Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kur palicis Fauls?
Deepeyed
iesūtīt 19.03.2006 09:51
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



nu, 4. grāmata iznāca pagājušā gada maijā..
tā saucas ''Artemis Fowl and Opal deseption''
vai kāds nezin, kur varētu dabūt šo grāmatu?
kaut vnk nokopēt no neta..
pirmās 4 nodaļas esmu izlasījusi oficiālajā saitā, bet vairāk tur tā arī neliek..
njus.. kāds kko zin?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Ragana
iesūtīt 19.03.2006 10:05
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Es nezinu, bet gribētu zināt, kad to iztulkos.
Kaut kad dzirdēju, ka tulkošot, kad pabeigšot 6HP, bet tad jau arī teica, ka JP latviski izdošot decembrī. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 19.03.2006 19:07
Raksts #3


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Ir jau 4 Fauls?! Un Latvijā kā vienmēr vēl nav?! Bļ**, es vienreiz ar lielāko prieku gribētu dažus labus no Jumavas riktīgi izmasēt... laughing.gif
Man patika tās grāmatas, es tiešām nezinu, kas notiek... pinch.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 19.03.2006 19:49
Raksts #4


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Ir ceturtais fauls? ohmy.gif
Un es to nezināju?
Tas ir noziegums! (netūlkot tādu izcilu grāmatu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 20.03.2006 20:47
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



visi tag ievelk google un uzraxta graamatas nosaukumu angliski.. tad pastaas, kur saite uz pasha faula lapu.. tur ta sameklee speeli.. kaada tur dekoder's game.. izspeelee un lasa pirmaas chetras nodaljas.. un ja ir ielikts vairaak, pazinjo arii man..

wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 21.03.2006 14:15
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



grin.gif Nupat atklāju, ka man tā grāmata angliski stāv datorā. Ja kāds kaut ko grib, tad sūta man PZ ar savu e-pasta adresi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skalds
iesūtīt 29.03.2006 13:57
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.06
Kur: Visticamāk uz grīdas



Kāāāā tas ir iespejams.. ir 4 fauls?
un tas nav iztulkots latviešu valodā. Šausmas es to nezinaju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...sad angel...
iesūtīt 29.03.2006 17:34
Raksts #8


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.04
Kur: Liepāja



Oho, es jau birdināju gaužas asaras pēc 3ās grāmatas izlasīšanas. Wiii.. *steidz gūglot*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 10.04.2006 20:48
Raksts #9


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Liels paldies Rovielai par to ka viņa man atsūtija 4. Faulu pa angliski.

Vispār esmu tikusi apmēram tikai līdz pusei, bet jau ir nācies nedaudz paraudāt. Diezgan bēdīgi. Bet tīri laba grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 11.04.2006 18:34
Raksts #10


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Woow, sleeping.gif
Droši vien ka ir simtiem citu atrunu, kāpēc viņš nav, jo ja jau tik svarīgai (atļaušos teikt) grāmatai, kā HP bija jāgaida, tad šitai jau nu pavisam noteikti.

Un zināt ko laughing.gif es nesēroju w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 11.04.2006 19:52
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



es pabesiijos.. pavazaajos uz graamatniicu.. uztaisiiju pavedienu.. dabuuju no Rovielas.. esmu lajmiiga.. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
phoebe
iesūtīt 02.06.2006 15:00
Raksts #12


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 23.01.05
Kur: tev aiz muguras...:)



Aizsūtīju vakar Jumavai pa e-pastu vēstuli(ļoti pieklājīgu,ja kas) ar jautājumu,kad būs. 'Tajā pašā dienā atbildēja-pateicās par interesi un paziņoja,ka būs pārdošanā drīzumā. getlost.gif Tajā brīdī nodomāju,ka neko jaunu jau nepateica,bet vispār...pateica gan. Es pat biju domājusi,ka nemaz netulkos,bet redz kā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 02.06.2006 15:37
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



Njā... 4 grāmata tiešām iznāca jau pasen. Varēja jau pacensties nedaudz vairāk tā Jumava. Var taču rdzēt, ka bērniem interesē... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 03.06.2006 08:18
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Nožēlojami. Es to grāmatu arī labprāt izlasītu, ja tikai kaut kur varētu dabūt. Var jau mēģināt Jāņa Rozes grāmatnīcā atrast pie ārzemju literatūras, taču par to rtipri šaubos. To pašu viņi velk garumā arī par Avanteras noslēpumu trešo grāmatu.sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 03.06.2006 17:41
Raksts #15


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Būs jāiet paurķēt grāmatplauktus pēc jaunā Faula.
Nu iespējams viņš tiks ielikts arī bērnu žūrijā. Ja jā, tad bibliotēkā arī būs(lai gna man vēl nepieejams, bet pēc tam būs pieejams).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
phoebe
iesūtīt 03.06.2006 21:30
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 23.01.05
Kur: tev aiz muguras...:)



CITĀTS(Kaķurēgs @ 03.06.2006 09:18) [snapback]645765[/snapback]

Nožēlojami. Es to grāmatu arī labprāt izlasītu, ja tikai kaut kur varētu dabūt. Var jau mēģināt Jāņa Rozes grāmatnīcā atrast pie ārzemju literatūras, taču par to rtipri šaubos. To pašu viņi velk garumā arī par Avanteras noslēpumu trešo grāmatu.sad.gif



CITĀTS(Rudens bērns Renīna @ 03.06.2006 18:41) [snapback]646146[/snapback]

Būs jāiet paurķēt grāmatplauktus pēc jaunā Faula.
Nu iespējams viņš tiks ielikts arī bērnu žūrijā. Ja jā, tad bibliotēkā arī būs(lai gna man vēl nepieejams, bet pēc tam būs pieejams).


Kaķurēg,ja nosūtīsi man savu e-pasta adresi,varēšu Tev nosūtīt 4.Fauliņu. smile.gif
Un vispār-veltas cerības,renīn-grāmata tak vēl nav izdota. blink_a.gif
Man sāk likties,ka tie pati Jumava nemaz nezin precīzu datumu,kad iznāks. Turklāt,kā uzzināju rakņājoties pa internetu-iznākusi arī 5.grāmata. wacko_a.gif Šeku būs anotācija:

Ten thousand years ago, humans and fairies fought a great battle for the magical island of Ireland. When it became clear to the fairy families that they could never win, they decided to move their civilisation underground and keep themselves hidden from the humans. All the fairy families agreed on this, except the eighth family, the demons.

The demons planned to lift their small island out of time until they had regrouped and were ready to wage war on the humans once more. However, the time spell went wrong, and the island of Hybras was catapulted into Limbo, where it has remained for ten thousand years.

Now, the tainted time spell is deteriorating and demons are being sucked back into the present space and time. The fairy Council are naturally concerned about this and are monitoring any materialisations. When the spell's deterioration accelerates, the materialisations become unpredictable. Even the fairy scientists cannot figure out where the next demon will pop up.

But someone can. Artemis Fowl, the teenage criminal mastermind, has solved temporal equations that no normal human should be intelligent enough to understand. But Artemis Fowl is no normal human.

So when a confused and frightened demon pops up in a Sicilian theatre, Artemis Fowl is there to meet him. Unfortunately, he is not the only one. A second, mysterious party has also solved the temporal equations, and manages to abduct the demon before Artemis can secure him.

This is a disaster for the fairy People, because this demon was no ordinary fairy. He was the last demon warlock, and as such held the key to the survival of the entire demon race.

It is up to Artemis and his old comrade Captain Holly Short to track down the missing demon and rescue him before the time spell dissolves completely and the lost demon colony returns violently to Earth.


Saucās "Lost colony"


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kagura
iesūtīt 03.06.2006 21:36
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: Night's Watch



CITĀTS
Nožēlojami. Es to grāmatu arī labprāt izlasītu, ja tikai kaut kur varētu dabūt. Var jau mēģināt Jāņa Rozes grāmatnīcā atrast pie ārzemju literatūras, taču par to rtipri šaubos. To pašu viņi velk garumā arī par Avanteras noslēpumu trešo grāmatu

Tieši tā, nožēlojami, kaut gan es par to jau sen vairs nebrīnos. Acīmredzot tā vietā mūsu cienījamie grāmatizdevēji labāk izvēlas visādas lubenes utt., nevis normālu fantasy, kam nenoliedzami būtu liela piekrišana (kaut vai paskaitiet fantasy fanus tepat). Vienmēr jau pastāv iespēja pasūtīt ar grāmatnīcu starpniecību (tādā veidā tiku pie Feista "Riftwar Saga"), bet tas ir diezgan laikietilpīgs pasākums. Atliek gaidīt - cerams, tulkotāji pasteigsies. Ļoti gribētos izlasīt gan 4., gan 5. Faulu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
phoebe
iesūtīt 03.06.2006 21:48
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 23.01.05
Kur: tev aiz muguras...:)



Domāju,ka ar 4.Faulu šie gan pasteigsies,bet manuprāt ar to piekto būs kā būs. silent.gif sad.gif

CITĀTS
tā vietā mūsu cienījamie grāmatizdevēji labāk izvēlas visādas lubenes utt., nevis normālu fantasy


Vo,vo. Kad aizeju uz Valteru un Rapu,plaukti bez maz vai lūst no kaut kādām drazām-lubenēm un romāniem,bet kaut ko tiešām labu viņi vispār netulko.. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 07.06.2006 22:36
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Nu kas viņiem grūti iztūlkot? Man pašai piemēram skolas romāni riebjas, bet kas lielākoties ir grāmatnīcās? Skolas romāni... It kā nebūtu ko tūlkot!
Es ceru ka 4 faulu izdos pēc iespējas ātrāk. Man jau Roviela atsūtija pa angliski, bet es vēljorpojām esmu tikai pusē un nemaz negribu lasīt pa angliski. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 14.06.2006 20:02
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



oho.. 5. graamata? nemaz nedomaaju, ka taada buus..
*dodas pamekleeties netaa..
tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:53