Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> aivvv stila lappusiite, just for fun
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.04.2006 20:03
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



esmu izdomaajis ka es vareetu paniekoties un katru nedeellu iepostot savu skatiijumu par stila tendenceem ko noveeroju sev visapkaart cool.gif


taa kaa ssii ir pirmaa reize tad buussu diezgan visaptveross un vispaariigs turpmaak dariissu to cciitiigaak smile.gif


kaa visi ir pamaniijussi tad ir atnaacis pavasaris un llaudis to elpo jau ar pilnu kruuti kaa jau gadalaiku mainnai pieklaajoties ssobriid daudzi paardziivo pavasara depresiju un lai cik diivaini tas neliktos tas ir stiliigi ir stiliigi gan to paardziivot gan nepaardziivot pareizaak stiliigi ir runaat par to juss varat izcelties gan staastot cik lloti to paardziivojat un guut sapratni un draudziigu plecu gan arii uzsverot to ka juus nu tas galiigi neskar un teelot ""veeso"" varat arii par to pannirgaaties juusu draugiem tas sskkitiis interesanti vai varat vienkaarssi paarunaat to cik kuram iet gruuti ssajaa periodaa taa ir visnotall piennemama teema izejot teiksim uzpiipeet vai braucot sabiedriskajaa transportaa....

ssobriid jau diezgan vispaareeja un stabiila tendence latvijaa ir izcelt visu latgalisko ssobriid ir stiliigi klausiities muuziku latgallu valodaa iespraust savos izteicienos pa kaadam vaardam latgaliski (vai vismaz juusupraat latgaliski tongue.gif) ssobriid skatiities filmu parodijas latgallu valodaa ir daudz krutaak nekaa goblina versijas krieviski
varat noteiktiuzsveerti staastiit par saviem piedziivojumiem latgallu pusee vai ja jums taadu nav tad par savu draugu piedziivojumiem (...ziniet mana draudzene bija aizbraukusi uz latgali nu uz taadu riktiigi mazu miestinnu un zinniet kas tur ar vinnu notika......) un ja juus gadijumaa speeleejat contra strike tad noteikti nokaunieties ja jums veel nav latgallu versijas un juus nevarat metot granaatu dzirdeet ""ugons courumaa"" ierastaa fire in the hole vietaa laughing.gif un ""porodiit viseem kur voozzi ziimo""

apggeerbaa noteikti ietveriet gaissi zilo vai citus siltos zilaas kraasas tornnus jo gaissi zilaa kraasa ir ssii pavasara kraasa protams neaizmirstot ietvert arii paareejaas kraasinnas jo ir taccu pavasaris un vajag paliidzeet tam ieguut kraasu dazzaadiibu jo ielas veel kaadu briidi buus pietiekami peleekas lai buutu prieks redzeet spilgtas kraasas cilveeku apggeerbos ja to nav nekur citur

tas ssai pirmai reizei viss
izsakiet savas domas vai veelaties arii turpmaak izlasiit kas aivvv sakaams par aktuaalo stilaa
tad nju tiekamies peec nedeellas moni lobie drougi (ja vien nebuussu pilniibaa izsvilpts whistling.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
Seila
iesūtīt 07.08.2006 22:10
Raksts #101


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Cienījamais Aivvv
Kādas apdrukas uz T-krekliņiem ir labākas? teksti vai zīmējumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 15.08.2007 16:22
Raksts #102


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Atvainojos par tik veca pavediena atdzīvināšanu, taču šī ir tiešām laba ideja un es labprāt gribētu uzzināt Aivvv domas. happy.gif
Tātad. Skolas sākumam. Kādas tendences, kas izskatītos tiešām labi?
Vēlams, ko vienkāršu, jo pašreiz manā garderobē dominē zaļi/balti/zilgani/oranži un visādas "vasarīgas" krāsas. Vai jau gatavoties rudenim?
Man ir tikai viens lūgums, ak jel fōrumieti - man ir talismans, aukliņā iesiets rokīgs ērglītis, to es nu nekādi neņemu nost. Vai ir iespējams saskaņot, vai labāk kaut kā paslēpt? Aukliņas garums ir regulējams, tiesa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ķirsis
iesūtīt 15.08.2007 17:43
Raksts #103


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05
Kur: dejo rumbu meža vidū..



Jā jautājums par skolas sākumu arī mani interesē...
Laikam jau man topā būtu jautājums: Kā saposties uz pirmo septembri? un kādas drēbes iepirkt rudens sezonai?....


P.s. Labais pavediens grin.gif grin.gif Ir interesanti palasīties... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 15.08.2007 18:17
Raksts #104


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



zinat kapeec ssitas izbeidzaas? huh.gif TAPEE KA ES ESMU SLINKS laughing.gif

+es pats nemaz neesmu stiliigs tongue.gif ...bet nu es varbuut padomaassu silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 16.08.2007 11:23
Raksts #105


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 15.08.2007 19:17) *
+es pats nemaz neesmu stiliigs


jaunais avatārs patlaban brēc par ko citu..
w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 17.08.2007 11:25
Raksts #106


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Miiljaa aivvv stila labusiite , te raksta Analia!
Man i jautAAjuminjsh -kaa man bUuut stilIiigam??MaN teica ka es esMu pokemoninjshhhh , bet es nEesmu , un es raudAaaju zini!
VaBuUt es varu KljuUut Parr EmŌ?

Ar MiiIlJeshiIIbu,
AnOMAliaaA.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 17.08.2007 12:42
Raksts #107


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



nē, paklausies vēl slipknot un nomirsti.

tirgū ir visstilīgākās brilles!

Šo rakstu rediģēja Erasmus: 17.08.2007 12:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 17.08.2007 20:34
Raksts #108


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



CITĀTS(Anomalia @ 17.08.2007 12:25) *
Miiljaa aivvv stila labusiite , te raksta Analia!
Man i jautAAjuminjsh -kaa man bUuut stilIiigam??MaN teica ka es esMu pokemoninjshhhh , bet es nEesmu , un es raudAaaju zini!
VaBuUt es varu KljuUut Parr EmŌ?

Ar MiiIlJeshiIIbu,
AnOMAliaaA.


man neliekas, ka tas ir smieklīgi. tas jau ir tizli, piedod. es ceru, ka tu ātrāk kļūsi par emo un pārgriezīsi sev vēnazzz. wink.gif

savukārt par tēmu:

Aivvvulīt, saki man, vai sarkani mati šogad ir modē? unsure.gif (un nemaz neiedomājies atkal man piesiet tās čirkas!)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaukais Aikis
iesūtīt 22.08.2007 22:59
Raksts #109


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



Hmm.. man liekas jautātājiem vajag postot savas bildes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 18.11.2007 18:20
Raksts #110





Viesi




nju kas tag iisti i tai modē? ];
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 20.11.2007 14:09
Raksts #111


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



vinni visu vasaru ir cietussi un gaidiijussi un vinnu deelli ir staaveejussi istabas stuurii blakus skapim un klaajusies ar puteklliem taccu nu tas ir saacies kaut arii joprojaam ir rudens vieniigais ko "true" snovisti un sleepotaaji speej domaat ir kalns....

bet ko nu mees par "true"cilveekiem tas vinniem ir lifestyle bet visiem paareejiem braukssana uz kalnu ir tiessi tas kas ir jaadara jaaizklaideejas briivaa dabaa jaaiiree pirtis pie kalniem un arii savas jubilejas tur jaatziimee tas tiessaam ir stiliigi un visiem arii liksies ka taa ir un visissos pasaakumus izbauda un veel izbaudiis visas ziemas garumaa jo lai cik smiekliigi buutu muusu latvijas kalni peedeejaa desmitgadee mees vinnus esam iemiileejussi un apguvussi nu jau taa nepajokam un arvien vairaak un vairaak cilveeki tam pieveerssas tapeec mieriigi varat izmatot sniega teemas juusu sarunaas varat staastiit kaa jums gaajis citus gadus uz kalna vai arii cik lloti jums gribeetos atkal turp doties taccu nevajag paarspiileet ar saviem sasniegumiem uz passa kalna savaadaak uzradiisies veel kaads patiess snoweris un jus pamatiigi noliks tapeec labaak staastiet kaa juus labi pavadiijaat laiku blakusesossajaa pirtii vai dziivokliitii vai viesniicas numurinnaa vai kaa ripojaat pa kalnu ne reizi nespeejot nobremzeet vai arii to kaa uz kalna pats nemaz neparaadiijaaies jo taa lloti iespeejams ka buus taisniiba wink.gif grin.gif


ssalles ir kolosaals rudens un ziemas aksesuaars jo biezaakas garaakas un kraasainaakas jo labaak tas juus padariis daudz dziivesprieciigaakus no aareejaa izskata viedoklla un radiis patiikamu noskannu paarsvaraa tumssajaas kraasaas kas dominee apggeerbaa ssajaas sezonaas smile.gif

laiciigi pasuutiet pirtis uz ziemassveetkiem un ciitiigi plaanojiet "kad kur ko" un vai kaads cits jau neriiko ko labaaku juusu izveeleetajaa datumaa

saaciet gatavoties ziemassveetkiem un jaunajam gadam tie vairs nav aiz kalniem un atrasties ssaadaa laikaa veikalu ieksspusee ir daudz patiikamaak nekaa vinnu aarpusee grin.gif

karstviins ir ideaala lieta ko pannemt uz tusinnu vai vienkaarssu vakara paseedeessnu ar draugiem taa esamiibu noveertees lielaakaa dalla un arii pats pagatavossanas process daudziem ies pie sirds smile.gif

ssaadaa laikaa daudziem ir probleemas ar aukstumpumpaam un juus nekad nevarat buut drossi ka tik passi kaadu nesakkerat tapeec kad kaads juusu pazinna ir dabuujis sso seergu nevis ssausminaties publiskaa vietaa par to cik vinnam vai vinnai tas drausmiigi izskatas bet labaak pasmejaties par to sakot "nu ko atkal suucies veejaa?" xD.gif tas bus daudz jaukaak un mazaak pazemojossi taccu juus joprojaam vareesiet par vinnu pannirgaaties nedaudz taccu tas nebuus tik saapiigi jo daudzi it sevisskki meitenes to tiessaam paardziivo...

kino atkal ir lieliska vieta uz kurieni doties ja neesat aizvedis savu draugu vai draudzeni uz riigas sargiem vai vismaz izteicis velmi turp doties tad ir peedeejais laiks to dariit ...varat arii piemineet ka tur ir filmeejussies juusu pazinnas vai juus pats jo tur tiessaam piedaliijaas kaudzeem cilveeku lol grin.gif

vakaros skatoties filmas mekleejiet peec klasikas rudens galu galaa ir tik iipasss ar saviem jaukajiem vakariem tapeec arii jaukas un lieliskas filmas ir tas kas tiem tiessama paliidz (passam drausmiigi iepatikussies zoostacijas beerni tongue.gif )

nesteidzieties un neiespringstiet ssobriid ir novembris iistaa trakossana ies vallaa tikai decembrii tapeec atpuutieties mieriigi un to tiessaam izbaudiet wink.gif

juusu aivvv

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 20.11.2007 14:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 23.11.2007 01:06
Raksts #112


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 20.11.2007 14:09) *
ssalles ir kolosaals rudens un ziemas aksesuaars jo biezaakas garaakas un kraasainaakas jo labaak tas juus padariis daudz dziivesprieciigaakus no aareejaa izskata viedoklla un radiis patiikamu noskannu paarsvaraa tumssajaas kraasaas kas dominee apggeerbaa ssajaas sezonaas smile.gif


nu vai zini, man ir viens kursabiedrs, kas jau otro gadu naak uz universitaati ar koshi dzeltenu adiitu shalli. nesaprotu, vinjsh deriibaas zaudeejis vai kaa, bet izskataas shausmiigi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 23.11.2007 01:10
Raksts #113


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu bet idioti taccu ir vienmeer tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 06.12.2007 21:48
Raksts #114


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Jāsāk adīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 20.10.2008 14:34
Raksts #115


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



vlens gads jau buus apkaart xD.gif

taatad ssoreiz neveelos neko teikt par ggeerbssanaas stilu bbet gan par uzvediibas stilu sabiedrisko pakalpojumu lietossanas jomaa - varbuut izklausaas nodraazti un veci bet manupraat ir veerts par to parunaat


visi mees ikdienaa sastopamies ar cilveekiem kas straadaa sabiedriskajaa sfeeraa lloti daudzi no mums passi to dara nnemsim par piemeeru visparastaakos paardeveejus jebkuraa veikalaa ar jebkaadu preccu klaastu un saskarsmi ar vinniem

varbuut mana doma nav iisti konkretizeeta bet es meigginaassu paskaidrot savu ideju....

ja cilveeks ir daudz maz sociaali normaali audzinaats standarta fraaze luudzu un paldies ir norma taccu taa pilniibaa neko neizsaka ja neskaita ka cilveeks nav kretiins taccu es ieteiktu nelietot vaardu luudzu saskarsmee veikalaa vispaar jo neviena no puseem reaali otrai pakalpojumu nesniedz nemazaakajaa meeraa - pirceejs tur atrodas o vinnam vajag preci paardeveejs tur atrodas tikai taadeell ak vinnam vajag pelniit iztiku taatad principaa sanaak ka ja paardeveejs pasniedzot preci jums saka luudzu vinnss to dara kaa pakalpjumu kaut arii vinnam prece passam nepieder un vinnss nekaadaa veidaa nav vainojams pie taa ka jums vinna ir vajadziiga kaa arii vinnss nav jums sagaadaajis sso preci kaa arii pasniedzot naudu paardeveejam juus to reaali nedodat vinnam taadeell juusu luudzu arii tiessi taapat nav nekaadas jeegas

gan pirceejiem gan paardeveejiem iesaku lietot vaardu PALDIES jo taadejaadi juus veerssaties ar vienliidziigu ciennu pret otru pusi un varbuut izraisat nelielu smaidu jo paldies uztverat daudz personiskaak lai cik tas egoistiski nebuutu smile.gif

es darbaa ar lientiem lietoju tikai vaardu luudzu un esmu diezgan paarliecinaats ka maniem klientiem tas patiik


taa bija pirmaa lieta ko gribeeju pateikt otraa manupraat ir daudz buutiskaaka un daudz vairaak saistiita ar stilu nevis elementaaraam normaam...

kaa mees visi lloti labi zinam ir kaartiigs rudens dienas ir peleekas lietainas un dublli ir ikdiena ssaadaa laikaa lloti daudzi cilveeki izteikti paardziivo savas depresijas ir nikkiigi kasskkiigi un viegli saruugtinaami - it sevisskki cilveeki kas straadaa apaklojossajaa sfeeraa jo darbs ir psihologgiski gruuts un nomaacoss it sevisskki ja truukst stimula labaam emocijaam... tam protams nav risinaajuma un nebuus taccu juus kaa klienti varat daavaat gan patiikamu emociju gan mirklla stimulu smaidam pavisam vienkaarssaa un parastaa veidaa peec pirkuma vai pakalpojuma sannemssanas ne tikai pasakot "paldies" bet gan "paldies,lai jums jauka diena" - izklausaas smiekliigi bet darbojaas lloti labi

jus ne tikai liekat cilveekam pasmaidiit via sajustie labaak juus veel pi ereizes arii par sevi atstaajat lielisku iespaidu - paardeveeji oficanti vai jebkuri citi sabiedriskajaa sfeeraa straadaajossie darbinieki atcereesies juus jau peec dazzaam reizeem un sagaidiis ar daudz laipnaaku attieksmi vai pat smaidu sejaa

es zinu ka tas nav nekas iipass bet es tiessaam ar patiesu prieku noveelu jauku dienu cilveekiem ar ko man naakas sastaptie peerkot paartiku peerko zekkes tramvaja billetes pasuutot baaraa alu vai kafejniicaa maltiiti - juus no taa neklluusiet labaks cilveeks bet patiikams sabiedriibas loceklis gan wink.gif


bzzzzz
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 20.10.2008 14:38
Raksts #116


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Es tevi reizēm apskaužu par tavu pozitīvismu ermm.gif


Starp citu, "kretīns" ir diagnoze, nevis sociālais raksturojums.

Šo rakstu rediģēja Kira Haru: 20.10.2008 14:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 20.10.2008 15:10
Raksts #117


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Aivvv, nemelo, tu nepērc tramvaja biļetes!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 20.10.2008 16:26
Raksts #118


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Paldies Aivvv par plašo izklāstu.
Lai tev jauka diena un mūžam starojošs pavasara smaids sejā! Paldies tev! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 22.10.2008 20:10
Raksts #119


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



blink_a.gif

starp citu - man maksā arī par pieklājības frāžu bārstīšanu, netikai apkalpošanu. un ja kāds tiešām ir ieinteresēts apkalpojošā personāla konfortā, tad labākais ko šis viens cilvēks var darīt ir nekrist uz nerviem ar debīliem jautājumiem, nesākt ko izmisīgi meklēt veikalā desmit minūtes pirms 10.00 un nepukstēt par stūlbībām, kas nu pilnīgi nekādi av atkarīgs no pārdevējiem, kā piemēram - viekalā neesošā prece, vai aŗi debīlām atlaižu sistēmām - jau panicis par to visiem visu laiku atvainoties.

bet, lai jums patīkama iepirkšanās smile.gif

Šo rakstu rediģēja Dinaer: 22.10.2008 20:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 10.11.2008 09:03
Raksts #120


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Man patīk šī cilvēka pozitīvais skats.
Tiešām, tā viegli un pozitīvi grin.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 03:05