Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atinuss un Mortiass.., dārgakmens un karakungs.. pazudinās..
Idril
iesūtīt 10.06.2005 19:55
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



OOC: Spēle sākas jūsu pašu mitekļos, mājās, dzīvēs.. Un tad jūs saņemat sapni.. Spēle sākas vakarā, tad nakts ar sapni un jūsu rīta reakcija! wink.gif


Ilgos meklējumos izklejojies pa Viduszemi. Izstaigājis malu malas.. Izlasīdams teiksmu teiksmas. Dranvins bija atradis meklēto. Sēžot Norstāras mugurā šajā rītausmā, kad saule vēl izstaipījās un pamazām sāka liet starus pār šiem Kardolānas līdzenumiem, viņš pasvieda gaisā rokas un uz dažādām debess pusēm aiztraucās astoņas sniegbaltas dūjas.
Nākamnakt tās būs sasniegušas savus mērķus..
Viņš apmierināti nodomāja. Norstāra nojaušot burvja nolūkus pagriezās tālās hobitu zemes virzienā un sāka auļot. Līdz turienei bija dienas jājiens - viņai, kura bija ātra kā vējš un viņiem tur bija jānonāk nākamās dienas rītā.

Dūjas, kuras Dranvins bija izlaidis bija sapņi, kuri piemeklēs katru no astoņiem ceļiniekam, katram pavēstot ko citu :

Kelam Kelvina dēlam (gwinerva)

Kalnkalnu racēju pēcteci,
Pamet savu raktuvi,
Apmeklē senseno Imladrisu.
Mūsdienu liktenis tumsības skarts,
Izšķirts tur tiks tas.
Klausi sensenam aicinājumam.


Nirvana Daria Lurna (Tinuviel)

Caur mierīgo Valinoru,
Un vareno Dižjūru,
Atpakaļ šai zemē esi nākusi.
Un savas saknes meklēt sākusi.
Tavs ceļs ved uz vienvietu,
Dodies uz Imladrisu.
Seko šai balsij diželfu atvase.


Doro Bogo dēls (Snorkes Jaunkundze)

Senas teiksmas esi klausījies,
Tēvocis no tēvoča ausījies,
Sen minētā un snaustošā,
Pērle starp valstībām,
Imladrisa dusošā.
Turp vedīs tavs ceļš,
Vien klausi šim pantiņam un dungojot to,
Atklāsi senču spēku sevī šo.



Eodars (Roviela)

Imladrisa tevi sauc,
Klausi jel un nāc.
Starp divupēm un kritumiem tā naiga,
Imladrisa tevi gaida.
Varbūt starp Bruīnas ūdeņiem, kuri valgo
Radīsi, ko pa sapņiem kāri malko.


Arandils Aranda dēls (Dinnija)

Imladrisa, šis vārds tev nav svešs,
Zini, tu, kur šis elfpilsētas mežs
Nekavējies, ceļā posies,
Vairs pēļos neknosies,
Jo senpilsēta sauc,
Nekavējies un ceļā trauc..


Allora Kerdana meita (seila)

Imladrisa, senā un tālā,
Tā, kura ir Krāčupes malā,
Bet skatīta nav tavā skatā.
Zini, ka ceļš tev mērojams turp,
Klausi nu sirdij steidz nu šurp.
Elfu bērns, kas maldījies.
Svešās vietās blandījies..


Armēlijs Tuks (Rowenny)

Vai ceļā doties gribi tu?
Tad steigšus traucies nu.
Dodies uz Imladrisu tāltālo,
Un paķer līdzi draugu attālo.
To kuram ceļš tupatās vedīs,
Un pārsteigumos ievedīs..


Torongils (Nimue)

Imladrisa, kuru tu redzi,
Domās no rīta un sapņos pa nakti.
Par troni zaudēto tu sapņo,
Pārdomā tēva soli kļūmīgo.
Uz Imladrisu traucies,
Kur liktenim būs izšķirties un mainīties..



Balsī, kas katra sapnī nodziedāja savu pantiņu bija sava neatvairāma burvība, kura pievilkt pievilka un lūgšus lūdza doties uz Imladrisu - Rivendellu.

Saule uzausa, bet pār līdzenumiem traucās sudrabains vēja spārnu nests zirgs - Norstāra un vecs večuks tās mugurā.

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 10.06.2005 19:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
31 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Tinuviel
iesūtīt 15.06.2005 17:30
Raksts #41


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Elfa paskatījās uz jātnieku. Viņa smaidīja. Šis laikam vēl nebija viņu atpazinis. Atpazinis, ka viņa ir elfa. Nirvana arī pielieca galvu.
- Laba diena! Kāds ir jūsu ceļamērķis?
Nirvana skanīgā balsī jautāja.
- Ak, jā, mani sauc Nirvana Daria Lurna jeb vienkārši Nirvana.
Elfa piebilda. Viņa parasti bija atklāta un nekautrējās. Elfa vēljoprojām smaidīja un droši lūkojās uz Arandilu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 15.06.2005 20:10
Raksts #42


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Erra, traucās pa ceļu un pamanīja zemē zeltīto krustiņu, kas pēkšņi, vienā mirklī šķita apsūbējis un zaudējis savu mirdzumu. Viņa acis savādi iedzalkstījās, iespējams, ka aiz niknuma, bet tikpat labi tur pavīdēja ļaunums. Erra norāpās no sava zirga un ielēcis dubļos, kas bija radušies dēļ lietus, kas lija,. Viņa apmetnis un lielie, smagie zābaki, kuri bija tikpat melni kā viņa dvēsele tika nošļakstīti ar dubļiem. Erra noliecās, iemērkdams savu smago apmetni peļķē, lai paceltu pazaudēto simbolu, kurš bija kļuvis tumšs, slapjšs un slīdīgs. Simbolu ar, kura palīdzību jebkurš muļķis būtu spējīgs nokļūt viņu vissvētākajā vietā. Šādu kļūdu Erra saviem kalpiem netaisījās piedot, atskanēja griezīgs kliedziens, kas aizbiedēja visas tuvumā esošās dzīvās radības, un uzlēcis savam zirgam mugurā Erra nozuda, atstādams uz ceļa vien zirga pakavu un savu zābaku nospiedumu pēdas, kas pamazām piesūcās ar ūdeni. Erra grasījās atriebties.

Ahrimāns un Garms, neizvezdami ne skaņas, sāka lēnām, bet neatlaidīgi slīdēt uz Torongila pusi, Divi melnie tikai slīdēja un slīdēja, aizvien tuvāk un tuvāk. Šķita, ka debesis paliek aizvien tumšākas un tumšākas, lietus pieņēmās spēkā, bet varbūt tas bija abu slīdošo tēlu radītais iespaids. Apkārt valdīja klusums, klusums, kas nevilšus lika izedomāties par nāvi un kapu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 15.06.2005 21:36
Raksts #43


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Torongila zirgam diivainie jaatnieki it nemaz negaaja pie sirds. Vinja jaatnieka paveele staaveet uz vietas arii ne.

Iezviedzies vinjsh saceelaas divkaajaas, gandriiz nomesdams savu jaatnieku, tad apgrizaas un saaka strauji rikshot preteejaa virzienaa. Torongilam censhoties notureeties seglos izsliideeja no rokas nazis, nokrita zemee un palika tur, dubljos, kur pirmo reizi ieraudziija sveshiniekus.

Muljkja zirgs, nopuutaas jaatnieks, bet zirga izveeleeto virzienu nemainiija. Lai jau.. shkjita, ka lietus uz sho pusi ir taa kaa mazaaks, ne tik veess.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.06.2005 09:42
Raksts #44


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



(OOC - tad es padzīšu savu laiku drusku uz priekšu)

Eodars pēdējās pāris dienas bija jājis izvēloties mazās taciņas un vietumis jājot tieši pāri laukiem bez ceļa. Virzienu pazaudēt viņš nebaidījās. Kņazam pat šķita, ka arī viņa zirgs zin, kur tam jānonāk, lai gan ne viens ne otrs viņi nekad nebija apciemojuši Rivendellu.
Tuvojās vakars. Viņš pārjāja pāri seklam strautiņam, kas dzirkstīdams nomazgāja tālajā ceļā apputējušā Naktstauriņa kājas. Brūnās zemes bija aiz muguras. Kaut kur otrā pusē Anduīnai, Lielajai Upei pievienojās viena no lielajām pietekām. Arī Rohānas robeža tur, otrā pusē, šeit beidzās. Vēl tālu līdz vietai, kur, kā Eodars bija lasījis un zināja, bija Loriena, elfu zeme, kas glabāja atmiņas par pagājušiem laikiem, lai arī elfi bija pametuši šos krastus. Viņš gribēja kaut aci uzmest Lorienas robežām, bet tad jau redzēs, kad būs tik tālu. Tā arī ir vieta, kur bez aicinājuma neviens nenonāk.
Eodara ceļš veda gar Lielās Upes kreiso krastu. Viņš gribēja nonākt līdz Vecajam Ceļam, pa kuru ejot kalnu pāreja tieši ved uz Imladrisu. Kņazs zināja, ka ceļš vairs nav tik drošs, kāds tas bija pēdējos gados, bet nekas īpašs nebija dzirdēts. Šī pāreja bija tikpat laba vai bīstama kā citas, bet kalniem jātiek pāri tā vai tā.

Viņš nokāpa no zirga un gluži tāpat kā katru dienu iekārtojās uz naktsguļu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.06.2005 14:54
Raksts #45


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Armēlijs devās savas jaunās guļvietas virzienā. Viņš gribēja labi izgulēties, lai jau rīt no rīta dotos ceļā uz priekšu. Ponija stāvēja stallī un tika pabarots, tas jaunekli priecēja.
Vienmēr draudzīga apkalpošana! nodomāja Armēlijs un ielīda zem segas, un izslēdza gaismu. Bija labi cieši jāiemieg, lai no rīta modrs varētu turpināt ceļu.
Rīts pienāca svaigām vēsmām un Armēlijs, ieturējis brokastis un samaksājis par naktsmājām, sēdās ponija mugurā un devās savu ceļu tālāk cauri vietējam mežam, kas vilka savas garās kājas jauneklism visu laiku līdzi un vilināja ar ēnu, jo saule karsi cepināja muguru un bija ļoti karsti.
Iejājis mežā jauneklis nopūtās un palūkojās apkārt- čivināja putni un koku galotnēs jautri spēlējās mazi zvēriņi. tas jauneklim ļoti patika- jāt un aplūkot dabas nostūrus, kur klusi svilpo vējš un nav neviena cita- tikai viņš un daba.
Tā nu jauneklis sāka savu garo ceļu cauri mežam tik uz priekšu vien.
Pa zarotu taciņu dodos es prom,
uz turieni, kur mājās redzamas tik no kalna gala,
tur, kur gaida piedzīvojumi
un briesmas no kaktiem glūn ar ļaunu aci...
Armēlijs pie sevis dungoja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 16.06.2005 17:19
Raksts #46


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Dranvins bija noskaities. Viņam bija pāris stundas līdz brīdim, kad Doro gaidīs viņu piemales pļaviņās, bet tas muļķa Tuks bija aizgājis krākt un nelicies ne zinis par burvi. Iztukšojis savu kausu un samaksājis burvis izgāja no krodziņa. Ātriem soļiem viņš izgāja ārpus pilsētas un novilpās. Atauļoja Norstāra.
Nes mani atpakaļ uz Rītāju mežmali...
Varenā ķēve viegliem soļiem, kas neatstāja gandrīz neviena nospieduma zemē auļoja vējam svilpojot gar ausīm un brīdī kad saule grasījās grimt pār pamali Dranvins bija mežmalē un lūkojās pēc Doro.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 16.06.2005 18:14
Raksts #47


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Brīdī, kad jātniece ierunājās, Arandils saprata, ka viņa priekšā ir elfa. To nevarēja pārprast.Zinādams, ka no elfiem var uzticēties, visos laikos, viņš tai godīgi atbildēja.
"Mans ceļš šoreiz ved uz Rivendellu, kas vismaz pagaidām kalpo arī par ceļamērķi... "
Tad viņš stādija priekšā arī sevi.
"Es esmu Arandils un tēvs bija Arands..."
Viņš pasmaidīja, zinot, ka ļoti, iespējams, ka Nirvana atpazīs vārdu... vai radu rakstus...
Pēc tam pieraduma pēc pārskatīja ceļu un apkārtni, jo atklātā vietā viņi bija viegls mērķis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 16.06.2005 19:21
Raksts #48


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nirvana turpināja skatīties uz Arandilu. Viņa turpināja smaidīt, bet iekšā viss vārījās.
Arandils Aranda dēls... Es esmu par viņu dzirdējusi. Arangorna pēctecis. Pie tam es arī dodos uz Imladrisu... Interesanti.
Elfa nodomāja.
- Nezinu, vai tā ir sakritība vai nē, bet arī mans pašreizējais ceļamērķis ir Imladrisa, senā elfu pilsēta.
Nirvana teica. Elfa nenolaida skatienu.
- Mēs varētu doties kopā uz Imladrisu, ja vien tev nav iebildumi...
Elfa klusi un nedaudz mulsi jautāja. Beidzot elfa nolaida skatienu un gaidīja... turpinājumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 16.06.2005 20:01
Raksts #49


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Intersanti... neesmu vienīgais,kas dodas uz Rivendellu... un tā nevarētu būt sakritība... jo tomēr uz turieni mūsu dienās vairs nestaigā tik daudz ļaužu... viņš prātoja.
"Man nebūtu iebildumu, un es pat justos pagodināts, " ceļot ar elfu, viņš nodomāja, bet tomēr turpināja," ja mēs turp dotos kopā. Jo tomēr tad ceļš rādīsies īsāks..."
Viņš noglaudīja Beltam muguru, jo tas nepacietīgi mīņājās, un tad uzmeta skatu Nirvanai, gaidot, `vai viņa ir gatava doties tālāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 16.06.2005 20:06
Raksts #50


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nirvana pasmaidīja uz paskubināja zirgu elfu valodā. Draigo pacēla galvu un uzsāka vieglu riksi. Nirvana paskatījās uz Arandilu. Elfai šis puisis patika. Bet vēl vairāk viņai patika tas, ka viņa atkal dosies apciemot dzimtās mājas, jo Rivendellu vienmēr ir uzskatījusi par savu pilsētu, lai gan uzauga pie tās.
- Nu tad dodamies, Arandil!
Elfa vēl noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.06.2005 21:35
Raksts #51


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Diena sekoja dienai, visas vienādas. Tā pati ainava visapkārt un tāpat Lielā Upe kreisajā pusē. Naktstauriņš pievarēja vienu līgu pēc otras. Varenajam zirgam tas bija nieks. Garajā ceļā viņš nelikās paguris. Šķita, zirgs bez apstājas varētu sasniegt kaut Sirmostas.

Pirmo vēsti par Lorienas tuvumu atnesa koks. Dižais mellorns vientuļš stāvēja otrā upes krastā, sudrabainais mizas un lapu vizmojums nebija sajaucams ne ar ko citu. Tagad Eodars biežāk pameta skatu pāri upei. Drīz jābūt Sidrabenes ietekai Anduīnā. Aiz tās sākas elfu valstība.

Pēc vēl vienas nakts, nākamās dienas novakarē meklētā vieta bija klāt. Kreisajā pusē aiz upju satekas pelēkā vizmā, kā ar ilgu pelēko plīvuru apklāti, parādījās Lorienas meži. Zemajā saulē ēnas stiepas jau garas, bet mežs nešķita ēnu pārņemts, tas dzīvoja ar savu iekšēju gaismu.

Eodars apstādināja Naktstauriņu. Zirga krēpes un skausts krāsā saplūda ar tālīnajiem kokiem aiz upes.

Tagad redzēs, esmu šeit lūgts jeb nē, Eodars nodomāja, ja atradīšu braslu, tad jā, ja neatradīšu, tad viss velti, ceļa uz turieni man nav!

Tā nospriedis, viņš izjāja Anduīnas krastā, kas šeit bija lēzens, un sāka meklēt, vai varēs pārkļūt pāri vai nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 17.06.2005 08:36
Raksts #52


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Kā par brīnumu, brasls tomēr atradās. Neparasti, jo Anduīna, būdama varena upe reti ļāva kādam sevi šķērsot bez laivas, kur nu vēl augštecē. Loriēnas zemē, aiz dažiem mellorniem vīdēja seni un joprojām balti akmens stabi, dēļu grīdas - tā bija senā osta, kur pirms daudziem tūkstošiem gadu Pulks ar laivām bija devies tālāk savos ceļos. Lai arī Loriēna šķita pamesta, likās, ka pār to joprojām gulst brīnumaina vara, kas ļāva visam plaukt un ziedēt un cauri gadu simteņiem saglabāt zemei šķīstību pret ļaunumu, jo par spīti visam Loriēnā neviens ļaunuma iemiesojums nekad nebija spēris savu kāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 17.06.2005 08:42
Raksts #53


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Doro visu dienu bija jājis uz mežmalu pārāk nepiepūlēdams savu poniju.Taču tālu vairs nebija. Doro mutē bija pīpe un viņš visu laiku skatījās apkārt. Viņš nejāja pa ceļu bet pa kādu taciņu, kādā aizaugušā pļaviņā. Beidzot jau pamanījis netālu mežu, viņš paskubināja Nimrodu un tas sāka klumačot nedaudz ātrāk. Tad Doro pamanīja jātnieku, baltā zirgā. Doro mēģināja saskatīt kas tas bija un brīdi vēlāk attapās ka tas ir Dranvins! Viņš jāja viņam arvien tuvāk un tuvāk! Tad piejājis viņam blakus Doro nokāpa no Nimroda un gaidīja kad burvis kautko teiks.


OCC: sorry ka tik vēlu,vienkārši netiku pie kompja! sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 17.06.2005 08:48
Raksts #54


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Burvis noleca no Norstāras un večuks šķita, tīri vai aizelsies.
Ai Doro.. Man bail, ka nāksies līdz Virpilij, tev klunkurēt vienam..
Viņš pašūpojot galvu teica.
Tuks, kas Tuks, taču es tevi sagaidīšu Virpilī, man šādas tādas zināmas darīšanas un iespējams es paspēšu vēl noķert dažu labu, ko piestellēt tev klāt.
Viņš domīgi teica, taču neko nesolīja.
Līdz Virpilij, tev ceļš būs drošs, jo šaubos, vai viņi sapratīs, ka reaģējām aši, bet pēc tam jau redzēsim.
Burvis noteica un iedrošinoši uzsmaidīja hobitam.
Man gan būtu mierīgāka sirds, ja tev kāds būtu līdzi..
Dranvins gražīgi nodomāja, taču ārēji neizpauda.
Tad nu Doro, redzēsimies Virpilī, krodziņā "Spraunais Ponijs", bet līdz tam, savu akmeni ārā nevelc un būs viss labi.
Viņš noteica un uzlecis ķēvei atpakaļ mugurā vēl pētoši skatījās uz Doro.


OOC:: Tu arī, taču vari padzīt sev tās dienas uz priekšu! wink.gif

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 17.06.2005 08:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 17.06.2005 08:55
Raksts #55


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Dor pavērās mute. Vienam? vai tu esi drošs ka man nekas nenotiks? Nu labi. tad paliec sveiks Dranvin! Doro uzkāpa savam Nimrodam un vēl pametis bažīgu skatienu uz Dranvinu, sāka jāt uz priekšu. Pēc kāda laika ka mežš jau bija tālu prom aiz muguras,Doro sāka gribēties ēst. Nolecis no Nimroda,viņš parakņājās vienā maišelī un izvilka gabaliņu pašceptas maizītes. Apsēdies un atspiedies pret vinu koku viņš sāka lēnām ēst. tad attapies ka nevar kavēties, mazliet ātrāk notiesāja ēdmaņu un uzkāpa ponijam mugurā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.06.2005 09:39
Raksts #56


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pajājis mazu gabaliņu gar krastu pret straumi brasla meklējumos, Eodars pēkšņi, kā uzburtu, samanīja nelieliem oļiem klātu vietu zem dzidrā ūdens. Viens no rietošās saules stariem, izlauzies caur koku galotnēm, izgaismoja šauru strēli līdz pašam upes dibenam. Cik varēja saskatīt, sekls tur īsti nebija, nāksies peldēt, bet pāri tiekams noteikti.
Eodars uzcēla mugurā mantas, kurām nevajadzēja ļaut samirkt, un pa mazo vilnīšu šūpoto saules stara ceļu iejāja upē.
Zirgs droši kāpa pa stingro un līdzeno gultni. Ne pārāk ilgi, un Eodars nogūlās uz Naktstauriņa muguras, lai netraucētu līdzsvaru un zirgam būtu viegli peldēt.
Viņiem izkāpjot Lorienas krastā, burvīgais saules ceļš nodzisa. Lielā Upe atkal bija klusa un tumša.
Nokā```` no Naktstauriņa, Eodars kājām, zirgu turēdams aiz iemauktiem, bijīgi garām baltakmens piestātnei iegāja elfu valstībā. Viņš jutās viegli, šķita, laiks te ir apstājies, tik tādas kā vieglas sēras virmoja visapkārt. Mežs joprojām skuma par elfu aiziešanu un stāstīja savu bēdu Eodaram. Tā viņi abi gāja, līdz virs galvas iemirdzējās zvaigznes.
Kņazs, ietinies apmetnī, nogūlās dižena mellorna pakājē. Zvaigznes... tik lielas un spožas viņš tās nekur citur nebija redzējis. Tā vērodams, Eodars pat nemanīja, kā viņu savā varā pārņēma miegs.

(OOC - ja GM ir vēlēšanās, tad tagad ir īstais brīdis kaut ko jauku nosapņot)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 17.06.2005 10:00
Raksts #57


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



OOC: Apsveiciet mani- es beidzot sajutos kā pēdējā muļķē... crying.gif

Armēlijs apstājās un nolēca no ponija. Jauneklis bija ļoti bažīgs- viņš bija izdarījis lielu ķļūdu. Ko lai tagad dara...? Kā viņš varēja tā vienkārši aizjāt no Vīrpils un nepamanīt, ka ar viņu sāk runāt kāds kungs...?
Nu, to saprazdams, Armēlijs jutās tik mūļķīgi, ka nokaunējies apsēdās pie kāda koka un lūkojās tālumā.
Ak es, muļķa Tuks! jauneklis sevi šaustīja, nezinot, ko darīt tālāk. Viņš cerēja, ka kaut kā viss pēkšņi nokārtosies. Varbūt jāt atpakaļ uz Virpili...?
Nekad nedrīkst lidināties kā pa mākoņiem! viņš sevi domās iekaustīja un skumji palūkojās tālumā.

OOC: Selduīna, vai Tu man maz varēsi piedod šitādu aušību sad.gif ?

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 17.06.2005 10:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 17.06.2005 10:53
Raksts #58


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Arandils pasmaidīja, un nu jāja blakām elfai. Pēc brīža viņš ierunājās:
" Kāpēc dodies uz Rivendellu , es nejautāšu, jo, ja iemesls būs svarīgs, to visticamāk tāpat tur uzzināšu... un man ir aizdomas tāpat..."
Arandils palūkojās uz aizmuguri, taču ceļš it kā bija tukšs, cik nu varēja redzēt... Putekļus, jātnieka saceltus, katrā ziņā nemanīja...
" Kā biji domājusi jāt, pirms satikāmies? GRasījies doties taisni pa lelceļu, vai pa laukiem?"
Viņš noprasīja, cerēdams tādējādi gan noskaidrot viņas domu, gan arī uzzināt vai varbūt Nirvana nav dzirdējusi, noskaidrojusi, ka ceļi vairs nav droši, jo ceļu drošība visu laiku mainījās...
Arandils pagrieza galvu uz elfas pusi un gaidīja atbildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 17.06.2005 11:24
Raksts #59


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nirvana paskatījās uz Arandilu.
- Biju domājusi doties pa lielceļu. Tā ātrāk. Bet ja vajadzība spiedīs, tad nāksies uzmeklēt citus ceļus.
Elfa diezgan nopietni teica. Melnis nosprauslājās, bet Nirvana tikai paglaudīja zirga kaklu. Pie Draigo sāniem bija zobens un loks. Nirvana novērsa skatienu un paskatījās uz priekšu.
- Vēl būs jājāj pāris dienas un tad... un tad mūsu skatienam pavērsies Imladrisa.
Elfa vēl klusi noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 17.06.2005 17:53
Raksts #60


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



***
Driasaīla zināja.. Viņa nojauta.. Jo galu galā viņa bija viņu ielaidusi. Tikai šīs nakts gājiens un viņa būs pie Serīnamrota, gana tāls bija gājiens no Karasgaladonas līdz Selīnamrotam, taču viņa šos mežus izstaigāja bieži un viegli.


Drosmīgs ir tas, kurš uzdrošinās meklēt Anduīnas braslu, bet retais vien mēģina spert kāju Laurolindorenanā.. Serīnamrots..
Sapnis vēstīja Eodaram un tajā rēgojās sens, taču dzīvības pilns varens koks ar baltu talānu tā virsotnē. Sapnis aicināja, sauca un rādīja ceļu, taču balss vairs tajā nebija.


***

Esmu drošs, ka līdz Virpilij, viss būs kārtībā.
Dranvins noteica un vēl atskatījies aizjāja. Saule rietēja ar pēdējiem stariem pavadot Norstāru, kuras naigie soļi jau atkal nesa Dranvinu pa Austrumu lielceļu - viņš cerēja panākt Arandilu. Putekļu mākonis uz sausā ceļa itin kā dzinās pakaļ norstārai, taču viņa allaž bija gabaliņu priekšā. Kad uzausa pirmās zvaigznes, kuras uzsmaidīja vienai no savējām Dranvins pamanīja tālumā kādu stāvu.
Brīnumi, nudien.. Armēlij, ko gan tu te dari?
Dranvins nedaudz aizelsies un nepārprotami izbbrīnījies prasīja hobitam, kad ķēve bija spēji apstājusies. Putekļi uz ceļa pamazām norima un apkārt vien klusi sisināja sienāzīši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

31 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:59