Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Šausmu nometne.
Big Bad Wolf
iesūtīt 29.06.2007 19:27
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Nometnes audzinātāja nervozi gaidīja bērnus, kuriem bija jāierodas pie centrālā parka, lai varētu doties uz „Piedzīvojumu nometni”. Viņa gaidīja pie sarkana autobusa. Viņai rokās bija lapiņa, uz kuras bija sarakstīti visi nometnes dalībnieku vārdi. Viss jau bija sagatavots, lai nometnieki bez liekas kavēšanās varētu doties ceļā. -Tūdaļ jau visiem jābūt klāt,- audzinātāja nodomāja.

Tātad. Jūs visi plus, mīnus norādītajā laikā ierodaties pie centrālā parka. Atliek tikai iepazīties. smile.gif

jū. Spēle sākas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
69 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
mehaniskais koli...
iesūtīt 05.07.2007 20:41
Raksts #41


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Nu ja vispār tad mans mīļjākais dzivnieks ir vilks!Džeina pasmaidija,viņa apzinājās ka Grejs nereaģēs uz kustību un tas viņu mazliet kaitināja,parsti puiši vismaz pasmaidija,Džeina nbija ieomīga,bet savu dabu lai arī kā viņa censtos viņa nespēja mainīt,bet tagad kad viņa patiešām gribēja sev uzmanību nekas nenotika vai tu ar kādu satiecies? viņa vēsi jautāja vērojot puiša seju tad atskanēja audzinātājas balss,meitene piecēlās un pieķērās pie Greja rokas ,skats bija pretīgs,ko tādu viņa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 05.07.2007 20:45
Raksts #42


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Melānija izkāpa ārā no autobusa, un ieraudzījusi šausminošo skatu novērsās un aizgāja uz otru autobusa galu. Viņa dziļi ieelpoja un saņēmās. Tas bija tik pretīgi! Ak Dievs! Viņa samiedza acis, jo skats bija dziļi iespiedies viņas galvā. Nekas nelīdzēja. Viņa lūdzās, lai vadītājs ātrāk uzliek to riepu un viņi varētu turpināt ceļu uz nometni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 05.07.2007 20:48
Raksts #43


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Grejs arī piecēlies un apķēris meiteni atbildēja:Nē,un vajadzētu arī padomāt labāk,kura meitene varētu sacensties ar tādu skaistuli kā tu?Tad viņš piebilda:Varbūt mēs labāk varētu iet,ārā pirms mūs kāds izgrūž ar spēku?

Šo rakstu rediģēja gints: 05.07.2007 20:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 05.07.2007 21:01
Raksts #44


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



tu tā saki tikai tāpēc ,lai es neapvainotos, atbalstijusi galvu pret Greja plecu Džeina noteica,izkāpusi laukāa viņa iespieda seju zēna plecā,skts bija pretīgs,un tad klusu ierunājās man reiz teica ka skaistas meitenes tiekot skūpstītas un dievinātas visu laiku! temats bija izvēlēts pilnīgi un dullo ,galvenais bija novērs savas domas no beigtās aitas,atapusies ko pateikusi Džeina sāka gaidīt zēna reakciju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 05.07.2007 21:08
Raksts #45


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Grejs stostīgi atbildēja:Bet vai tad tu netiec?Ja apdomāsim es to daru tik daudz,cik varu atļauties,jo ja es tevi skūpstītu visu laiku,tev noteikti apniktu,un es tevi dievinu normas robežās,vecākiem zēniem ,jaunākas meitenes neintresē un apmēram mana vecuma zēni, apzinās uz ko parakstās tādā gadījumā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 05.07.2007 21:17
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Šoferis pārlaida bariņam, kas izkāpa no autobusa.
-Man vajadzēs, kādu, kas varētu atnākt man līdzi. Un sameklēt tuvāko benzīntanku. Vai pilsētu. Lai labāk skolotāji paliek šeit un pieskata autobusu.-

Šoferis paskatījās uz Greja un Džeinas pusi, kas tikko izkāpa no autobusa. -Jūs abi derēsiet...-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 05.07.2007 21:20
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Džeina sarauca degunu un uz ko tad tu paraksties? viņa pie sevis smejoties jautāja,viņai patikās ka zēni stostās tas lika viņai smieties,lai gan Džeina nebija visatļautības iemiesojums,ķircināties viņai patikās a ko darīt ja meitene ir vecāka? viņa nu jau smaidot jautāja ,izteiksme bija kā mazai zinkārīgai meitenītei,lai gan Džeina jau tāda noteikti nebija ,izdzirdējusi šofera teikto viņa paskatijās uz Geŗu ar jautājohu izteiksmi un gaidija ko viņš teiks par šo jautājumu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 05.07.2007 21:25
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Šoferis rupji saķēra Džeinu aiz rokas un pavilka uz savu pusi. -Nāciet. Un nečammājaties...- viņš noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 05.07.2007 21:35
Raksts #49


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Grejs atbildēja:Es uz neko.Viņi-uz "mazu " iekaustīšanu.Un vari neuztraukties,man nepatīk vecākas meitenes.Viņas uzvedās tik augstprātīgi,ka jau pirmājās satikšanās reizēs man uzvārās nervi.Tad kad skolotāja parāva Džeinu,Grejs,kurš bija viņu apķēris,vienkārši zaudēja līdzsvaru,un krita,protams Grejam izlabojot situāciju uz aizmuguri,kā rezultātā Džeina uzkrita Grejam virsū un Grejs nokrita uz tīras zemes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 05.07.2007 21:35
Raksts #50


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Džeina iekliedzās,viņu nekad neviens tā nebija vilcis vai aizskāris, laidiet viņa nikni kliedza,sāpec no satvēriena bija ļoti lielas kā jūs uzdrīkstaties,ja man būs kaut viens zilums ar jums runās mani atdvokāti meitene runaja nopietni,viņai bija divi atdvokāti,precīzāk viņas vecākiem,bet tie kārtoja arī meitenes dokumentus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 05.07.2007 21:51
Raksts #51


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



-Nu zini ko mazā dāma. Baigā caca jūties, vai kā? TU brauc uz vasaras nometni. Tur tev būz zilumu ka BIEZS!- šoferis neapmierinātā balsī paskatījās uz Džeinas pusi. -Lūdzu, nāciet,- viņš teica jau mierīgākā tonī, -savādāk mēs līdz vakaram varam netikt līdz nometnei, un to mums nevienam negribās.-

(OCC-Baigais onkulis, kas meiteni sauc par cacu. grin.gif xD.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 05.07.2007 23:33
Raksts #52


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Greja acis iedegās un viņš zināja ka tas būs mirklis,ko viņš vēlāk nožēlos.Tad viņš attcirta:Zini ko"krutais" veci,viņai nav nekur jāvelkas tikai tāpēc ka jums ir tik sūdīgi nostiprināts autobuss un riteņi,ka nevar pat aitai uzbraukt, bez kādas detaļas noplīšanas.Otrkārt,viņa samaksāja par nometni,nevis jūs,kā rezultātā jums jārūpējās lai viņa justos maksimāli komfortabli iespēju robežās.Un Treškārt,ja jau jums tā patīk raustīt cilvēkus,par to ka viņi nedzirdēja jūsu teikto,aizesāciet nodarboties ar boksu,tur jūs varēsietraustīt cilvēkus aiz visiem galiem.Protams ja viņi piekritīs...Varēja redzēt to ka Grejs nav viens no lielākajiem stulbeņiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 06.07.2007 00:28
Raksts #53


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Raeiens tik uz visu noskatījās smiedamies un tad paskatījās uz Greju kurš centās gudroties.
-Da.uni! Vecāki parakstījās, ka atbild par visiem atgadījumiem, tākā šoderītim nav ne auksts ne silts par to, ka kādam trāpās zilumi. Tak što beidz vārīties.-
Puisis aizgāja līdz beigtajai aitai un ar kerzu pabakstīja tās smadzenes.

Šo rakstu rediģēja Ilivarra: 06.07.2007 00:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 06.07.2007 11:19
Raksts #54


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Pēc kāda laiciņa arī Reils izdomāja izkāpt no autobusa. Dzirdējis kašķi puisis iesmējās. Pie svētās govs, ko jūs varat taisīt tos nožēlojamos breinfakus? Es varu aiziet līdzi, ja vajag. Nav problēmu. Piegājis pie Greja viņš pabakstīja jaunāko zēnu. Atdziesti, mūsdienās ne tādi vien kadri ir redzēti. Tad skatiens pievērsās aitai. Nu vai ziniet, man pat šķiet, ka toreiz, kad nobraucu stirnu skats bija patīkamāks, toreiz vismaz riteņi pa gaisu nelidoja. Reils klusi iesmējās un sasveicinājies ar Raienu, kuru pirms tam tā īsti nebija piefiksējis, tad puisis papliķēja šoferītim pa plecu. Vai neiebildīsi, vecais, ja mēs iesim un neļausim tavām smadzenēm izcepties no mazu bērnu izlekšanās? Saproti, pirmās jūtas kā ne kā, lai tak izbauda kamēr nav sākuši viens ar otru lekties. Paredzu, ka tas būs jau rīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 06.07.2007 17:01
Raksts #55


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Raeiens sasveicinājās ar Reilu un izdzirdēdams frāzi par lekšanos, ar nelielu ironiju ieklepojās.
-Tas varētu sākties jau pēc divām stundām.-
Puisis vēl nedaudz paklepoja un klepojot izspļāva dažas jaukas frāzes. Apskatījies apkārt Raeiens teica.
-Piedodiet, klepus - ko, lai ar viņu padara? Čist šoferi, lai viņi paliek es aizšaušu tev līdzi ar viņu ( Reilu ).-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 07.07.2007 20:50
Raksts #56


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Es neesmu caca,vienīgi mani raustīt nedrīkst neviens,Džeina mierīgi atbildēja,un izrāva roku no tvēriena pati sākdama mierīgi iet blakus šoferimRaien beidz tēlot baigo vēso pārgudreli,visi zin ka tu tads nēsi,es tomēr iešu gan līdzi,stāvēt blakus aitas līķim ir pretīgi, viņa mierīgi notreica un turpināja ceļu

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 08.07.2007 10:25
Raksts #57


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Greja teiktajam šoferis nepievērsa uzmanību.

-Labi, mums nav daudz laika. Tad nāciet līdz,- šoferis norādīja uz Raeienu un Reilu.
-Jā. Un jūs,- viņš paskatījās uz audzinātāju pusi, -ar bērniem lūdzu novācat šo aitu no ceļa, lai atgriežoties bez liekas kavēšanās doties ceļā.-

Šoferis pievērsās abiem pusaudžiem, kas bija piekrituši doties viņam līdzi. -nākamais ciemats ir pēc kādiem 5 km. Mums būs jāsameklē kāds auto veikals.-

Šo rakstu rediģēja Burbulītis.: 08.07.2007 10:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 08.07.2007 11:20
Raksts #58


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Līdz starpgadījumam ar aitu Leanna bija iekārtojusies kādā solā ēnas pusē priekšā Tomam un lasīja. Pret elektronisko ierīču atdošanu viņai iebildumu nebija. Galvenais, ka bija kāda grāmata, kur pakavēt laiku, vismaz ja solījās piecu stundu garš brauciens. Trieciens meiteni mazliet satrūcināja, bet asinis uz priekšējā stikla viņu īpaši nesatrauca, kad tika paziņots, ka tā bija aita.
Leanna nesteidzīgi izkāpa no autobusa at grāmatu padusē. Te bija viņas skolasbiedri, kurus viņa tā īsti nepazina. Viņa nebija īsti draudzīga. Vai pareizāk būtu bijis teikt, ka viņa bija draudzīga, tikai neviens neuzskatīja par vajadzību viņai īpaši pievērst uzmanību.
Meitene pablenza uz sašķaidīto aitu. Skats nebija no patīkamākajiem, tomēr tas savā ziņā valdzināja. Asinis visapkārt uz kūpošās smadzenes uz asfalta. Lea nespēja novērst skatienu.
Daži jaunieši kasījās ar autobusa vadītāju, tomēr tas Leannu īpaši nesatrauca. Viņa arī varētu doties uz to ciematu, pastaigas viņu īpaši nesatrauca un pat sagādāja viņai prieku, tomēr viņa nosprieda, ka labāk neko neteiks, visi jau tāpat bija pārāk nervozi un viegli aizkaitināmi. Karstais laiks droši vien bija pie vainas.
Novākt aitu no ceļa? Neizklausījās patīkami, tomēr laikam jau tas būs jāpaveic. Protams, ne jau viņai vienai. Lai kāda viņa būtu, aitas novākšana no ceļa būtu pārāk smaga viņai vienai.
-Un... ar ko jūs domājat to aitu novāk?-Leanna pietiekoši skaļi un skaidri, bez liekas tielēšanās, pavaicāja.



ooc: piedodiet, ka ilgi nerakstīju, man bija atveseļošanās kūre.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 08.07.2007 15:26
Raksts #59


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Raiens uzmeta šķību aci Džeinai un paprātojis teica.
-Tas viss ļoti jauki, ka aizstāvi savu čali kurš laikam šim tam neseko līdzi, bet vai es tevi pazīstu??-
Puisis noteica un bija gatavs sekot līdzi šoferim. Dzirdot, ka būs jānovāc aitu no ceļa, Raiens nedaudz nosmīnēja.
-Dosimies tad uz to ūķi?-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 09.07.2007 11:07
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Grejs atbildēja Leannai:Var mēģināt,tikai mēģināt,uztaisīt no zariem kaut ko līdzīgu lāpstrai.Vai arī visu atvieglotu tas ja kāds būtu paņēmis līdzi vismaz kaut ko līdzīgu lāpstiņai.Tad viņš pasmaidīja un paskatījās uz Tomu.Bet tā drošvien nebūs,ja vien kāds nav iedomājies nometnē mēģināt atrast apslēptus dārgumus vai spēlēties...Tie lielie idioti vi;nam bija pie kājas,ne vēl stulbākus bija gadījies satikt.

*occ*Atveseļošanās kūrē??No kā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

69 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 25.04.2024 23:58