Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Grāmatas kuras nu noteikti NEVAJADZĒTU izlasīt., iesakiet...
Potere
iesūtīt 27.03.2004 12:31
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: tepat uz vietas



Es domāju ka nu noteikti nevajadzētu lasīt grāmatu Orla varžurijējs. Man viņa riebās.:vacko:

EDIT (Potere Iesūtīts: 27.03.2004 12:33 )

vēl es neieteiktu nevienam laīt Artēmiju Faulu. Jeahh!!! :blink:

Šo rakstu rediģēja Goldberry: 02.04.2004 19:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Alfirin
iesūtīt 12.07.2004 14:55
Raksts #41


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Nu nu! Nav jau tik traki! Pret obligāto literatūru skolas laikā izstrādājas znāma pretreakcija, kas robežojas ar alreģiju, bet tāpēc jau tās grāmatas nav sliktas. manuprāt, tās gluži vienkārši vēl nav piemērotas bērniem. Augstskolā konstatēju, ka obligātā literatūra bieži vien izrādās pat aizraujoša lasāmviela, kaut arī sākumā tai ir uzlikts atbaidošais zīmogs "obligātā..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miraazza
iesūtīt 12.07.2004 18:54
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: uz slotaskāta



man šķiet ir grāmatas kuras nelasās, bet nav īpaši smuki to dadz stāstīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emmy
iesūtīt 12.07.2004 20:35
Raksts #43


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04
Kur: Jelgava



Nekad, nekad savā mūžā nelasiet grāmatu Sūnu ciema zēni!!! Fui!!! (ja nu vienīgi tā ir obligātajā literatūrā)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 12.07.2004 20:41
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



CITĀTS(Immortal @ 12.07.2004 13:52)
Nelasiet grāmatas, kas jālasa obligātajā literatūrā, labprātīgi! Tā var sajukt prātā... cool.gif

Nu ne jau gluzhi ar visaam taa ir! getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 13.07.2004 09:41
Raksts #45


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



CITĀTS(Hermione @ 27.03.2004 20:54)
Nelasiet Zaļo zemi!

Taa graamata ir ljoti jauka. Nu un vispaar man skjiet, ka gaume uz graamataam katram cilveekam ir atskjiriiga un, ka vienam patiik otram nepatiik un nav iespeejams taa viennoziimiigi pateikt NELASIET shito!!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 13.07.2004 22:30
Raksts #46


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Jup, jaalasa ir, katram patiik kaut kas savs. Un parasti es censhos izlasiit visu graamatu, arii tad ja saakums ir garlaiciigs, parasti izraadaas interesantas grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 24.07.2004 04:45
Raksts #47


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(Emmy @ 12.07.2004 21:35)
Nekad, nekad savā mūžā nelasiet grāmatu Sūnu ciema zēni!!! Fui!!! (ja nu vienīgi tā ir obligātajā literatūrā)

grin.gif Nu nelasi, nelasi - tikai skaties vai pats patiesībā nedzīvo sūnu ciemā grin.gif

Protams ka nav grāmatu kuras nevajadzētu lasīt, bet bez nopietna iemesla nevajadzētu aiztikt Ļeva Tolstoja darbus - tie ir tik nesaistoši uzrakstīti ka pat miegu neuzdzen...

Ir arī tāda ļoti laba grāmata kā ''tatāru tuksnesis'' tikai šo grāmatu patiešām nav ieteicams lasīt ja ir depresija - tā ir ārkārtīgi depresīva, ja ir depresija tā noteikti pasliktinās jau tā slikto garīgo līdz gandrīz vai absolūtajai nullei

Šo rakstu rediģēja saule pazare: 24.07.2004 05:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 26.07.2004 21:01
Raksts #48


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Vai tad grāmatu lasīšanai nepieciešams nopietns iemesls smile.gif ?

Manuprāt, Ļeva Tolstoja darbi ir jālasa, lai vismaz pārliecinātos vai šī 13 bērnu tēva darbu vispasaules slava ir pamatota un tiem pienākas vai tikai Ļeva Tolstoja kulta piekopēju nelietīgi uzpūsts zilonis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 27.07.2004 00:13
Raksts #49


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



huh.gif Labi, labi pamēģināšu izlasīt, galu galā pirmo reiz es to mēģināju 12 gadu vecumā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 27.07.2004 20:38
Raksts #50


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Nevēlos veikt vispārinošus secinājumus (katrs taču ir atšķirīgs, un visi nav es), bet 12 gados var lasīt Konanu Doilu, Darelu un Po, bet Tolstojam gan vajadzētu likt mieru, tāpat kā pārējiem literatūras "dižgariem" - Rainim, Dostojevskim, Puškinam utt. Saku no savas pieredzes - pirms dažiem gadiem mēģināju lasīt "Jevgeņiju Oņeginu" un pēc pirmās lappuses metu stūrī ar komentāriem "kā kaut ko tādu var lasīt", bet tagad esmu pecentusies izlasīt to pat oriģinālvalodā kā varen interesantu darbu.
Lai cik ļoti negribētos atkal vispārināt, literatūrā tomēr pastāv vecuma ierobežojums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 27.07.2004 21:03
Raksts #51


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(Elentari @ 27.07.2004 21:38)
Nevēlos veikt vispārinošus secinājumus (katrs taču ir atšķirīgs, un visi nav es), bet 12 gados var lasīt Konanu Doilu, Darelu un Po, bet Tolstojam gan vajadzētu likt mieru, tāpat kā pārējiem literatūras "dižgariem" - Rainim, Dostojevskim, Puškinam utt. Saku no savas pieredzes - pirms dažiem gadiem mēģināju lasīt "Jevgeņiju Oņeginu" un pēc pirmās lappuses metu stūrī ar komentāriem "kā kaut ko tādu var lasīt", bet tagad esmu pecentusies izlasīt to pat oriģinālvalodā kā varen interesantu darbu.
Lai cik ļoti negribētos atkal vispārināt, literatūrā tomēr pastāv vecuma ierobežojums.

Es runāju par Tolstoja ''Bērnību'', kas itkā būtu piemērota bērniem, bet mana patreizējā pieredze liecina ka 4. klasē nevajag mācīties arī ''Balto grāmatu''

Starp citu manā uztverē arī Šerloks Holms nav lasāms un Dž. F. Kūpera darbi ir visai pastulbi un pat ļauni
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 28.07.2004 20:43
Raksts #52


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Likumdošanā termins "bērns" saprotams kā 18 gadu slieksni nepārkā```` cilvēks, un, ja atbalsta šo skaidrojumu, tad Tolstoja "Bērnība" ir piemērota bērniem. Bet bērniem līdz 12 gadiem neiesaku lasīt Tolstoju, jo tādējādi var rasties, ēm, riebums pret šī un viņam līdzīgu autoru darbiem.

Es jau minēju, ka secināt tikai pēc savas pieredzes ir visai neobjektīvi, bet kopumā 12-gadniekus vairāk varētu piesaistīt Darels vai Konans Doils un viņiem līdzīgie nevis Tolstojs. Kā šajā pavedienā biedri jau ir teikuši, katrai grāmatai ir sava auditorija. Un Tolstojs neietilpst divpadsmitganiekiem interesējošās literatūras sarakstā (nenoliedzami, ir izņēmumi).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 29.07.2004 07:58
Raksts #53


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



wink.gif Es esmu izlasījusi ļotu dauuudz grāmatu, un man riebjas, patiešām riebjas, tikai viena - Dantes dievišķā komēdija. Tādu atrāk par vidusskolu jau arī neliek lasīt, tāpēc tie, kas mēģina to lasīt atrāk, neiesaku pat vērt vaļā. man šogad tā ir obligātā literatūra, un pirmoreiz in whole my life tā grāmata nelasās. Nezinu, varbūt saņemšos un izlasīšu, bet tikai, lai nosargātu savu atzīmi literatūrā. Dantes dievišķā komēdija ir pustūkstoti lapu bieza grāmata pilna ar bezjēdzīgām vārsmām, kurām šobrīd neredzu nekādu jēgu. Dekamerons ir interesanta grāmata, dafnids un Hloja arī utt. bet Dantes darbs. Brr...
P.S. Es balto grāmatu izlasīju jau 3.klasē un man tā likās interesanta. tāpat izlasīju arī Zaļo grāmatu, jo jaunsudrabiņam ir arī tāda, un Tolstoja "Bērnība" ar visai interesanta literatūra..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 29.07.2004 10:18
Raksts #54


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Neiesaku jums lasīt Erika Ādamsona grāmatu "Sava Ceļa Gājējs". Man tā bija obligātā literatūra, so es zināmā mērā biju spiesta to izlasīt no viena vāka līdz otram (pie tam no vietas - man laikam patīk sevi spīdzināt). Grāmata varbūt nemaz nav tā pati sliktākā, bet man tā šķita diezgan viduvēja un neinteresanta (sižeta pavērsienu trūkuma dēļ)...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 29.07.2004 18:16
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



eeee, neieteiktu lasiit ....nuu ,laikam jau ka visas graamatas ir VEERTS izlasiit, bet tas jau ir atkariigs no katra pasha. Ja tev naw weeleeshanaas- nelasi, ja ir- luudzu, neviens neko neliedz!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 29.07.2004 20:39
Raksts #56


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



man gan patika Dievišķā komēdija, kaut gan citiem tā negāja pie sirds..vēl līdzīgi varētu būt ar Gētes "Faustu" jo tā tik tiešām ir smaga grāmata, ko vienetnē tik viegli nemaz nevar saprast..tāpēc gados jaunākiem cilvēciņiem neiesaku lasīt (pati lasīju, jo bija obligātā literatūra...arī Dievišķā komēdija ietilpa šajā sarakstā...)

bet atgriežoties pie tēmas.....manuprāt nav tādas grāmatas kuru noteikti nevajadzētu lasīt, jo tas ir dziļi subjektīvi.....vienam grāmata var patikt, bet otram tieši otrādi var būt labākā grāmata uz pasaules.........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 29.07.2004 21:13
Raksts #57


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Ja Tev ir 13, tad NELASI ''Lolitas Dienasgrāmatu''!!! tongue.gif Tas var nodarīt neatgriezenisku damage Tavai sexuālajai uztverei!!! cool.gif
Vējš Vītolos ir laba grāmata, arī Ž. Verns nav zemē metams. Esmu izurbusies cauri viņa grāmatām ''Kapteiņa Granta bērni'', ''20 000 ljē pa jūras dzelmi'', ''Noslēpumu sala'' u.c. Domāju, ka tā ir smaga, bet laba literatūra! smile.gif
Vispār, mana mīļā ma'tes kundze ir latv.val. un literatūras učene. UN strādā Vidzemes augstkolā... getlost.gif Tā ka mana dzīve ir viena liela bibliotēka! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kinky
iesūtīt 29.07.2004 21:28
Raksts #58


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 26.07.04
Kur: -nu jā... :P kaut kur starp zemi un elli...



Kā ir sacījusi mana skolotāja-Neviena grāmata, ko tu izlasi, nenāks tev par ļaunu! Būsi tikai gudrāks, jo katrā grāmatā ir kas svarīgs... -
Pie šī tad arī palieku!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragainīte
iesūtīt 30.07.2004 11:06
Raksts #59


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



cool.gif Katra gramata var atrast ko tiesam noderigu un pamacosu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 30.07.2004 18:38
Raksts #60


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



njaa ssito pavedienu izlasiiti iisteniibaa bija tiiri svetiigi pirmkaart konstateeju ka lielaakaa dalla iesaka nelasiit sasodiiti populaaras graamatas ar vienu pamatojuma uma nepatika ssiiki nepaskaidrojot kapeec tiessi lai gan zin ka citiem patiik taatad tomeer nevajadzeetu ieteikt nelasiit
tad vareetu ppiekrist sskkiet nimuei kas teica ka dziivee nepietikssot laika hmm bet via tad tas tik svariigi var taccu kaadas stundas veltiit arii ne tik maakslinieciski paarbagaatasi un saturiigai literatuurai galu gala apusi dziives taccu tu taapat noguli bet miegu atmest netaisies...
tad veel ieteiktu atdaliit arii graamatas ko liek lasiit skolaa kaa taadas it sevisskki taas kas nav jaalasa literatuuraa (kaa mineeja andzza kautkaadu tur psrs politiku via taa taalaak kas bija skolu programmaa) jo tas ir normaali ka pret taam lielaakai dallai ir riebums jo tas vienkaarssiir ieaudzinaats un tiek pasniegts vairaak vai mazaak piespiedu veidaa (un edaudz par sso probleemu nedomaaju ka vajadzeetu arii dot pilniigi briivu izveeli jo kaada mana pazinna taisaas lasiit skolai sekss un lielpilseeta visaa nopietniibaa laughing.gif vinn no manis aiznnemsies graamatu...)
veel ta bija taadi teksti ka to un to nevajadzeetu lasiit pirms tik un tik vai peec tik un tik a kaapeec nee man teiksim ir 18 bet es jau 8 lasiiju tolstoju un arii solaris (velnsvinnzin kaa to autru sauca tongue.gif ) bet ssobriid lloti labpraat lasu beernu graamatinnas kas paredzeetas 3-8 gadu veciem beerniem

bet nekaadaa gadienaa enlasiet ja negribiet literatuura vispaar ir tikai viens maakslas veids un nav teikts ka taa nepieciessama visiem kaa arii nesakie tka kaada graamata nav to veerta lai izlasiitu jo no teikti atradiisies kaads kas taa nedomaas kaut via ssiis graamatinnas autors laughing.gif

(varu veel piemineet ka bija veerts izlasiit arii ""kas jaazina viirietim liidz 16"" kas izdota 80demitajos lol es daudzko nezinaaju smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 23:58