Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Nāves telpa
Daimorte
iesūtīt 07.10.2004 21:05
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.04
Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku!



Atminaties nosleepumu kambarii to istabu ar vienu arku un pliivuru kaa juus domaajat ko tur vareetu peetiit ministrija?

Luudzu vieta juusu mineejumiem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Aziz
iesūtīt 07.10.2004 21:06
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04
Kur: 23 000



Manuprā nāvi - to, kas ir aiz plīvura. Kā kā Gandrīz-Bezgalvas -Niks, ka "mācīti vīri tur pēta nāves noslēpumus"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minta
iesūtīt 07.10.2004 21:07
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.10.04



varbuut to kaa no turienes cilveeki vareetu kljuut aaraa un buutu forshi ja vinji to uzzinaatu, jo tad harijs dabuutu atpakalj krusteevu un vecaakus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 08.10.2004 10:10
Raksts #4


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Mans pieņemums - Neko takš tur nepēta, cilvēki, duh huh.gif Tā arka ir lai izpildītu nāvessodus burvjiem, kuri noziegušies tiktāl, ka Azkabanā nemaz netiek sūtīti, bet uzreiz izlidināti cauri tam plīvuram un miers. Nezinu, kas ir baisāks - Atprātotāja skūpsts, vai šis te, un kurš sods tiek uzskatīts par baisāku, laikam jau skūpsts :blink: Bet tāds sods kā lidināšana caur šito pašu arku noteikti pastāv, dodu 95% ka tā arī tiks stāstīts nākamajās grāmatās. Tā kā zināmā mērā nāksies piekrist Aziz:
CITĀTS(Aziz)
Manuprā nāvi - to, kas ir aiz plīvura. Kā kā Gandrīz-Bezgalvas -Niks, ka "mācīti vīri tur pēta nāves noslēpumus"

un pēta nāves noslēpumus viņi tāpēc, ka nokļūstot cauri tai arkai viņi nomirst pinch.gif Un uzzina kas ir nāve...

CITĀTS(minta)
  varbuut to kaa no turienes cilveeki vareetu kljuut aaraa un buutu forshi ja vinji to uzzinaatu, jo tad harijs dabuutu atpakalj krusteevu un vecaakus


Klau, vispirms es domāju, ka tas ir apsurds, bet nū huh.gif Zināmā mērā tev ir taisnība w00t.gif Ja šitā arka ir robeža starp dzīvību un nāvi, tad tur arī var atrasties Potera vecāki. Kaut arī netika izlidināti pa to arku ārā... Vot tikai tikt ārā viņi gan nevar. Un ministrija nepēta kā no turienes var izkļūt , jo , pirmkārt, mirušos atgriezt dzīvē nevar (jo no nāves izdabūt laukā nevar... wacko_a.gif ) un otrkārt- viņi paši arī izlidina cilvēkus pa to :blink:
Pilnīgi iespējams, ka ar to plīvuru mēs ne reizi vien vēl saskarsimies turpmākajās divās grāmatās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 08.10.2004 11:14
Raksts #5


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Daimorte @ 07.10.2004 21:05)
Atminaties nosleepumu kambarii to istabu ar vienu arku un pliivuru kaa juus domaajat ko tur vareetu peetiit ministrija?

Luudzu vieta juusu mineejumiem smile.gif

Kādu noslēpumu kambari? huh.gif whistling.gif getlost.gif Vai Tu negribēji teikt- nodaļu? huh.gif
Lai nu kā, man šķiet, ka šito jau kaut kur esmu lasījusi... whistling.gif
Bet man nav ne jausmas ko pēta viņi tur... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kenijs
iesūtīt 08.10.2004 13:32
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Laikam jau shie petija vai ari meginaja uztaisit ierici (arku) ar kuras palidzibu var ztdzivinat cilvekus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 08.10.2004 18:59
Raksts #7


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



man vissakariigaak likaas tas k teica siriuss, par to ka vinji tur peeta navai utt. moska kas buus teiksts veel par to arku, es taa ceru! wink.gif

jaa, un kambara vietaa tokna laikam bija domaata nodalja! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 08.10.2004 19:30
Raksts #8


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Nezinu kautkas saistīts ar nāvi tur varētu būt...nu bet tas ir noslēpums, gan jau Roulinga to mums atklās 6. daļā... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nixons
iesūtīt 08.10.2004 20:02
Raksts #9


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



buutu interesanti ja buutu taada pati arka kas nevis nogalin bet izdzees lietas vareetu izmantot par lielisku miskasti grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 08.10.2004 21:28
Raksts #10


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Neviens jau nesaka, ka viņi visu, ko tur tur pēta huh.gif Šito arku viņi, kā sabiedrībai bīstamu vienkārši tur nolikuši, paslēpuši, un kurš gan teiks, ka tā nav bīstama, nāve... Vienā ziņā es piekrītu Siriusam, ka, ja sāi arkai ir kāds pielietošanas veids, tad tā nav viss pētīšana, bet gan nmāves soda izpildīšana tiešām nelabojamiem burvjiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gaby7
iesūtīt 10.10.2004 12:31
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: Compī - internetaa



man liekas ka aiz pliivura ir taada kaa tresaa pasaule! ne paradiize, ne zemes dziive, bet veel tresaa! burvjiem tur ir ierobezzotas kustiibu un paarvietossanaas iespeejas! MAN LIEKAS KA SIIRIUSS VEEL PARAADIISIES! TICIET MAN!(vai vsmaz harijs kaut kaadaa veidaa ar vinju sazinaasies) mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 26.11.2004 20:16
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



Es domāju tā nav nāve...
.. kam burvjiem pētīt nāvi???
Es domāju ka tas ir kaut kas daudz briesmīgāks.
Kaut kas tāds ko mēs nezinām, neesam izlasījusi, jo nekas nav uzraxtīts.
:blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Guest_*
iesūtīt 02.12.2004 18:28
Raksts #13





Viesi




Domaaju, ka tur vinjiem ir kaukaada cita dziive, vai kaukas taac, bet noteikti domaaju, ka krustteevs atgrieziisies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 02.12.2004 19:08
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Var jau tur būt jebkas, varbūt kādas durvis uz citu pasauli...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 16.06.2005 21:34
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es domāju, ka tas plīvurs varētu būt kkas tāds ko viņi, ministrijā patiešām pēta, Ja tas nekas tāds nebūtu, tad jau iespējams, ka tāda arka tur nemaz neatrastos. Un tad jau jāsāk domāt kā tā tur vispār gadījusies. Es domāju, ka tas nav tāpat nāves plīvurs, kur vienkārši iekrīt un nomirst, tam jābūt kkam dziļāk....
Bet par to noteikti būs rakstīts kādā no turpmākajām grāmatām...
Un kas notiktu, ja kāds tur ietu pētīt un piemēram apsietu ap sevi virvi un tad laistos tur iekšā, kas tad būtu tas ko izvilktu pēc tam laukā????
Sarežģīti...gan jau Roulinga visu uzrakstīs, jo es nespēju iedomāties....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 18.06.2005 09:01
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



nu tak jau naavi, ko ta veel....

bet vispaar man lieks ka to buutu gruuti izpeetiit.. un kas vispar notiktu ja tai arkaa iebaaztu piemeeram tikai kaaju? tad taa amirtu un kljuutu nejuutiiga?? or so? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
salema
iesūtīt 06.07.2005 10:26
Raksts #17


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.07.05
Kur: k-kur tepat



gan jau, ka vinji peeta, kaa no turienes var atgriezties un beigaas atklaas, taadejaadi siriuss atgrieziisies...smile.gif

iespeejams, ja tur ieliktu kaaju nu to cilveeku iesuuktu, taa jau vareetu buut...taapat kaa ar Gringotu kambaru durviim...grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Feny
iesūtīt 25.08.2005 20:14
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: vieta, kur neivena cita nav.



varbut vini peta ka var no turienes dabut atpakal cilvekus ( man gribas atpakal Siriusu) smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 26.08.2005 16:28
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



jā, man arī gribas Siriusu atpakaļ, bet es gan nezinu, vai tas ir iespējams..... galu galā arī Vilksons Harijam pēc tam teica, ka viss ir cauri, Siriusu atpakaļ vairs nevar atgriezt..... nu kaut kā tā...... no tā es secinu, ka tur neko nepēta, jo tad jau Remuss to būtu pateicis, nu, ķipa, "viņi dara visu, kas iespējams, Harij" vai tādā garā.... varbūt tā vienkārši ir kāda soda vieta, kas agrāk izveidota..... vai ierīce, ko BM pārstāvji atraduši kaut kur un, sapratuši, kas tās ir par šausmām, to ievietojuši tur, kur cilvēki netiek klāt, tas ir, Noslēpumu nodaļā...... tāds nu ir mans variants.... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 11.09.2005 15:59
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



man liekas,ka kaut kaadaam naaves sodu izpildiishaanaam.... jo ja jau reiz kad siriuss iekrita tajaa arkaa tad vinjsh peec tam bija beigts.. sad.gif nu viennoziimiigi,nekas labs tas nebija..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 10:55