Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dumidors redz cauri Paslēpnim?
anarhiste777
iesūtīt 03.11.2004 17:35
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.04
Kur: Tepat... ieskaties....



Es tikko veelreiz nostijos nosleepumu kambari.....un.....vai tad Dumidors redz caur paspeepnjiem?




nu laikam taads pavediens jau bija???!!!??? (slinkums mekleet)bet nu tomeer....

Šo rakstu rediģēja anarhiste777: 03.11.2004 17:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Jazzy
iesūtīt 14.01.2005 19:23
Raksts #21


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Piepaliidz sargengjeljiem glaabt tumsaa pazudusho...



Kaut arii Dumidors ir speeciigs burvis,peec manaam domaam vinjsh neredz cauri pasleepnim...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tvixy
iesūtīt 14.01.2005 19:54
Raksts #22


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.05
Kur: mētājos



CITĀTS(BackFromTheGrave @ 12.11.2004 21:35)
Neskatoties uz viņa spējām, Lords Voldemorts viņu novāks 6. grāmatā. Varat teikt ko gribat, tā būs.
*

Kaa tu to zini???
Es domaaju ka vinjsh iisteniibaa vareetu redzeet cauri pasleepnim jo veel ir daudz neatklaatu nosleepumu kurus gan jau uzzinaasim turpmaakajaas graamataas rolleyes_a.gif ...nevaru sagaidiit... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bezastis
iesūtīt 15.02.2005 11:51
Raksts #23


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.05
Kur: šūpoles



taa vajadzeetu buut... huh.gif ...kaa nekaa vinjs tacju redzeeja Hariju pie Sagli spoguļa ohmy.gif .. lai gan iisti neizprotu kaa Dumidors ir tik gudrs? huh.gif ! kur vinjs to iemaaciijaas? unsure.gif laikam jau man neizprast vienkaarsi ir un viss cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 21.02.2005 17:51
Raksts #24


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



manupraat redz gan, un newis taadeelj, ka tur ir bagi warenais.. bet warbuut netik redz kaa juut.. a moshs pats winjs to ir izdomaajis to pasleepni?? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sharlotish
iesūtīt 19.03.2005 22:17
Raksts #25


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Riiga, Latvia



Man liekas, ka nee. varbuut vinjam ir kaut kaadas speejas, kas dod iespeeju sajust, ja kaads i r tuvumaa ar pasleepni muguraa. bet taadaa gadiijumaa nelogjiski sanaak... Droshi vien kaut kada sarezhgjiita burvestiiba tongue.gif sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 15.05.2005 09:13
Raksts #26


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



CITĀTS(skowij-snowij @ 16.11.2004 22:08)
Nu, bet tu domā, ka viņi visi spēj uzvesties tik klusu, lai neviens nesadzirdētu?

Es domāju, ka Dumidors neredz caur paslēpni, jo tomēr, lai cik labs viņš burvis būtu vai nebūtu, ko tādu spēj Trakacis ar savu aci, nevis Dumidors (nez, kas to lai zin, varbūt viņam zem viņa cepures ir netikai sirmie mati, bet vel kāda acs?).

Dumidors varbūt ir daudz piedzīvojis dzīvē, un viņam ir ļoti laba dzirde, ka var dzirdēt pat elpas vilcienus.
skow
*


Tādā gadījumā viņš pēc elpas vilcieniem var arī atpazīt cilvēkus rolleyes_a.gif Pirmajā grāmatā, kad Harijam virsū bija paslēpnis, viņš teica: "Atkal atgriezies, Harij"(vai kaut ko tamlīdzīgu tongue.gif ).

Bet īsto atbildi zin tikai Roulinga... silent.gif Mēs varam tikai minēt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
snows
iesūtīt 16.05.2005 12:16
Raksts #27


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05



[I] sorcerer.gif Droši vien paslēpnim ir kāds vājais punkts un Dumidors to zinā. Tādēļ viņš zina,ka kāds ir paslēpies zem paslēpņa grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.05.2005 14:29
Raksts #28


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ziniwet, man vienmēr ir licies, ka tāds burvis kā Dumidors var visu... whistling.gif
Es domāju, ka gan jau,k a viņš vienkārši redz cauri paslēpnim, bet, ja es tomēr kļūdos, tad viņas ir superlaba intuīcija... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 16.05.2005 17:42
Raksts #29


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



CITĀTS(BackFromTheGrave @ 12.11.2004 22:35)
Neskatoties uz viņa spējām, Lords Voldemorts viņu novāks 6. grāmatā. Varat teikt ko gribat, tā būs.
*


Jā Domidors ir pietiekami stiprs burvis,lai redzētu cauri paslēpņiem(kāpēc gan vinu nogalinatu Voldemorts 6.gramata? blink_a.gif ) Piemēram arī 1.grāmatā tā bija, kad Harijs gāja pie tā spoguļa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 16.05.2005 17:47
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(fijusska @ 08.11.2004 16:35)
ja ne redz, tad juut vai to zina(ka kads iet ar paslepni) , ka citadi! ne jau tikai vija izdariibu deelj vinjs ir labakais burvis! smile.gif
Visdrīzāk piekrītu šim viedoklim. smile.gif
Es ar domāju, ka Dumidoram visdrīzāk ir tāda kā 6.maņa, kas laikam ļauj just cilvēkus, ko sedz paslēpnis.. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 28.05.2005 21:30
Raksts #31


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Es iisti nezinu! Bet vareetru buut ka redz arii! Vinnjs taccu ir nenormaali speeciigs burvis! Bet vareetu buut ka vinnjs vienkaarsi sajuut kaadu savaa klaatbuutnee un tad uzreiz saprot kas tas vareetu buut!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 14.07.2005 14:34
Raksts #32


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(jazaa @ 15.05.2005 10:13)
Tādā gadījumā viņš pēc elpas vilcieniem var arī atpazīt cilvēkus rolleyes_a.gif Pirmajā grāmatā, kad Harijam virsū bija paslēpnis, viņš teica: "Atkal atgriezies, Harij"(vai kaut ko tamlīdzīgu tongue.gif ).
Ja godīgi, netika gan minēts, ka Harijs tur atrastos pie spoguļa ar paslēpni, jo -> paslēpnis taču padara neredzamu -> un parastā spogulī nekāds atspulgs nemaz nebūtu.

Un kā tika minēts tālāk: "Man nav nepieciešams apmetnis, lai kļūtu neredzams.". Pēc šī spriežot, varētu būt tā, ja jau Dumidors bez paslēpņa spēj kļūt neredzams, viņš varētu redzēt arī tos visus neredzamos, bet nekad skaļi gluži neizsakās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 17.08.2005 16:22
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Pēc "Jauktasiņu Prinča" izlasīšanas varam spriest, ka var gan (Dumidors taču redzēja Hariju, kad vini devās pēc Horkraksa, lai gan Ieejas zālē tika norādījis Harijam uzvilkt Paslēpni. Tātad [n]VAR.[/n]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 24.08.2005 18:49
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Ne vella tas sakārnis neredz tikai izliekās un telo baigo gudriiti grin.gif laughing.gif grin.gif laughing.gif


Labi, labi man liekas , ka viņsh ir tik tālu attīstījis savas iekš'hējās spējas ka redz un dzird visu huh.gif

Man liekas , ka viņš pat LASA DOMAS huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 24.08.2005 19:14
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Nu vienā filmā (man liekas ka teršajā vai otrajā) bija redzam, ka Dumidors paskatās tieši uz Hariju, kad viņš slēpās (laikam ar Ronu) zem paslēpņa Hagrida būdā. Tas laikam bija tad, kad viņš ar Ronu naktī (otrajā filmā) bija aizgājuši pie Hagrida, lai jautātu par zirnekļiem un no ministrijas atnāca, lai Hagridu apcietinātu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 29.08.2005 09:11
Raksts #36


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Tas tā ir jo galugalā viņš ir viens no stiprākajiem gadsimta burvjiem.Bet tomēr arī stiprākajiem samisējas.Un sestajā grāmatā mans mīļākais varonis iet bojā. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 24.10.2005 18:28
Raksts #37


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



neesu īsti pārliecināta, bet domāju, ka redz gan! jo 2. filmā tas likās acīm redzami...! bet kas attiecas uz grāmatu... jāizlasa vēl 8. reizi un tad būšu pilnīgi droša! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 24.10.2005 18:45
Raksts #38


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



man liekas ka neredz, bet tas Potijs taču klumzakoja, soļi bija dzirdami. Es pat neredzamu cilvēku sajustu, tas nav grūti -
1.cilvēki izstaro siltumu
2.cilvēkiem ir smarža
3.cilvēki rada skaņas, kaut vai sirdspukstus
es esmu čempions paslēpju spēlēšanā! Es zinu kā atrast cilvēkus un zinu kā labi slēpties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MooN fLoWeR
iesūtīt 23.11.2005 20:32
Raksts #39


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05



Dumidors ne jau redz..Vinjsh juut,, Ka jau katram cilveekam ir juutas, taa arii Dumidoram taas ir!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 23.11.2005 21:33
Raksts #40


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Man šķiet ka viņš sajūt cilvēkus zem paslēpņa. Man šķiet ka redzēt gan viņš neredz..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 03:11