Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Personāžu lietas

Forumā veidot aptaujas aizliegtas (tam paredzēts HP aptauju forums).
Ja kādam pavedienam nepieciešams pievienot aptauju, sazinies ar šī foruma regulatoriem!

> Filčs un mājas elfi.
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 30.09.2004 21:50
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



*Filčs Cūkkārpā ir arī apkopējs, jo vienmēr lamājas par netīrību gaiteņos.
*Mājas elfi noteikti uzkopj audzēkņu un skolotāju istabas.

Tad kāpēc Filčam ir jāuzkopj gaiteņi, ja jau Cūkkārpā ir tik daudz mājas elfu , kas to varētu paveikt viņa vietā! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
nixons
iesūtīt 01.10.2004 07:49
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



tas ka lamaajaas par netiiriibu nenozimee ka vinjs ir akopeejs man teetis arii lamaajaas par netiiriibu mana istabaa bet vinjs nav apkopeejs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 01.10.2004 10:12
Raksts #3


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Filčš IR apkopējs, jo daudās grāmatās rakstīts, ka viņš smaržo pēc tīrāmā līdzekļa...bet par mājas elfiem...nu, viņu ļoti slavējamā īpašība ir tāda, ka viņiem patīk palikt nemanītiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Harmonija
iesūtīt 01.10.2004 11:12
Raksts #4


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.04



Izlasot šo jautājumu...tas lika man padomāt - ko tad dara elfi???
Viņi uzkopjot istabas, taisa ēst, bet par gaiteņiem neesmu nekur lasījusi. Laikam jau, ka to dara Filčs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 01.10.2004 15:12
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Elfi darbojas pa nakti, kad visi guļ. Filčs skolas gaiteņos dežūrē pa dienu, un uzkopj to, kas jāuzkopj. Elfi pa nakti uzkopj koptelpas, klases, droši vien arī gaiteņus, ja ir kādas nekārtības. Un skolēnu guļamistabas, kad tās ir tukšas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 01.10.2004 15:52
Raksts #6


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Filc uzraksta visus parkapumus un soda par siem parkapumiem mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vaidu_Vairas rad...
iesūtīt 01.10.2004 16:56
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.04
Kur: Latvija...Riiga...Purvciems...,bet taalaak lai paliek nosleepums ;]



man liekas ka filcham un elfiem darbi ir sadaliiti. filcham gaitenji bet elfiem istabas virtuve un viss paareejais kas paliek... :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 01.10.2004 21:30
Raksts #8


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



CITĀTS
Filčs Cūkkārpā ir arī apkopējs, jo vienmēr lamājas par netīrību gaiteņos.

Par ko tad tas kundziņš nelamājas! laughing.gif Un man liekas, ka labi vien ir, ka tie nabaga mazie elfiņi nerādās Filčam acīs wink.gif Savādāk vēl Norisas kundze liktu kādu no viņiem uz sava kārā zoba, nez kāpēc man šķiet, ka Filčam diez ko nepatiktu, ja kāds blandītos apkārt viņa teritorijā, pat tad ne, jatad viņam pašam viss jāuzkopj! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 05.10.2004 11:25
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



manuprāt gaiteņus elfiem nemaz naf jauzkopj cool.gif tas nav viņu pienākums,jo viņiem jau tā pat ir kaudzem darba
Filča darbs ir uzraudzīt kārtību ARĪ gaiteņos
satajsiit visiem tiem skoleniem un skolotajiem eeest
sakartot skoltajiu istabaas
skolenu istabas
utt.
un pa kuru lajku tad gajtenus huh.gif

Šo rakstu rediģēja Jana!: 05.10.2004 11:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 06.10.2004 18:20
Raksts #10


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Gaiteņos var atrast drēbes un tas nemaz nebūtu labi.

Tāpēc vien mājas elfi strādā tikai un vienīgi virtuvē, kur taisa ēdienu visiem Cūkkārpas izbadējušiem skolēniem, kuri savu enerģiju atdot mācoties.

Mājas elfi nevar uzraudzīt skolēnus, un sodīt viņus, jo viņi jau ir tikai mājas elfi. Un Filčs šaubos, ka daudz ko sajēdz no kulinārijas, tāpēc arī viņam ir dota iespēja sodīt skolēnus, ja viņi pārkāpk skolas noteikumus.



skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 06.10.2004 22:04
Raksts #11


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



nu elfiem nav pienjemts uzdot taadus uzdevumus, kaa piemeeram, uzraudziit gaitenjus, kaa to dara filcsh. Un elfiem nav pienjemts raadiities atklaaatiibaa! taa luuk!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 06.10.2004 22:12
Raksts #12


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Jā ! Bet ne mirkli neesmu teikusi ka elfiem ir jāuzrauga gaiteņi , runa bija tikai par tīrīšanu un sakopšanu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 06.10.2004 22:16
Raksts #13


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



okey, nu bet elfi tak taapataas neadaas dienaa araa. lai gan jaajautaa, kaapeec tiiriit nevareetu naktii? nu vienkaarshi, vai tad tu gribeetu bradaat pa meeslu bumbu paarpalikumiem un citaam beernu un citu cuuciibaam??? grin.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 07.10.2004 14:46
Raksts #14


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



CITĀTS(fijusska @ 06.10.2004 23:16)
okey, nu bet elfi tak taapataas neadaas dienaa araa. lai gan jaajautaa, kaapeec tiiriit nevareetu  naktii? nu vienkaarshi, vai tad tu gribeetu bradaat pa meeslu bumbu paarpalikumiem un citaam beernu un citu cuuciibaam??? grin.gif  wink.gif

nu,bet acīmredzzot kādam tas ir jādara cool.gif
Elfi tax neizvēlas paši sew darbu ..... ja viņiem arī liktu tīrit gaiteņusu bratāt pa mēslu bumbām tas nu viņiem būtu jādara laughing.gif cool.gif

/ja prejzi sapratu,ko tu ar to bij domājiusi wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 08.10.2004 19:17
Raksts #15


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



nee, nu es nez, bet tas bija domaats taa, ka elfi it ka aneraadas arraadienaa , jo negrib, jeb vinji ir par apkaunojoshu lai ietu araa, un vienkaarshi kad kaads piemeetaa gaitenjus ar meeslu bumbaaam, pa taam ir jaastaigaa audzeeknjiem. un lai audzekniem pa taam nebuutu jaastaigaa, tas savaac Filčs. taapeec varbuut vinjs ieniist audzeknjus! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 08.10.2004 19:28
Raksts #16


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Nu Filčs ir skolas pārzinis un ar kārtošanu viņš nodarbojas laikam tāpēc, ka neko citu viņš tā īsti neprot... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 19.10.2004 01:31
Raksts #17


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS
Gaiteņos var atrast drēbes un tas nemaz nebūtu labi.

Tāpēc vien mājas elfi strādā tikai un vienīgi virtuvē, kur taisa ēdienu visiem Cūkkārpas izbadējušiem skolēniem, kuri savu enerģiju atdot mācoties.
Virtuve nav vienīgā viņu apkalpotā teritorija. Elfi strādā arī torņu telpās. Kas tad klāj gultas un kārto visu? Kāpēc tad Hermione koptelpā slēpa savas cepures? Un arī tur var atrast drēbes, jo kāds jau neklāj gultu un tur nomet savu naktskreklu, piemēram. Es uzskatu, ka 1. grāmatā tādi mājas elfi vēl nebija "izgudroti", tādēļ arī tika "izgudrots" Filčs... taču vēlāk mājas elfi nodublēja daudzas apkopēja funkcijas. Bet no otras puses, arī pašlaik nekāds dižais "konflikts" starp Filču un elfiem nepastāv. Filčš apkoj publiskākās teritorijas, elfi personiskākās. Taču jautājums par to, kāpēc viņi nevarētu uzslaucīt arī visu pārējo, paliek. Kā nekā viņiem tas noteikti būtu vieglāk nekā vienam nabaga Fičam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 19.10.2004 09:34
Raksts #18


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Skola ir pārāk liela, un tur ir pārāk daudz slepenās ejas. Tāpēc arī Filčs tur visu uzmana. Lai neviens nelien tur kur nevajag. Mājas elfiem jau pietiek ar virtuvi, torņu koptelpām (kā gan es to aizmirsu?). Mājas elfi pieder vecām pilīm (kā Cūkkārpa), muižām un tamlīdzīgām vietām.

Bet es vienalga laikam nesapratu par tiem mājas elfiem. Ja jau viņi savāc drēbes, kuras ir koptelpā, vai tad viņi netiek tādā veidā atlaisti? Vai arī viņi paši neiet prom, jo ir pagodinājums strādāt pie Dumidora, vai arī viņiem tas darbs patīk.


skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 19.10.2004 12:04
Raksts #19


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS
Bet es vienalga laikam nesapratu par tiem mājas elfiem. Ja jau viņi savāc drēbes, kuras ir koptelpā, vai tad viņi netiek tādā veidā atlaisti? Vai arī viņi paši neiet prom, jo ir pagodinājums strādāt pie Dumidora, vai arī viņiem tas darbs patīk.
Bet varbūt tas ir gadījies, grāmatu rakstot, neuzmanības dēļ, nepiedomājot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 19.10.2004 14:53
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Viņš ir skolas "uzraugs" nu drošvien arī pa retam kautko uzslauka. Bet vai tad grāmatā ir rakstīts teiksim tā-"Harijs Rons un Hermione steidzās uz pārvērtībām ,kamēr viņi skrēja uz pārvērtību klasi kāds elfs blakus slaucīja zemi." Tā taču nav rakstītds. Nu ,bet pazīstot Roulingu viskas var būt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 02:08