Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Personāžu lietas

Forumā veidot aptaujas aizliegtas (tam paredzēts HP aptauju forums).
Ja kādam pavedienam nepieciešams pievienot aptauju, sazinies ar šī foruma regulatoriem!

> Harija vecāki
U-Star
iesūtīt 15.03.2005 17:15
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04
Kur: K-kur pie šūpolēm... vai uz.



Pāršķirstīju grāmatas un nevarēju atrasts atbildes uz jautājumiem:
1)Kas bija Harija vecāki pēc profesijas? sorcerer.gif
2)Kur viņi strādāja?
K-kas jau viņi noteikti bija, citādi jau nevarētu atstāt Harijam mantojumu (, ja vien paši nebūtu visu to bagātību saņēmuši mantojumā).

S ļo-o-oti atvainojos, ja šāds pavediens jau ir bijis un/vai, ja esmu šo pavedienu ielikusi nepareizajā forumā.

Šo rakstu rediģēja U-Star: 15.03.2005 17:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
red_chicken
iesūtīt 15.03.2005 17:47
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



Nuuu, iespeejams, ka vinji bija aurori vai kas taads....(savaadaak jau vinji ordenii nestraadaatu) smile.gif Nu nezinu, bet vismaz dzheimss tas vareeja buut, bet laikam tas netika mineets, bet varbuut tas buus mineets naakamajaa graamataa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 15.03.2005 19:29
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Nu cik es atceros, man liekas, ka Dzheimss bija aurors, bet par Liliju gan nezinu, varbuut maajsaimniece grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpse
iesūtīt 15.03.2005 19:33
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Kleo, klau, kur vinja tb Roulinga shito teica? - Roulinga esot teikusi, ka Džeimss pats saņēmis mantojumu, tāpēc viņam neesot bijusi vajadzīga labi atmaksāta profesija.

Dikti interesee mani tas. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Scorpse: 15.03.2005 19:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sheep
iesūtīt 15.03.2005 20:02
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05



Nu vispaar jau nekur nekas nav teikts, zinaams tikai tas, ka vinji bija bagaati un slaveni. Ja cilveeks ir Ordenii, tas veel nenoziime, ka vinjsh uzreiz ir arii Aurors. Piemeeram, tagad Ordenii aurori ir tikai Tonksa un Kingslijs... nu veel arii Trakacis, bet tas jau ir atvaljinaajies. Ej nu sazini...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.03.2005 13:13
Raksts #6


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Harija vecāki varētu būt bijuši aurori, tāpat kā Nevila vecāki, jo tajā pareģojumā bija iesaistīts arī Nevils... whistling.gif
Bet visumā, tas nav minēts nevienā no grāmatām, bet, varbūt kas būs skaidrots sestajā... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 16.03.2005 14:29
Raksts #7


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Kāpēc visus labos visi lasītāji automātiski sataisa par auroriem? Gan jau, ka ir vēl kāda profesija, kas palīdz apkarot ļaunīšus.

Man liekas, ka Džeimss nestrādāja (jo Roulinga ir teikusi par to lielo mantojumu...), bet Lilija... hmm. Nez, man nezin kādēļ liekas, ka viņai kaut kas ar mikstūrām vai dziedināšanu, vai kaut kā tā. Gan jau, ka 6tajā vai 7tajā grāmatā uzzināsim. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eowena
iesūtīt 17.03.2005 18:29
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: On the back of Your minds... ^^



cik es atceros tad džeimss bija zvēromags.. āāā nē pag... vai ta tas bija likumīgi? ... hmmmm... bet ja jau viši bija tajā fēniksa ordenī tad gan jau ka bija aurori ne? man tā liekas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 18.03.2005 18:24
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Es neesmu dzirdējusi, ka visi labie un spēcīgie burvji ir aurori. Dumidors nav aurors! silent.gif Un visi tie, kas bija FO arī nebija aurori.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinii
iesūtīt 22.03.2005 16:15
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: cūkkārpā preperē ņurcragu šņākakšus



droshi vien abi bija aurori,bet to jaaprasa Roulingai. bet varbuut abi diikdieneeja maajaas. seedeeja uz miikstaam meebeleem un luureeja kastee,ko vientieshi sauca par telovizoru. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 23.03.2005 11:37
Raksts #11


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(Eowena @ 17.03.2005 18:29)
cik es atceros tad džeimss bija zvēromags.. āāā nē pag... vai ta tas bija likumīgi? ... hmmmm...
A kur tas būtu saistīts ar viņa profisiju rolleyes_a.gif ?! Tā jau drīzāk skaitas pie izklaidēm rolleyes_a.gif .


Un jā, kāpēc gan jābūt par auroru? Līdz netika pieminēts ceturtajā grāmatā pirmo reizi vārds "aurors", ja būtu bijis šāds pavediens, tad visi minētu citus variantus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 23.03.2005 22:53
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



hmm... nju gan jau ka vinji nija kkaadaa labaa profesijaa ja jau speeja atstaat to zelta kalnu.. njaa... to roulinga buus aizmirsusi piemineet.. gan jau ka vinji kaa jau visi normaali burvji straadaaja burvestiibu ministrijaa un rausa naudinju ko atstaat haruciitim... bet varbuut vinji ar dabuuja kaadu preemiju vai tml??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 06.06.2007 18:23
Raksts #13


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



te būs viņu abu BIO :

CITĀTS
NAME: Lily Evans Potter
AGE: Deceased; would be in late 30s to early 40s
BIRTHDAY: Unknown
PARENTS: Mr. and Mrs. Evans
SIBLINGS: Petunia Dursley (married to Vernon Dursley, son is Dudley)
CHILDREN: Harry Potter
FRIENDS: Albus Dumbledore, Remus J. Lupin, Sirius Black, the Weasleys, the Longbottoms, the Bones
ENEMIES: Lord Voldemort/Tom Marvolo Riddle, Peter Pettigrew, Karkaroff, all Death Eaters
PETS: Unknown
POSITION: Harry's mother, eyes integral part to storyline, Muggle-born witch
QUOTES: "Not Harry!"

NAME: James Potter
AGE: Deceased; would be in late 30s to early 40s
BIRTHDAY: Unknown
PARENTS: Mr. and Mrs. Potter
SIBLINGS: Unknown
CHILDREN: Harry Potter
FRIENDS: Albus Dumbledore, Remus J. Lupin, Sirius Black, the Weasleys, the Longbottoms, the Bones
ENEMIES: Lord Voldemort/Tom Marvolo Riddle, Peter Pettigrew, Karkaroff, all Death Eaters
PETS: Unknown
POSITION: Ex-Gryffindor Quidditch Team player, obviously important enough to be killed
QUOTES: "It's him!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark_Latvian
iesūtīt 17.06.2007 19:59
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.07
Kur: tur kur dzimst ĒNAS



abi bija Ordenī! 6. grāmatā Tramdāns Harijam parādija bildi, kurā bija redzams pirmais Fēniksa Ordenis! bildē bija Lillija un Džeims!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 18.06.2007 09:50
Raksts #15


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Dark_Latvian @ 17.06.2007 20:59) [snapback]1154891[/snapback]
abi bija Ordenī! 6. grāmatā Tramdāns Harijam parādija bildi, kurā bija redzams pirmais Fēniksa Ordenis! bildē bija Lillija un Džeims!


To neviens neapstriid. Tas jau ir pieraadiits. smile.gif

Tas, ka Dzzeims sanneema mantojumu - kur tas ir mineets? Varbut to kaudzi zelta Poteri nopeniija passi? Lai gan Poteru dzimta bija tiirasinni un pat rados ar Blekiem. Taadaam dzimtaam parasti ir mantotas kaudzes zelta.

Pat ja vinni nestraadaaja algotu darbu, tad abiem vienalga bija sabiedriska darbiiba - kaa nekaa vinni kaut ko dariija, ja jau burvju sabiedriiba par vinniem izsakaas tik atziniigi, runaa kaa par diviem, labiem, talantiigiem, baltiem burvjiem. Seezzot maajaa taadu slavu neieguut.

Par auroriem - nezinu, varbuut. 6. graamataa tas neatklaajaas, aliek septiitaa graamata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karralá
iesūtīt 18.06.2007 14:04
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.06
Kur: Nangijāla



Korkijwolf, tas nav bio. Tur ir tikai uzskaitīti visiem jau zināmi fakti. Bio būtu tad, ja būtu dzīves atainojums - skolas, kur dzīvoja, kur strādāja, utt.
Nē, manuprāt, bija kaut kur Roulingai (pat ja ne grāmatās) norāde, ka Džeimss kopā ar Siriusu (neobligāti Siriusu, iespējams, ka mani viļ atmiņa, bet tur noteikti bija kāds viņa draugs) strādāja/mācījās par auroru. Es minu, ka Lilija bija mājsaimniece, jo par viņu nav gana daudz informācijas.

Btw, kas tie par "The Bones" pie viņu draugiem Korkijwolfa minētajā "bio"? ermm.gif Vai viņi ir parādījušies grāmatās/kā viņu uzvārdus iztulkojuši? Moš viņiem ir kāda atvase... happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annell
iesūtīt 27.06.2007 11:29
Raksts #17


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.07
Kur: Burkānu dobē.



Nu to mēs neviens nezinam, kāda bija Lilijas un Džeimsa profesija... Būs septītā grāmata, tad zināsim... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kikuce
iesūtīt 27.06.2007 11:59
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.05



Man šķiet, ka Džeimss varēja būt aurors vai arī strādāt ministrijā, bet Lilija, iespējams, strādāja Gringotos vai arī bija aurore, jo savādāk viņi nebūtu varējuši atstāt Harijam tādu bagātību...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edgars K
iesūtīt 27.06.2007 12:23
Raksts #19


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.07



Viņi varēja abi būt aurori, bet to nevar zināt jo grāmatā nekas nav teikts kur viņi strādāja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annell
iesūtīt 27.06.2007 13:16
Raksts #20


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.07
Kur: Burkānu dobē.



Es gan nedomāju, ka viņi bija aurori. Manuprāt Harija vecākiem bija kāds cits darbs. Un kurš tieca, ka Gringotos va strādājot par auroru var sapelnīt daudz naudas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 05:31