Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai pazemē kāds dzīvo ?
Sol Invictus
iesūtīt 04.01.2005 01:00
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pirms kāda laiciņa, kad es tiku labi apgādāta ar vgisāda veida preses izdevumiem es mēdzu lasīt vakara ziņu mistikas lapu (ārkārtīgi sviestaini, bet interesanti stāsti) daudzi no tiem bija par to, ka pazemē dzīvojot augsti attīstīta civilizācija, kuras pārstāvji esot džini un citas mistiskas radības, manuprāt to sauca par Šamblu vai kaut kā tā unsure.gif

Man te sagribējās par šo mītu (jo es uzskatu, ka tā ir tikai leģenda) uzzināt vairāk kādam nav kaut kāda info par to (es jau draudzējos ar google) ?
Vēl protams būtu interesanti uzzināt ko par šo nostāstu domā foruma biedri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 3 4 5 6 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
ZIZI
iesūtīt 13.12.2006 20:15
Raksts #81


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06
Kur: Sapņu mākoņos



pasakās jau ir aprakstīts ka pazemē kautkas dzīvo tomēr es tam neticu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 14.12.2006 22:45
Raksts #82


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Pazemē mitinās žurkas-mutanti un dažs laba exteremists..
Kaut gan es tur labprāt satiktu rūķus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*NiiKe*
iesūtīt 14.12.2006 23:00
Raksts #83


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.06



Pasaka, ko izdomājušas tantiņas, lai pakavēto sev brīvo laiku (kad apnicis adīt) un lai cilvēki pirktu šādus žurnālus ..vai avīzes.
Māņticīgā tauta tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 15.12.2006 12:17
Raksts #84


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Nju wai zini-ja kaut kas no shii buutu patiessiiiba trad tas jau buutu izkliekts pa pus=pasauli....
Par tawu jauttajumu-pirmaa dzirdeeshana
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 20.12.2006 16:43
Raksts #85


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



muļķības. tur, augšā, debesīs varbūt kāds dzīvo, bet ne pazemē. ja neskaita sliekas,protams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 21:40
Raksts #86


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



vienigais kas pazemē dzivo ir sliekas kurmji un vel citi radijumīši happy.gif

Šo rakstu rediģēja stindzis: 30.12.2006 21:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sanny
iesūtīt 06.01.2007 21:18
Raksts #87


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



CITĀTS(saule @ 04.01.2005 01:00) [snapback]334644[/snapback]

Pirms kāda laiciņa, kad es tiku labi apgādāta ar vgisāda veida preses izdevumiem es mēdzu lasīt vakara ziņu mistikas lapu (ārkārtīgi sviestaini, bet interesanti stāsti) daudzi no tiem bija par to, ka pazemē dzīvojot augsti attīstīta civilizācija, kuras pārstāvji esot džini un citas mistiskas radības, manuprāt to sauca par Šamblu vai kaut kā tā unsure.gif

Man te sagribējās par šo mītu (jo es uzskatu, ka tā ir tikai leģenda) uzzināt vairāk kādam nav kaut kāda info par to (es jau draudzējos ar google) ?
Vēl protams būtu interesanti uzzināt ko par šo nostāstu domā foruma biedri.



CITĀTS(saule @ 04.01.2005 01:00) [snapback]334644[/snapback]

Pirms kāda laiciņa, kad es tiku labi apgādāta ar vgisāda veida preses izdevumiem es mēdzu lasīt vakara ziņu mistikas lapu (ārkārtīgi sviestaini, bet interesanti stāsti) daudzi no tiem bija par to, ka pazemē dzīvojot augsti attīstīta civilizācija, kuras pārstāvji esot džini un citas mistiskas radības, manuprāt to sauca par Šamblu vai kaut kā tā unsure.gif

Man te sagribējās par šo mītu (jo es uzskatu, ka tā ir tikai leģenda) uzzināt vairāk kādam nav kaut kāda info par to (es jau draudzējos ar google) ?
Vēl protams būtu interesanti uzzināt ko par šo nostāstu domā foruma biedri.

Mūsdienās laikraksti un žurnāli pastāv lai pārdotos ,tāpēc žurnālisti raksta to,ko cilvēki grib dzirdēt-šinī gadījuma bija raksts par kkādu civilizāciju,un viņiem acīmredzot ir izdevies raksts,jo tevi kā pircēju tas interesē un tu to iegādājies -peļņa viņiem wink.gif ,bet pati tādām lietām es personīgi sevishķi neticu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 13.01.2007 23:45
Raksts #88


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Man tas viss nedaudz atgādina "Artēmija Faula" piedzīvojumus happy.gif
Es piekrītu visiem tiem loģiskajiem pirmīt izskanējušiem teikumiem,ka dzīvība tur lejā nav iespējama,taču šī zemes daļa vēljoprojām ir maz izpētīta,tāpēc tik pat labi normāli liekas to cilvēku uzskati,kas tam tic.Varbūt tur nedzīvo dēmoni vai elfi,bet kādi citi organismi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_dzhii_*
iesūtīt 20.11.2007 00:44
Raksts #89





Viesi




http://www.bibliotecapleyades.net/tierra_h...ra_hueca_2d.htm

Šeit ir adrese uz admiral Byrd's dienasgrāmatu ko atrada pēc viņa nāves, jo dzīvē viņam runāt aizliedza par to ko viņš redzēja kad tika zemes iekšienē, varat ticēt varat neticēt, man personīgi vienalga

ja vēlaties kaut ko vairāk tad angliski jāmeklē Hollow Earth[size="4"][/size][color="#FF0000"][/color]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 20.11.2007 13:18
Raksts #90


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



jel! es tikai varu ieteikt vēlreiz palasīt apbrīnojamo augsnes ķieģeli un jūs uzzināsiet ka pazemē dzīvo ne tas vien...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 20.11.2007 14:41
Raksts #91


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Viss ir iespējams, bet mēs vienkārši tam nevēlamies ticēt!
Kādā raidījumā (pa krievijas kanālu) klausījos kara noslēpumus. [Šis iraidījums pārsvarā ir par pārdabiskiem un mistiskiem notikumiem] Esot bijuši ļoti daudz gadījumi, ka kuģi uztver kaut ko lielu! Bet, kad tas ir klāt, neviens to neredz. Un te pēkšņi izgaist. Vēl daži vīri esot līduši zem ūdens, lai papētītu vecu zemūdeni. Te pēķšņī ne no kurienes esot uzradušīes kaut kādi jocīgi radījumi (ap 2 m gari, ar zvīņām, bet rokām un kājām), kas uzbruka līdējiem. Un tk pat ātri arī nozudušī. Ei tu sazin vai tas patiešām tā tas ir bijis, bet diezgan interesanti!
Tad zinātniekiem radusies tāda versija, ka tajos pašos dziļākajos ūdeņos, dzīvojot cita civilizācija. Tā sauktie citplanētieši. (sīkāk, es nevēlos rakstīt) Taču bija diezgan pārliecinoši, bet tik un tā TAM es neticu! unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 20.11.2007 21:14
Raksts #92


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nav tā kā dzirdēts. Un kanālos, kas balstās uz visādiem pārdabiskiem notikumiem, parasti var redzēt kaut ko interesantu un aizdomīgu. Galu galā - kāpēc tad viņi redzēti tikai kara laikā, kur pēcāk pačibējuši? Uz mīnām un dziļumbumām uzrāvās? Sliktie vācieši torpedēja?
Un man ir zināmas pamats uzskatīt, ka "pašos dziļākajos ūdeņos" nekāda cilvēkveidīga civilizācija nespētu attīstīties, bet, ja tās rīcībā būtu tehnika, ar ko dzīvošanu tur nodrošināt, tad visai grūti būtu paslēpties, un tādi pilnīgi noteikti nevicinātos ar rokām un kājām, ja satiktu kādas nevēlamas personas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 04.08.2008 09:56
Raksts #93


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Nedomāju ka kāds pazemē dzīvotu.
Tās ir galīgas muļķibas, kaut vai man gribētos domāt, ka debesis zeme un elle- ka tie pastāv.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klusums.
iesūtīt 05.08.2008 20:35
Raksts #94


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.07



Vēl tikai pārdesmit gadus atpakaļ kādā no krievu laikrakstiem bija publicēts raksts par to, kā kāds dziļurbumā ielaidis mikrofonu un ierakstījis lentā elles mocekļu kliedzienus.
Nedomāju, ka pazemē varētu dzīvot kādas daudz maz saprātīgas būtnes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 09.08.2008 21:33
Raksts #95


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Dzeltenajā presē ne to vien izlasīsi… rolleyes_a.gif

Pareizais nosaukums ir Šambala. Un džini, bez šaubām, eksistē. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 15.09.2008 22:39
Raksts #96


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Kā zinātnieki var zināt, ka zemes kodols ir karsts un šķidrs? Viņi tur nav varējuši nosūtīt nevienu zondi, kur nu vēl aizkļūt paši. laughing.gif Zinātnieki tikai izliekas drausmīgi zinoši un informēti... jā, tur tādas analīzes, šitādi mērijumi, tādi termini, kurus neviens nesaprot...
Neticu.
Vai zemes kodols nevar būt tukšs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 16.09.2008 07:04
Raksts #97


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nē, nevar, jo tad tevi pie Zemes nekāds spēks nepievilktu — tu gaisā lidinātos. Un jau sen būtu nosmakusi, jo nekāds gaisa arī te nebūtu — tas jau sen būtu prom. BTW, pat ja tā būtu tukša — kā tu to iedomājies, kā cilvēciņu čupiņu, kas spirinās tukšuma vidū? huh.gif

Paaudzies. Cilvēkiem patīk fantazēt.

Un ja tu neko nesaproti, tas nenozīmē, ka citi nesaprot. Nē, kodols nevar būt tukšs. Bet, ja tu gribi to apstrīdēt — uz priekšu, kļūsti par zinātnieku, iegūsti attiecīgo zinātnisko grādu, līdz ar to arī zināmu autoritāti, iemācies saprast un veikt mērījumus, lietot attiecīgo terminoloģiju, un tad tu varēsi nevis brēkt ticu/neticu (kam nav nekādas vērtības, jo es, piemēram, ticu cilvēkiem tajā jomā, kurā viņi ir gudrāki par mani — tik tas, ka tu neesi gudrāka, kazi, pat varbūt esi stulbāka — bet par to īpaši nebļauju), bet argumentēti pamatot. Man gan šķiet, ka jau augstskolas līmenī tu vairs nešaubīsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 16.09.2008 10:09
Raksts #98


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Vispār es tikai gribēju, lai kāds man to paskaidro. Bet uzreiz uzbraucieni. silent.gif

Paldies vismaz par atbildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 16.09.2008 10:42
Raksts #99


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Bizii van Dope @ 16.09.2008 11:09) *
Vispār es tikai gribēju, lai kāds man to paskaidro. Bet uzreiz uzbraucieni. silent.gif

Paldies vismaz par atbildi.

Ah… nu tad atvaino. Vienkārši man uz brīdi bija radušās aizdomas, ka ir darīšana ar kārtējo cilvēku, kurš ne tikai nezina, bet arī ir gana stūrgalvīgs, lai nezināt tālāk.

Redzi, jā, zondi nav ielaiduši un tas ir tehniski ļoti grūti izdarāms (un tam vajag daudz resursus un traku naudu, turklāt — labāk neriskēt, jo tu nezini, vai tajā vietā neizveidosies, teiksim, jauns vulkāns). Tomēr netieši viss liecina par to, ko mēs uzzinam no skolas un zinātniekiem. Tas ir — pirmkārt, Zemes magnētiskais lauks. Otrkārt — Zemes masa (būtībā jau galvenokārt Zemes masa tevi velk pie sevis), par kuru var pārliecināties ne tikai ikdienā, bet arī pēc Zemes atrašanās un kustības starpplanētu telpā. Treškārt, fakts, ka tur, lejā, pastāv milzīgs spiediens — ja tā nebūtu, tad nepastāvētu arī geizeri un vulkāni.

Un, IMO, ja Zemei būtu kāda iekšējā virsma, tad ar spiedienu pārbagāts starpslānis jau sen to būtu no iekšpuses izpletis, karstums būtu daudz tuvāk Zemes virsai, un iespējams, mums te būtu lavas/magmas jūra — bet šis pēdējais jau nepretendē uz zinātnisku precizitāti, tas jau ir mans pieņēmums.

Vai ar to pietika?

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 16.09.2008 10:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 17.09.2008 17:48
Raksts #100


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Jā, pietika. Paldies. silent.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 3 4 5 6 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 09:19