Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> !''Savage garden''-horror hotel!, Pietiekšanās un citi sīkumi ATD PAVEDIENĀ!
maksligais_intel...
iesūtīt 22.11.2006 16:14
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Īss raksturijums :

Jūs esat 5 – 10 cietumnieki, kas ir nokļuvuši Losandzelošas stingrā režīma cietumā.
Jums visiem palēnām pienāk izlaišanas laiks un, tamdēļ, lai to saaīsinātu, jums tiek piedāvāta iespēja pastrādāt, kāda pussagruvušā, vecā viesnīcā Ņujorkā, kur jūs visu sakārtosiet un tālāk tiks doti rīkojumi, bet ierodoties viesnīcā jūs neesat diezko sajūsmināti. Godīgi sakot, jūs esat šokā, neko tādu nebijāt gaiidijuši. Viesnīca izskatās pēc kanalizācijas notekas, kura ir pamesta jau vairākus gadus. Viss ir klāts aiz zirnekļtīkliem ,skraida žurkas, prusaki un smird. Jā jums tas vis būs jāsaved kārtībā un jadzīvo šeit vesels mēnesis, taču jau pirmajā naktī šeit sākt notikt pagalam dīvainas lietas


Viesnīca:

Šādi izskatās no ārpuses :

Attēls

viesnīcas gaiteņi:

Attēls


vēlāk uzzimēšu karti, lai vieglāk orientēties un mēģināšu atrast arī noteiktu telpu izskatus, bet doma ir uztverta 

Viesnīcas vēsture:

Pirms gadiem 70 šī bija viena no Ņujorkas smalkākajām un dārgākajām viesnīcām – ‘Savage garden’’ ,kur apgrozijās Ņujorkas un citu vietu augstākie slāņi.
Visiem labi zināms, ka viensīcas īpašnieks Fransuā Ženē( francūzis) bija iesaistījies nelikumīgās darīšanās un viņam bija daudz ienaidnieku. Tas arī tika manīts, kad pēc 7 gadu viesnīcas uzplaukuma laikos Ziemassvētku balles laikā tika aizdedzināta slavenā ‘’Savage garden’’, tas bija viens no spilgtākajiem ugunsgrēkiem Ņujorkā un par to zināja visa Eiropa. Bija daudz cietušo, viesnīca nenodega līdz pamatiem, to izdevās glābt.
Pēc ugunsġrēka dzēšanas sākās aktīva Fransuā Ženē meklēšana pa visu viesnīcu un visbeidzot to atrada pašā augstākajā stāvā pakārtu savā kabinetā.
Protams radās problēmas sakarā ar pussagruvušās viesnīcas pārmantošanu un tika meklēta Fransuā ģimene, diemžēl tā arī tika atrasta noglināta savā villā Malibu piekrastē. Gan pie Fransuā, gan pie viņa ģimenes tika atstātas divas vienādas zīmītes ar neizskaidrojamiem simboliem un tekstu franču valodā, kas tika angliski pārtulkots – ‘’ Un tas vis dēļ tavas spītības.... ‘’ un vēlreiz sekoja tie paši simboli, taču šoreiz priekšā tiem bij uzrakstīts skaitlis 4.
Tā arī viesnīcai nevarēja atrast mantiniekus, un toreiz tik slavenā ‘’Savage garden’’ spokojās tagad jau neapdzīvotā Ņujorkas ielā, kur pat klaidoņi nemājoja, jo tika dzirdējuši baumas, kas tur notiek .....


Spēles gaita :

Tātad jūs ieradīsieties viesnīca un jūs sagaidīs veca tantiņa, kas te par spīti visam dzīvo šajā ēkā, jo palikusi uzticīga šai vietai – bijusī ‘’Savage garden’’ administratore.
Viņa jums ierādīs telpas un pastāstīs vēl smalkāk par viesnīcas vēsturi.
Jums par palīgu būs arī velviena ģide – vienīgā izdzīvojusī viesnīcas apkopēja( kas starpcitu būs viena no dalībniekiem ) .
Jūs iekārtosieties viesnīcā un par pārējo es , kā būdama GM par visu par parūpēšos un apsolu, ka nelikšu jums garlaikoties. Galvenais, lai jūs būtu aktīvi ! 


Dalībnieki:

*5 – 10cietumnieki
*1 mājkalpotāja ( šī būs ļoti specifiska loma, jo šeit jums būs jādarbojas pilnīgi saskaņā ar GM.Šis būs vienīgais dalībieks, kurš zinās puslīdz manu stradēģiju un visu pārējo, tamdēļ šim cilvēkam būs jābūt ļoti aktīvam, jo patstāvīgi mēs sazināsimies pa PZ un es teikšu ,kas un kā.Protams tas nenozīme, ka būs jārīkojas pilnīgi kā es teikšu, taču no ceļa noiet nevarēs, jo atceraties, jūs NEESAT cietumnieku pusē )


Anketa cietumniekiem:

Vārds, Uzvārds:
Vecums:
Īss bio(+ģimene)
Noziegums dēļ, kura nokļuvāt cietumā:
Cietumā piespraistais laiks un cik jau esat nosēdējuši:
Bilde(obligāti)
Raksturs:


mājkalpotājas anketa:

Vārds, Uzvārds:
Vecums:
Cik ilgi strādāja hotelī:
Bio:
Raksturs


Mājkalpotājas anketu lūdzu sūtīt pa PZ, taču cietumnieku tepatās. Kad būšu apstirpinājusi anketu vai arī būsiet izlabojuši kļūdas, kuras es pateikšu iepostosiet vēlreiz anketu ar sarkaniem burtiem! Tas , lai vieglāk pēctam būtu orientētēties un atrast svarīgāko smile.gif

Kā arī jums tiks katram piedēvētas maģiskās spējas, jo bez tām jums tur neiztikt, taču tās es ptieikšanās beigās sadalīšu, lai būtu interesantāk un nebūtu nez kādi supervaroņi.

Paldies un ceru uz sadarbību smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
16 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 17:33
Raksts #2


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Visiem cietumniekiem lika sastāties ierindā. Galvenais uzraugs nogāja visiem garām un nostājās visiem priekšā skarbā balsī nobļaudams:
- Tātad....nosaukšu visus priekšnieka mīlulīšus(šos vārdus izteica daudz klusāk), kuri brauks uz viesnīcu un atstrādās atlikušo laiku -
sekoja ilga pauze
- Tātad.... nosauktais CIETUMNIEKS( šo vārdu izteica ļauni un izsmejoši) pakāpsies soli uz priekšu -

Gabriela de Faula
Denias Hetlers
Aksels Kavtasks
Nikola Pervera
Šikamaru Naru
Patriks Merkiless
Nevinda Kresina
Nefas Stīlsons
Deimens Rekfords
Artēmija Aula
Amerēcijs Čitaljone




Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 24.11.2006 17:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 24.11.2006 17:49
Raksts #3


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Dens vienaldzīgi uzlūkoja sev garām paejošo uzraugu. Šādus smirdīgus, atpalikušus lopus pat ir kauns uzlūkot, viņi pat staigāt normāli nemāk. Puisis nievājoši pasmaidīja un nevērīgi paspēra soli uz priekšu. Drīz es nebūšu cietumnieks, draudziņ, bet tu gan te pavadīsi visu savu dzīvi. Dena pirksti izklaidīgi spēlējās ar monētu, un tad to nevērīgi iebāza kabatā, Ja tu esi precējies, ko es ātri vien uzzināšu, tad tava sieviņa paliks tev neuzticīga, vai nu tev paveiksies un tava sieva būs tāds pats klops kā tu, un viņa vienkārši atstieps kājas no tevis raidītās lodes. Puiša acīs, kas pavīdēja, bet citiem vēl neapjēdzot, kas, pazuda.

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 24.11.2006 17:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 17:59
Raksts #4


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Uzraugs momentāli pieversās Deniam.
-Ko tu man te smaidi -
Viņš nicīgi palūkojās uz viņu ieraugot nievājoši smaidiņu
- Varbūt tev problēmas? Vēlies vēl kādu laiciņu te pakurnēt? . Tādi smukulīši ,kā tu te ilgi nenoturās, jo mums te nav vieglas uzvedības sievietes, kas kristu tavos smirdīgajos valgos. Puisīt es varu nokārtot, ka tu te arī paliec nevis doties uz viesnīcu.-
Uzraugs pašsapmierināti izspļāva


Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 24.11.2006 17:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 24.11.2006 18:09
Raksts #5


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Dens nekādi nereaģēja uz uzrauga teikto, viņš vienkārši skatījās taisni uz priekšu. Jā kā tad, ja priekšnieks tevi klausītu, tad šai cietumā nebūtu nevienas brīvas vietas, kur apgriezties. Puiša smīniņš mazliet paplašinājās, bet tikai drusku, ka diezvai to kāds pamanīja. Vieglas uzvedības meitenes? Nē ar tādām es nesaejos, tās ir pārāk viegli dabūjamas. Bet priekšnieka meitiņa vai kas viņam tā skuķe skaitījās, tā ir konfektīte. Savu darbu viņa māk izdarīt lieliski. Puisis sabāza rokas kabatā un palūkojās uz debesīm. Viņa izdarīja, ko vajadzēja, tādēļ šeit arī stāvu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 24.11.2006 18:11
Raksts #6


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nedaudz saviebies dēļ tā, ka pēkšņi izsaukts stāties ierindā Aksels nolūkojās uzraugā un cerēja tikai uz vienu. kaut varētu izrauties no šīs vienmuļās dzīves. Kaut varētu nokļūt kaut kur tālu prom no šīs netīkamās vietas. Un cerība nemira. Izdzirdējis savu vārdu viņš ar pilnīgi atraisītu sejas izteiksmi pagāja vienu soli uz priekšu un apstājās kā zemē iemiets. Pēc viņa sejas izteiksmes nebija iespējams pateikt par ko šis staltais, jaunais cilvēks domā un kas slēpjas aiz viņa necaurredzamās sejas maskas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 24.11.2006 18:11
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Artēmija bija šašutusi viss ko viņa darija cietumā bija romānu lasīšana un jaunāko tehnaloģiju instrukciju lasīšana un tagad viņai būs jādodas uz kaut kādu velna vienīcu, lai strādātu .Vairā padomājusi viņa saprata ka šī būs iespēja uztrenēt maņas un izvingrināt kaulus pirms došanās ārā.
"Man ir palikuši tikai daži mēneši līdz brīvībai kāpēc nemeiģināt?"viņa pie sevis prātoja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 24.11.2006 18:16
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Izdzirdējusi savu vārdu, Nevinda pakāpās soli uz priekšu. Ieteiktu jums mūs neizsmiet. Nevinda noplātija lūpas.Nevinda ar riebumu ieskatījās uzrauga sejā. Vismaz tieku ārā no šīs smacīgās gaisotnes. Nevinda nodomāja, un pasmīkņāja, tieši lai uzraugs redzētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 18:26
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



- Pareiza attieksme -
Uzraugs uzvaru vēstošu sejas iztieksmi lepni paskatijās uz Denu.
Uzraugs paskatijās uz Akselu un atķeksēja.
Tas uz Artēmiju. Ilgāk uz viņu paskatijās ar neko nevēstošu skatienu un nogrozot galvu arī atķeksēja.

Pēkšņi viņš izdzirdēja Nevindas balsi.
- Ko? Tu man ko teici mazā dām...vai es gribēju teikt PABIRA-
Un skaļi iesmējās
- Labāk nemāci , ko man darīt savadāk tas nebeigsies labi -
Uzraugs piegaja pie meitenes un iečukstēja to ausī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 24.11.2006 18:30
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Ak aizveries! Kad es būšu rīvībā, tu dabūsi. Nevinda nodomāja, un turpināja smīkņāt ja es gribēšu, mācīšu. Nevinda attčukstēja, un apklusa.

OCC: Ja GM nepatīk mana uzvedība, sorry... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kary
iesūtīt 24.11.2006 18:37
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.06
Kur: Kaut kur zen ūdens. XD (Zivtiņu spēles)



Nikola pagāja vienu soli uz priekšu. Tad viņa pacēla pret sauli savu roku un nope'tija savus nagus. Redzot ka tie ir lielisā stāvoklī viņa pasmaidija.
Mīļais! Tu gribi mani nosaukt par viglas uzvedības sievieti! Iesaucās Nikola sašutušā balsī. Cik tu esi bezkaunīgs! To visu viņa veltija riebīgajam apsargam. Iekšēji viņa smējās cik vien spēdama, bet ārēji tēloja ka ir sašutusi. Taqs vis Nikolai likās ļoti smieklīgi.

Šo rakstu rediģēja Sarkana Rudens Lapa pa Ziemeļa Vēju: 24.11.2006 18:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 24.11.2006 18:38
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



[img][img]Artēmija lūkojās uz sargu un kādu pašpārliecinātu meiteni. "Interesanti par ko viņi sačukstas?" Metenei bija īsi mati kas radija iespaidu ka viņa ir ļoti lepna.
"Kad sargs atliecās viņš izskatijās uzjautrināts ,interesanti kapēc?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 18:45
Raksts #13


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: Kā tēlam protams, ka nepatīk, bet kā GM tas ir vnkk idēali...turpini turpini...lai arī pašā sākumā ir kāds action smile.gif

- Vai, tiešām meitenīt -
Uzraugs smīķņādams saķēra Nevindas roku un saspieda
- Nu, tad pamāci ,kā tas jādara... - Viņš uztaisīja viltīgu sejas izteiksmi un vilinoši nopētija Nevindu no galvas līdz kājām.


- Aizveries ! - Uzraugs uzbļāva uz Nikolu.
- Man neinteresē ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā ar Denu ! Priekš manīm cietumnieces naw pat sievietes.... -

- Un, ko tu lūri? -
Apsargs izpļāva uz Artēmiju, taču dusmīgs viņš nelikās, tieši ottrādi - ieinteresēts


OOC: protams neviens neņem personīgi arī mano ļauno uzraugu. Te neizspaužu savas personīgās antipātijas grin.gif Tā ir tikai spēle un, lai ir interesantāk grin.gif
Un arī būtu ļoti jauki, ja jūs visi uzraugam nekluptu virsū, bet izdomātu arī kā savādāk pievērst uzmanību.


Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 24.11.2006 18:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 24.11.2006 18:49
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Sākumā Nevinda maigi pasmaidīja. Bet tad viņa strauji izrāva roku no uzrauga tvēriena, un viegli iepliķēja. Tagad nav situācija. Kad jāmaca jums kautkas darāms. Nevinda nosmīkņāja. Ak ja es tev neesmu sieviete...

Šo rakstu rediģēja Lady Delish: 24.11.2006 18:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 18:50
Raksts #15


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Pārsteidzoši, bet uzraugs nemaz nebija dusmīgs
- Ar šo meitēnu mēs vēl tiksim galā -
viņš viltīgi nodomāja un aizgāja prom vēlreiz viņu vērīgi nopētīdams.


Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 24.11.2006 18:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 24.11.2006 18:51
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Čito izdzirdēja uzraugu nosaucam savu vārdu, skaļi iespurdzās, muļķīgi pasmaidīja un viltīgi nozibināja acis uzrauga virzienā. Tad, izlikdamies, ka tīra savas drēbes un spodrina nagus, paspēra lielu soli uz priekšu.
"Čito ir šeit. Jā, jā... gatavs tālam ceļam, obrlajtnanta kungs! He, he, he..." viņš sāka klepot un meklēt kabatā tīru mutautiņu. Bet viņš jau nebija tik tīrs, lai tāds vēl viņam būtu. Tādēļ viņš no kabatas izķeksēja pelēku drānu un skaļi izpūta degunu.Čito cietums nenāca par labu - ja iepriekš viņš bija bijis nedaudz dīvains, tad slēgtā viņu padarīja vēl dīvaināku un nesakarīgāku.

ooc: mans raksts atbilst tēla raksturam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 24.11.2006 18:55
Raksts #17


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Nevinda parādija uzraugam mēli, un nosmīkņāja vēlreiz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 18:56
Raksts #18


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: Tā arī jābūt un lūdzu izdari, kas teikts PZ wink.gif

- Man neuztrauc esi gatavs vai nē, savi mierā un izbeidz bakstīties-

Uzraugs ar riebumu uzlūkoja padzīvojošo vīrieti un nobrinijas, ka arī viņš dosies uz viesnīcu.


OOC: Iedomāšos, ka Nevindas mēli uzraugs neredzēja, doties citi gan var par to izrādīt viedokli,emocijas utt
IZLASIET VISI PĒDĒJO MANU POSTU ATD PAVEDIENĀ.




Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 24.11.2006 19:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 24.11.2006 19:08
Raksts #19


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



pēc uzrauga bļāviena Artēmija strauji novērsās un sāka pētīt cilvēkus ar ko viņai būs jāpavada atlikušie mēneši.Un pēkšņi pasmaidija meitene ar īsajiem matiem uzraugam parādija mēli ,tas bija tik humoristiski.

Viņa atkal novērsās un pievērsās tam ka apsargs saka stāstīt par ceļu uz viesnīcu.

Šo rakstu rediģēja ev_angel: 24.11.2006 19:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.11.2006 19:26
Raksts #20


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



- Tā un tagad visi aizverat mutes ciet . Man jūs jāaizved līdz vietai, kur piestās autobuss un ,lai jūs man par prieku aizvāktos. - Uzraugs atguvis iepriekšējo toni nokliedzās.

-Saslēdziet roku dzelžos -
Uzraugs izrīkoja palīgus un tie, katram uzlika rokudzelžus un ejot visulaiku atradās aiz muguras, lai ieslodzītie nekur neaizmuktu.
- Ejam -
Viņš nokliedzās un veda prom no cietuma laukuma cietumniekus prom. Varēja dzirdēt tikai palikušo cietumnieku nopūtas un skaļus izrīkojumus, ko teica, jau jaunais uzraugs.

Uzraugs vadija viņus caur visam cietuma telpām un stadionam un tad peķšņi nokļuva pirms liela, tumša tuneļa, kur bij vairākas dzelzs durvis. Uzraugs neredzot ieslodzītajiem uzspieda kodu un durvis atvērās un iegāja iekšā tunelī.


Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 24.11.2006 19:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

16 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:11