Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dumidora armija, [ATD] [HP] [BP]
Margo
iesūtīt 28.04.2006 19:36
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Vasaras vidus, bet burvu prāti bija nomākti. Viņu dižā aizstāvja vairs nebija.
Ausa rīts. Sestdienas rīts. Solījās saulains laiks. Vientieši un burvji jau modās, lai priecātos, ka vismaz šo rītu viņi ir sagaidījuši. Pēkšņi dažu burvju mājās bija sadzirdamas spārnu vēdas. Tuvojās pūces. Lūdzu pūču aprakstu! Tās katrai burvju ģimenei atnesa "Dienas pareģi", kuras pirmajā lapā rotājās raksts par tikko pazudušajiem burvjiem un vientiešiem. Un kaut kur starp tām arī mazu vēstulīti.
Jaunie burvji bija saņēmuši vēstules no savie draugiem:

Sveiks/a!

Pūču pastu novēro. Daudz nerakstīšu. Lūdzu tevi atnākt uz brāļu Vīzliju/manu brāļu (Džinijais draugiem) veikaliņu Diagonalejā. Tiksimies tur pirmdienas rītā ap plkst. 11.00. Vecāki neko nedrīkst zināt!!!

Džinija/ Nevils/ Luna


Atlika tikai minēt, ko viņu draugi vēlējas no viņiem.


Sīkāk skatīt ATD.
Spēlai ir brīvā pieteikšanās un tēlus var pieteikt jebkurā laikā.



Slēgta pēc autores lūguma!


Šo rakstu rediģēja Goldberry: 03.01.2007 09:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
19 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Džea
iesūtīt 06.05.2006 18:03
Raksts #41


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Kā to saprast-Tu arī saņēmi vēstuli?
Tad tu arī
Roberts noprasīja samiedzot acis un arī ieejot veikalā,taču neko neteica kad Vendija viņam uzskrēja virsū
Nu bet protams,savādāk es nemaz neatrastos te bet gan darbā
Roberts ironiski noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 06.05.2006 19:08
Raksts #42


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Pabeidzis darbus noliktavās Alekss iegāja atpakaļ veikaliņa galvenajā zālē. Bija salasījies visai liels pulciņš cilvēku, kas sarunājās savā starpā, pēkšņi Alekss izdzirdēja pāris vārdus par vēstulēm, paskatījies runātāju virzienā viņš ieraudzīja pāris cilvēkus kuri, kā viņš zināja bija ar viņu vienā gadā tikai mācījās Kraukļnagā.
Klusi pienācis pie viņiem viņš sassveicinājās: Sveicināti arī jūs te esat sakarā ar kādu vēstuli?
Viņu mocīja ziņkāre kas tad īsti notiksies teun kāpēc ir salasījušies tik daudzi cilvēki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 06.05.2006 19:16
Raksts #43


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Revis klusi atvēra durvis un bija nedaudz izbrīnīts. Priekšā jau bija diezgan paprāvs pulcs ļaužu, no kuriem liela daļa bija redzētas, daļa atkal neredzētas sejas. Interesanti, interesanti. tas bija viss ko puisis šobrīd spēja pateikt. Vienu gan viņš piefiksēja, bez Freda un Džordža, kurus viņš sākumā nemaz nebija pamanījis, visi bija Cūkkārpieši, viņa kādreizējie skolasbiedri.
Necenšoties sev paŗāk pievērst uzmanību (bet gandrīz apgāzdams paŗis kastes) viņš devās pie dvīņiem, ar urdīgu jautājumu uz mēles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 06.05.2006 20:14
Raksts #44


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Kāds ir tavs sapnis? Viņa pajautāja, bet ātri piebilda, Ja protams drīkst zināt.Viņa palūkojās uz Leonardu un, tad atpakaļ uz lietu aplūkošanas no tāluma. Man pašai arī iet labi, bet ja tā godīgi, tad iet ļoti mainīgi. Viņa drūmi pasmaidīja. Ko te "Vīzliju vizuļos" dari?, jo tik redzu neko netaisies pirkt. Viņa pie viena pajautāja.

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 06.05.2006 20:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 06.05.2006 20:41
Raksts #45


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Dzirdot, ka visi citi runā par kādu vēstuli Iversons piegāja pie Aleksa un prasīja, ''Sveiks, cik noprotu tu arī esi saņēmis vēstuli.Es Dziniju nesastapu, tagad ceru ka tu man pateiksi kas te īsti notiks. ''Runājot ar Aleksu Iversons pamanīja, ka veikalā ierodas arvien vairāk un vaiŗāk Cūkārpas audzēkņi.

Šo rakstu rediģēja Albuss: 06.05.2006 20:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 06.05.2006 21:03
Raksts #46


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



Emma dzirdēja dažus pieminot vēstuli. Viņa pamanīja arī to ka pārējie izskatās mazliet vecāki par viņu. pilnīgi noteikti neviens nebija no viņas gada. un tomēr viņai bija 16, atšķirībā no citiem kas pabeidza 5. gadu. viņa piegāja pie dažiem, tā kā viņa nezināja neviena vārdu tad paprasīja kādam džekam, augumā diezgan pagaram, ar balinātiem matiem, kurš tikko bija pieminējis vēstuli. Ē... es atvainojos, arī tu saņēmi vēstuli? Džinnija raxtīja ka jāierodas, bet es nezinu kāpēc...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 06.05.2006 21:08
Raksts #47


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



E sveika uzreiz atbeildēja Iversons.Mani sauc Versache Iversons.Prieks ieazīties.Ja es ar saņēmu vēstuli tikai no Nevila.Es pats ar gibēju uzzināt kas īsti notiks.Bet redzot cik šeit ir daudz skolas biedru no Cūkārpas.Tad tam jābūt kaut kam grandiozam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dženifera
iesūtīt 06.05.2006 21:12
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.06



Merveni skatījās apkārt. Te bija diezgan daudz redzētu cūkkārpiešu. Daudzi sarunājās un Merveni dzirdēja viņus pieminam vēstuli. šķiet, ka to vēstuli esmu saņēmusi ne tikai es! viņa piegāja pie meitenes ar blondiem matiem, kura jau runāja ar kādu puisi. Labdien, jūs arī runājat par vēstuli? Šķiet to ir saņēmuši visi klātesošie! Jums ir nojausma kāpēc?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 06.05.2006 21:16
Raksts #49


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Alekss uzlūkoja Emmu bet neko neteica, tā kā visu runāšanu uzņēmās Iversons.
Jā un arī es nestādījos priekšā, mans vārds ir Aleksandrs Leins, arī es esmu saņēmis vēstuli, bet es teiktu ka mēs neko neuzzināsim pirms neuzradīsies paši vaininieki. Alekss stādījās priekšā tādā manierē kas krasi kontrastēja ar viņa ārieni, tas parasti pārsteidza cilvēkus jo tie vienmēr gaidīja, ka viņš būs parupjš un nejauks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 06.05.2006 21:56
Raksts #50


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



Emma pasmaidīja. es jau arī vārdu nepateicu... Emma Čerija. njā... laikam jāgaida viņi paši, lai uzzinātu kas tad tik svarīgs. un viņu tik tiešām pārsteidza Aleksandra manieres. pirmais iespaids mēdz būt maldīgs. tad viņa pagriezas pret Merveni: kā jau noprati, mēs tiešām runājam par vēstuli. viņa joprojām smaidīja. cik jauki cilvēki, viņa nodomāja. Emma nenožēloja, ka ir ieradusies.

Šo rakstu rediģēja Potera_fane=): 06.05.2006 21:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 06.05.2006 23:28
Raksts #51


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



Eidans šajā dienā bija pamodies jau diezgan agri un vienkārši klejojis pa diagonaleju. Viņš bija ģērbies vienkāršās džinsa biksēs, kreklā un jakā. laiks bija paskrējis neiedomājamā ātrumā un ielūkojies pulkstenī viņš secināja, ka jau ir piecas pāri noteiktajam laikam. Pulksteņa ciparnīca nebija kā parastam vientiešu pulkstenim, bet pie stundas, uz kuras atradās galvenais rādītājs, bija neliels atgādinājums. Šoreiz tur bija rakstīts "Vīzliju vizuļi". Eidans ātrā solī aizgāja līdz veikaliņam un iekšā jau ieraudzīja dažus skolasbiedrus, bet nevienu tā arī nepasveicināja. Tikai pasmaidīja.
Eidans vērās apkārt pēc Lunas, bet meitene nebij manāma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermija
iesūtīt 07.05.2006 09:43
Raksts #52


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Mans sapnis? Mans sapnis ir nopikt pašam savu māju un tikt prom tā tā nolādētā bērnunama, Leonards iesāka. Un šeit es esmu tikai tāpēc, ka saņēmu vēstuli no Džinnnijas. Un kāpēc gan tu esi šeit?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 07.05.2006 10:46
Raksts #53


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Lilita ieinteresēti skatījās apkārt - viņa šajā veikalā šovasar nebija bijusi. Lilitai puiši joki patika, bet viņa domāja, ka daži no tiem nebija pārāk jauki - piemēram, tas, kura dēļ viņi nepabeidza skolu. Viņa pati bija izbaudījusi "Portatīvo purvu", un tas nebija jauki...
Meitene, domīgi vērojot veikalu, pamanīja, ka Freds vai Džordžs pārbauda kādu sarakstu, bet Džinnija un Luna nekur nebija manāmas.
Vai jūs arī saņēmāt vēstuli???
Viņa iejautājās kādam palielam bariņam, kas savā starpā aizrautīgi runāja.

Šo rakstu rediģēja Ragana: 07.05.2006 10:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 07.05.2006 12:35
Raksts #54


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



OOC: Es neesmu rakstījusi, ka šajā veikaliņā ir ieradušies Nevils, Luna un Džinija!!! (Speciāla piebilde for Albuss)

Lūdzu mirklīti...iesāka Freds, taču bērnu runas tomēr bija parākas.
Mirklīti uzmanības...Džordžs skaļi nokliedza un šoreiz bērni pievērsās dvīņiem.
Tā ir labāk... nomīkņāja Džordžs uzmezdams skatu brālim.
Abi saskatījās un pasmējās.
Tātad mums ir neliels paziņojums...viņi turpināja pabeidzot viens otra vārdus.

(Pasvītroto saka Freds, pārējo Džordžs)

Šo rakstu rediģēja North_see: 07.05.2006 12:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 07.05.2006 13:49
Raksts #55


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Magdalēna jau kādu laiciņu bija augšā... pulkstenis pie viņas istabas sienas nosita astoņus un viņa devās lejā pa trepēm... Māte vēl tērpusies melnā zīda halātā dzēra kafiju un lasīja "Dienas pareģa" modes lapu ik pa brīdim tīksminoties par kustīgajām bildītēm... labrīt mamm... Magda sveicināja māti un piesēda viņai pretī pie milzīgā stikla galda... labrīt meitiņ... ēd ātrāk... kapēc mam? Ak jā pareizi es taču sarunāju vēl nopeldēties... meitene uzsmaidīja sievietei un apēda bumbieri... mamm es neko vairāk neēdīšu un uzreiz pēc baseina došos uz Londonu... bet Magda tu taču zini tagad tas Voldemorts ņemās... nebrauc... Māt es tev jau teicu nekad nesauc viņu vārdā... un man viss būs labi... attā... Magdalēna pasmaidīja un piecēlās kājās pēc mirkļa viņa jau bija ārā pa milzīgajām villas stikla durvīm kas veda uz baseinu...


Sveiks Džerald! Magdalēna sasveicinājās ar aptuveni 18 gadus vecu puisi kas zvilnēja uz milzīga matrača baseina vidū... puisis salecās un blondajām matu cirtām noplīvot iekrita udenī... Magda, varēji jau pabrīdināt par savu ierašanos Džeralds sūkstijās izniris no ūdens... muskuļotais zeltaini iedegušais ķermenis un nenoliedzami glītā sejiņa kurā mirdzēja smaragdzaļu acu pāris Magdu vilināja... novilkusi melnus faltētus svārciņus, baltu blūzīti un sasienamus zābaciņus kuri patiesībā bija varen plāni... Magdalēna atklāja baltu bikini un ieleca ūdenī...

Pēc kāda laiciņa Magdalēna iztrūkās no sauļošanās... ak dievs Džer es pavisam piemirsu ka man jāiet... meitene ātri apģērbās un uzmetusi skatu pulkstenim saprata ka pulkstenis ir 2 minūtes pāri 11... saldi pasmaidījusi puisim kurš nesaprašanā blenza uz meiteni Magdalēna aizteleportējās atstājot Džeraldu pavisam apstulbušu no paukšķa...


Pēc mirkļa Magdalēna jau atradās "Caurajā katlā" Sveiks Tom... Attā Tom meitene satraukti iznesās cauri bāram un pagalmā ar zizli "sabakstījusi" ķieģeļus meitene ieskrēja Diagonalejā...

Viņa strauji skrēja pa pustukšajām ieliņām un pēc dažām minūtēm kad pulkstenis nosita 11.20 Magdalēna ienesās "Vizliju vizuļos" sveiki, atvainojos ka nokavēju... meitene centās labot situāciju un mulsi skatījās uz Fredu un Džordžu kurus vēl joprojām Magdalēna nedaudz jauca... paskatījusies apkārt meitene pamanīja daudz pazīstamu seju, bet sveicināties un runāties tagad nebija laika.... bija jāievelk elpa pēc skrējiena...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 07.05.2006 14:03
Raksts #56


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Vendija palūkojās uz puisi un grasījās kaut ko teikt, kad viņas sacīto pārtrauca Džordžs, viņa uzreiz apklusa un pievērsa savu uzmanību Fredam. Viņi abi ir tik līdzīgi... Bet vienalga atšķirību var just. Vendija pie sevis nosmīnēja un tad ar neviltotu intresi vērsās dvīņos. Viņu sacītais bija interesants, bet nepilnīgs, tāpēc Vendija nesagaidījusi turpinājumu iejaucās
Kāds paziņojums? Viņa nedaudz samulsa un nedaudz klusāk turpināja Tas ir... ee... Es atvainojos, bet kāds paziņojums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 07.05.2006 14:12
Raksts #57


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Iversons novērsās no Aleksa un Emmas.Lai paklausītos ko saka dvīņi.Tas bija viņi ieinteresējis.Pēc brīža kad bija dzirdējis ko dvīņi bija pateikuši.Stress tikai auga, un gribējās zināt , kas būs tas, kas te šodien notiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 07.05.2006 17:02
Raksts #58


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Lilita apsviedās apkārt un paraudzījās uz diviem vīriešiem, kuri, kā parasti, pabeidza viens otra teikto. Lilita nekad nebija sapratusi, kā viņi to dabū gatavu. Kad veikalā ieskrēja kāda formā ģērbusies meitene, viņa satrūkās. Mazliet izsista no līdzsvara, Lilita turpināja gaidīt dvīņu teikto, un kāda meitene stostīdamies jautāja, kāds paziņojums viņiem ir.
Varēji saprast, ka viņi to tūlīt teiks..., viņa nodomāja, bet neko neteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 07.05.2006 19:24
Raksts #59


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



izdzirdējusi Džordža balsi, Emma uzreiz pievērsās dvīņiem, ko iepriekš nebija pamanījusi. Nu, taču! Sakiet! viņa domās teica dvīņiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 07.05.2006 19:34
Raksts #60


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Nu, es saņēmu vēstuli no Nevila ar lūgumu šodien te ierasties. Felikai radās ģeniāls plāns. Runājot par tavu sapni... Viņu pārtrauca Džordžs, kurš acīm redzami centās pievērst sev uzmanību. Viņi abi ar savu brāli gribēja, ko paziņot, bet nepateica ko un tas radīja pūlī lielu neatsauksmi un mudinājumus turpināt. Pilnībā viņu stilā, viņa klusi noteica, vairāk priekš sevis ne Leonarda.

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 07.05.2006 19:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

19 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:00