Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Datori un Internets

Lūdzu, par video-/datorspēlēm raksti sadaļā Datorspēles.

> Interneta Programmas..., Ko lietojat?
Ar kādu programmu rakņājaties internetā...?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 132
Viesi nevar balsot. 
iMiS™
iesūtīt 15.10.2005 13:30
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Moš šāda aptauja jau bijusi...bet neko neatradu...
Cerams mani par šo nesitīs ermm.gif

Tātad, kādu programmu lietojat, un kāpēc jums tā patīk..
Pats lietoju Operu...
biggrin.gif

Šo rakstu rediģēja iMiS™: 15.10.2005 13:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Cilvēks
iesūtīt 15.10.2005 20:42
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



WinExpl ir tik pierasts,ka roka neceļas pēc cita,bet patiesībā - lietoju pēc garastāvokļa un vajadzības visus pēc kārtas. whistling.gif
Nevajag smieties par tiem,kas jauc šitādas lietas.Tiešām daudzi nezina un arī nevajag to visu zināt.Bet,ja man vēl arvien kāds ļoti nopietni apgalvo,ka viņa kompis esot apjūdzies un tad atklājas,ka cilvēkam ar netu nav nevienas virus prog.nemaz nerunājot par mūri,tad nu,piedodiet, whistling.gif blink_a.gif smile.gif grin.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 15.10.2005 21:17
Raksts #22


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Kurš izdzēsa manu postu, par kuru, pie tam, visiem bija labas atsauksmes? mad.gif



Ja ar to jums nepietiek, un nevarat uztvert domu, tad jums, apķērīgie, pateikšu to teikumu: "Es lietoju Mozilla Firefox, IE sux."

Ar ko mans izdzēstais posts, kurā bija tikai šīs 4 bildes, bija sliktāks, piemēram, par Siriusa postu? Tiešām vēlētos uzzināt, kurš asprātis izdzēsa manu postu. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 15.10.2005 21:46
Raksts #23


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Kurš izdzēsa tavu rakstu es nezinu, bet es zinu, ka Siriusa rakstā nebija tikai 4 bildītes (kas arīdzan skaitās SPAMs, neatkarīgi no tā vai tam ir bijušas labas atsauksmes vai nav), bet bija neliels tekstiņš un klāt bildīte - smaidiņš. smile.gif

CITĀTS(saule)
Es lietoju netscape, bet  netscape 8 gļuko tāpēc es atgriezos pie 7.2, bet  te nav daudz foršu lietus, kas ir netscape 8 silent.gif īsāk sakot es laikam drīz uzmeklēšu kaut ko jaunu vai pāriešu uz IE, ja apstiprināsies tas ko es dzirdēju, ka jaunajā versijā būšot tabi (lai gan no otras puses ne jau tikai tabi mani interesē)


Kāpēc tu tā pieturies pie Netscape, saule? Kas tur par "foršajām lietām"? grin.gif Un kāpēc IE nevis Firefox? crying.gif
Lai nu kā, jaunais IE ir palicis nedaudz labāks (ar visu to pop up bloķēšanu) bet līdz Firefox viņam noteikti vēl ir tālu. Kaut gan Firefox arī mierīgi laiž cauri vīrusus, kas palaižas ar Javas palīdzību. Tāpēc Javu iekš Firefox atslēdzu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 15.10.2005 21:53
Raksts #24


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(Siriuss @ 15.10.2005 22:46)
Lai nu kā, jaunais IE ir palicis nedaudz labāks (ar visu to pop up bloķēšanu) bet līdz Firefox viņam noteikti vēl ir tālu.
*
Jā, jāsāk ar to, ka jāatlaiž IExploreram roķene, savādāk tā velkas, salīdzinājumā ar FF.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 15.10.2005 21:59
Raksts #25


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(saule @ 15.10.2005 21:01)
ja apstiprināsies tas ko es dzirdēju
Kā, piemēram, tas, ka arī jaunais būs sūds bez kociņa.

FireFox. Lai arī ir viens sliktums - jamais nejēdz kārtīgi XML pārrakstīt, kad atver to Downloads sūdu ( uz Ctrl + J ), tādējādi kādu brīdi ( desmiti sekunžu ) norijot visus CPU resursus. Bet to var ārstēt, šo logu atslēdzot.

Ā, un jūs slikti meklējat - šajā pavedienā runā par to pašu. Tikai aptaujas varianti citādāki.

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 15.10.2005 22:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 15.10.2005 22:37
Raksts #26


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(Shadowstalker @ 15.10.2005 22:59)
Ā, un jūs slikti meklējat - šajā pavedienā runā par to pašu. Tikai aptaujas varianti citādāki.
*
Meklēt (vismaz es) ta māku, arī es atradu to pavedienu, bet šajā aptauja ir par visām pārlūkprogrammām, bet tevis norādītajā - aptauja un diskusijas ir tikai par FF.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 15.10.2005 22:38
Raksts #27


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



8 ir gan IE gan FF kopā, viņam ir laba paroļu atcerēšanās sistēma, lejupielāžu menedžaris (kas nav IE) grāmatzīmes var ielikt augšējajā rīkjoslā un rīkjoslu vispār var konfigurēt kā patīk tāpat tabus un drošības iestatījumus var konfigurēt kā vajag, taču atklājās, ka 1. Viņam piemīt niķis pazaudēt grāmatzīmes 2. niķis uzkārt datoru aizņemot pārāk daudz CPU, tāpēc es uzliku 7.2 bet šajā versijā nav ne puse no tā, kas ir 8, tas jau nav nekas pārsteidzoš, jo tā ir iepriekšējā versija, bet nav arī tās bultiņas, kas parādās nospiežot ritentiņu (ar to ir daudz vieglāk meklēt kaut ko garos tekstos) popup bloķētājs bloķē visus popup (arī vajadzīgos) un kopš es uzliku šo versiju lapas lādējas gliemeža ātrumā (varbūt cita iemesla dēļ gan unsure.gif ) tamdēļ es laikam meklēšu ko citu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 15.10.2005 22:51
Raksts #28


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(saule @ 15.10.2005 23:38)
8 ir gan IE gan FF kopā, viņam ir laba paroļu atcerēšanās sistēma, lejupielāžu menedžaris (kas nav IE) grāmatzīmes var ielikt augšējajā rīkjoslā un rīkjoslu vispār var konfigurēt kā patīk tāpat tabus un drošības iestatījumus var konfigurēt kā vajag, taču atklājās, ka 1. Viņam piemīt niķis pazaudēt grāmatzīmes 2. niķis uzkārt datoru aizņemot pārāk daudz CPU, tāpēc es uzliku 7.2 bet šajā versijā nav ne puse no tā, kas ir 8, tas jau nav nekas pārsteidzoš, jo tā ir iepriekšējā versija, bet nav arī tās bultiņas, kas parādās nospiežot ritentiņu (ar to ir daudz vieglāk meklēt kaut ko garos tekstos) popup bloķētājs bloķē visus popup (arī vajadzīgos) un kopš es uzliku šo versiju lapas lādējas gliemeža ātrumā (varbūt cita iemesla dēļ gan unsure.gif ) tamdēļ es laikam meklēšu ko citu.
*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 15.10.2005 22:51
Raksts #29


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Interneta eksploreris silent.gif
opera nepatiik, jo leena (vasaraa shausmiigi vilkaas un man pietika ar to, nezinu, kaa tagad);
firefox ar kkaa ne visai - laikam tapeec, ka pirms gadiem 2 gaaju wap lapaa no mozillas & nevareeja atveert un arii vispaar man tas izskats vinjai nepatika (da nu meitene esmu un meitene palikshu shajaa zinjaa);
par taadu avantu nekaa nezinu;
un netscape... nez... zinu, ka taada ir, bet lietojusi nekad neesmu un nejuutu nekaadu netscape truukumu organismaa

jaa, it kaa jau laikam man ir saprotams tas, ka IE ir baigais meesls, bet es taapeec njemu & apdeitoju savu kompi (win updts) un liidz ar to IE unsure.gif ikaa viss ir patlaban chikiniekaa (nuja, pirmaa diena ar jauno os grin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 15.10.2005 23:48
Raksts #30


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



erty, tu apzinies, ka netscape un firefox ir gandrīz viens un tas pats ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 15.10.2005 23:56
Raksts #31


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(saule @ 16.10.2005 00:48)
erty, tu apzinies, ka netscape un firefox ir gandrīz viens un tas pats ?
*
Nu gluži tas pats nav, jo man, lietojot Firefox, nav tādu problēmu, atšķirībā no Netscape. Tādēļ arī iedevu linku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 16.10.2005 00:01
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Netscape 7.2 arī tādu problēmu nav silent.gif jautājums ir vai FF ir viss tas ko es minēju, kas ir netscape 8, jo tad kad es nolēmu vairs nelietot IE es ielādēju gan FF gan netscape (7.2. tad vēl 8 nebija) un man FF toreiz nepatika
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 16.10.2005 14:52
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



CITĀTS(Hula @ 15.10.2005 23:51)
opera nepatiik, jo leena (vasaraa shausmiigi vilkaas un man pietika ar to, nezinu, kaa tagad);
*

Tad tur kaut kas cits pie vainas, Opera ir ātrākais browseris, kādu vien esmu lietojis.
Starp citu, nesen Opera kļuva par bezmaksas programmu, jaunākajā versijā vairs nav apnicīgais reklāmlogs. Vienīgais, kas man nepatīk jaunajā versijā ir tas, ka, uzspiežot uz taba, logs nezin kapēc neminimizējas. Bet Mouse Gestures gan ir ērti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 16.10.2005 16:13
Raksts #34


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



nu ok.. tagad izmeegjinu FF... grin.gif izlasiiju dikti dau labas atsauksmes.. njaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 16.10.2005 18:18
Raksts #35


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Kur var dabūt to jauno Operu ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 17.10.2005 19:15
Raksts #36


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



IE4EVA. tongue.gif

nez vnk firefox manu webpage čakarē. crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 17.10.2005 19:29
Raksts #37


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(Demagogs @ 17.10.2005 20:15)
IE4EVA. tongue.gif

nez vnk firefox manu webpage čakarē. crying.gif
*
Vajag taisīt tā, lai gan uz IE gan FF ietu vienādi. Labāk lieto FF.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 17.10.2005 20:45
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



jaa es ar operu smile.gif manuprat etri atri utt.... bet ja kaut kas neiet tad veco labo internet explorer...

Šo rakstu rediģēja gride: 17.10.2005 20:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 20.10.2005 14:31
Raksts #39


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Es lietoju visai bezproblemātisku risinājuma veidu- Internet Explorer, kurš man bija dots jau sākumā! Tā kā man ir speciālais LANS vietā, kur es dzīvoju, varu bez nekādām problēmām iztikt arī ar šo, manuprāt ērtāko, veidu! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 26.10.2005 09:04
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Firefoksis ir arī drošāks, jo lielākā daļa vīrusu ir taisīti tā lai varētu tos dabūt iekšās caur IE.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:20