Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> *Spiegu intrigas, [PZP] [ATD] [C]
Kira m.emo.ria
iesūtīt 03.01.2006 14:40
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Uz šo brīdi spiegu, aģentu un zinātnieku ir pietiekami lai sāktu spēli, bet vajag vēl ļaunos spiegus smile.gif grin.gif Bet daru zināmu, ka jebkurā laikā visi, kuri vēlēsies piedalīties sūtiet man PZ un es jums piešķiršu kaut ko smile.gif

Tātad :
Atkal jau norisinās darbība starp labo un ļauno. Šoreiz iesaistījušies spiegi. No abām pusēm. Spiegi un aģenti tiek sūtīti gan no valdības gan arī no pretiniekiem. Darbība risinās pa visu pasauli, mūsdienās. Heinrich Zoll ir izgudrojis tā teikt mūžīgās jaunības serumu, pēc kura tīko vai visi ļaundari. FIB sūta savus labākos aģentus, lai nosargātu šo zinātnieku ... Bet arī ļaundari sūta savus aģentus / spiegus lai tie nozagtu vai kā citādi dabūtu šo serumu.

Sākam lomu spēli!
19 gadus vecā Saira Amneja tieši tobrīd bija izkāpusi no lidmašīnas, jo bija nolēmusi paņemt atvaļinājumu un pabūt savās mājās - Bahamu Salās. Pēdējais uzdevums, ko viņai bija deusi aģentūra, pat uz pusi nebija tāds, kādu Saira bija vēlējusies. Par ko sieviete ir visai neapmierināta. Bet ko nu tur vairs ko stāstīt. Romina Pārse tikko bija veiksmīgi izpildījusi savu uzdevumu. Proti beigusi savu maiņu Spānijas rezidensē sargājot karali, kad jau dodoties ārā no karaļa apartamentiem pamanīja pie sienas kādu tumšās drānās tērptu stāvu... Tā bija Patrīcija, kurai aģentūra (tā šajā lomu spēlē sauksim ļauno bandu smile.gif Ceru, ka nav iebildumu) bija devusi jaunu darbiņu. Proti nolaupīt Spānijas karali. Tikmēr Andželikai Reinsai un Angelai Roxai tika paziņota jaunākā informācija par mums jau zinamo Jaunības serumu. Tikai viņas neatrodas vienā vietā vienlaicīgi. Andželika savos Losandželosas apartamentos mē'tā dunčus, bet Angela Krievijā palīdz saviem kolēģiem notvert kādu nevēlamu teroristu. Viņas abas tiek sūtītas pie Heinricha Zolla, lai aizsargātu to. Spiedzēm tiek nogātāta viņa fotogrāfija un dati par viņu. Viņām ceļā jādodas nekavējoties. Tass arī būtu sakumam.

Spiegu intrigas ir sākušās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hikari
iesūtīt 03.01.2006 15:10
Raksts #2


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Romia nopūtās. Viņas maiņa tikko kā bija beigusies. Sieviete bija nogurusi un nāca miegs. Lielāko nakts daļu viņa, protams, nebija gulējusi nemaz. Acis lipa ciet. Atvadotiesn no apsardzes darbiniekiem sieviete jau sāka prātot par to, kā ielīdīs siltā vannā un ies gulēt, tikko, kā nokļūs atpakaļ mājās. Atvadīdamās no sarga, Romina izgāja no pils un jau gribēja doties uz savu mašīnu, kura stāvēja garāžās, kad pie vienasn no sienām viņa pamanīja kādu tumšu stāvu. Refleksi, kuri jau bija iestrādājušies darba gaitā, bija momentāni. Sieviete aši apgriezās un uzlūkoja stāvošo.

ooc: Erm, tālāk nerakstīju, jo es nezinu, vai mans tēls pazīst Patrīciju vai arī nē...Lūgums GM to uzrakstīt... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 03.01.2006 17:20
Raksts #3


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Romina pazina šo stāvu. Viņai jau bija bijusi tikšanās ar Patrīciju...

ooc: Ņu lūdzu smile.gif

Šo rakstu rediģēja Kira: 03.01.2006 17:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 03.01.2006 18:39
Raksts #4


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Angela paslēpās aiz vilciena. Garām vilcienam lidoja simtiem ložu, kas nāca no automātiskā ložu metēja, kas darbojās ar tālvadības pulti. Aukstajā Krievijas ziemas gaisā pacēlās neliels tvaika mutulīts, kad Angela sāka runāt pa mobīlo tālruni. Kur sasodīts ir visi aģenti??? Viņas balsi spēja pārspēt tikai automātiskā ieroča skaņa. Tālrunī atbildēja kād vīrieša bals. Mēs nevaram nosūtīt Tev palīgus, jo apkārtne tiek novērota un gaisa telpu uzrauga automātiskais uzbrukuma vairogs...
Un ko ar to Tu gribi pateikt?
Tev būs jātiek galā vienai...
Angela ieslidināja tālruni kabatā, bet no otras izņēma sudraba bumbiņu, kura lielumā nepārspēj pat golfa bumbiņu. Pārs soļos uzrāpās uz vilciena un meta bumbiņu virsū automātiskajam ierocim. Tiklīdz tā pieskārās ierocim, sekoja sprādziens.... Tas nu būtu nokārtots, tagad jāatrod kurā vilcienā ir paslēpies Dimitrijs?
Angela no cepures noslidināja saules briles un uzlika tās uz acīm, lai gan naktī tās nemaz nevajadzētu. Protams briles nebija parastas, bet ar siltuma uztverošu ierīci. Angela gāja starp daudzajiem vilcieniem, līdz vienā ieraudzīja siltuma izraisošu punktu. Atradu gan Tevi! pasmaidījusi, klusi noteica Angela.
Ar lāzera palīdzību, Angela izdedzināja vilcienā caurumu un ielīda pa to iekšā.
Vilciens bija iekārtots, kā neliela zienātniska labratorija ar daudz dažādiem ieročiem. Dimitrijs sēdēja pie datora monitora čukstēdams zem deguna Kur Tu paliki...Gan es Tevi atradīšu!!! Klusām pielavijusies pie Dimitrija, Angela pielika pie viņa galvas ieroci Vai Tu meklē mani???

Angela iesēdāslidmašinā un pievēra acis Beidzot es varēšu atpūsties... Bet šī doma ātri beidzās jo iezvanījās viņas mobīlais
Roxa klausos!
Apsveicu ar labi paveiktu misiju! Sen meklētais terorists Dimitrijs ir nogādāts mūsu aģentūrā. Bet neiesaku Tev atpūsties ilgi. Lidmašīnas bāra nodalījumā Tu atradīsi nākošā uzdevuma matreālus. Pilots Tevi nogādās nepiciešamajā vietā.
Vai es nevaru iebraukt mājās? Angela vēlējās nedaudz atpūsties un ieiet vannā.
Nē! Misija ir ārkārtīgi svarīga! Bals talrunī bezmaz vai sāka bļaut.
Labi tad lai kāds parūpējas par manu suni! Angela nolika telefonu un izņēma matreālus par jauno misiju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 04.01.2006 09:39
Raksts #5


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Patrīcija kā ēna slīdēja gar tumšo sienu, kamēr izdzirda soļus, viņa tūlīt sastinga pieplakdama tai ciešāk un cerot, ka neviens viņu nepamanīs. Sieviete pat uz mirkli aizturēja elpu, kad ieraudzīja iznākam kādu stāvu. Gana labi pazīstamu - Romina. Patrīcija bija ar viņu pāris reizes saskrējusies.
Piepeši Romina pagriezās pret viņu, skaidri bija jaušams, ka Patrīcija ir ieraudzīta.
Sakāve kaujā, uzvara karā, nodomāja viņa un aši metās prom, pa ceļam veikli izraudama aiz zābakstulma aizbāzto metamo duncīti un paslēpdama to rokā. Patrīcija vēl pameta skatu pār plecu, viņai jau galvā brieda sīks plāniņš, kā neļaut izgāzties darbiņam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 04.01.2006 09:55
Raksts #6


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Angelai bija slinkums visu lasīt tādēļ nolikusi materiālus malā viņa iekārtojās uz gulēšanu. Kā nekā atpūta viņai arī bija vajadzīga, lai varētu turpināt savu darbu. Lidmašīna nolaidās Cīrihes lidostā... Angela zināja, ka viņai bia jāsatiek kāds Heinrich Zloll, bet viņa nebūt nezināja ka tagad viņš izskatījās pilnīgi savādāk nekā fotogrāfijās. [Veicot izmēģinājumus uz sevi, seruma iedarbībā kļuva par 11 gadīgu puiku. Puiku ar brillēm, kas patstāvīgi šļuka nost no deguna ... parasti bija ģērbies baltā halātā (klišejas, klišejas ) ]

Patrīcija un Romina .... (šito ļausu jums pašām izdomāt smile.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 04.01.2006 12:20
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Es gribēju jau vakar šito ielikt bet nesanāca ... Tātad pamēģināsim ...prof. Zolls atradās savā laboratorijā ... viņš jau ilgāku laiku no pasniedzēja darba brīvajā laikā strādāja pie sava projekta "Mūžīgās jaunības serums" . Līdz šim viņam nekas īpašs nebija sanācis ... izmēģinājumi uz pelēm nekādus rezultātus nebija devuši. Bet aizvakar, spriežot pēc visiem aprēķiniem, viņam šķiet tas bija izdevies. Bet tie no universitātes valdes bija izlieguši eksperimentus ar pelēm. Eksperimentos nedrīkst izmantot dzīvniekus viņš izmēdot atkārtoja universitātes valdē nolemto Bet kā tie idioti nesaprot ... tas ir viens no cilvēces nozīmīgājiem atklājumiem ... bet es neļaušu pārtraukt izpēti, kad tā jau gandrīz pabeigta viņš nikni noteica. Apdomājot iespējamo tālāko rīcību, profesoram galvā iešāvās traka un reizē ģeniāla ideja Kā būtu , ja es izmēģinātu uz sevis ... spriežot pēc pierakstiem, visam vajadzētu būt pareizi viņš pie sevis murmināja jā ...hmm ... aha .... Tad, sajaukdams nepieciešamās sastāvdaļas un apstarodams šķidrumu ar viņa izgudroto staru aparātu, pacēla kolbu pie lūpām un izdzēra to sausu. Mmm, intersanti, garšo pēc ... nepaspējis izteikt pēc kā garšo ( smile.gif ) viņš sajuta krampjainas kustības vēderā, kas pārgāja uz visu ķermeni, profesors tirinājās apkārt, gāzdams pie zemes visu, kas atradās uz galdiem. Tad prāts aizmiglojās un viņš nokrita uz grīdas bezsamaņā. ... Pēc kāda laika atjēdzies, viņam bija tāda dīvaina sajūta ... ieskatījies kāda šķidruma peļķē uz grīdas, viņš ieraudzījis, kas ar viņu bija noticis, iesaucās ENDLICH ... viņš bija kļuvis par 11 gadus vecu zēnu. Bidzot man tas ir izdevies ... laigan nevajadzēja tik daudz dzert, esmu kļuvis biški par jaunu, bet tas nekas, to visu var novērst ar dozēšanu...

P.S. Tātad par maniem pētījumiem šajā jomā jau bija zināms, bet tikai vakar tie tika pabeigti tb. Angelas lidmašīna Cīrihes lidostā nolaidās šodien ... vēl - es visu laiku neesmu izgājis no savas laboratorijas ...

Šo rakstu rediģēja berserks: 04.01.2006 12:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 04.01.2006 13:09
Raksts #8


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



OOC: kā sauksim ļauno spiegu aģentūru ? ermm.gif

Paslēpusies aiz dzelzs mucām ostā, Odrija no kabatas izvilka mutautiņu un piespieda sašautajai brūcei kreisajā rokā. Sasodīts. Pirmais ievainojums visu sešu gadu laikā ! Un no kaut kāda ielu bandīta, kas veica apmaiņu ! Pāri viņas galvai lidoja helikopters, nu kura atskanēja pamatīga ložu zalve uz viņas pusi. Pielēkusi kājās viņa skriešus metās prom no benzīna mucām cik tālu vien spēja. Izvilkusi ieroci, Odrija izšāva uz cilvēku helikopterī , kuram bija ložmetējs, bet velti. Nav jēgas.
Nolūkojusies, kā tas aizlido, viņa izņēma mobilo telefonu un uzņēma numuru.
- Deril ?
No telefona atskanēja vīrieša balss.
- Jā ? Viss sanāca ?
- Protams. Krievi noticēja.
- Vai tad nekas netika pārbaudīts ?
- Nē, es izvilku tikai vienu flakonu. Ar to pietika. Neviens jau negribēja izmēģināt , vai ne ? Runa taču ir par indi, nevis par kaut kādu izslavēto jaunības serumu, kas tiem pusmūža onkuļiem būtu derīgs.
- Lai ir. Cik saņēmi pretī?
- Piecsimt tūkstošus, kā jau bija sarunāts. Labi, gaidiet birojā. Attā.

Nolikusi klausuli , viņa pasmīnēja. Jaunības serums.... Kādas muļķības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 04.01.2006 13:38
Raksts #9


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Pēc pus stundas nolaidīsimies Cīrihes lidostā kabīnē atskanēja pilota balss, kas pārtrauca patīkamo sapni par atpūtu pie Ligūrijas jūras. Angela piegāja pie durvīm, kas atradās otrā lidmašīnas korpusā, un tās atvēra. Aiz tām atradās vēlvienas durvis.
Lūdzu ievadiet slepeno kodu atskanēja balss no durvīm. Angela nospieda 12 ciparu kombināciju.
Kods pieņemts. Nepieciešama acs tīklenes nolasīšana. Angela pie zilas spūldzītes pievirzija savu aci.
Esiet sveicināta Angela Roxa! Atskanot balsij atvērās otras durvis. Aiz tām atradās neliels kabinets. Uz galda stāvēja dators, pie sienas aiz stikla atradās jaunāko veida ieroči, pie otras sienas karājās daudz dažādi tērpi sākot no vakarkleitām, beidzot ar sporta tērpiem.
Kā varu Tev palīdzēt? No datora atskanēja tā pati vīrieša balss ar kuru Angela runāja pa telefonu Krievijā. Datora monetorā parādījās, kāda jauna vīrieša seja. Melni mati, brūnas acis ap 26 gadiem - tipisks Itālis.
Es vēlos sev jaunu tērpu un nelielu ieroci, kas nebūtu pārāk uzkrītošs. Angela nožāvājās un apsēdās pie monetora.
Kā dzirdēju Tava nākošā misija ir Cīrihē... Iesaku uzvilkt šo kostīmu! No drēbju nodalījuma uzāru iznāca pelēks kostīms ar baltu blūzīti, nedaudz augstāki par celi pelēki svārki un pelēka žaketīte. Tā ir apstrādāta ar jaunāko bruņu vestu funkciju... Īsāk sakot tai vajadzētu izturēt pat stiprāko ložu šāviņus Līdzi nāk šis ieroču komplekts no ieroču nodalijuma iznāca neliela pelēka rokas somiņa Tajā Tu atradīsi lāzer ieroci. Trīs mazos ieročus. 10 bubiņveidīgās bumbas. 3 asargāzes bumbas un 6 dūmu bumbas Kā arī iesaku paņemt saulesbriles, kuras jau ir pie TevisKamēr vīrietis runāja Angela paņēma rokassomiņu un pārbaudīja vai viss ir atrodams.
Lieliski! Pateicos. Angela noteica un atpogāja blūzes pirmā trīs pogas, bet tad paskatījās uz monetoru... Man vairāk nav nepieciešami Tavi pakalpojumi Angela noteica vīrietim, kas bija monetorā.
Es tikai gribēju nedaudz paskatīties... Starp citu kad Tu atgriezīsies, vai Tu negribētu satikties ar mani?Vīrietis nedaudz piesarka jautājot.
Angela pasmaidīja un noteica Kādam taču vajadzēs atvest manu suni...

Piezemēšanās Cīrihes lidostā bija veiksmīga. Angela taisnā ceļā devās lidostā, lai atrastu profesoru, kurš izskatās kā 11 gadīgs puišelis... Vai arī kādu kurš pateiktu kur meklēt profesoru... Tas nebūs viegli Angela nodomāja, kad ieraudzija drūzmēšanos, kas valda lidostā.

Šo rakstu rediģēja Darka: 04.01.2006 13:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 04.01.2006 18:06
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



Saira izkāpa Naso lidostā un ievilka krūtiis sāļo gaisu.
-Beidzot mājās..-
Drīz piebrauca sagaidītājmašīna, sekoja neilgs brauciens uz nelielo, bet mājiīgo namiņu pie jūras, un Saira jau vēra vaļā svaiga, vēsa ūdens pudeli.
Vispirms vanna.., viņa nodomāja.
Tad viņa negribīgi ieslēdza datoru, Ja nu kādam mani ļoti ievajagas..
Ieslēgusi mierīgu mūziku, viņa iegremdējās siltajā ūdenī, pēc laiciņa viņa bija jau iemigusi..

Šo rakstu rediģēja Flēra: 04.01.2006 18:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.01.2006 18:16
Raksts #11


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



ooc: Tas būs pārlieku sarežģīti, Kira, jo tad mēs, bez maz vai, varam no kabatas izvilkt mūsu spiegu izgudroto superieroci un nogalināt viena otru...
Vismaz kaut kā mūs pavadi, citādi, man liekas, tas novedīs krietnos neceļos. Moš Tev ir kāda ideja, UR?
Vislabāk, pagaidām, lai kaut kas iejaucas no malas un šī cīņa paliek neizšķirta. Tā būs godīgi pret abām, ne?


Romina šādās situācijās rīkojās tikpat ātri, kāvējš. Daudzi pat viņu jau pirms krietna laika bija sākuši dēvēt par vētru, jo sieviete bija tikpat ātra un nevaldāma, cik bieži vien haotiska savās darbībās, taču šobrīd doma bija tikai viena- tas ir viņas darbs. Viņa bija vai nu jaizglābj princis, vai arī jamirst. Metusies pakaļ Patrīcijai un, apmēram jau nojautusi, kāda ir sievietes viltība, viņa sagatavojās uz jebko.

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 04.01.2006 18:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 04.01.2006 22:14
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andželika bija savā dzīvoklī un izklaidējās... metot mērķī dunčus, tie vņai patika vislabāk, ātri un ērti...
Viņa bija savā slepenajā istabā-kabinetā, par kuru neviens nezināja, protams izņemot viņas aģentūru...
Labi un tagad apskat1išos, kas jauns...
ooc: biki sasteigshu, mani dzen prom no kompja..
Izlasījusi ziņojumu viņa pavērās uz attēlā redzamo bildi...(Tajā bija Heinrichs Zolls un protams vēl būdams normālā vecumā...) Ak tad tāds tu izskaties, nu labi mēģināšu tevi atrast... Viņa ielika ausī sustiņu, pie, kuras bija mikrofons... Jozeff, atsūti pēc iespējas ātrāk personīgo lidmašīnu un palūko, laibūtu viss nepieciešamais aprīkojums, jālido uz Vāciju...

Pēc brīža viņa jau bija ceļā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 05.01.2006 10:07
Raksts #13


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Lieliski! apmierināti pie sevis pasmaidīja Ptrīcija, ieraudzījusi, ka Romina seko. Izskatījās, ka Pandai vēl par labu nāks tas fakts, ka sekotāja izskatījās nupat beigusi darbu un droši vien nebija savā labākajā kondīcijā.
Patrīcija metās pie kādas mašīnas, aizslēpusies aiz tās, viņa zibenīgis amainīja dunci pret nelielu pistolei līdzīgu priekšmetu, kurā jau iepriekš bija ievietota šautriņa ar paralizējošu vielu.
Redz kā noder sagatavošanās iepriekš sieviete jautri piemetināja, tad paslējās pāri auto motora pārsegam un īsi nomērķējusi, izšāva. Ar klusu paukšķi, ko dzirdēja tikai Patrīcija, necilā paskata šautriņa aizlidoja Rominas virzienā.
Pati viņa tūlīt zemu pieliekusies mainīja atrašanās vietu. Patrīcija bija izcila mērķī trāpītāja, un bija gandrīz pārliecināta, ka Romina nespēs pietiekami ātri izvairīties. Tomēr apstākļi mēdza citreiz ļoti ļauni rīkoties un var gadīties, ka sekotāja izvairīsies un tad jau noteikti nevēlēsies draudzīgi paspiest roku.

OOC: Nu, Rowenny, mans plāniņš aizceļoja pie tevis pa PZ un kā redzi manam tēlam nav slepkavniecisku nodomu :lol:Bet tam, ka kāds varētu iejaukties no malas, piekrītu.

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 05.01.2006 10:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 05.01.2006 12:35
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



OOC: Njā... Šķiet, ka man būs mazliet jāpasvīst cool.gif

Tiklīdz Odrija nolika klausuli atskanēja jauns zvans. Jauns uzdevums. To saņemsi pie Džefa. Viņš tevi gaida pie taksometra Odrija palūkojās apkārt un patiesi pamanīja taksometru un pie tā Džefu. Savu paziņu, kurš arī bija spiegs. Mēs paļaujamies uz tevi, bet tev vajadzētu zināt, ka mēs esam izsūtījuši arī citus aģentus . Tu neesi vienīgā. Vēlu vieksmi un balss apklusa...

Angela jau bija pilsētā un pētot mājas atrada īsto adresi, kuru viņa bija uzzinājusi no universitātes valdes. Pēc mirkļa Angela jau stāvēja pie mājas un klauvēja pie durvīm. Durvis atvēra kāds aizkaitināts 11 gadus vecs vecs puišelis. Tas Angelu pārsteidza, jo viņai bija teikts, ka būs jāsatiekas ar kādu zinātnieku un jāpārliecina lai savu izgudrojumu atdod valdībai... Un protams kamēr vien izgudrojums atrodas pie zinātnieka jāaizstāv viņš un izgudrojums

Sairu pamodināja kāda skaļa balss, kas atskanēja no ddatora puses. Aģente Saira! Jums ir jauns uzdevums! Saira uzreiz izkāpa no siltā ūdens un ātri uzvilkusi halātu aizsteidzās uz to istabu no kuras atskanēja balss. Bet es tikko paņēmu atvaļinājumu! viņa dusmīgi protestēja. Daudzi ir saņēmuši jaunu uzdevumu un mums tevi vajag kā spiedzi. Tev ir jāiefiltrējas FIB aģentu vidū un jāmēģina noskaidrot kas viņiem ir aiz ādas sakarā ar jaunības serumu...

Patrīcijai par nelaimi Romina izvairījās no šīs šautriņas. Patrīcija nolēma nogaidīt, jo viņai šķita, ka Romina viņu vairs nemana. Bet viņa maldījās. Rominai bija iešāvies prātā ļoti vienkārš, bet ģeniāls plāns. Sieviete pagriezās un aizgāja. Pēc piecu minūšu ilgas gaidīšanas Patrīcija bija nolēmusi mēģināt vēlreiz. Viņa uzmanīgi picēlās, bet viņai no mugurpuses uzbruka. Patrīcija pagriezās un ieraudzīja Rominu. Norisinājās neliels kautiņš, ja tā varētu teikt, bet iznākumā Patrīcijai tiikai uzlikti roku dzelži...


Ja esmu par kādu aizmirsusi, kas tā arī varētu būt, tad lūdzu ziņojiet pa PZ smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 05.01.2006 12:51
Raksts #15


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



OOC: Vispā' jau varēja pagaidīt Rominas pašas reakciju, bet ko tur, kad runcis laumiņās... laughing.gif

Patrīcija noklausījās kā ar aukstu klakšķi aizcērtas roku dzelži. Ne pirmā, bet cerams arī ne pēdējā reize. Bija jāatzīst, ka Romina kā parasti strādāja izcili. To, ka Patrīcija varētu iesūnot, sieviete neatzina, viņa bija labi trenējusies un labi gatavojusies šim darbam, turklāt atlika vien sākt domāt par kaut ko tādu un tev jau bija beigas.
Patrīcija ielūkojās Rominai tieši acīs un aukstasnīgi pasmaidīja: Sveika, Romina, kā redzu tev ar katru reizi sanāk arvien labāk. Varbūt drīz pat sasniegsi laba spiega līmeni.
Lai nu ko, bet spiedze i nedomāja tik viegli padoties, bija tik jānogaida izdevīgāks mirklis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2006 12:53
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andželika jau vairākas studas bija pavadījusi ceļā...
OOC: neesmu iisti drosha cil ilgi jalido no Losandzelosas uz Vaaciju...
Viņa piegāja pie paliela kofera, un ievadījusi kodu to atvēra... Iekšā bija visdažādāko veidu dunči... Andželika paņēma pāris pavism mazus duncīšus un ielika zābaka stulmā, bet vairākus citus savas vestes iekšpusē...
Jācer, ka tos man nenāksies izmantot... jau pagājšreiz pazaudēju vairākus... Tie bija viņas tēva dunči..., kururs viņš meitai bija uzticējas, kad viņa pācēlās uz Losandželosu...
Nolēmusi, ka jāapbruņojās arī a modernākām iekārtām viņa izņēma arī nelielu lāzeri, ko aizsprauda aiz jostas un vēl paņēma savu uzticamo atrasšanās koordinātu noteikšanas ierīci...

Pēc brīža balss no pilota kabīnes liecinaja par to, ka lidmašīna drīz piezemēsies...
Lidmašīnas durvis atvērās un pirms tam piekārtojusi visu savu apģērbu un ekipējumu Andželika izkāpa ārā no lidmašīnas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 05.01.2006 13:18
Raksts #17


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Angela izgāja no unversitātes ar smaidu sejā. Tomēr tas bija viegli... Angela atvera sarkanā kabrioleta durvis un iesēdās tajā. Uzlika saules brilles, paņēma mobīlo talruni un Es noskaidroju kur dzīvo profesors. Cik noprotu labratorjia atrodas viņa mājās
Tu taču esi lieliska! atskanēja jau ierastā Itāļa balss.
Noskaidrot to bija pārāk viegli, tāpēc nedomāju, ka mūsu pretiniekiem tas arī varētu sagādāt kādas grūtības. Angela diplomātiski atbildēja un pavēroja apkārtni, vai kāds viņu nevēro.
Tev pēc iespējas ātrāk ir jātiek pie profesora un jāpierunā viņu ar mums sadarboties. Tu nedrīksti viņu no acīm izlaizt!
Nebaidies es savu darbu pieprotu... Starp citu vai aģentūra sūtīs vēl kādu aģentu? Angela ieslēdz mašīnas navigācijas iekārtu un ievadīja profesora adresi.
Sūta gan... vīrietis nepabeidza sakāmo, kad Angela jau pauda savu neapmierinātību Kas viņi neuzticas, ka es tikšu galā viena? Tad kad vajag palīgus tad viņi mani atstāj nosalt Krivijas salā, bet, kad nevajag tad.... Angela iedarbināja mašīnu un sāka braukt.
Šī ir pārāk svarīga operācija! Lai nu kā vēlu Tev veiksmi! Vīrietis ļoti laipni atbildēja.
Ar veiksmi šeit nav nekāda sakara, bet vienalga paldies! Angela ieslidināja mobīlo pelēkajā somiņā.

Angela piestāj pie kādas palielas ēkas Nav slikta labaratorija... Angela atzinīgi nodomāja. Piegāja pie durvīm un trīs reizes piesita pie tām. Pēc kāda laiciņa tās atvēra, kāds 11 gadīgs puišelis ar brillēm un baltu halātiņu. Hei, man neviens neteica, ka viņam ir bērni! Angela dusmīgi nodomāja. Sveiks, puikiņ! Angela noliecās zemāk lai būtu vienā augumā ar puiku Kur ir Tavs papucīts? Angela nedaudz bērnišķīgi pajautāja zēnam.

Šo rakstu rediģēja Darka: 05.01.2006 13:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 05.01.2006 14:14
Raksts #18


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Interesanti, kāpēc citi brauc uz Vāciju, ja Cīrihe ir Šveicē laughing.gif un itkā jau tā laboratorija bija Universitātes pagrabstāvā(citādi tā valde jau nevarētu neko aizliegt), bet lai nu paliek smile.gifkā teica UR kad kaķis laumiņās laughing.gif
Visu nakti un šo dienu profesors bija pavadījis negaidītā iznākuma pētījumos un pretējas iedarbības seruma iegūšanai, līdz kāds klauvēja pie durvīm. Viņš jau nemaz nebūtu dzirdējis, ja vien durvis uz pagrabu nebūtu nejauši palikušas vaļā. Aizgājis pie durvīm un tās atvēris, viņš ieraudzīja sievieti, kura uzdeva viņam muļķīgu jautājumu. Es ne ... viņš dusmīgi iesāka, bet laikus atcerējās, ka viņš tagad izskatās pavisam savādāk ... nav mājās, un es ar svešiem nerunāju! un aizcirta durvis. Traucē te visādi manus eksperimentus. Viņš jau pagriezās, lai ietu atpakaļ uz laboratoriju ...

Šo rakstu rediģēja berserks: 05.01.2006 14:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 05.01.2006 14:18
Raksts #19


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Kondrāts nopūtās. Viņam nepatika ja aģentūra lika viņam strādāt ar kādu kopā. Un šoreiz viņam bija iedalīta Patrīcija. Pamanījis, ka 'viņa ir noķerta Kondrāts izkāpa no mašīnas. Piegājis pie Rominas viņš noteica... Es viņu paņemšu... Tā pat tava maiņa jau ir beigusies. Romina ar elkoni iedunkāja nemierīgajai Patrīcijai pa muguru. Kas tu esi? viņa neuzticīgi jautāja. Karloss Berhīrijs no FIB . Viņš teica parādot apliecību. Labi tad ņem viņu Romina pagrūda Patrīciju Kondrāta virzienā.

Šo rakstu rediģēja Kira: 05.01.2006 14:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 05.01.2006 14:36
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Angela palika pie aizcirstām durvīm ar vaļā muti. Ah Tu mazais pretīgai sīci.... Neviens vēl nebija manā priekšā aizcirtis durvis! Bet tad viņai ienāca prātā kaut kas ļoti viltīgs. Angela aizgāja līdz auto un no tā izņēma kādu plasmasa kartiņu.
Piegāja pie mājas durvīm un atkal pieklauvēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:51