Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Jauni horoskopi?, Iespējams, tev ir pavisam cita horoskopa zīme!
La Piaf
iesūtīt 10.01.2009 15:15
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.09



Šodien izlasīju "SestDienā", ka pavasara punkta pārvietošanās dēļ mainījies horoskopu zīmju sākumu un beigu datums. Šeit jūs varat ieskatīties jaunajā sadalījumā:

Capricorn - Jan 20 to Feb 16
Aquarius - Feb 16 to Mar 11
Pisces - Mar 11 to Apr 18
Aries - Apr 18 to May 13
Taurus - May 13 to Jun 21
Gemini - Jun 21 to Jul 20
Cancer - Jul 20 to Aug 10
Leo - Aug 10 to Sep 16
Virgo - Sep 16 to Oct 30
Libra - Oct 30 to Nov 23
Scorpius - Nov 23 to Nov 29
Ophiuchus - Nov 29 to Dec 17
Sagittarius - Dec 17 to Jan 20


It kā horoskopiem īpaši neticu, nu vismaz ne jau tiem, kas rakstīti avīzēs un žurnālos, bet šis raksts mani apmulsināja un liek vēl vairāk tiem neticēt..

Vairāk varat palasīt šeit: http://www.livescience.com/strangenews/you...mical-sign.html
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Nephrite
iesūtīt 10.01.2009 16:00
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti





nevar jau dzīves vidū no skorpiona kļūt par svariem...negribu būt svari...vai kas nut tur Libra ir...a kāpēc Skorpioniem tikai 6-7 dienas atvēlētas?

vienīgais mierinājums man, ka senāk Svaru zvaigznājs tika pieskaitīts pie Skorpiona zvaigznāja un simbolizēja skorpiona spīles.

(man vnk pārāk patīk skorpions )



+vēl ir nācis klāt kaut kāds Ophiuchus - Čūsknesis..... lai gan vēsturiski netika pieskaitīta zvaigznājiem, tagad laikam kļuvis par zodiaku...njā


cilvēku raksturus tas neizmaina...nu tas attiecas uz tiem, kas tādām lietām tic...


Šo rakstu rediģēja Nephrite: 10.01.2009 16:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 10.01.2009 16:04
Raksts #3


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(Nephrite @ 10.01.2009 16:00) *
Bet tas jau nemaina faktu, zem kuras zīmes mēs esam dzimuši. (Protams, es jau nesku, ka Tu to apgalvo.)

piem., kad mēs dzimām, tad zvaigznes bija tājā stāvoklī utt...

tas varūt tikai attieksies uz tiem, kas vēl dzims vai ir nesen dzimuši.

nevar jau dzīves vidū no skorpiona kļūt par svariem...

cilvēku raksturus tas neizmaina...nu tas attiecas uz tiem, kas tādām lietām tic...

Tur jau tas joks, ka tad kad jūs/mēs dzimām, zvaigznes jau bija JAUNAJOS stāvokļos, tikai tradicionāli tās turpināja piešķirt pēc vispārzināmajiem datumiem... Ja šobrīd izrādās, ka Tu esi svari, kaut arī līdz šim domāji, ka esi skorpions, tad pareizāk vien būs svari smile.gif

Lai vai kā, šis liek pārvērtēt savu attieksmi pret ticēšanu horoskopiem wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 10.01.2009 16:06
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



kaut kādas muļķības.
es visus savus 22 gadus esmu nodzīvojusi, zinot, ka pēc horoskopa esmu lauva, un tagad kaut kāds raksts man neiegalvos, ka man jābūt vēzim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 10.01.2009 16:06
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



kaut kādas muļķības.
es visus savus 22 gadus esmu nodzīvojusi, zinot, ka pēc horoskopa esmu lauva, un tagad kaut kāds raksts man neiegalvos, ka man jābūt vēzim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 10.01.2009 16:09
Raksts #6


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Un kuru vispār tās horoskopiskās muļķības interesē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 10.01.2009 16:18
Raksts #7


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



Capricorn - Jan 20 to Feb 16 - Mezjäzis
Aquarius - Feb 16 to Mar 11 - Üdensviirs
Pisces - Mar 11 to Apr 18 - Zivis
Aries - Apr 18 to May 13 - Auns
Taurus - May 13 to Jun 21 - Veersis
Gemini - Jun 21 to Jul 20 - Dviinji
Cancer - Jul 20 to Aug 10 - Veezis
Leo - Aug 10 to Sep 16 - Lauva
Virgo - Sep 16 to Oct 30 - Jaunava
Libra - Oct 30 to Nov 23 - Svari
Scorpius - Nov 23 to Nov 29 - Skorpions
Ophiuchus - Nov 29 to Dec 17 - (?)
Sagittarius - Dec 17 to Jan 20 - Streelnieks

lük shii 13. ziime man ir kas jauns. ok, es zinu, ka reizi cik-nu-tur-gados vienä gadä ir 13 pilnmeeneshi, bet 13 horoskopa ziimes?

Info par 13. ziimi vienä astrolog. saitä. (eng.)

Info.
Ophiuchus - Imhoteps, aka Chüsku tureetäjs.
Peec Egiptes legendäm tiesi vins iemäciija cilveekiem ärsteeshanas mäkslu. Vinja 'simbols' bija chüska. Senajiem griekjiem vinjsh bija paziistams kä ‘Aesclepius’ - Askleepijs (?). Sho pashu chüskas simbolu izmanto arii müsdienu mediciinä.

Shiis ziimes 'raksturojums':
* Daudzos izraisa skaudiibu ar savu visai veiksmiigo dziivi.
* Vieduma un zinäshanu mekleetäjs.
* Daudzos izraisa greizsirdiibu.
* Patiik uzkriitoshs apgjeerbs, labrät valkä gaishas/koshas dreebes.
* Labas attieciibas ar cilveekiem vadoshos amatos.
* Var kljüt par lielisku arhitektu, büvnieku.
* Laimiigais cipars - 12.
* Shim cilveekam büs liela gjimene, ben vinjshs pametiis mäjas agrä vecumä.


Atshkjiriibä no päreejäm 12 ziimeem, shii ziime ir vieniigä, kura tika 'asocieeta' ar 'reälu', konkreetu personu.


Rietumu pasaule nav gatava pärsleegties uz shädu zimju sadaliijumu, tas ir skaidrs. Lai kä, pamatojums shim jaunajam sadaliijumam liekas logjisks, pat ja es, kä vienkärshs cilveeks, iisti nevaru noticeet, ka zeme 220 gadä laikä vareeja tik ljoti mainiit asi vai-kas-nu-tur-tik-ljoti-mainiijäs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 10.01.2009 16:31
Raksts #8


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS
Lai kä, pamatojums shim jaunajam sadaliijumam liekas logjisks, pat ja es, kä vienkärshs cilveeks, iisti nevaru noticeet, ka zeme 220 gadä laikä vareeja tik ljoti mainiit asi vai-kas-nu-tur-tik-ljoti-mainiijäs.

Problēma ir drusku citur - tajā, ka gads NAV precīzi 365 dienas. Tur paliek pāri kaut kādas ne ta minūtes, ja ne pat stundas. Tās īsti nevar iekļaut kalendārā - neierakstās. Daļēji šo problēmu risina garais gads (366 dienas), bet arī ne līdz galam.

Attiecīgi, šī pārpalikuma dēļ kalendārs gadsimtu gaitā nobīdās. Šis ir tas iemesls, kāpēc pareizticīgo ziemassvētki ir 2 nedēļas vēlāk par tradicionālajiem... Nu un tad skaidrs, ka šī nobīde ir ietekmējusi arī tos datumus, kuros nomainās zvaigznāji... t.i., ja x gadsimtus atpakaļ zvaigznāji mainījās tajos datumos, tad tagad tie mainās šajos...

Pie kam, palūgšu ņemt vērā, ka tik tālu tā ir vistīrākā astronomija, nevis astroloģija... smile.gif

Šo rakstu rediģēja Miervaldis Gotiņš: 10.01.2009 16:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 10.01.2009 17:03
Raksts #9


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



CITĀTS(Miervaldis Gotiņš @ 10.01.2009 17:31) *
Problēma ir drusku citur - tajā, ka gads NAV precīzi 365 dienas. Tur paliek pāri kaut kādas ne ta minūtes, ja ne pat stundas. Tās īsti nevar iekļaut kalendārā - neierakstās. Daļēji šo problēmu risina garais gads (366 dienas), bet arī ne līdz galam.

Attiecīgi, šī pārpalikuma dēļ kalendārs gadsimtu gaitā nobīdās. Šis ir tas iemesls, kāpēc pareizticīgo ziemassvētki ir 2 nedēļas vēlāk par tradicionālajiem... Nu un tad skaidrs, ka šī nobīde ir ietekmējusi arī tos datumus, kuros nomainās zvaigznāji... t.i., ja x gadsimtus atpakaļ zvaigznāji mainījās tajos datumos, tad tagad tie mainās šajos...

Pie kam, palūgšu ņemt vērā, ka tik tālu tā ir vistīrākā astronomija, nevis astroloģija... smile.gif

njeemu veerä. grin.gif
paldies par saliidzinoshi plasho atbildi. daljeeji izskaidroja, kä tas funkcionee.

man liekas, ka probleema konkreeti säkas tur, ka, njemot verä (astrologjiski), ka cilveekus ietekmee konkreeti planeetu stävoklji, tad man liekas iipatni, ka pärsimt gadu laikä tas tagad mainiijies tä, ka müs tagad tik stipri ietekmee veel shis, erm, 'zvaigznäjs', ka to nepiecieshams iekljaut pie päreejiem.

omg, man liekas, ka es braucu ljoti lielä sviestä. nenoshaujiet mani, ok? es vnk censhos saprast.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 10.01.2009 17:17
Raksts #10


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Problēma sākas tur, ka vispār ir muļķi, kas tam sviestam tic.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 10.01.2009 17:30
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



CITĀTS(Shadowstalker @ 10.01.2009 16:17) *
Problēma sākas tur, ka vispār ir muļķi, kas tam sviestam tic.

piedod, Shadowstalker, bet man ir kaut kä sajüta, ka tev kä modam ir päräk kategorisks izteikshanäs veids. ir cilveeki, kas tic fejäm, zombijiem, müzjiigiem apveersumiem valdiibäs, mutee-kakätäj-rükjiishiem (shitiem es arii ticu, vismaz riitos peec jautri pavadiitas nakts). käpeec cilveeki kädas vinju ticiibas deelj ir jäsauc par muljkjiem, vai, preciizäk, käpeec ir jäizdala speciäla cilveeku grupa (mulkkji), kuri, peec definiicijas, visam naivi tic.

es par sevi ticu psihologjijai. ja nu vajag, es var pateikt, ka ticu arii daljai astrologjijas, bet ne aiz vienkärshas gribeeshanas ticeet. visam ir logjisks izskaidrojums, pat ja liidz tä atrashanai ir jäperas daudzi ljoti daudzam nelogjiskumam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Piaf
iesūtīt 10.01.2009 17:33
Raksts #12


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.09



CITĀTS(Shadowstalker @ 10.01.2009 17:17) *
Problēma sākas tur, ka vispār ir muļķi, kas tam sviestam tic.


NK
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam/pašai ir stingra pārliecība.

tongue.gif

Nedomāju, ka cilvēks uzreiz ir muļķis, ja viņš interesējas par šo tēmu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 10.01.2009 17:45
Raksts #13


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vēl viens punkts:
"Avatara datnes izmēram jābūt ne lielākam kā 20KB."

tongue.gif

Interesēties != sekot idejām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 10.01.2009 18:04
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



CITĀTS(Shadowstalker @ 10.01.2009 16:45) *
Vēl viens punkts:
"Avatara datnes izmēram jābūt ne lielākam kā 20KB."

tongue.gif

Interesēties != sekot idejām.

ne vienmeer. jau atkal veel viens kategorisks apgalvojums. esmu intereseejusies par nekrofiliju un kädäm tik ne 'seksuäläm perversijäm', preciizäk, käpeec tädas dalju cilveeku aizrauj, bet mani kaut kä ne mirkli nav aizrävusi ideja ar kädum no täm nodarboties. lai nu ko kurshs defineetu kä perversiju.

starp citu, atradu sho to par sho 13. ziimi. avots

CITĀTS
Astrologers have not included Ophiuchus in the wheel of Astrological signs because the Sun spends only about nineteen days in this 13th sign of the Mazzaroth. Not that there wasn't a 13th sign in the Heavens, but as far as Astrologers were concerned, the Sun traveled from the constellation 'Scorpius' and then proceeded directly into the sign of Sagittarius. In reality, this was not the case. The Sun, for 19 days of the year, travels through the star constellation 'Ophiuchus' before entering Sagittarius from Scorpius - see chart below. thus
Tas vismaz izskaidro manu pärsteigumu. (kjipa, kur shie ellee ratä ko tädu izräva)
Tai pashä avotä ir plashäks shiis ziimes 'raksturojums' interesentiem. (ja vajag, varu iztulkot un sheit ievietot)

Šo rakstu rediģēja Cecilia: 10.01.2009 18:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WinterLea.
iesūtīt 10.01.2009 18:19
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05
Kur: violet hill



yay,es esmu tā jaunā zīme (tik nez kā viņu īsti sauc, vienā vietā ir čūsknesis, citur dziednieks, citur vēl kkas cits ermm.gif) happy.gif

bet nu anyway, es domāju, ka tie, kas šīm lietām tic/interesējas par tām (arī es), nebūs gluži ar mieru pieņemt jaunās zīmes, jo gandrīz visiem pārbīdās uz citu . un vēl jau tie visi raksturojumi/saderības/utt pēc horoskopiem, kuriem cilvēki zemapziņā tic, lasot asociē ar sevi, un tagad pēkšņi izrādās, ka viņi ir pavisam savādāki .
ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 10.01.2009 18:30
Raksts #16


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



CITĀTS(WinterLea. @ 10.01.2009 17:19) *
yay,es esmu tā jaunā zīme (tik nez kā viņu īsti sauc, vienā vietā ir čūsknesis, citur dziednieks, citur vēl kkas cits ermm.gif) happy.gif

bet nu anyway, es domāju, ka tie, kas šīm lietām tic/interesējas par tām (arī es), nebūs gluži ar mieru pieņemt jaunās zīmes, jo gandrīz visiem pārbīdās uz citu . un vēl jau tie visi raksturojumi/saderības/utt pēc horoskopiem, kuriem cilvēki zemapziņā tic, lasot asociē ar sevi, un tagad pēkšņi izrādās, ka viņi ir pavisam savādāki .
ermm.gif

nav teikts. es patlaban esmu veel vairäk Lauva kä ieprieksh. grin.gif
WinterLea, uz visäm shiim lietäm ir jäskatäs ljoti briivprätiigi. ir shausmiigi daudzi ziimju skaidojumi. dazji skaidrjumi man atbilst par 150%, dazjus lasot es saprotu, ka no manis sanäktu perfekta Jaunava. ir pashai ieksheeji jäjüt, kas tev tieshäm atbilst. man dzeltenä kräsa un zelts vnk riebjas, so es sev kä man deriigäkos esmu pienjeemusi melno/violeto/zilo un sudrabu. ja tevi tas tieshäm interesee, tad tev ir vnk jämeklee visa iespeejamä info, saliidzini to, un pienjem sev atbilstosho/veelamo. esi eklektiska. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 10.01.2009 18:34
Raksts #17


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



da labi,es tikai nesaprotu kā tās zīmes iespraukšanās starp divām ietekmē arī pārējās? Ja jau tās 19 dienas visu laiku tur bijušas,tad jau vienkārši jānogriež tās no tām,kam tās pieskaitītas līdz šim,kādēļ kautkas būtu jāpārbīda?

manuprāt tas viss tā pat darbojas tikai katra paša prāta līmenī-kam tu tici,un ar ko tu sevi asociē,tas tu arī esi.

Šo rakstu rediģēja Scelenty: 10.01.2009 18:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Piaf
iesūtīt 10.01.2009 18:36
Raksts #18


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.09



CITĀTS(Shadowstalker @ 10.01.2009 17:45) *
Vēl viens punkts:
"Avatara datnes izmēram jābūt ne lielākam kā 20KB."

tongue.gif

Interesēties != sekot idejām.


Tagad man vismaz avataru viss ir kārtībā grin.gif

Manuprāt, te jau sākas piekasīšanās pie vārdiem.. ermm.gif Interesēties, izrādīt interesi var būt vairākas nozīmes.. Piemēram, interesēties, lai paplašinātu zināšanu apvārsni, izprastu kaut ko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 10.01.2009 18:48
Raksts #19


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Par tiem `horoskopu raksturojumiem` - man gan vairāk liekas, ka tur mazāk vainīgi ir zvaigznāji, `zem kuriem` cilvēks ir vai nav dzimis, bet drīzāk tas gadalaiks/sezona, kad viņš ir gājis caur to vai citu embrioģenēzes posmu. Nav jau izslēgts, ka ziemas apstākļi (mazāk vitamīnu, mazāk Saules gaismas, citādākas temperatūras svārstības, mazāk svaiga gaisa) ietekmē embrija gēnus savādāk, nekā vasaras apstākļi (vairāk vitamīnu, Saules gaismas, vairāk svaiga gaisa utml.), līdz ar to tas varētu būt samērā zinātnisks skaidrojums horoskopu raksturojumu atšķirībām starp dažādām zīmēm.

Vēl jau ir diezgan atklāts jautājums, vai maz šie raksturojumi ir adekvāti, vai cilvēki vienkārši ieskata sevi tās īpašības, kuras horoskopi pieraksta viņa zīmei. Slinkuma dēļ neesmu interesējies par eksperimentiem a ļa `vispirms uzrakstu savu vai pētāmā cilvēka rakstura un īpašību aprakstu, un pēc tam salīdzinu ar horoskopa raksturojumu`.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 10.01.2009 19:06
Raksts #20


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



CITĀTS(Miervaldis Gotiņš @ 10.01.2009 17:48) *
Par tiem `horoskopu raksturojumiem` - man gan vairāk liekas, ka tur mazāk vainīgi ir zvaigznāji, `zem kuriem` cilvēks ir vai nav dzimis, bet drīzāk tas gadalaiks/sezona, kad viņš ir gājis caur to vai citu embrioģenēzes posmu. Nav jau izslēgts, ka ziemas apstākļi (mazāk vitamīnu, mazāk Saules gaismas, citādākas temperatūras svārstības, mazāk svaiga gaisa) ietekmē embrija gēnus savādāk, nekā vasaras apstākļi (vairāk vitamīnu, Saules gaismas, vairāk svaiga gaisa utml.), līdz ar to tas varētu būt samērā zinātnisks skaidrojums horoskopu raksturojumu atšķirībām starp dažādām zīmēm.

Vēl jau ir diezgan atklāts jautājums, vai maz šie raksturojumi ir adekvāti, vai cilvēki vienkārši ieskata sevi tās īpašības, kuras horoskopi pieraksta viņa zīmei. Slinkuma dēļ neesmu interesējies par eksperimentiem a ļa `vispirms uzrakstu savu vai pētāmā cilvēka rakstura un īpašību aprakstu, un pēc tam salīdzinu ar horoskopa raksturojumu`.

Piekriitu otrajai rindkopai. grin.gif

Bet par to pirmo. Nu, zinu, ka tieshäm preciizäko horoskopu skaidrojumus, protams, raksta par konkreetu personu, ar konkreetiem skaitljiem, un, godiigi sakot, esmu dzirdeeju arii par tiem, kuriem ir svariigi zinät, kädi laikapstäklji valdiija dzimshanas briidii. Vai ka nepiecieshams zinät dzimsh. datus par abiem vecäkiem. Un man ir aizdoma, ka vinjiem, tiem astrologiem, ir svariigi arii zinät, kur dzimis un audzis.


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:32