(!Good_Charlotte_girl! @ 06.01.2004 14:32)
Sturups Džeimsam neko neizdarīja! Jākaunās Džeimsam!!! silent.gif  mellow.gif  getlost.gif

Nu, bļāviens! Par ko jākaunās? Ka nestāv kluss un mierīgs, neaizstāv sevi? Ka izturējās slikti pret labo Strupu, kurš ir tīrais enģelis un nevienam neko ļaunu nedara un nesaka?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 06.01.2004 18:16
Raksts #55


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Džeimss nav enģelis. Un Strups to zināja. Viņš zināja, ka nepaliek atbildi parādā. Tādi ir daudzi cilvēki. Nav ko uzprasīties uz nepatikšanām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 06.01.2004 19:03
Raksts #56


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Tātad Strups pats vainīgs, kad sadzirdējis savu mocītāju atkal uzsākam kašķi, to pieņēma, nevis iemiedza asti kājstarpē un notinās? Pāris vietās (nav man HP priekšā lai lappuses uzrādītu) bij minēts, ka Džeimss un marodieri apstrādājuši Strupu regulāri.

Malfojs arī vienmēr uzkasās Harijam. Harijs kopā ar Ronu, Hermioni un vēl draugiem vienmēr tomēr sadod Malfojam pretī.

Tomēr mēs esam pārliecināti, ka Malfojs ir ````, bet Harijs labais puisis, lai gan Roulingsa piektajā grāmatā sāk parādīt, ka ne viss varbūt ir tā kā izskatās.

Nebija Strups droši vien nekāds labais zēns skolā, bet atvainojiet, Džeimss un marodieri tajā epizodē bija gluži kā Malfojs ar Krabi un Goilu, tikai Strupam nepatrāpījās blakus Rons, kas viņam palīdzētu...

Par Strupa uzlecienu Lilijai Evansai. Nu nepatīk puikām, ja viņus meitenes aizstāv. Lepnums rīvējas. Analoģijai, pirmajā grāmatā Rons smagi atgrūda Hermioni, kad tā viņam palīdzēja ar 'Vingardium Leviousa'. Līdz draņķasinei nenonāca, Rona māmiņa ir pārāk labi viņu izdresējusi, bet apvainojumi tur bija.

PS. Vai mēs vēl joprojām nezinām kāpēc Tārpastis pārmetās pie Voldemorta?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 06.01.2004 19:32
Raksts #57


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Bet mēs taču nezinām, kas notika dienu agrāk! Kādēļ jūs ieciklējaties uz vienu un to pašu, bet nepadomājat, ka varbūt viņš atmaksāja Strupam par kaut ko? Par kaut ko tādu, ko viņš negribēja teikt Lilijai?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alish
iesūtīt 06.01.2004 19:40
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03



Strupam nevajag iet tur kur vazaajas Dzjeimsa banda..Pats uzprasaas...
Dzjeims taa dariija lai atmaksaatu jo Strups pats izmantoja katru izdeviibu lai
Dzjeimsam ieriebtu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 06.01.2004 20:19
Raksts #59


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Atļausiet nocitēt dažas rindiņas no Fēniksa Ordeņa?

CITĀTS
"This'll liven you up, Padfoot," said James quietly. "Look who it is..."
Sirius's head turned. He became very still, like a dog that has scented a rabbit.
"Excellent," he said softly. "Snivellus"
Harry turned to see what Sirius was looking at.
Snape was on his feet again, and was stowing the OWL paper in his bag. As he left the shadows of the bushes and set across the grass, Sirius and James stood up.

īsināts

Wormtail was looking from Sirius and James to Snape with a look of avid anticipation on his face...

īsināts

(Lily speaking) "What's he done to you?"
"Well," said James, appearing to deliberate the point, "its mopre teh fact, that he exists, if you know what i mean..."

īsināts

(Lily speaks) "... Leave him alone."
"I will if you go out with me, Evans," said James quickly. "Go on... go out with me and I'll never lay a wand on old Snivelly again."

īsināts

"Apologize to Evans!" James roared at Snape, his want pointed threateningly at him.
"I don't want you to make him apologize," Lily shouted, rounding on James. "You're as bad as he is."
"What?" yelped James. "I'd NEWER call you a - you-know-what!"

īsināts

(Lily answers) "... ... walking down corridors and hexing anyone who annoys you just because you can... ... You make me SICK. "



Un te no Uguns biķera:


CITĀTS
"...Ever since I found out Snape was teaching here, I've wondered why Dumbledore hired him. Snape's always been fascinated by the Dark Arts, he was famous for it at school.  Slimy, oily, greasy-haired kid, he was,"  Sirius added, and Harry and Ron grinned at each other.  "Snape knew more curses when he arrived at school than half the kids in seventh year, and he was part of a gang of Slytherins who nearly all turned out to be Death Eaters."



Žēl, nav pa rokai Azkabanas gūstekņa, kur Siriuss stāsta par Džeimsu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 06.01.2004 20:43
Raksts #60


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Ok, te bus no Azkabanas gūstekņa:

CITĀTS
"Naturally," said Madam Rosmerta, with a small laugh. "Never saw one
without the other, did you? The number of times I had them in here --
ooh, they used to make me laugh. Quite the double act, Sirius Black and
James Potter!"

Harry dropped his tankard with a loud clunk. Ron kicked him.

"Precisely," said Professor McGonagall. "Black and Potter. Ringleaders
of their little gang. Both very bright, of course -- exceptionally
bright, in fact -- but I don't think we've ever had such a pair of
troublemakers --"

"I dunno," chuckled Hagrid. "Fred and George Weasley could give 'em a
run fer their money."

"You'd have thought Black and Potter were brothers!" chimed in Professor
Flitwick. "Inseparable!"

"Of course they were," said Fudge. "Potter trusted Black beyond all his
other friends. Nothing changed when they left school. Black was best man
when James married Lily. Then they named him godfather to Harry. Harry
has no idea, of course. You can imagine how the idea would torment him."

"Because Black turned out to be in league with You-Know-Who?" whispered
Madam Rosmerta.



CITĀTS
"Severus was very interested in where I went every month." Lupin told
Harry, Ron, and Hermione. "We were in the same year, you know, and we --
er -- didn't like each other very much. He especially disliked James.
Jealous, I think, of James's talent on the Quidditch field... anyway
Snape had seen me crossing the grounds with Madam Pomfrey one evening as
she led me toward the Whomping Willow to transform. Sirius thought it
would be -- er -- amusing, to tell Snape all he had to do was prod the
knot on the tree trunk with a long stick, and he'd be able to get in
after me. Well, of course, Snape tried it -- if he'd got as far as this
house, he'd have met a fully grown werewolf -- but your father, who'd
heard what Sirius had done, went after Snape and pulled him back, at
great risk to his life... Snape glimpsed me, though, at the end of the
tunnel. He was forbidden by Dumbledore to tell anybody, but from that
time on he knew what I was...."

"So that's why Snape doesn't like you," said Harry slowly, "because he
thought you were in on the joke?"

"That's right," sneered a cold voice from the wall behind Lupin.

Severus Snape was pulling off the Invisibility Cloak, his wand pointing,
directly at Lupin.




CITĀTS
"You fool," said Lupin softly. "Is a schoolboy grudge worth putting an
innocent man back inside Azkaban?"

BANG! Thin, snakelike cords burst from the end of Snape's wand and
twisted themselves around Lupin's mouth, wrists, and ankles; he
overbalanced and fell to the floor, unable to move. With a roar of rage,
Black started toward Snape, but Snape pointed his wand straight between
Black's eyes.

"Give me a reason," he whispered. "Give me a reason to do it, and I
swear I will."

Black stopped dead. It would have been impossible to say which face
showed more hatred.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 05:40