Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ja tu būtu režisors..
Ja tu buutu rezjisors vai tu veidotu kaadu HP dalju? ja jaa tad kuru no pagaidaam esoshajaam graamataam?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 85
Viesi nevar balsot. 
Artemiida
iesūtīt 15.09.2005 21:47
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: savā īstajā un vienīgajā elles Ilūzijā



izweidoju sho pawedienu jo man skita ka wareetu buut interesanti paskatiities ko juus izmainiitu kaadaa no filmaam, vai arii veidotu kaadu no filmaam sawaadaaku... wink.gif

Šo rakstu rediģēja Elony: 10.12.2009 21:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Sol Invictus
iesūtīt 15.09.2005 22:22
Raksts #2


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Nevienu un tā režisore, kas pagadījās man blakus arī teica, ka nevienu grin.gif lai gan es nez - neatceros HP no galvas, bet laikam vienalga nē, ir grāmatas, kuras lasot es spēju iztēloties kā tas viss izskatītos ja tā būtu filma - kā tas izskatās es domāju jebkurā gadījumā, bet šī nav tā grāmata, kas īpaši rosinātu manu iztēli
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 15.09.2005 22:28
Raksts #3


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Diez vai es veidotu.

Un ja nu tomēr - tad es labprāt izlabotu visas tā, lai tās 100% sakrīt ar grāmatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 16.09.2005 12:14
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Es uzņemtu visas... Ja tas būtu iespējams... tongue.gif Tās lielā mērā atšķirtos no šīm HP filmām, jo pilnīgi noteikti būtu citi aktieri un tās būtu vairāk pēc grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 20.09.2005 18:22
Raksts #5


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Nu nez. ermm.gif Itkā jau mans sapnis ir kļūt par slavenu režisoru, un ja man piedāvātu, es protams, piekristu, jo tas būtu mans pirmais (un tāds diezgan pamatīgs) pakāpiens pret pieprasīta režisora karjeru. Tomēr - no otras puses tas tomēr būtu stulbi režisēt kādu no HP filmām - tad visas pasaules sīkie poterfani, kas totāli neiebrauc kinomākslā bļaus: "baigi šļikti šataišīja viņš", "es ģan užtaisītu labāk", "baigi daudž vietaš izņēma". getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 29.10.2005 17:57
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



CITĀTS(erty @ 20.09.2005 19:22) *
Tomēr - no otras puses tas tomēr būtu stulbi režisēt kādu no HP filmām - tad visas pasaules sīkie poterfani, kas totāli neiebrauc kinomākslā bļaus: "baigi šļikti šataišīja viņš", "es ģan užtaisītu labāk", "baigi daudž vietaš izņēma". getlost.gif

Tu augstāk vērtē sīkos poterfanus vai tos, kas tev var piedāvāt darbu kā režisoram.

Diezvai es kaut ko īpaši mainīti jau uzfilmētajās daļās (tādas šobrīd ir 3) - tām tāpat nav ne vainas . Ja man piedāvātu režisēt kādu no pirmajām piecām filmām, tad es visdrīzāk izvēlētos ceturto, jo tur ir visvairāk action. Daļu pat no filmas man būtu interesanti režisēt - līdzi nāktu arī liela pieredze; jo kā ne kā man arī dzīvē ļoti patīk ņemties ar filmu veidošanu!

---
ORX


Šo rakstu rediģēja orx: 29.10.2005 17:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 29.10.2005 19:16
Raksts #7


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Piekrītu Orx.
Lai gan ir viena lieta, kurā tomēr nepiekrītu (tā es nedarītu):
es vēlētos filmēt sesto filmu, jo grāmata ir ļoti interesanta. Manuprāt, vislabākā no visām iepriekšējām potera grāmatām grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 30.10.2005 00:32
Raksts #8


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



nu prieksh manis ka iesacejas noteikti deretu 1 dalja... vinja ari butu visvieglaka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 04.11.2005 16:06
Raksts #9


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(erty @ 20.09.2005 18:22) *
Tomēr - no otras puses tas tomēr būtu stulbi režisēt kādu no HP filmām - tad visas pasaules sīkie poterfani, kas totāli neiebrauc kinomākslā bļaus: "baigi šļikti šataišīja viņš", "es ģan užtaisītu labāk", "baigi daudž vietaš izņēma". getlost.gif


pēc sevis runā, ja tongue.gif laughing.gif vai arī cenšamies izlikties par baigo meistaru getlost.gif "es gibu buut rezišjōrs, blaa blaa"
patiesiba mans siikais(es) domaa, ka uztaisiitu labaak, jo esmu hp fans, bet tie režisori ir just režisori, nevis hp fani, varbut vienigi pirmaam divam filmam bija arii. Bet ko nu tur, droši vien ka tas bija labākais uz ko viņi spējīgi un.. ai silent.gif

Es vispār arī ja taisītu, ta mēģinātu lai tēliem ir viss iespejamais, kā aprakstits grāmatā, un lai viss kaut cik atbilstu, izņemtu garlaicīgās vietas utt.
Protams skatītos lai arī nebūtu gari utt. un nemēģinātu veidot "mākslu" ar vis'diem nevajadzīgiem sūdiem. Manuprāt hp ir jātaisa kā filma, kas ir pēc grāmatas, nevis tādu lai vairāk noskatās filmu, jo to tāpat skatīsies, grāmata jau galvenā. Bet tie visi režisori etc. jau grib tik lai skatās visi.. ermm.gif
Bet nu ja man ļautu izvēlēties es gribētu 5to vai 6to, jo tās ir emocionālājas un manuprāt mani viarāk saistītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 04.11.2005 19:13
Raksts #10


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(fijusska @ 04.11.2005 16:06) *
Es vispār arī ja taisītu, ta mēģinātu lai tēliem ir viss iespejamais, kā aprakstits grāmatā, un lai viss kaut cik atbilstu, izņemtu garlaicīgās vietas utt.

Tev nešķiet, ka tieši tas arī ir izdarīts filmās t.i. garlaicīgās vietas izņemtas ? Tu vispirms ņirdz par erty, bet uzreiz pēc tam pasaki to pašu ko viņš
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 04.11.2005 23:45
Raksts #11


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 04.11.2005 19:13) *
Tev nešķiet, ka tieši tas arī ir izdarīts filmās t.i. garlaicīgās vietas izņemtas ? Tu vispirms ņirdz par erty, bet uzreiz pēc tam pasaki to pašu ko viņš


1kaart es nenirdzu tongue.gif un 2kaart - es negribetu uztaisiit filmu par pasaulslavenu "maakslasdarbU" bet gribeetu uztaisiit filmu, kas patiktu galvenokārt hp faniem, un tikai tad citiem. Man buutu vienalga, vai es esmu iebraukusi lielajaa "maakslaa" vai nee ermm.gif happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 05.11.2005 03:08
Raksts #12


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(orx @ 29.10.2005 17:57) *
Diezvai es kaut ko īpaši mainīti jau uzfilmētajās daļās (tādas šobrīd ir 3)
Jau sen kā 4.

CITĀTS(fijusska @ 04.11.2005 23:45) *
1kaart es nenirdzu tongue.gif un 2kaart - es negribetu uztaisiit filmu par pasaulslavenu "maakslasdarbU" bet gribeetu uztaisiit filmu, kas patiktu galvenokārt hp faniem, un tikai tad citiem. Man buutu vienalga, vai es esmu iebraukusi lielajaa "maakslaa" vai nee ermm.gif happy.gif
Turies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 05.11.2005 22:49
Raksts #13


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Trešā filma prasās pēc pamatīgas uzlabošanas. Burbuļus pūtošais aizstāvis un atprātotājvārnas būtu tikai pāris steidzamākie labojumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 11.11.2005 13:54
Raksts #14


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es gribētu veidot 5. HP daļu smile.gif Jo nu vēl neviens režisors to nav izveidojis un mainīt pārējās man diezin vai sanāktu labāk. Patiesībā es nedomāju, ka man izdotos interesanta filma huh.gif jo man diezin vai ir režisores talants laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 21.11.2005 16:08
Raksts #15


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Es būtu ar mieru veidot 5. daļu. Tad es varētu ļaut fantāzijai pilnu vaļu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 29.11.2005 17:15
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Es labaa neviss veidotu, bet piedaliitos filmeehsanaa kaa Dzinijas lomas atveidotaaja;), es nezinu man shkeit ka veidot filmu ir nereli sarezhgiiti prieksh manis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juniore
iesūtīt 01.12.2005 17:55
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Vieta kur labais pamiishus mijas ar ljauno - taa ir apaljaa bumba ko kaads paarpratuma peec nosaucis par Zemi- preciizaak Riiga



labpraat veidotu 5. filmu. taa ir riktiigi stiliiga tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 01.12.2005 18:02
Raksts #18


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Es režisētu sesto grāmatu ! Super... happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 02.12.2005 18:18
Raksts #19


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Es jau nezinu kā varētu kādu filmu uztaisīt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 02.12.2005 21:55
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Laikam piekto daļu... rolleyes_a.gif
No grāmatām tā man vislabāk ir patikuse..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 01:34