Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Strupa ļaunākā atmiņa, No vecā foruma
Elvira
iesūtīt 20.09.2003 16:37
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.03



Viedokļi, vajag vairāk viedokļu... Raksti no vecā foruma pavediena (aizsāka Vinky)

Vinky: Strupa ljaunaakaa atminja. Kaa cilveeki par shito striidas. Vieni saka, ka Dzheimss ir viens liels kjeems utt., bet citi vinju aizstaav. Es piederu pie aizstaavjiem! Bet ja runaajam par atminju kopumaa... tas bija tieshaam forshi redzeet kaads bija Dzheimss, kad vinjsh bija Harija vecumaa. Man patika, kaa vinsh visu laiku izraadiijaas... Nepaartraukti jauca matus, speeleejaas ar zibsni... jautri! Un, kaut gan es jau to sen zinaaju, Siriuss bija izskatiigs. Hi hi! Es to zinaaju visu laiku! Labi, paliekam nopietni. Tad naaca Snivellius ! Izklausaas peec kaut kaada laasta. Heh.. tas gan nebija jauki, kaa Siriuss ar Dzheimsu vinju laadeeja un mociija, bet Strups savaa zinjaa bija to pelniijis. Siriuss bija jau teicis, ka Strups nekad nepalaida garaam izdeviibu, lai nolaadeetu Dzheimsu. Kaadeelj lai Dzheimss nedariitu to pashu? Lilija... mjaa.... vinja negribeeja iet uz randinju ar Dzheimsu... aww... Un ziniet, kaadeelj veel Strups bija to pelniijis? Taapeec, ka vinjsh nosauca Liliju par drankjasini, kaut gan vinja Strupu aizstaaveeja. Tas bija tik pretiigi no Strupa puses... Principaa, man Dzheimss iepatikaas. Es vinjaa saskatiiju zinaamu liidziibu ar Drako. Nee, vinji nav vienaadi, bet savaa zinjaa mazliet liidziigi. Turklaat man ir attaisnojums vinja riiciibai. Dzheimss bija populaars. Un vinjsh to izciiniija pats, nevis kaa Harijs, kas bija slavens 1 gada vecumaa. Vinjsh taads gribeeja buut, arii taads palika... Tas gan nav attaisnojums, bet...

Nikita03 [Elvira]: Es personīgi nepiederu pie Džeimsa aizstāvjiem, manuprāt viņš rīkojās ļauni. Lai arī ko Strups nedarīja parasti, tajā brīdī viņš vienkārši gāja garām pētīdams SLIMu jautājumus. Ja tas vēl būtu kaut kā izprovocēts, bet viņš taču vienkārši gāja garām. Man štrupa palika žēl. Tas, protams, nav taisnīgi, ka viņš Džeimsa vietā ienīst Hariju, bet es viņu savā ziņā varu saprast. Un kā gan var izaugt par jauku, labu cilvēku, ja viņa vecāki pastāvīgi (cik var spriest) strīdējās, bet skolā visi atstūma un divi labie draugi vēl pastāvīgi terorizēja? Es nesaku, ka viņš to terorizēšanu nebija pelnījis, bet ne jau tik šausmīgi. Tur klāt tas ir tik neglīti - Džeims un Siriuss divatā pret Strupu vienu pašu, es pat teiktu, ka tas bija negodīgi un nevīrišķīgi ...un vēl tik pazemojoši. Tas gan nebija tieši norādīts, bet man liekas, ka Strupam skolā draugu (īstu) nebija (iespējams, arī vēlāk).

eyedam: Es biju ļoti sarūgtināts.
Lai ko arī Siriuss pēc tam teica, lai sevi un Džeimsu attaisnotu, man tomēr domas par viņiem (gluži tāpat kā Harijam uzreiz pēc tam) ļoti pasliktinājās. Jā, lai daudz neskaidrotu, man bija tāpat kā Harijam, tikai atšķirībā no viņa, es joprojām neesmu vairs tik augstās domās par Džeimsu Poteru.
Kā jau Nikita teica, Strups tajā brīdī viņiem necik nemaisīja. Un tas, ka Strups Liliju nosauca par draņķasini, tas viņam vienkārši bija tāds pierasts apvainojums. Turklāt viņš bija dusmīgs uz viņiem visiem kopā, Liliju acīmredzot ieskaitot. Bet, manuprāt, cenzdamies gan to neizrādīt, Strups tomēr bija viņai pateicīgs. To, ka tavu palīdzību, redz, man nevajag, lepni būdami, pasaka daudzi jo daudzi cilvēki.
Un tādu popularitāti – uz vientuļo un pamesto rēķina – es arī necik augstu nevērtēju. Tāda popularitāte, kā Vinky pareizi ievērojusi, ir tāda pati, kā Drako popularitāte viņa "fanu" vidū. Arī Drako cenšas būt ievērots, citus pazemojot. Un arī viņš to dara, draugiem piepalīdzot...
Es tikai domāju vai, nez, Strups tur patiešām gadījās pilnīgi nejauši?...

Vinky: Man gan kaut kaa skjiet, ka Dzheimss bija forshs. Ljauns, bet forshs. Atziistu - uzvedaas kaa kretiins, bet tik un taa forshs! Un juus, manupraat, bijaat tik shokeeti tikai taadelj, ka domaajaat - Dzeimss ir labs, taads pats kaa Harijs. Bet, redziet, vinjsh ir savaadaaks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
odzina
iesūtīt 16.12.2003 23:17
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Man mazliet patika tā Džeimsa iedomība!!! whistling.gif

Šo rakstu rediģēja aivvv: 02.01.2004 00:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Putnubiedēklis
iesūtīt 16.12.2003 23:19
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Protams, jo maza nekaunība nekad nenāk par sliktu. laughing.gif Un to visu Džeimss vienkārši darīja lai izrādītos Lillijai. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ellee
iesūtīt 17.12.2003 12:11
Raksts #23


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



Harija vietā arī es vairs negribētu līdzināties savam tēvam.Strups galu galā taču to nebija pelnījis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy angel
iesūtīt 17.12.2003 14:03
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.03
Kur: visur



Strupam laikam vienalga vai Harijs lidzinas tevam vai nelidzinas, vins vienalga vinu ienistu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cītīgais lasītāj...
iesūtīt 17.12.2003 15:18
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



Interesanta bija vieta, kurā Harija skatīšanos pārtrauca Strups.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
odzina
iesūtīt 17.12.2003 16:07
Raksts #26


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



[QUOTE]Harija vietā arī es vairs negribētu līdzināties savam tēvam.Strups galu galā taču to nebija pelnījis! [/QUOTE]
Tkai nevajag!!! Strups ir baigais... nu kaut kas ar nemazgātiem matiem!!!
( Ja zinātu Strupa adresi labprāt aizsūtītu viņam uz Ziemassvētkiem šampūnu, bet laikam jau nespīd!!! cool.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 17.12.2003 19:06
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



A man vienalga Džeimss patīk un Strups ar man patīk... Kur gan bija teikts, ka Harijs vairs negrib līdzināties tēvam? :blink: Atkal kaut ko esmu palaidusi garām? Cik atceros viņš vienkārši saprata, ka viņa tēvs nav ideāls! Iedomīgs - maybe, bet noteikti labs cilvēks!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 18.12.2003 17:27
Raksts #28


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Visa tā nodaļa bija OK,bet kāpēc Siriuss un Remus nevarēja pastāstīt kaut ko sīkāk....Vai vismaz Harijs būtu vēl kaut ko redzējis tajā domnīcā!(tur noteikti bija vēl kāda jauka atmiņa...)būtu interesanti.... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 20.12.2003 00:50
Raksts #29


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



man ljoti nepatika. getlost.gif nesaprotu, kapeec visi sajuusminaas par strupa apkaunoshanu. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 20.12.2003 19:47
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Tādā gadījumā - kāpēc citi sajūsminās par to, ka Strups nosauc Liliju par draņķasini?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cītīgais lasītāj...
iesūtīt 20.12.2003 19:53
Raksts #31


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



CITĀTS(Vilma @ 20.12.2003 00:50)
man ljoti nepatika. getlost.gif nesaprotu, kapeec visi sajuusminaas par strupa apkaunoshanu. getlost.gif

Tāpēc, ka viņš slikti izturas pret Hariju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 21.12.2003 14:45
Raksts #32


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Tāpēc, ka tur bija Džeimss & Co! Tāpēc, ka tā ir pagātne, vēsture! Tāpēc, ka tas ir interesanti! Kaut kā tā... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cītīgais lasītāj...
iesūtīt 21.12.2003 14:47
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



Tas ir izskaidrojums Strupa naidam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vaards
iesūtīt 21.12.2003 14:48
Raksts #34


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03
Kur: starp monitoru un krēslu



njaa man ar taa shkjiet. smile.gif unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita
iesūtīt 21.12.2003 19:24
Raksts #35


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



nu īpaši jauki jau džeims nerīkojās bet gan jau tam bija labāks izskaidrojums par sīriusa doto
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 22.12.2003 23:11
Raksts #36


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



CITĀTS(Vilma @ 20.12.2003 00:50)
man ljoti nepatika. getlost.gif nesaprotu, kapeec visi sajuusminaas par strupa apkaunoshanu. getlost.gif

nu man tā nodoļa ļoti patika,bet ne jau tāpēc,ka tur izņirgājas par Strupu!Man tas ne visai patika...man patika,tas,ka varēja uzzināt kaut ko vairāk par pagātni,Džeimsu,Siriusu un Vilksonu...

Šo rakstu rediģēja aivvv: 02.01.2004 00:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alish
iesūtīt 24.12.2003 12:57
Raksts #37


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03



smile.gif Mana attieksme pret Strupu mazliet mainiijaas, bet Sirrius un Dzjeims tikuntaa man liekas superiigi forsi. Varbuut Dzjeims riikojaas nepareizi, bet Strups Dzjeimsu izprovaceja.
mad.gif Strupam gan nevajadzeetu niist Hariju un Dzjeimsu, jo Dzjeims tak Strupu izglaaba.
blush.gif Sirrius -------- Vins veel bija jauns un smuks arii pie reizes iedomiigs, bet tagad vins taads nav......... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 25.12.2003 01:14
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



nu te nu pieraadaas tas, ka tie kurus mazotnee apcelj izaug par maniakaaljiem... wai ariii paliek tadi pashi newariishi... strups izauga par sawas beerniibas atriebeju... taga wismaz war saprast kaapec strupijs taa pret harchu izsturas.. aizwainojums, ljaunas atminjas.... kaugan strups pac uzprasiijaas.... prowaceeja dzheimsu.... bet kaapeec tad wish wilkaas tieshu pa to pashu celju & tieshi turpat kur potera grupeejums..... -pac uzprasiijaas.... & ja wish gribeetu izwairiies no konfliktiem... winjam butu iespeejas no tiem izbeegt...
diez,wai galu galaa, dzheims strupam nowilka apaxbixes?! rolleyes_a.gif laughing.gif to nu man gribeetos redzeet....

Šo rakstu rediģēja spideratey: 25.12.2003 01:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 02.01.2004 07:29
Raksts #39


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



novaakt dzzeimsu un paareejos lohus... taa bija mana pirmaa doma nu protams tas ir paarspiileeti bet lai nu kaa dzzeims pilniibaa uzvedaas kaa malfojs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skorpions
iesūtīt 04.01.2004 15:31
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.03
Kur: Latvija Jekabpils



Pag es isti nesaprotu ka tad Strups Džeimsu izprovaceja?

Šo rakstu rediģēja Skorpions: 04.01.2004 15:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 20:57