Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Baumas, Poters, Frodo, Sems - geji?
ils
iesūtīt 01.08.2003 10:06
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Ziņās bija raksts par piesiešnos Poteram. It kā viņš esot gejs. Tādu pat piesiešanos esmu dzirdējis par pāri Frodo/Semiuss. Tie esot geji. Cilvēki ir jukuši ar tām lietām! Tā vismaz man liekas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Overlord
iesūtīt 01.08.2003 10:15
Raksts #2


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Jā es arī kautko tādu dzirdēju par to ka Frodo un Sems ir Homoseksuāļi. Tak skaudīgie konkurenti dienu un nakti domā kā graut HP un GP tēlus, bet izskatās ka viņu lamas ir vienkārši nožēlojami paranoiķu murgi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 01.08.2003 21:48
Raksts #3


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Viņi vienkārši ir ļoti labi draugi, mūsdienās cilvēki to nesaprot, jo nav vairs Tolkīna laiks. Saka jau arī ka Robins huds esot bijis gejs(tas tā varētu būt, jo Merionu leģendai pierakstīja vēlāk). Vienu es zinu noteikti Gendalfa atveidotājs Ians Mcmilanans ir gejs viņš to pats nemaz nenoliedz.
Ir dzirdētas arī tādas baumas, ka GP uzņemšanas laikā viens zirgs ir salauzis kāju - neviens to neapstiprina...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 02.08.2003 00:23
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Par tiem gejiem tā ir tik izplatīta bauma... Ja kādreiz ieiet kādā fanfic lapā, tur aptuveni 75-80% viss fiction ir ar homoseksuālu raksturu sad.gif No vienas puses es saprotu, kā to varētu tā pārprast, tomēr dažbrīd paliek par traku...
Zirgs uzņemšanas laukumā tiešām esot kāju salauzis, bet kur gan es to lasīju? Manuprāt, tas bija kāds no uzticamajiem LOTR saitiem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_ils_*
iesūtīt 02.08.2003 14:53
Raksts #5





Viesi




Tie's'am, Tolkins pats jaun'ib'a dibin'aja vis'adus liter'arus klubus, kur ar draugiem apsrieda seno valodu probl'emas, tur viens otram las'ija priek's'a savus tulkojumus un sacer'ejumus. Tie bija v'iru klubi un 'istu v'iru draudz'ibu Tolkins c'ien'ija visvair'ak. Un tur nebija nek'adu geju.
M'es jau esam kaut k'a ''samait'aju'sies'': ierauga divas meitenes draudz'ig'a sarun'a ejam pa ielu - s'ak dom'at, ka lesbietes, nezin v'el k'ap'ec nedom'a, ka futbolisti ir geji - skat k'a apkampjas un sk'upst'as uz laukuma.
Fui!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 02.08.2003 17:01
Raksts #6


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



A kas par to liecina ka Harijs varētu būt gejs vai biseksuālis, saprotu ka varētu Frodo un Semu noturēt par gejiem, bet Hariju Poteru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 02.08.2003 17:10
Raksts #7


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Tur tas raksta autors bija pievilcis aiz matiem, ka geji arii pasaulee juutas vientulji, atstumti un nenormaali, ne kaa visi paareejie - vientieshi. Citi par vinjiem kaunas utt. Tad jau jebkursh nesaprasts varonis iznaak gejs - kaut kaadas muljkjiibas. Tad jau Hamlets arii ir gejs un Romeo, vinjus tachu apkaarteejie arii nesaprot!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 07.08.2003 14:35
Raksts #8


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



nu jaa, bet lai pieraadiitu, ka vinji ir geji, tam buutu jaabuut rakstiitam graamtaa. Nu piem graamtaa ir rakstiits, ka harijs ir burvis, tad arii harijs ir burvis, nevis vientiesis. Ta ajau veel ssazin ko var izdomaat. Jaatic tam, ko autors pats ir uzrakstiijis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zuz
iesūtīt 09.08.2003 12:39
Raksts #9


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Ak jel!!!!!!! Tad nu gan! Kas tik tiem cilveekiem neienaak praataa? :blink: Man tas viss liekas vienkaarshi muljkjiibas kangals!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_GEJS_*
iesūtīt 21.10.2003 23:15
Raksts #10





Viesi




[B][COLOR=blue][SIZE=14][FONT=Optima]nu man kaa gejam neliekas ka frodo un sems iz Gredzenu paveelnieks seriaala izskatiitos peec gejiem. taa ir draudziiba par kaadu juus pat nemaakat sapnjot un ja arii vinji buutu geji, kas jums pret to?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 21.10.2003 23:16
Raksts #11


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Nevienam jau nav nekas! tikai viņi naf geji un to nesaprot! Līdzko kāds kļūst slavens tā tam visu laiku piesien visādus melus!

Šo rakstu rediģēja Ashly: 21.10.2003 23:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 22.10.2003 07:28
Raksts #12


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Vispār jau izskatās pēc Gejiem, ja skatās no Mordoras valdnieka un viņam līdzīgo skatpunkta. It īpaši tas lukturacs Frodo
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cava
iesūtīt 30.10.2003 12:52
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03



es arī dzirdēju ka itkā Frodo esot gejs. Bet es īsti nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 01.12.2003 11:02
Raksts #14


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Semam nu nekādi nevarētu "piesiet" gejiskumu, viņš taču tik sērīgi uz Roziju cerējās un (vismaz grāmatā) beigās arī dabūjās. smile.gif tas jau tagad tik modē - visu "zilumus' meklēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 01.12.2003 16:42
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



varbūt es kaut ko esmu palaidusi garām,bet nekur neesmu lasījusi(un arī dzirdējusi),ka viņi skūpstītos savā starpā vai arī izrādītu kaut kādas citādas homoseksuālas novirzes!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trade///MARK
iesūtīt 01.12.2003 19:39
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03



CITĀTS(Viesis_ils @ 02.08.2003 14:53)
Tie's'am, Tolkins pats jaun'ib'a dibin'aja vis'adus liter'arus klubus, kur ar draugiem apsrieda seno valodu probl'emas, tur viens otram las'ija priek's'a savus tulkojumus un sacer'ejumus. Tie bija v'iru klubi un 'istu v'iru draudz'ibu Tolkins c'ien'ija visvair'ak. Un tur nebija nek'adu geju.
M'es jau esam kaut k'a ''samait'aju'sies'': ierauga divas meitenes draudz'ig'a sarun'a ejam pa ielu - s'ak dom'at, ka lesbietes, nezin v'el k'ap'ec nedom'a, ka futbolisti ir geji - skat k'a apkampjas un sk'upst'as uz laukuma.
Fui!

Tas vienkarshi tapec, ka cilvekiem ir sabojata domashana. Vinji dienu un nakti maajaas seezj un drochii vai fistingo, skatoties kaut kaadus Zoo-Sex un tad visur, kur var, saskata gejus, lesbietes, nekrofiljus un Onkuli Semu.

CITĀTS
Frodo NAV, NAV, NAV gejs *dusmīgi - pat NIKNI* NAV, NAV, NAV, NAV, NAV, NAV, NAV *neaizmirst salikt komatus starp V), NAV, NAV gejs.

Nee, bet Elaja Vudz gan i'!

Šo rakstu rediģēja Trade///MARK: 01.12.2003 19:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scream
iesūtīt 14.02.2004 20:38
Raksts #17


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.04



Ir tādi cilvēki, kuriem skauž vai arī nepatīk HP un GP, tie arī domā visādas pasaciņas, nevajag tādām pasakām ticēt. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kreimene
iesūtīt 16.02.2004 10:34
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04



shitaadas mulkiibas var izdomaat tikai tas, kuram nav ko dariit. Galu galaa, Harijs draudzeejaas ar Cho un Sems tacu beigaas appreceejaas... Kur te veel kaadas shaubas???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 16.02.2004 14:46
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Es arii nesaprotu, kaapeec tagad cilveeki it visaa censhas saskatiit kaut kaadas homoseksualitaates izpausmes?... Nekas taads ne ar vienu vaardu tachu nav piemineets! getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 18.02.2004 20:50
Raksts #20


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



laughing.gif Mhahaha! Labais.. Ja taa padomaa, tad sievietes GP iipashi cienjaa nebija..Varbuut taapeec kaads taadus secinaajumus izdara..Cik zinu, Bilbo visu muuzhu kaa vecpuisis nodziivoja, ne? tongue.gif Bet vispaar, paaraak dziiva fantaazija cilveekiem.. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 00:39